Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Göstermiş olduğu ilgi ve gerçekleştirdiği başarılı operasyondan dolayı kendisine minnettar kaldım. Konusunda uzman, insanlığı dört dörtlük başarılı bir doktor. Yolun açık olsun hocam.

 • 02 29 2016 pazartesi günü doktor AHMET ALYANAK pilonidal sinüs kıl dönmesi amaliyat oldum ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum 10 numara doktor tavsiye ederim bu sorunu çekenler boşuna beklemesin adres belli AHMET ALYANAK

 • Mayıs 2015 de başarılı bir kasık fıtığı amaeliyatı gerçekleştiren Ahmet ALYANAK hocama ve ekibine teşekkür ederim.Ayrıca ameliyattan sonra kilinikteki tüm çalışanlara teşekkür ederim.Hep böyle kalın.

 • 10 Nisan 2015 Tarihinde Yenimahalle Devlet Hastanesinde Kasık Fıtığından Başarılı bir ameliyatla sağlığıma kavuşmamı sağlayan başarılı Cerrah Opr.Dr.Ahmet ALYANAK hocam' a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Ahmet hocam gerek ameliyat öncesi ve sonrasında gösterdiği ilgi ve alaka ile Doktor Hasta ilişkisini mükemmel bir şekilde göstermiştir.Hocam' a kariyerinde başarılar diler kendisini daha iyi yerlerde görmek isterim.
  Saygılarımla: Muttalip GÜRBÜZ

 • 17-10-21014 tarihinde safra kesesi ameliyatı oldum yenimahalle devlet hastanesinde doktorum genel cerrahi uzmanı dr. ahmet alyanak beydi.gerek ameliyat öncesi teşhis ve tanı esnasında gerek ameliyat anında gösterdiği insanca tutumu ile hastasına verdiği güvenle işinin uzmanı olduğunu belirtmek istiyorum. başarlı bir ameliyat geçirdim. sayın doktoruma çok teşekkür ediyorum.

 • Yenimahalle Devlet Hastanesi’nde 06.03.2014 tarihinde safra kesesi ameliyatı oldum. Bu alanda yapılan yorumlardan etkilenerek ameliyatımı Opr. Dr. Ahmet ALYANAK’a yaptırdım. Ahmet beyin güven veren tarzından ve hastaneden memnun kaldım. Bu vesile ile başta Ahmet bey olmak üzere hastane çalışanlarına teşekkür ediyorum.

 • Ben göbek fıtığı düşüncesiyle YDH Hastahanesine gittim ve Sn.Ahmet ALYANAK'a muayene oldum.Bu önemli derecede olmasada bir fıtık düzeltelim bekletmeye gerek yok dedi.Ben mide ve karın bölgemde zaman zaman şişme ve inmeler olduğunu belirttim,Ultrasyona gönderdi.Ultrasyonda göbeğimde ki fıtık şüphesi olan yerde yağ bezesi olduğu ve safra kesemde de taş olduğu belirlendi.Sonuçları Doktorum Ahmet ALYANAK'a gösterdiğimde orası fıtık çıkmamış ama safrada taş var onu alalım ancak ben diğer alanında beze olduğunu düşünmüyorum burayıda açıp kontrol etmem gerekiyor bu şekilde bırakamam dedi.Ameliyatı kabul ettim ve lapraskopi ile safra kesemi aldığı operasyonda ultrasyonu yanıltan yağ bezesinin altında kalan göbek fıtığımıda düzeltti ve tüm bu operasyon 1 saat sürdü,ne ameliyat arkasında ne de takiben hiç bir ağrı sancı yaşamadım.Tavsiye edilesi bir doktor ve bende tavsiye ediyorum.Ameliyatlardan sakın kaçmayın o anı yaşayanlar sadece doktorlar :))

 • sızı tanıdıgım ıcın kendımı cok şanslı hıssedıyorum oncelıklele ınsanca davranısınız benı etkıledı doktor hasta ılışkısını bu kadar ıyı bılıp yaklaşan harukulade bır doktorsunuz.sız degerlı doktorlarımızı tanımaktan kıvanc duydum .tesekkurler sayın ahmet alyanak

 • dr AHMET ALYANAK ICIN YAPACAGIM YORUM ONUN ONCE İNSAN OLARAK SUPER OTESIBIRI INASANLIGINA HASTASINA YAKLAŞIMINA YORUMLAR AZ OLUR.DOKTORLUGUDA HA KEZA TEŞEKKUR EDERIM SIZE SAYIN AHMET ALYANAK

 • Adım Gülay TONGUÇ. Annem Şükriye AKKURT 25/04/2013 tarihinde karnında oluşan kistin alınması için ameliyat oldu.annem 80 yaşında haliyle hepimiz çok tedirgindik. Doktorumuz Sn Ahmet ALYANAK çok başarılı bir operasyon yaptı.şimdi annem çok iyi. bence operasyon kadar önemli olan bir başka şey de hasta ve hasta yakınının psikolojisi. Doktorumuz bu konuda çok başarılı. çok rahat iletişim kurabildik. öncesinde ve sonrasında bilgileri bizimle paylaştı bizleri çok rahatlattı kendisine çok teşekkür ediyorum. çok alışık olmadığımız bir durum olmasından dolayı moralimiz hep yüksekti.Doktorumuzu kesinlikle herkese tavsiye edeceğim. Tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Bu doktor musunuz?

121

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın