Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

9 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi Diğer

Öncelikle ifade etmem gereken bozulmuş zor bir burnu başka bir bölgeden kıkırdak almadan toparlayıp beni oldukça şaşırtmış ve çok mutlu etmişti doktor bey onunla kalmayıp bir o kadar güzel, doğal, sağlıklı bir şekilde nefes alabilen bir buruna sahip olmamı sağladı. :) Tüm bunların dışında da günümüzde bir çok doktorda maalesef bulamadığımız çok çok mütevazi, egosuz, dinleyen, kendinden emin yaklaşımı, ameliya öncesi ve sonrası ilgisi takdire şayan.. Şiddetle tavsiye edilir

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi Diğer

3 yaşındaki kızımın dil bağını kesti. Hem cocugum hem ben cok stresliydik. O kadar anlayışlı sakin ve guven vericiydi ki.. Allah razı olsun boyle ilgi alaka devlet hastanelerinde gormeye aliskin degildim. Harika bir insan oncelikle.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Dr beye estetik burun ameliyatı oldum.Burnum çok doğal, güzel ve eskisinden daha iyi nefes alabilir oldu.Ameliyat sonrası botoks ve dolgularımıda yaptırdım ve çok memnun kaldım.Kullandığı ürünler çok kaliteli ve eli çok iyi resmen 10 yaş gençleştirdi beni sürekli kendisine gidiyorum artık.İlgili ve alakalı üstelik çok etik bir doktor gereksiz gördüğü hiç bir işlemi yapmaması bende çok güven oluşturdu.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi burnumdan nefes alamama sorunu

Guler yuzlu isini severek yapan mukemmel bir doktor. Hastalarini taniyor ve yapmis oldu tedaviyi takip eden biri.Allah razi olsun sayesin de nefes aldimi hissediyorum .Sabah dinlenmis gune mutlu olarak basliyorum sayesin de kendisine cok tesekkur ederim . basarilarinin devamini dilrim ...

S
Doğrulanmış kullanıcı

Çorlu asker hastanesinde kendisine muayene oldum. Bana burun ameliyatı önerdi ve yaptı.Ameliyat sonrası neredeyse hiç ağrım olmadı ve Yeni burnum çok doğal ve güzel oldu. Ayrıca nefes alma ve horlama sorunlarım sıfıra indi.Bütün muayene,ameliyat ve sonrasında ki yakın ilgisi ve Davranışları için Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ç

Askeriyenin en iyi doktoru ve komutanı bana yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.sayesinde askerliğim zehir olmaktan kurtuldu.Tedavi olmamı sağladı.

A

AHMET HOCAM BENİ HAYDARPAŞA'DA MUAYENE ETTİ BURUN AMELİYATIMI YAPTI.NEFES ALMAKTA ÇOK ZORLANIYORDUM AMA HOCAM SAYESİNDE ŞİMDİ ÇOK RAHATIM AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI ÇOK İLİGİLENDİ BENİMLE NEREDEYSE HİÇ AGRI SIZI ÇEKMEDEN TEDAVİ OLDUM.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.BURUNLA İLGİLİ PROBLEMLERİ OLANALARA DR.AHMET BERBER'E GİTMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM.

K

Haydarpaşa Gata'ya muayene için kendisine gittim,verdiği tedaviyi uyguladım ve bütün şikayetlerim geçti.bana çok iyi davrandı,iyice dinledi ve tek tek her şeyi anlattı.çok memnun kaldım.çok iyi bir doktor ve insan kendisine teşekkür ediyorum,kbb şikayeti olan herkeze de tavsiye ediyorum

D
Doğrulanmış kullanıcı

çok iyi bir hekim iletişimi,hastalara davranışı ve mesleki bilgileri oldukça güzel,çok memnun kaldım.ancak şimdi istanbul gata haydarpaşa hastanesi kbb bölümünde çalışıyor.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet