Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Ahmet İnanır

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 993 profil ziyareti var

Doç. Dr. Ahmet İNANIR BEL ve BOYUN FITIK MERKEZİNDE hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • BEL VE KALÇA AĞRISI, TUTUKLUK

  Ben 27 yaşında erkek bir hastayım.Belimin sağ tarafında bel boşluğunda şiddetli ağrılarım var. Zaman zaman belimin sol tarafında da olmakta. Beyin cerrahi ortopedi romatoloji ve fizik tedaviye muayene oldum mr (sakroiliak+lomber) , röntgen(lomber+kalça) ve kanda bir sorun olmadığını belirttiler. Bir… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  saygıdeğer beyefendi, bu şikayetleriniz uzaktan tanı konulup tedaviyi mümkün kılmıyor. Tetkikleriniz ile detaylı bir muayene ile doğru sonuca varabiliriz.

 • epilepsi serbral palsi

  iyi günler hocam yiğenim var 14 yaşında epilepsinin serebral palsi hastası yürüyemiyor onun için ne yapmalıyız ameliyat durumu var mı

  DOKTORUN CEVABI:

  Cerebral Palsili hastalarımızın gelişimleri cerebral kapasitelerinin izin verdiği ölçüde ve devam eden tedavi protokolü gerektirmektedir.

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç. Dr. Ahmet İNANIR
  BEL ve BOYUN FITIK MERKEZİNDE hizmet vermektedir.

Mezun olunan okullar

 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Romatizmal hastalıklar,
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi- Algoloji,,
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi- BEL-BOYUN AĞRISI,
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesii - BELFITIĞI,
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - BOYUN FITIĞI,
 • Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - Fibromiyalji Sendromu,
 • Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - Back Pain and Neck Pain,
 • Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,,
 • Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - Osteoporoz,
daha fazla

Deneyimler

 • Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - Anabilimdalı Başkanı,
 • Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcılığı
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi

Fotoğraflar

Hasta değerlendirmeleri:

 • D

  Ben de bizim gibi durumda olanlara yararli olmak icin birseyler paylasmak istiyorum , annemin omurilige yapışık fitigi var ayaginda uyusma vardi doktorlar okadar umitsiz konusduki son çare hocamizi bulduk ve suanda tedavi devam ediyor simdiden annem kendini daha iyi hissetmeye başladı, isinin uzmani hic tereddüt yasamayin en azindan gidin danisin zaten yönlendiriyor sizi, sizi buldugumuz icin çok mutluyuz hocam

 • Hocam bir hastanızın faydalı olacağını umduğum paylaşımını herkesin bilgisine sunmak istiyorum....

  11 yıl önce idi.Bel ağrısı ile gittiğim beyin cerrahı acilen ameliyat olmalısınız yoksa felç olursunuz dedi.Fıtığım en ileri düzeyde yani 4. derece imiş.Bu derece fıtık mutlaka ameliyat gerekir dediler ama ameliyat olunca şikayetlerin geçmediğini bildiğim ameliyat olan hasta yakınlarımdan öğrenmiştim.Çok araştırdım ve en sonunda Dr Ahmet İNANIR a gittim ve kendisinin kontrolünde ve tedavisi ile fıtığım geriledi ve tamamen kaybolduğunu MR ile saptadık.MR olmasa gerilediğine asla inanmazdım.Ama gözlerimlede gördüm.Bu konuda kendisine teşekkür ederim.

 • Bir arkadaşımızın yaşadıklarına birebir şait oldum ve diğer hastalarında daha deneyimli doktor seçme konusunda faydalalı olması açısından Ahmet hocamızla ilgili görüşlerini sizlerle paylaşmak istedim.

  Yaklaşık 2 sene önce sol bacağımdaki ağrılarımın dayanılmaz bir seviyeye gelmesi nedeniyle sol tarafımdan bel fıtığı ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası ağrılarım azaldı ancak yaklaşık son bir senedir sağ bacağımda ağrılarım oluşmaya başlamıştı. İstanbul ve Samsun olmak üzere 4 beyin ve sinir cerrahisi uzmanına muayene oldum ve 3 doktor acilen ameliyat olmamı gerektiğini söyledi.Ayrıca ikinci fıtık ameliyatı sonrası tekrar fıtık oluşursa bu sefer üçüncü bir operasyonla omurgama platin takılması gerektiğinden bahsettiler.

  Ameliyat olmak istemediğim için çeşitli araştırmalara başladım. Başta ozon tedavisi, proloterapi ve fizyoterapi üzerine araştırmalar yaptım. İstanbulda çok ünlü bir fizyoterapiste muayene oldum ve yaklaşık beş seans tedavi gördüm. Sonuç olarak sağ bileğimde ve sırtımda dayanılmaz bir ağrı, bozulan moral, harcanan para ve emek ile baş başa kaldım.

  Proloterapiyi denemeye başladım. Hem tedavinin çok acılı olması hemde nispeten yavaş ilerlemesi ve yaklaşık 6 ay sürmesi nedeniyle bu tedavidende vazgeçtim.

  Hocamın methini duymuştum ancak yerini ve nasıl bir tedavi izlediğini bilmiyordum. İlk muayeneye gittiğimde önce başımdan geçenleri dinledi ve sonrasında neden fıtık olduğumu, nasıl tedavi olabileceğimi, gündelik yaşantımda nelere dikkat edip etmediği tek tek anlattı. 3 gün yaklaşık ikişer saat tedavi uyguladı ve özel durumumdan dolayı pazar günü sırf beni tedavi etmek için evinden kalkıp geldi.

  Tedavi olalı yaklaşık 3 gün oldu ve kendimde gördüğüm izlenimleri kısaca anlatayım. Daha dik bir yürüyüş, daha dik bir oturuş, sıfırlanan bilek ağrısı, kalçalarda oluşan ağrının giderek azalması, bir koltukta rahatça oturabilme yani aslında sağlığıma kavuşuyorum ve hocamızın yardımıyla buna olan inancımda artıyor.

  Sonuç olarak Ahmet Hocamızın Samsunda olması çevre il ve ilçelerde yaşayan bizler için büyük nimet. Kesinlikle hastaya para kaynağı olarak bakmayan ve önce insan olduğunun farkında olan bir yaklaşım ile hastaya en uygun tedavi yöntemini uygular ve hasta evet ben kendimi daha iyi hissediyorum diyene kadar sizinle ilgilenir.

  Bir kez de buradan sayın hocama selamlarımı iletirken bence bel veya boyun ağrısı yaşayan herkes Ahmet Hocama bir kez muayene olmalı ve kendisi ameliyatı önerirse o zaman gerçekten ameliyattan başka bir çözümünüz kalmamıştır.

 • 10 senedir eşimin rahatsızlığı nedeniyle bel fıtığı konusunda mr resimlerini iyi kötü yorumlayacak kadar bilgi sahibi oldum...bu 10 sene boyunca sadece samsun içi ve samsun dışı bir çok beyin cerrahı ve ftr uzmanı ile tanıştım...Şunu tüm hastalara gönül rahatlığı ile söyleyebilirim....Bel fıtığı veya boyun fıtığından dolayı tüm doktorlar size ameliyat dese bile mutlaka Ahmet hocamıza muayene olun....Ahmet hocamız eğer ameliyat derse hakikaten yapacak bir şey kalmamıştır...gönül rahatlığı ile ameliyat olabilirsiniz...Ahmet hocamız ameliyatsız bel ve boyun fıtığının tedavisi konusunda standart bir uzman hekimin çok çok üstünde bir bilgi ve birime sahip....

 • Bu kadar mutevazi konusunu hakim baska bir doktor görmedim. ısyerindeki usta başına herkes ameliyat dedi. Ahmet bey tokatta kendisini bulduk 15 gün uzerine ıyıleştirerek geri gönderdi. Bel fitiğı denilince beyin doktorlarına kosuyolruz halbuki fizik tedaviye gitmek gerektiğini ögrendim. teşekkürler doktorum.

 • Ben bel ağrısından az kalsın ölüyordum.Önce ortapedi doktoruna gittim çözüm bulamadım sonra fizik tedavi doktoruna gittim çözüm bulamadım sonra beyin cerrahi doktoruna gittim ve ameliyat oldum
  Fakat ağrılarımın geçmesini beklerken hayal kırıklığına uğradım
  Ne yazık ki ağrılarım geçmedi
  Şiddetli ağrılarım artınca yeni doktorlar aradım İstanbula gittim Ankaraya gittim bir sürü sınıkçıya gittim fakat ağrılarım hala kesilmemişti.
  Bu arada çok ani bir şey öğrendim bir hastası bana Gaziosmanpaşa Üniversitesinde Doç.Dr.Ahmet İnanır Bey’in olduğunu ve bu ağrıyı kesinlikle kesebileceğini söyledi
  Bunu duyunca ben gayri ihtiyari bir kahkaha attım
  Bana hiç inandırıcı gelmediğini söyledim
  O da ısrar etti ‘git bi dene ya ne zarar göreceksin’ dedi.
  Bizde bunun üzerine oğlumun arabasıyla aynı gün gittik.
  Fakat gidince doktorumuzun izinli olduğunu öğrendik
  Oradaki görevliye cebinden bir arar mısın belim çok ağrıyor dedim.
  Zar zor arattım doctor beye durumu anlatınca izindede olsam ağrınızı gelip keserim dedi.Bir insan ağrısı ile ızdırap çekerken vicdanen huzurlu olamam dedi ve dediği gibide geldi ve yarım saat uğraştı ağrım yok denecek kadar azaldı.
  Ben bel ağrısından öleceğimi düşünürken belimin ağrısı öldü ben kurtuldum.
  Bu doctor bey bundan sonra benim kardeşimdir.
  Allah kendisinden razı olsun.

 • Ben Ahmet hocamla annemin rahatsızlıgı nedeniyle tanıştım . annem bir sğre önce ortapedi servisinde ameliyat olmuş ve coktan yürümesi gerekirken yirimiyordu fizik tedavi ve iltihaplı romatizma nedeniyle bizi servisine aldı ve gercekten cok ilgilili bir doktor seanslar sırasında ortapedi servisini ilgilendiren bir sorundan suphe etti ve onun yönlendirmesiyle annemin ikinci bir ameliyatı olması gerektigi ortaya cıktı. Hastalarını incelerken bütüncül bir iyileştirmeyi ilke edinmiş harika bir insan hastalarıyla daima bir yakını gibi ilgilenir ve vakit ayırır deger verir

 • Bu doktorumuzu Tokatta istihdam etmek gerekiyor ancak onuda kaçırırız ..bu tokatımızın kaderimi? bel ve boyun fıtığı konusunda uzamn bir doktorumuz. Ona danışmadan lütfen ameliyat olmayınız. Güvenilir bir doktorumuz

 • Ben o bölümde yatan bir hastayım Doktorumuz bütün hastalarıyla akrabası gibi ilgileniyo. Ağrısı olanlar onu buluyo. Ağrı ve fıtık üzerine bir numara diyolar. Hatta bu hfta bir 72 yaşında hasta yatırdı servise.hastayı 7 aydır ortopedi bölümünde ameliyat etmişler ama yürütememişler...doktor bey onda ameliyat yerinin hatalı olduğunu bulmuş şimdi tekrar ameliyat olacakmış .. taaa istanbullardan ankaralardan hasta geliyor. Aferim doktorumuza..

 • Cidden beklemezdim bu kadarını ama harika bir insan harika ötesi bir doktor buldum Böyle insanların doktor olması çok enfes bir olay...Bağırılmaktan...Güvenememekten bıktık...hepsi böyle olsa keşke

 • Bel ve Boyun fıtıklarında çok iyi gelişmiş bir doktor olduğunu duydum ve kendisine mauyene oldum. İlk seansında mucize gibi bir şey yaşadım ağrılarım aniden kesiliverdi. Çok teşekkür ederim.

 • BEN TOKAT MERKEZ DEN EMEKLİ ÖGRETMENİM. BEL FITIĞI HASTASI OLARAK 2 AYDIR ÇOK ACILAR ÇEKEN BİRİSİYİM.TAM AMELİYATA KARAR VERMİŞKEN BİR ESKİ HASTASİ İLE KONUŞMAMIZ BENİ AHMET İNANIR BEYEFENDİYE YÖNLENDİRDİ.HENÜZ 1 SEANS GÖRÜŞMEMİZ OLDU.SAGOLSUN ADAM KARŞISINDAKİNE MÜTHİŞ GÜVEN VERİYOR.BANA BAŞARI ORANININ %97 OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.DEĞİL 97 SADECE 7 DE DESE BEN BUNDAN YANAYIM.MAALESEF DOKTORLARIMIZIN ÇOGUNLUGUNDA BU SAMİMİYET,KARŞISINDAKİNE DEĞER VERME OLGUSU YOK.KENDİSİNE ŞİMDİDEN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.HER NE KADARDA İĞNE BATIRSANDA SENİ SEVDİM BE DOKTORUMM:))))

 • Bel fıtığı rahatsızlığımda dolayı geceleri sadece 2 saat uykum vardı.20 seans fizik tedavi gördüm ağrılarımda hiçbir azalma olmadı.Bir tanıdık Tokat ilindeki AHMET İNANIR hocamızı önerdi.1,5 ay önce hocamızın çalıştığı hastaneye gittim.Hocam tedavimle bizzat kendisi ilgilendi.Tokat polisevinde üçgün kaldım hatta oradaki polis arkadaşlar herkes istanbul'a gider sende tokat'a gelmişsin diye güldüler.Şuanda ağrılarım yok diyecek kadar az.ve geceleri ağrısız rahat yatabiliyorum.Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Allah ondan razı olsun..saygılarımla..Mehmet karaca

 • İSTANBUL EĞİTİM VE ARŞ HASTANESİNDE ÇALIŞMAKTAYIM BEL FITIĞINDAN DOLAYI IZDIRAP İÇİNDEYDİM ÇARESİZLİKTEN GİDMEDİĞİM DOKDOR VE MASÖR KALMADI AĞRIDAN DURAMIYODUM TANIDIK VASITASIYLA TOKAT İLİNDE BULDUĞUM DOKDOR AHMET İNANIR HOCAMA BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTURDUĞU İÇİN MİNNETDARIM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM MEHMET KARACA

 • Çalışmalarınızı taktirle karşılıyorum.Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon kliniğinizi çok güzel dizayn etmişsiniz. İlimizdeki üniversitemize verdiğiniz ayrıcalıklı ve özgün hizmet nedeniyle teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.

 • teşekkürler yani ne desem bu doktor beyi çok taktir ediyorum herkese de öneririm.teşekkürler yani ne desem bu doktor beyi çok taktir ediyorum herkese de öneririm.