Uzm. Dr.

Ahmet Kadri Kanbur verifiedCreated with Sketch.

İç hastalıkları

İletişim Bilgileri

 • Özel Kadıoğlu Hastanesi

  Özel Kadıoğlu Hastanesi - Aytekin Kotil Cad. (Eski Fulya Cad.), No: 25 Mecidiyeköy, Şişli

  Sigorta/Ödeme: SGK, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Ace European Sigorta, Eureko Sigorta, Generali Sigorta, HDI Sigorta, Ray Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Ergo Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Mapfre Sigorta, Inter Partner Assistance, Sompo Sigorta Daha fazla (15)


En Güncel Görüş

 • S
  Konum: Özel Kadıoğlu HastanesiHizmet: Gece Terlemesi

  Gece Terlemesi sebebiyle kendilerine başvurmuştum. Çok ilgili, hastasını kesinlikle bilgisiz bırakmıyor, öğretici bir şekilde herşeyi detaylı bir şekilde açıklıyor.

 • Hakkımda

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  13 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • S
   Konum: Özel Kadıoğlu HastanesiHizmet: Gece Terlemesi

   Gece Terlemesi sebebiyle kendilerine başvurmuştum. Çok ilgili, hastasını kesinlikle bilgisiz bırakmıyor, öğretici bir şekilde herşeyi detaylı bir şekilde açıklıyor.

  • C

   İnternetden araştırmalarım sonucunda gittim Ahmet Hocam'a. Tedavimiz güzel bir şekilde sonuç verdi. İlgisi güzeldi,herkese tavsiye ediyorum Ahmet Hocam'ı.

  • Y

   İnternetten araştıdım ve gittim. İlgi ve alakasından dolayı gidiyorum. Çok ilgili hastasıyla. Teşhisleri çok doğru. Tedavi süreci mutlaka olumlu olarak sonuç veriyor. Çok memnun kaldığım bir doktor olduğu için tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

  • I

   Daha önce defalarca Ahmet Hocamız'a tedavi olmuştuk. Çok memnun kaldığımız için tercih ettik. Uzmanı olmadığı konularda bile bilgi verirken itinalı davranarak hastasını rahatlatan bir doktor. Boyun ağrısından dolayı dahiliye ile ilgili bir durum olup olmadığını öğrenmek için gittik. Bize doğru yönlendirmelerde bulunarak,kendisinin de tedavisiyle tedavimizi gerçekleştirdi. Çok memnun kaldım kendisinden.

  • S

   Evimizin çok yakınında çalıştığı için gitmiştik. Çok bilgili ve tecrübeli bir doktor. Bir arkadaşımızın tavsiyesiyle gittik ve ailemizin doktor'u oldu. Üşütme, iç hastalıkları gibi durumlarda Hocam'a gidiyoruz.Verdiği ilaçlar çok iyi geliyor. Bu sene çok ağır bir virüs hastalığı geçirdik eşim ve ben. Sayesinde sağlığımıza kavuştuk. Çok memnun kaldık ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

  • A

   Daha önce hocama birçok hastalıgımdan dolayı gittim. Çok memnun kaldım. Çocuklarım ve eşim de herhangi bir sağlık sıkıntısı oldugunda tercih ettiğim bir doktor. sinüzit tedavisi gördüm Hocam'a. ilaç tedavisi gördüm şuanda gayet iyiyim. Yine çocuklarım için de öksürük ve gribal enfeksiyonlardan dolayı gittim ve iyileştiler. Eşimde şeker hastası oldugu için şekerini kontrol altına almak için gidiyorum. Hocam çok iyi bir doktor ve herkese de tavsiye ettim zaten.

  • S

   Gribal durumlardan ve Ramotoid artritden dolayı gittim Hocama. Hastaneye gittiğimde Ahmet Hocam'a yönlendirilmiştim. doğru teşhisinden dolayı ve verdiği ilaçların faydasını da çok gördüğüm için artık Ramotoit artrit den dolayı Hocama gitmeye başladım. Zaman zaman ilaçlarımı değiştiriyordu. Ağrılarım sona eriyordu. ilgisinden de çok memnun kaldıgım bir doktor. Çevremde benimle birlikte bu sıkıntıyı yaşayan tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.

  • S

   Hocama her konuda kendisine danışırım. Teşhisleri çok iyidir. Başka doktorlara gittiğimde çözüm bulamadığım sıkıntılarıma bir bakışıyla nokta atışı yaparak teşhis koyar. Midemin sancısından dolayı başka doktorlara gitmiştim, bir muayenesiyle Midemde ki kıkırdak da çatlama olmuş teşhisi koydu, verdiği ilaçla da bir günde iyileştim. Başka branşlarda bir sıkıntım olsa bile mutlaka kendisine danışırım. Kişiliğine ve Hekimliğine de yüz puan verebileceğim bir doktor. Gönderdiğim hastalarda çok memnun kaldılar ve bana teşekkür ettiler.

  • Y

   Hastaneye gittiğimde yönlendirildim Ahmet Kadri Hocam'a Çok ilgili bir doktor hastasına karşı. Mide rahatsızlığından dolayı gittim. Her konuda konuşabildiğim bir doktor. Sordugum sorulara yanıt alabiliyorum. Daha önce Gastrit tarzı birşey vardı zaten ve tedavime Hocamla beraber devam ettim. o kadar memnun kaldım ki ailemden birçok kişiyede tavsiye ettim. Onlarda gayet memnun kaldı.

  • M

   Yaklaşık 15 senedir gittiğim bir doktor. Tansiyon rahatsızlığımdan dolayı gidiyorum yıllardır. Sayesinde tansiyonumdan hiç bir sıkıntı yaşamadım. İlaç tedavisi gördüm hocama. Hocam doktor olarak görmüyorum arkadaş gibidir hastasına karşı. bana ve gözlemlediğim kadarıyla hastalarıyla çok ilgilenir. Hocam için söyleyecek söz bulamıyorum. Tansiğyon rahatsızlgı olan herkese tavsiye ediyorum.