Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 22 ziyaret var

İnönü üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. İhtisasını 2003-2009 tarihleri arasında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstüriktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda yaptı. Ulukışla… daha fazla

Randevu al

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
153 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Muhteşem bir doktor yaklasik 7hafta önce rinoplasti ameliyat oldum ve o kadar cabuk alistim ki burnuma ameliyattan sonra cok hizli bir iyilesme donemi gecirdim ne agri ne sızı hic biri olmadi cok guzel ve rahat nefes aliyorum doktorumun eli cok hafif mukemmel bir is cikardi tesekkür ederim ahmet tuna bey burnum o kadar dogal duruyo ki eski halini hatirlamiyorum bile sanki hep boyleymisim gibi ayrıca cok sıcakkanlı samimi bir doktor ilginiz icin guzel ve doğal burnum icin emeginiz icin cok cok cok tesekkür ederim iyiki doktor olmussunuz ve iyiki size ameliyat olmusum

 • O

  1 hafta önce rinoplasti ameliyati oldum . burdan ahmet tuna beye ve ibni sina hastahanesinde çalışan yetkililere çok ilgilendikleri için teşekkür ederim . bugün tamponları çıkardık ve 1 hafta geçmesine rağmen o kadar memnun kaldımki nefes alabiliyorum ve doğal bir burnum oldu . burun estetiği mi ? AHMET TUNA EREN .

 • 1.5 ay önce Ahmet Tuna beye rinoplasti ameliyatı oldum ve o kadar çok memnun kaldım ki.uzun süre internetten yaptığım araştırmalar sonucunda kendisiyle görüşmeye gittim.eşimle birlikte yaptığımız bu görüşmede kesinlikle doğru doktoru bulduğumuzdan emin olduk.çünkü Ahmet bey son derece naif sakin kendine güvenli ve hastasına da güven veren bir doktor.6 yıl önce kbb doktoruna olduğum başarısız nefes açma ameliyatından kalan hasarla birlikte nefes alma ve şekil bozukluğunun tavan yapmış olduğu burnumu mükemmel nefes alan ve doğal bir burun haline getirdi.kendisine çok çok teşekkür ediyor ve burun estetiği denince ilk akla gelen bu işin üstadı AHMET TUNA EREN dir diyorum.elinin hafifliği ameliyat sonrası sıfır ağrı acı ve beklediğinizden düşündüğünüzden daha rahat ve kolay bir burun ameliyat isteyenlere gönül rahatlığıyla ve memnuniyetle tavsiye ediyorum.

 • Ben doktor Ahmet tuana beyde gögüz büyültme ameliyaati oldum. Cok doktora gitim ama kimseye güvenemedim takin amhet beye görüssmeye gittigim gün ameliyat olmaya kaarar verdim ve 2 gün sonra ameliyat oldum .. Kisacasi iyki ahmet beyde ameliyat olmusum... Herkeze gercekten tavsiye ediyorum cok iyi güvenilir bir doktor ....

 • R

  Estetik ameliyatında hele ki rinoplasti de bir numara diyebilirim..Burun ameliyatı diyip geçmeyin gerçekten hastasına değer veren işini iyi yapan bir doktor olması şart bunu bir kez ameliyat olup bir daha olması gereken biri olarak söylüyorum size,burnumda kemik eğriliği vardı ve bu sebepten dolayı nefes alamıyordum senelerce de devam etti ilk ameliyatta aslında ahmet beye olmak istedim ama ücretten dolayı muayene bile olmamıştım ve bende kbb doktoruna oldum ilk ameliyat sonrası tam bir hüsrandı hiç değişmedi ne görüntüm nede nefes alma sıkıntım ve ikincisinde bir çok doktora gittim bana ameliyatın 3-4 saat süreceğini kıkırdak eksik kulaktan yada kaburgadan kıkırdak alabiliriz dedi ve ben çok kararsız kaldım ve sonra şüphesiz ahmet beye gitmeliyim dedim ve ilk muayene de bana kıkırdak eksik değil ameliyat da 1 saat civarında sürer dedi ve ben kabul edip ertesi gün ameliyat oldum şimdi bir ay geçti ve çok rahat nefes alabiliyorum birde burnum okadar doğal ki ne kadar teşekkür etsem azdır elide çok hafiftir hiç düşünmeyin tampon nasıl çıkar ameliyat sonrası nasıl olur diye hele ki sağlığınız için ücreti hiç düşünmeyin geç olsun ama bir kere olsun iki üç kere olmaktan iyidir. Ahmet beye iş hayatında başarılarının devamını diler, teşekkürlerimi borç bilirim..
  Rabia Çetin

 • İ

  Burun estetiği alanında bir uzmana ihtiyaç duyuyorsanız kesinlikle Ahmet Tuna Hoca mükemmel bir seçim olacaktır. Güler yüzlü, hümanist karakteri karşılaştığınız ilk dakikadan itibaren size güven verecektir. Alanındaki tecrübesi ve başarısı tartışılmaz derecede iyi. Dürüstlüğü ve netliği sayesinde ameliyat öncesi- sonrası en doğru bilgiye ve en başarılı sonuca ulaşabileceğiniz bir hekim. En önemliside çok iyi bir dinleyici. İşte bu yüzden bandaj açılınca öncesinde yüzünüze uygun çizdiği burunla karşılaşıyorsunuz. Kesinlikle korkulacak birşey yok. Ağrı hiçbir şekilde hissedilmiyor. Çok kısa süreli şişlik ve morluklar oluşuyor. Fakat korkulacak derecede değil. Burun estetiği düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Her şey için Ahmet Tuna Hocam'a teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık hocam.

 • F

  Daha önceden ameliyat olan bir arkadaşım'ın önerisiyle ulaştım. İlgi alaka olarak güzeldi. Ameliyat hakkında bilgilendirdi Hocam'ız. Rönoplasti ameliyatı oldum. İyileşme sürecim belirttiği süreden daha hızlı oldu diyebilirim. Gayet doğal olduğu için geri dönüşler çok güzel oldu.

 • M

  Eniyihekim.com sitesindeki yorumlarını okuyarak tercih ettim.Operasyon geçirdim ve gayet başarılı geçti sürecim.Hastalarıyla ilgilenen bir doktor. İşini titiz yapan bir doktor olduğu için tavsiye ediyorum.

 • A

  Ahmet hocam zaten benim aslınsa çok önce planladığım ama uzun süre doktor arayışı içinde olduğum bir sırada artık en son çare olarak çıktı karşıma.İlk muayenesinde karar verdim.Kendisi çok güven vericiydi ve uzman olduğunu önceki yorumlarında da bunu görmüştüm o beni çok etkilemişti.Ameliyatlarında görsel olarak çok doğal olduğunu gördüm.Burun ameliyatı oldum.Hiç bir sıkıntı yaşamadım öncesi ve sonrası adına.ben çok memnun kaldım hatta yönlendirdiğim arkadaşımda başka bir operasyon geçirdi kendisi de çok memnun kaldı.

 • D

  Burnumdan nefes alamıyordum.Uyurken ağzım açık uyuyordum ve zorlanıyordum.bir referans üzerine Ahmet beye gitme kararı aldım.İlgi ve alakası son derece iyi idi.Rinoplasti ameliyatı gerçekleştirdi.Öncesi ve sonrası ki şu ana iyileşme sürecindeyim bir sıkıntı yaşamadım ve yaşamıyorum.Genel anlamada hem ilgisinden hemde yapmış olduğu ameliyattan memnun kaldım.İstediğim sonuca ulaştım.

 • A

  Burun ameliyatı oldum gerek ameliyat öncesi sonrası ilgilisi,alakası kesinlikle süperdi kendisini internetten araştırıp gitmiştim bundan önce ki burun ameliyatımda çektiğim acılar sonrası ''hayatta tekrar ameliyat olmam'' demiştim. Bir şekilde Ahmet beye internetten araştırmalarım sonucu ameliyat olmaya karar verdim ve hiç acı hissetmedim eli çok hafif ameliyat olalı da 20 gün bir süre oldu hiç bir sıkıntıda yaşamadım mükemmel bir doktor ne anlattıysa aynısını gerçekleştirdi ve hastasına ameliyat öncesi konuşması güven veriyor.

 • U

  Ahmet Tuna Eren hocamıza burun estetiği oldum.Ağrısız,sancısız bir ameliyat geçirdim ameliyat öncesinde bilgi verdi ve baya ilgilendi sonrasında da ilgiliydi Ahmet tuna hocamızdan memnunum . Sanatı çok güzel morluk ve şişlik olmadan gayet doğal bir görüntüye kavuştu burnum çok güzel oldu. Estetik olduğu belli olmuyor.

 • F

  İnternetden biraz araştırdım. Çok güzel yorumları vardı. Çok kibar bir doktor. Bütün sorularıma usanmadan bıkmadan çok net cevaplar verdi. İçimi de çok güzel rahatlattı.Burun estetiği ameliyatı oldum ve çok güzel geçti.Sadece alerjik bir sorun yaşadım. Banda alerjim olduğunu öğrendim hafif kaşıntılarım oldu.Hocam'ın bilgilendirmeleriyle çözdük. Çok doğal oldu burnum.Hocanın anlattığı şekilde oldu. Çok memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.

 • K

  Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Çok iyi ilgileniyor hastasıyla. Sorduğum her soruya yanıtlar veriyor. Güven verdiği için de iyi bir şey ortaya çıkacağını biliyordum. Burun ameliyatı oldum 1,5 ay önce ve çevremden duyduğum ve korktuğum hiç birşey yaşanmadı. İlgisinden alakasından çok memnun kaldım.

 • G

  Hastaları'nın memnuniyetlerini öğrendim ve o nedenle gitmeye karar verdim. Burun ameliyatı oldu eşim. Mesleğinde iyi olması bizim için çok önemliydı. Eşim'e yaptığı burun ameliyatından çok memnun kaldım. Başarılı oldu süreç.

 • M

  Tavsiye üzerine gitmiştim. Ayrıca hasta yorumlarını okuyarak gitmeye karar verdim. Gayet başarılı hastayla yakınlığı. İlgili bir doktor. Burun estetiği ameliyatı oldum. Aşırı bir sorunum olmadı. Yaşayacağım durum hakkında hocam bilgilendirdi operasyon öncesi. Çok başarılı bir ameliyat oldu ve memnun kaldım.

 • Ş

  Daha önceden tanıdığım bir doktor.Ayrıca İnternetten de araştırdım ve randevu almaya karar verdim. Ameliyat sonrası bir komplikasyon yaşadım ve sonuna kadar ilgilendi. İlgisinden çok memnun kaldım.

 • A

  İnternetten arattırdığımda Ahmet Hocamın ismi çıkıyordu. Eniyihekim.com sitesindeki yorumlarını okudum ve randevu almaya karar verdim. Sakin ve güvenilir olması beni ameliyat olmam konusunda ikna etti. Hocam detaylı olarak bilgilendirdi,herşeyi anlattı ve herşey de dediği gibi oldu. Kontroller devam ediyor.Ameliyatımdan çok memnun kaldım.

 • N

  internetten görüp yorumları okudum ona dayalı olarak Ahmet Tuna beye gittim rinoplasti ameliyatımı oldum çok doğal bir burun yaptı çevremdekiler asla estetik olduğunu anlamıyorlar. Ameliyattan sonra morluk ağrı bir şey yaşamadım çok memnun kaldım

 • S

  Hem araştırmam sonucu hem de tavsiye üzerine Tuna beye gittim kesinlikle çok memnun rinoplasti ameliyatım öncesi ve sonrası süreç çok iyi geçti 3-4 gün içerisinde morluklarım geçti 1 hafta içinde de çalışmaya başladım. İstediğim burnu seçmiştim ve aynısını da yaptı kendisine teşekkürlerimi iletiyorum

 • S

  Tuna beye beni doktor bir arkadaşım yönlendirmişti silikon yaptırdım ve burun ameliyatımı oldum çok memnunum. Gerçekten işinin erbabı bir doktor insanlara yaklaşımı çok farklı doktor olarak değil de arkadaş olarak yaklaşıyor hastalarına çok değer veriyor mutlaka tavsiye ederim

 • I

  Uzun süre araştırmalarım sonucu Ahmet Bey'e ulaştım ve iyi ki tanışmışım diyorum.Meme büyütme ameliyatı oldum sonucunda çok memnunum ve gönül rahatlığı kendinizi Ahmet Bey'e teslim edebilirsiniz.

 • G

  Bende sizler gibi burda ve diğer sitelerde yorumlara baktım uzun uzun araştırdım hatta diş doktoruma bile danıştım ve tüm yollar Ahmet Tuna beye çıktı, 30 aralık 2015 de ameliyat oldum, hafif ağrı ve morluk oldu sadece oda normal zaten, şuan fotoğrafta gösterdiği burnumu canlı olarak görebiliyorum. Burun kemerim gtmiş, sarkma gtmiş, kenardaki çöküntüler yok olmuş çok şükür ve rahat nefes alabiliyorum..iyiki Ahmet beyi tercih etmişim, sizde düşünüyorsanız tereddüt etmeyin derim...

 • F

  ben yaklaşık bir ay önce tuna bey e rinoplasti ameliyatı oldum, çok kararsızdım ancak doktor bey ile görüştükten sonra ertesi gün ameliyat olma kararı aldım.doktor bey fotoğrafta gösterdiği burnun aynısını yaptı çok şükür ağrı ve sızı hiç olmadı.şuanda yeni burnuma ve yeni görünümüme çok alıştım, gayet doğal oldu.karasız kalan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim pişman olmayacaklardır. doktor bey'e buradan tekrar teşekkür ederim.

 • K

  Hasta yorumlarini okuyarak tereddutle gitmistim ama 13, gunum burun ameliyatim .olmasina ragmen agrisiz morsuz.ve sisliklerim.olmamasi sayin ahmet tuna eren e.cook tsk ederim isinde cok profesyonel kayseri de estetik cerrahide en iyi doktor diyebilirim kesinlikle baska doktor aramayin,,, ellerinize.saglik hocamm

 • Z

  Merhabalar, ben doktor olan bir akrabamın vasıtasıyla doktor beyle tanıştım. Daha önceden bir burun ameliyatı geçirmiştim. (KBB doktoru tarafından) burnumda bozulma ve nefes almada güçlük yaşamaya başladım. Görüştüğüm KBB ve plastik cerrahi doktorları hep ikili bir operasyon önerdiler. İki operasyonun en iyi 4-6 saat süreceğini belirttiler.Ayrıca kulağından ya da kaburgandan kıkırdak alarak ameliyat yapabileceklerini söylediler. Çeşitli sağlık sıkıntılarım sebebiyle ameliyatım biraz sıkıntılı olabilirdi. Ahmet bey kıkırdak almadan iki operasyonu da yapabileceğini ve 1-2 saat süreceğini söyledi. Kendisine güvendim ve 26 Ekim 2015 de ameliyat oldum. Başarılı bir müdahale oldu. Şimdi çok iyi ve mutluyum. Her gören çok iyi olmuş diyor. Rahat nefes alabiliyorum. Doktorum Ahmet Tuna EREN beye çok teşekkür ederim. Ayrıca tüm hastalara da gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 • E

  Ahmet Tuna Bey'e rinoplasti ameliyatı oldum. Her şey çok güzel geçti. Ameliyat öncesi ve sonrası hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ahmet bey; burun ucu düşüklüğü, kemer ve tıkanıklık şikayetlerimi Allah'ın izniyle ortadan kaldırdı. Heykeltraş gibi çok güzel bir eser ortaya çıkarttı diyebilirim. Olmayı düşünenler korkusuzca doktor beye gidebilirler.

 • G

  Tuna Bey'e rinoplasti ameliyatı oldum burnum hem kırıktı hem de nefes almada güçlük çekiyordum
  yeniden nefes almak çok güzelmiş ayrıca şekli de o kadar doğal oldu ki kimse ameliyat olduğumu anlamadı
  Yakın ilgisi verdiği güven duygusu ve emekleri için sonsuz teşekkürler

 • M

  Merabalar ben Ahmet beye rinoplasti ameliyatı oldum, ve görüntüsünden çok memmunum, Kendime olan öz güvenim yerine geldi diyebilirim, çevremdende çok güzel tepkiler aldım. Tamda istedimgim gibi resimde gösterdiginin aynısını yaptı çokta dogal oldu ahmet bey dogallıktan yana bi doktor Şuan yine bir estetik düşüncem olsa gözüm kapalı güvenirim Ahmet beye. Eline emeğine sağlık burdan hocama çok teşekkür ediyorum estetigin tek adresi AHMET TUNA EREN.

 • T

  Herkese Merhaba öncelikle ben burun estetiği oldum , ben iki yıldır cerrah arıyordum ve Doktor Tuna Eren beyi buldum internet sitesinde yorumları okudum güvenç kazanmaya başladım , görüşmeye gittim ilk günden ameliyat tarihini seçmek istedim çünkü çok güvenilir bir doktor kendisi, ameliyat a hiç korkmadan girdim ve şuan hayatımda büyük bir değişim oldu , burnumda kemer vardı görünümü güzel değildi ama şimdi Tuna bey sayesinde yüz şeklime göre çok güzel bir burmum var , resimde Nasıl cıkarttıysa aynı burnu yaptı. Doktor beye tekrar Tesekur ediyorum, tekrar ameliyat olmam gerekirse gene Doktor Tuna beyi seçerim :)

Hasta, Danışan Soruları (51)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • İnönü üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. İhtisasını 2003-2009 tarihleri arasında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstüriktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda yaptı. Ulukışla Devlet Hastanesi Acil Servis te 6 yıl çalıştı ve mecburi hizmetini Yozgat Devlet Hastanesinde yaptı. Kayseri özel bir hastanede Hastanesinde Plastik Cerrah olarak çalışmıştır. Şu anda Kayseri'de özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İnönü üniversitesi tıp fakültesi
 • Tarsus lisesi

Yayınlar

 • The use of high-density porous polyethylene as a custom-made nasal spreader graft.
 • Gürlek A, Celik M, Fariz A, Ersöz-Oztürk A, Eren AT, Tenekeci G.
 • Aesthetic Plast Surg. 2006 Jan-Feb;30(1):34-41.
 • PMID: 16411156 [PubMed - indexed for MEDLINE]
 • Related citations
 • Effects of verapamil, nifedipine, and daflon on the viability of reverse-flow island flaps in rats.
 • Kilinc H, Aslan SS, Bilen BT, Eren AT, Karadag N, Karabulut AB.
 • Ann Plast Surg. 2013 Nov;71(5):610-4. doi: 10.1097/11P.0b013131824c9315.
 • PMID: 23407246 [PubMed - indexed for MEDLINE]
daha fazla

Ödüller

 • Henüz almış olduğu bir ödül yoktur
 • -

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Sanatı ve tıbbı buluşturabilme şansı beni alana yöneltti

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Hem sağlık Hemde sanat açısından iyi şeyler başarmak zorundasınız. Biri yetersiz olurda başarı gelmiyor

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1-Mutlu olan hastanın yüzündeki gülümseme
2-Her ameliyattan çıkış anım
3-işimin beni tatmin etmesi

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Yaptığım bir Burun ameliyatından sonra hasta daha burnu şişken öyle kalacağını düşünerek bana biraz kızmıştı. Daha sonra şişler inince hasta binlerce kez özür dilemişti.

Videolar

Burun Estetiği
Burun estetiği