Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 51 ziyaret var

İnönü üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. İhtisasını 2003-2009 tarihleri arasında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstüriktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda yaptı. Uluk... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • Kepce kulak

  Hocam mrblar ben kepce kulak ameliyatı oldum ama kulaklarımda bi değişiklik olmadı artı bana zararı oldu kulak arkasında hala dikişlerim var ve çok ağrıyor yapıyor ben artık çok skldm hergün ağlıyorum lütfen bana yardımcı olun hem bu kepcelikten hemde ağrılardan kurtulmak istiyorum lütfen bana yardımcı… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Tekrar düzeltme yapılabilir ancak önce sizi muayene etmemiz lazım.

 • koltuk altı terleme

  hocam koltuk altı terlemesine yönelik botoks uygulaması yapıyormusunuz

  VERILEN YANIT:

  Evet koltuk altı terlemesi için botoks uygulaması yapıyoruz Kliniğimize gelirseniz detaylı görüşürüz.

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • İnönü üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. İhtisasını 2003-2009 tarihleri arasında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstüriktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda yaptı. Ulukışla Devlet Hastanesi Acil Servis te 6 yıl çalıştı ve mecburi hizmetini Yozgat Devlet Hastanesinde yaptı. Kayseri özel bir hastanede Hastanesinde Plastik Cerrah olarak çalışmıştır. Şu anda Kayseri'de özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • İnönü üniversitesi tıp fakültesi
 • Tarsus lisesi

Yayınlar

 • The use of high-density porous polyethylene as a custom-made nasal spreader graft.
 • Gürlek A, Celik M, Fariz A, Ersöz-Oztürk A, Eren AT, Tenekeci G.
 • Aesthetic Plast Surg. 2006 Jan-Feb;30(1):34-41.
 • PMID: 16411156 [PubMed - indexed for MEDLINE]
 • Related citations
 • Effects of verapamil, nifedipine, and daflon on the viability of reverse-flow island flaps in rats.
 • Kilinc H, Aslan SS, Bilen BT, Eren AT, Karadag N, Karabulut AB.
 • Ann Plast Surg. 2013 Nov;71(5):610-4. doi: 10.1097/11P.0b013131824c9315.
 • PMID: 23407246 [PubMed - indexed for MEDLINE]
daha fazla

Ödüller

 • Henüz almış olduğu bir ödül yoktur
 • -

Videolar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
141 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • İnternetden biraz araştırdım. Çok güzel yorumları vardı. Çok kibar bir doktor. Bütün sorularıma usanmadan bıkmadan çok net cevaplar verdi. İçimi de çok güzel rahatlattı.Burun estetiği ameliyatı oldum ve çok güzel geçti.Sadece alerjik bir sorun yaşadım. Banda alerjim olduğunu öğrendim hafif kaşıntılarım oldu.Hocam'ın bilgilendirmeleriyle çözdük. Çok doğal oldu burnum.Hocanın anlattığı şekilde oldu. Çok memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.

 • Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Çok iyi ilgileniyor hastasıyla. Sorduğum her soruya yanıtlar veriyor. Güven verdiği için de iyi bir şey ortaya çıkacağını biliyordum. Burun ameliyatı oldum 1,5 ay önce ve çevremden duyduğum ve korktuğum hiç birşey yaşanmadı. İlgisinden alakasından çok memnun kaldım.

 • Hastaları'nın memnuniyetlerini öğrendim ve o nedenle gitmeye karar verdim. Burun ameliyatı oldu eşim. Mesleğinde iyi olması bizim için çok önemliydı. Eşim'e yaptığı burun ameliyatından çok memnun kaldım. Başarılı oldu süreç.

 • Tavsiye üzerine gitmiştim. Ayrıca hasta yorumlarını okuyarak gitmeye karar verdim. Gayet başarılı hastayla yakınlığı. İlgili bir doktor. Burun estetiği ameliyatı oldum. Aşırı bir sorunum olmadı. Yaşayacağım durum hakkında hocam bilgilendirdi operasyon öncesi. Çok başarılı bir ameliyat oldu ve memnun kaldım.

 • Daha önceden tanıdığım bir doktor.Ayrıca İnternetten de araştırdım ve randevu almaya karar verdim. Ameliyat sonrası bir komplikasyon yaşadım ve sonuna kadar ilgilendi. İlgisinden çok memnun kaldım.

 • İnternetten arattırdığımda Ahmet Hocamın ismi çıkıyordu. Eniyihekim.com sitesindeki yorumlarını okudum ve randevu almaya karar verdim. Sakin ve güvenilir olması beni ameliyat olmam konusunda ikna etti. Hocam detaylı olarak bilgilendirdi,herşeyi anlattı ve herşey de dediği gibi oldu. Kontroller devam ediyor.Ameliyatımdan çok memnun kaldım.

 • internetten görüp yorumları okudum ona dayalı olarak Ahmet Tuna beye gittim rinoplasti ameliyatımı oldum çok doğal bir burun yaptı çevremdekiler asla estetik olduğunu anlamıyorlar. Ameliyattan sonra morluk ağrı bir şey yaşamadım çok memnun kaldım

 • Hem araştırmam sonucu hem de tavsiye üzerine Tuna beye gittim kesinlikle çok memnun rinoplasti ameliyatım öncesi ve sonrası süreç çok iyi geçti 3-4 gün içerisinde morluklarım geçti 1 hafta içinde de çalışmaya başladım. İstediğim burnu seçmiştim ve aynısını da yaptı kendisine teşekkürlerimi iletiyorum

 • Tuna beye beni doktor bir arkadaşım yönlendirmişti silikon yaptırdım ve burun ameliyatımı oldum çok memnunum. Gerçekten işinin erbabı bir doktor insanlara yaklaşımı çok farklı doktor olarak değil de arkadaş olarak yaklaşıyor hastalarına çok değer veriyor mutlaka tavsiye ederim

 • Uzun süre araştırmalarım sonucu Ahmet Bey'e ulaştım ve iyi ki tanışmışım diyorum.Meme büyütme ameliyatı oldum sonucunda çok memnunum ve gönül rahatlığı kendinizi Ahmet Bey'e teslim edebilirsiniz.

 • G

  Bende sizler gibi burda ve diğer sitelerde yorumlara baktım uzun uzun araştırdım hatta diş doktoruma bile danıştım ve tüm yollar Ahmet Tuna beye çıktı, 30 aralık 2015 de ameliyat oldum, hafif ağrı ve morluk oldu sadece oda normal zaten, şuan fotoğrafta gösterdiği burnumu canlı olarak görebiliyorum. Burun kemerim gtmiş, sarkma gtmiş, kenardaki çöküntüler yok olmuş çok şükür ve rahat nefes alabiliyorum..iyiki Ahmet beyi tercih etmişim, sizde düşünüyorsanız tereddüt etmeyin derim...

 • F

  ben yaklaşık bir ay önce tuna bey e rinoplasti ameliyatı oldum, çok kararsızdım ancak doktor bey ile görüştükten sonra ertesi gün ameliyat olma kararı aldım.doktor bey fotoğrafta gösterdiği burnun aynısını yaptı çok şükür ağrı ve sızı hiç olmadı.şuanda yeni burnuma ve yeni görünümüme çok alıştım, gayet doğal oldu.karasız kalan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim pişman olmayacaklardır. doktor bey'e buradan tekrar teşekkür ederim.

 • K

  Hasta yorumlarini okuyarak tereddutle gitmistim ama 13, gunum burun ameliyatim .olmasina ragmen agrisiz morsuz.ve sisliklerim.olmamasi sayin ahmet tuna eren e.cook tsk ederim isinde cok profesyonel kayseri de estetik cerrahide en iyi doktor diyebilirim kesinlikle baska doktor aramayin,,, ellerinize.saglik hocamm

 • Merhabalar, ben doktor olan bir akrabamın vasıtasıyla doktor beyle tanıştım. Daha önceden bir burun ameliyatı geçirmiştim. (KBB doktoru tarafından) burnumda bozulma ve nefes almada güçlük yaşamaya başladım. Görüştüğüm KBB ve plastik cerrahi doktorları hep ikili bir operasyon önerdiler. İki operasyonun en iyi 4-6 saat süreceğini belirttiler.Ayrıca kulağından ya da kaburgandan kıkırdak alarak ameliyat yapabileceklerini söylediler. Çeşitli sağlık sıkıntılarım sebebiyle ameliyatım biraz sıkıntılı olabilirdi. Ahmet bey kıkırdak almadan iki operasyonu da yapabileceğini ve 1-2 saat süreceğini söyledi. Kendisine güvendim ve 26 Ekim 2015 de ameliyat oldum. Başarılı bir müdahale oldu. Şimdi çok iyi ve mutluyum. Her gören çok iyi olmuş diyor. Rahat nefes alabiliyorum. Doktorum Ahmet Tuna EREN beye çok teşekkür ederim. Ayrıca tüm hastalara da gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

 • E

  Ahmet Tuna Bey'e rinoplasti ameliyatı oldum. Her şey çok güzel geçti. Ameliyat öncesi ve sonrası hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ahmet bey; burun ucu düşüklüğü, kemer ve tıkanıklık şikayetlerimi Allah'ın izniyle ortadan kaldırdı. Heykeltraş gibi çok güzel bir eser ortaya çıkarttı diyebilirim. Olmayı düşünenler korkusuzca doktor beye gidebilirler.

 • Tuna Bey'e rinoplasti ameliyatı oldum burnum hem kırıktı hem de nefes almada güçlük çekiyordum
  yeniden nefes almak çok güzelmiş ayrıca şekli de o kadar doğal oldu ki kimse ameliyat olduğumu anlamadı
  Yakın ilgisi verdiği güven duygusu ve emekleri için sonsuz teşekkürler

 • M

  Merabalar ben Ahmet beye rinoplasti ameliyatı oldum, ve görüntüsünden çok memmunum, Kendime olan öz güvenim yerine geldi diyebilirim, çevremdende çok güzel tepkiler aldım. Tamda istedimgim gibi resimde gösterdiginin aynısını yaptı çokta dogal oldu ahmet bey dogallıktan yana bi doktor Şuan yine bir estetik düşüncem olsa gözüm kapalı güvenirim Ahmet beye. Eline emeğine sağlık burdan hocama çok teşekkür ediyorum estetigin tek adresi AHMET TUNA EREN.

 • Herkese Merhaba öncelikle ben burun estetiği oldum , ben iki yıldır cerrah arıyordum ve Doktor Tuna Eren beyi buldum internet sitesinde yorumları okudum güvenç kazanmaya başladım , görüşmeye gittim ilk günden ameliyat tarihini seçmek istedim çünkü çok güvenilir bir doktor kendisi, ameliyat a hiç korkmadan girdim ve şuan hayatımda büyük bir değişim oldu , burnumda kemer vardı görünümü güzel değildi ama şimdi Tuna bey sayesinde yüz şeklime göre çok güzel bir burmum var , resimde Nasıl cıkarttıysa aynı burnu yaptı. Doktor beye tekrar Tesekur ediyorum, tekrar ameliyat olmam gerekirse gene Doktor Tuna beyi seçerim :)

 • D

  Ahmet hocama tekrardan çok çok teşekkür ediyorum..:) burun ameliyati oldum ve çok memnunum kavis vardi ve burun ucum biraz düşüktü, ahmet beyle gorüsmeye gittigim gün ameliyat tarihini belirledik veee o dogal kavissiz bir burna sahip oldum. ayrıca burdan ibni sina hastanesindeki calisanlarada tesekkur ediyorum çok ilgili ve samimilerdi. Ahmet bey o kadar samimi ve içten bir insan ki korkunuz olsa bile gorusmeye gittiginiz zaman hemen karar veriyorsunuz :) şuan 26.gunumdeyim hicbir sorun yok . Bence en iyi seçim Ahmet hoca :))

 • meraba ben ahmet tuna beye bes hafta önce ameliyat oldum.Karar aşamasında bu sitedeki yorumlarıda dikkate aldım iyki ahmet beye ameliyat olmuşum.burnum istediğim gibi çok doğal oldu ve nefes problemim çözüldü.herhangi bir ağrı sızı yaşamadım.şişliklerim büyük ölçüde geçti.burun estetiği düşünen herkese tavsiye ederim.herşey için ahmet beyede çok teşekkür ederim.

 • H

  Yaklasık iki ay önce burun ameliyatı oldum. Hem iç hem dış eğrilik vardi. Şuan iyi durumda. Doktor beye teşekkür ediyorum.

 • Bende Ahmet Tuna hocamiza rinoplasti ameliyatı oldum ve iyiki de olmuşum dedim. Gerçekten çok memnun kaldım. Tam istediğim hayal ettiğim gibi oldu. Rinoplasti için kesinlikle Ahmet hocamızı tavsiye ediyorum. Asla pişman olmazsınız.

 • Yaklasik 2 hafta once tuna hocama göğüs büyütme ameliyati oldum sonuctan cok memnunum dusundugum gibi zor gecmedi rahat bi ameliyatti bu surecte agri kesicilere bile ihtiyac duymadim bu mukemmel sonuctan dolayi hocama tesekkur ediyorum

 • Ahmet Tuna Bey'e rinoplasti ameliyatı olalı henuz 1 ay oldu. İstedigim gibi sonuclanmamasinda endiseliyken Ahmet tuna Bey'le gorusmemiz sonrasında endise duymadan güvenle ameliyata girdim. Morluk ya da ağrı olmadı. Cok az sisliklerimin olmasina ragmen burnumda olumlu yonde buyuk bir degisim oldu. Eger güzelken aynı zamanda doğal bir burun istiyorsanız mutlaka Ahmet Tuna Beyle gorusmenizi tavsiye ederim.

 • Hocam tek kelimeyle müthişdir.Yıllardır tişört dahi giyemiyordum.Yakın zamanda jinekomasti ameliyatı oldum.Şu an itibariyle çok memnunum.Kendime çok kızıyorum neden daha önce yaptırmadım diye.Çok araştırdım birçok doktor için yapılan yorumları okudum.Ve Ahmet beyle görüşmeye karar verdim.Ahmet bey çok kibar,mütevazi ve ağız kalabalığı yapmadan yapılması gereken neyse onları söylüyor.Ameliyata oracıkta karar verdim.yakın zamanda ameliyat oldum.Az da olsa şişliklerim olmasına rağmen eskiye nazarla şimdiki halimden çok memnunum. Veee artık tişört giyebiliyorum.Her şey yolunda.Hocam rabbim sizi estetik cerrah olasınız diye yaratmış:) Ahmet Bey bu alanda TEK:)))

 • yaklaşık 3 hafta önce hem bademcik hem burun ameliyatı oldum.burun ameliyatımı tuna bey yaptı ve burnumda hiiiç ağrı hissetmedim. Gerçekten doktor beyin eli çok hafif. burnumdan da çok çok memnunum henüz şişliklerim olmasına rağmen. Baya problemli bir burnum vardı. Daha önce iki kez de ameliyat geçirmiştim.çok doğal bir burun yaptı .Herkes çok beğendi. Tabiki tuna beyde karar kılmadan araştırma yaptım ama tuna bey işini ciddiye alan ve güven veren birisi olduğu için tercihimiz oldu. çok ilgili bir doktor . çok teşekkür ediyorum kendisine. Emin olun pişman olmazsınız.

 • C

  Bende tuna hocamıza rinoplasti olan biri olarak gerçekten harika işler çıkartığını hem görmüş hemde yaşamış oldum gerçekten gerek kendim gerekse çevremdeki(arkadaşlar,hocalar,akrabalar v.s) herkesten çok olumlu geri dönüşler aldım.Üstelik insanın kendine özgüven de geliyor tabiki bunu sağlıyan tuna hocamdır.Doğallıktan yana ve olabilir minimum işlemle durumu çözen ve çok başarılı bir hocamız.Eğer estetik olmayı düşünüysanız bence tuna hocamdan da bi fikir almalısınız...

 • AHMET TUNA EREN VARKEN BAŞKA DOKTORA GEREK YOK
  Tuna Hocama burun ameliyatı olmak için gittim. Kendisi tüm samimiyeti ve güler yüzlülüğü ile aklımdaki bütün soruları yanıtladı. ama her ne olduysa ben korktum ve ameliyattan vazgeçtim. Aradan tam bir yıl geçti ben tam bir kararlılıkla ve başka hiçbir doktor araştırması yapmadan tuna hocamla tekrar görüşmeye gittim çünkü insana güven veren bir tarafı var. Yine aynı samimiyet, kibarlık ve güler yüz. (NOT: BU ÖZELLİK EN ÇOK ARADIĞIM ŞEYDİ. KENDİMİ RAHAT HİSSETMEMİ SAĞLADI)
  GELELİM AMELİYATA : Acıbadem hastanesinde 27 mayısta ameliyat oldum. bu zamana kadar süreç çok olumlu geçti ve ben çok çabuk toparlandım. Morluklar ve ağrı yok denilebilecek kadar azdı. Ama en önemlisi hocamla konuştuğumuz onun da doğallıktan yana olması. Evettt yorumları okuyan arkadaşlar Ahmet Tuna EREN'i hepinize rahatlıkla tavsiye edebileceğim işinde uzman doktor. Çok teşekkür ediyorum elinize ve emeğinize sağlık hocam. Sevgilerle...

 • Herkese merhaba, öncelikle şunu söylemeliyim sitede ki yorumlara güvenmenizi dilerim. Çünkü beni de sitede ki yorumlar yönlendirdi ve başta Saffet Örsle kısa tatmin etmez bi konuşmanın ardından Ahmet Bey le görüşmeye gittim ve renoplasti için randevu alarak çıktım :) Gerçekten çok teşekkür ederim doğal olmasını istemiştim ve kimse anlamıyor gerçekten çok memnunum 1.5 ay oldu ve şekli gayet güzel görünüyor 10. günde iş başı yapabildim morarmam çok az oldu. Arkadaşım da renoplasti düşünüyor ve beni gördükten sonra Ahmet Bey e gidecez yine sanrm :) Ayrıca şunu belirtmeliyim çok güven veriyor Ahmet Bey, anlatıyor, açıklıyor, konuşma tarzı da keza öyle. Ne diyim Ahmet Bey e buradan teşekkürlerimi sunarm :))