Yrd. Doç. Dr.

Ali İbrahim Sevinç

Genel cerrahi

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • 29eylül 2016da troid ameliyatı oldum ameliyatımı ali hocam yaptı. Sesimi kaybetmekten çok korkuyordum hatta ameliyatın kendisinden korkuyordum. Ali hocam ameliyat bekleme yerine gelip beni kendisi ameliyathane götürdü bu beni çok mutlu etti ve rahatlattı. Başarılı bir operasyon geçirdim çok şükür. Hatta sesim eskisinden daha iyi oldu. Allahım ali hocamın ve ailesinin işini gücünü rast getirsin Allah iyi insanlarla karşılaştırsın. Her zaman duamda. Ekibinde amaliyatıma giren herkese dua ediyorum. Allah razı olsun işleri güçleri rast gitsin hepsine sonsuz teşekkürler. Ali hocam bana hayatımı yeniden verdi. Sonsuz teşekkürler hocam yıldız aydın

  • Öncelikle bu yorumu yazmakta biraz geç kaldım.Bir sene önce paratiroid adenomu tanısı aldım.Kendim de doktorum.Tiroid ve paratiroid cerrahisi ile ilgili doktorları araştırdım.Bir başka doktor arkadasım da tavsiyesi ile doktor Ali İbrahim Bey'e ulaştım.Kendisini daha önceden tanımıyordum.Kendisi çok sakin ve mütevazi birisi.İlk görüşte tamam benim doktorum bu dedim.Kendimi ona teslim ettim.Adenom oldukça büyük ve yerleşim yeri sıkıntılı idi.Ama çok şükür şu an bir problemim yok.Kendisine her aklıma geldiğinde dua ediyorum.Ve Allah onun işini rasgetirsin diyorum.Kendisine ve ekibine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.Herkes gönül rahatlığı ile kendisine gidebilir.Hocamıza başarılar diliyorum.

  • Tiroid kanseri teşhisiyle almis olduğumuz tavsiyeler uzerine gittigimiz genel cerrahi uzmani Doç. Dr Ali İbrahim Sevinç e gerek ameliyat öncesi vermiş olduğu moral gerekse ameliyatta göstermiş olduğu basarisindan ötürü teşekkür u bir borç bilirim. Benim için bir insana güvenmek çok önemlidir ve onunla ilk tanistigimda tavri konusmasi naifligiyle bana güven hissi verdi ve yaniltmadi. Sesimi kaybedebilirdim ama doktorumun isinin ehli bir cerrah olmasi ameliyatimin basarili bir şekilde gerçekleşmesini sağladı. Ve simdi evimdeyim sagligima kavuştum. Göstermiş olduğu ilgi alaka ve nazik davranislariyla saygideger hocama ve ekibine sonsuz sukranlarimi sunarim. Siz bir hastanın karsilasabilecegi ender bulunan degerlerden birisiniz. Bilgi ve deneyimlerinizin sonsuz olmasini temenni ederim.

  • Sayın doktorum eşimin sağ göğsünde bulunan 2 cm çapındaki tümörü başarılı bir operasyonla aldı. Bizim bu tümörden tesadüfen haberimiz oldu. Doktorumuzla görüştükten sonra zaman kaybetmememiz gerektiğini söyledi bize. Ayrıca bu operasyon Frozen Section tekniğiyle yapılacaktı yani ameliyatta alınan parça inceleme için gönderilecekti. Operasyon konusunda eşimin endişelerini giderdi ve rahat bir şekilde ameliyata girmemize yardımcı oldu. Şimdi moralimiz çok iyi ve inşallah bundan sonra da tedavi süresince bu memnuniyetimiz devam eder. Kendisine ömür boyu sağlık diliyorum ve doktoruma çok teşekkür ediyorum.

  • İlk olarak sayın hocamıza bize göstermiş olduğu ilgi ve tevazudan dolayı eşim ve kendim adına sonsuz şükranlarımızı sunarız. 25 Haz. tarihinde eşimin sağ göğsünde bulunan yaklaşık 2 cm çapında oluduğu tahmin edilen (ultrason ve mamografi ölçümleri) tümor operasyonla alındı. Bu tümörün varlığından yaklaşık 10 gün önce tesadüf sayılabilecek bir şekilde haberimiz oldu. Hocamız zamanın bizim için çok değerli olduğunu zaman kaybedilmemesi gerektiğini söyleyerek işlemlerimizin hızlanmasını sağladı, Ayrıca operasyonun Frozen Section (Ameliyatla alınan dokunun, ameliyattan sonra birkaç dakika içinde mikroskopik incelemeye gönderilebilmesini sağlayan teknik) tekniği ile gerçekleştirileceğini ve diğer operasyonla ilgili detayları bizimle paylaşak özellikle eşimin endişelerini mininmum seviyeye indirerek bizi rahatlattı ve operasyona moralimiz yüksek olarak girmemizi sağladı. İnşallah bundan sonraki tedavi sürecimizde aynı şekilde devam eder. Tekrar hocamıza binlerce kez teşekkür eder, kendisi ve ailesine bir ömür boyu sağlık ve mutluluk dolu bir hayat dileriz. İlave olarak şunu da belirtmek istiyorum; bazı özel hastanede çalışan doktorlar bu operasyon tekniğinin DEU Hastanesinde uygulanmadığını, çok fazla hasta tedavi edilmediğini dolayısıyla göğüs kanseri tedavisinde yeterli tecrübeye sahip olmadıklarını söylediler, belki de haberleri yoktur. Sözün özü öğle arasında bile kraker, bisküvi atıştırarak hastalarının tedavisini yetiştirmeye çalışan doktorlarımıza, hemşirelerimize ve diğer çalışanlara haksızlık yapmaya haklarının olmadığını düşünüyorum. Bu tür sorunu olan insanların özellikle bazı özel hastanelere dikkat etmelerini şiddetle tavsiye ederim.

  • Hem bilgisi hem insaniyeti dört dörtlük olan ender doktorlardan birisi kendisi. 2012 yılının mayıs ayında meme kanseri olduğumu öğrendikten sonra Sayın Ali İbrahim Sevinç Bey, çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi. Onun da desteğiyle şuanda kemoterapimi bitirip radyoterapimide yarılamış bulunmaktayım. Artık yeniden doğmuş gibiyim. Bu kadar iyi olmamı kendisine borçluyum ve herkese tavsiye ediyorum... Ayten KOCABAŞ