Op. Dr.

Ali Rıza Öreroğlu

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, El cerrahisi, Ağız yüz ve çene cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Bir rinoplasti sevüreni yaşadım ve bu serüvenin baş kahramanı , bittabi Ali Rıza Öreroğlu idi Alanındaki en iyi doktorlardan olduğundan şüphem olmamak ile birlikte ; zor bir vaka olan benim burnumda da üstün başarı sağladığı bir gerçek. Bu sebeplerdendir ki herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu merkezi İsviçre'nin Cenevre şehrinde olan International Baccalaureate Organization diploması alarak liseden mezun oldu. Yüksek öğrenimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde bitirdi. Uzmanlık eğitimini İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde aldı.
   Marmara Üniversitesi laboratuvarında mikrocerrahi eğitimi aldı. 2009 yılında Amerika Birleşik Devletleri Atlanta şehrinde Dr. Foad Nahai’nin yanında PACES kliniğinde yüz estetiği, yüz germe ve meme estetiği konularında eğitim aldı. 2013 yılında Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği üyeliği kazanarak (European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery) Avrupa Board sertifikasını aldı.
   2012-2014 yılları arasında mecburi hizmet görevini tamamladı. Amerika Estetik Plastik Cerrahi Derneğinin (ASAPS) 2014-2015 senesinde Amerika Birleşik Devletlerinde Dr. Sherrel J. Aston, Dr. Timothy J. Marten, Dr. Daniel C. Baker, Dr. Glenn W. Jelks, Dr. Dennis C. Hammond, Dr. Alan Matarasso ve Dr. Nicolas Tabbal ile yüz ve boyun germe, yüz gençleştirme, burun estetiği, göz çevresi estetiği, meme estetiği ve vücut şekillendirme üzerinde çalışma fırsatı buldu.
   Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği asil üyesi, Estetik Plastik Cerrahi Derneği asil üyesi ve aynı zamanda Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Birliği (Fellow of the European Board of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery) üyesidir .
   Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu 2014-2015 yılları arasında Acıbadem Fulya Hastanesi’nde çalıştı. Aynı zaman Acıbadem Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik anabilim dalında Yardımcı Doçent kadrosunda çalıştı. Dr. Öreroğlu 2015-2016 yılları arasında Esteworld Altunizade Plastik Cerrahi Hastanesi'nde ameliyatlarını gerçekleştirdi.
   Dr. Öreroğlu, 2015 yılında Istanbul İleri Düzey Rinoplasti Kursunda eğitmen olarak görev almıştır.
   Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu Kasım 2016 tarihi itibariyle Nişantaşı'ndaki kendi kliniğinde hasta kabulüne başlamış, Amerikan hastanesi ve Acıbadem grubu hastanelerinde de ameliyatlarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

  Hasta / Danışan Soruları

  Bu hekim/uzman henüz herhangi bir soruya yanıt vermedi.

  Sormak istediğiniz bir soru mu var?

  Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

  Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  27 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Bir rinoplasti sevüreni yaşadım ve bu serüvenin baş kahramanı , bittabi Ali Rıza Öreroğlu idi Alanındaki en iyi doktorlardan olduğundan şüphem olmamak ile birlikte ; zor bir vaka olan benim burnumda da üstün başarı sağladığı bir gerçek. Bu sebeplerdendir ki herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

  • Ali bey i internet üzerinden araştırdım. Yapilan yorumlar ve operasyonları ile ilgili bayagi araştırma yaptım. Bunun sonucunda gitmeye karar verdim. Yüzüm cok çabuk kilo verdigi icin bu bende rahatsız edici bir durum almisti. Şehir dışında ikamet eden biriydim. Asistanı Büşra Hanim ile iletişime geçtim. Cok samimi ve tatli biri. Randevu konusunda bana yardımcı oldu. Daha sonra doktor bey le ne yapmak istediğimiz seklinde bilgi alışverişinde bulunduk. İçimde hicbir tereddüt olmadan operasyon a geçtik. Normalde bir soru işareti dahi olsa kaçan bir kişiyim. Doktor beyin tecrübe ve konuşmaları bende inanılmaz bir güven hissi yarattı. Şuan çok daha iyiyim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Profesyonel bir ekip ve samimiyet güven bu adreste. Kendi adıma diyorum şanslıyim.. teşekkür ederim doktoruma ve Büşra Hanim alacak...

  • Hep burnumu yaptirmayi dusunuyordum. Tavsiye uzerine Ali Rıza Bey'e gittim. Sıcak kanlı bir insan ve dogallıgı korumaya önem gosteren bir doktor. 1 ay once ameliyat oldum ve cok memmun kaldım. Coooook tesekkur ederim:) İşinde kaliteli bir doktor tavsiye ederim:)

  • Doktor Alirıza Bey'e Mayıs'ta burun estetiği ameliyatı için gittim. Daha ilk muayenede işine hakim aynı zamanda hastayı çok iyi anlayan bir doktor olduğunu gördüm. İlk başta ameliyattan biraz korkuyordum ama doktor bey hasta psikolijisini çok iyi anlıyor. Kendisiyle bütün süreci konuştuktan sonra emin oldum ve kararımı aldım ve Haziranda burun estetiği ameliyatı oldum. Çok rahat bir ameliyat süreci geçirdim diyebilirim ve burnum tam istediğim gibi oldu. İyi ki sizi buldum iyi ki doktorum oldunuz hocam :) Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler.

  • D

   İnanın iğne dahi vurulmam , hocam nasıl ikna etti bilemiyorum . Şunu söyliyebilirim konusunda çok bilgili olduğu için ikna gücüde fazla.hiç narkoz almadığımı ve günde iki paket sigara içtiğimi söyleyince bu sefer yüz germe ameliyatını yapması için ben hocamı iknaya çalıştım .
   Bu tavrı bile ali rıza beye güvenmekle ne kadar doğru karar verdiğimi ispatladı , çünkü onun için öncelik para değil hastasının sağlığı olduğunu ispat etti.Operasyondan sonra inanın bir gün ağrı kesiçi kullandım bantlarda olmasa ameliyat olduğumun farkında değildim .hiç ağrı duymadım desem yanlış bir yorum olmaz , Şu an 15 sene önçeki halimde olduğumu söylüyor arkadaşlar. Ellerinize sağlık hocam , Ayrıca ameliyat sonrası her istediğimde ulaşabildim , hocamı yanlız maharetli ellerinden dolayı değil aynı zamanda güleryüzlü bir ekip seçtiği içinde kutlarım
   Burdan sık sık arayıp yorduğum ali rıza beyin asistanı büşra akçayoğlu' nada sonsuz sabırları ve ilgileri içn ayrıca teşekkürler
   Son söz olarak kendinizi hiç düşünmeden teslim edebileceğiniz bir ekip
   Hocam sporla bu baklava zor olacak baklavalarıda yaptırmaya yakında gelecem
   Gülüşünüz hiç eksik olmasın
   Haldun Aynur
   Dekomer A.Ş

  • Tam 1 ay önce Ali Rıza Beye estetik ameliyat oldum. Ameliyat öncesi ve sonrasında her zaman çok ilgili ve samimi bir yaklaşımla karşılaştım. Doktor bey operasyon öncesinde aklımdaki tüm soru işaretlerini eksiksiz şekilde cevapladı. Ameliyata girerken sonucun beni mutlu edeceğinden çok emindim, öylede oldu. 1 aydır ameliyatım ile alakalı hiçbir problem yaşamadım, günlük hayatıma 1 hafta içerisinde devam edebilecek kadar çabuk iyileştim.Estetik ameliyat olmak isteyen herkese doktorumu gönül rahatlığıyla önerebilirim. Tüm süreçteki ilgileri ve sonucun mükemmeliği için kendisine ve ekibine tekrar teşekkür ederim:)

  • Uzun zamandır istediğim bir emeliyattı fakat bir türlü cesaret edemiyordum.Esteworlda bilgi almaya gittiğimde sizi Ali beyle tanıştıracağız, frakansınız tutmazsa başka doktura yönlendiririz dediler.Ben ise haala olayın ciddiyetinde değildim,çünkü kararlı değildim:)) Sonrası mı? Ali beyin odasından çıktığımda içimde inanılmaz bir rahatlık ve güven vardı..(frakans önemliymiş) :))Göğüs küçültme ile ilgili çevrenizden duyduğunuz bütün olumsuzlukları unutun.Ameliyattan çıktığım andan itibaren ağrım olmadı bir hafta içinde normal hayatıma devam ettim süreç ve sonuç harikaydı,keşke daha önce yaptırsaydım dedim.Arkada bir çok kahraman vardı ama benim çok sevdiğim iki kahraman Dr.Ali Rıza bey ve asistanı Büşra hanım iyiki tanımışım sizleri.Güler yüzlü harika ikili herşey için çok teşekkür ederim:)) Kesinlikle doktorumu tavsiye ederim, şimdi ben ikinci ameliyatımı düşünüyorum.Burun estetiği,güler yüzlü işinde çok başarılı doktorum ve güzel asitanını bırakmaya miyetim yok:))

  • Çok sevdiğim yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim Ali Rıza Bey'e, çok umutlu değildim bu sefer de karar veremem kesin diyordum ama öyle olmadı... İyiki de öyle olmamış ve karar vermişim diyorum şimdi, ameliyattan ilk çıktığım andan itibaren ne ağrım vardı ne morluğum ne de şişliğim. 1.haftada atellerim çıktığında sanki aylar öncesinde ameliyat olmuş gibiydim, kimse ameliyat olduğumu anlamıyordu kaldı ki şimdide anlamıyorlar o kadar doğal ve şık bir burnum var ki herkes sende bi değişiklik var ama farkedemiyoruz diyorlar bende söylemiyorum haliyle :))) söylediğim tüm övgülerin hepsini hatta daha da fazlasını hakeden en başından beri inanılmaz güvendiğim doktorum Ali Rıza Beye, ameliyat öncesinden sonrasına her adımda desteğini esirgemeyen içtenlikle yardımcı olan asistanı Büşra Hanım a sonsuz teşekkürler.... Yüzümü güldürdüğünüz için :)

  • Ben Doktor Alirıza Beye burun ameliyatı oldum 1 ay önce. Muayenede bir sürü soru sordum hepsini içtenlikle cevap verdi, çok ilgili bir hekim. Hep doğal bir burun istiyordum, sonucumdan çok memnunum, çok şükür hiç bir sorun da yaşamadım.. tam hayal ettiğim gibi oldu doktor bey ve ekibine sonsuz teşekkürler :)

  • B

   Büyük bir tramvadan dolayı burnumda kırık ve aşırı bir eğrilik vardı. Korktuğumdan dolayı yıllarca burnuma müdahale ettiremedim. Ameliyat olmaya karar verdiğimde birçok profesöre ve uzmana muayene oldum. Yine birgün internette burun ameliyatlarıyla ilgili dolaşırken Este World telefonunu aradım ve Altunizade'de Ali Rıza Bey'e muayene oldum. Ali Rıza Bey'in tutumundan ve burasının iyi bir hastane olmasından Ali Rıza Bey'e ameliyat olmaya karar verdim.
   Ameliyat gününü verdiklerinden o güne kadar sürekli aranarak ne yapacağım konusunda bilgilendirildim ve ameliyat günü sabah erkenden işlemlerim çok tatlı çalışanlar tarafından hızlıca yapılarak hazırlanmam için çok ama çok iyi bir oda verildi. Oda çok temiz ve yatak çok rahat banyosu harika mermerlerden ve banyo ekipmanları da kaliteliydi. Hazırlanmam için adını hatırlayamadığım çok kibar bir hanımefendi bana yardım etti ve 1.5 - 2 saatlik bir operasyon geçirdim.
   Ali Rıza Bey bana tam istediğim gibi bir burun yapmış diyebilirim. Uzun süre kırık ve eğri kaldığı için düzelmesi çok kolay olmayan burnum şuanda gayet iyi gözüküyor ve yüzüme de gayet uyumlu.
   Altunizade Este World harika biryer ve herkese büyük ölçüde Ali Rıza Bey'i ve bu hastaneyi tavsiye ediyorum. Ali Rıza Bey ve her defasında bana yardımcı olan Büşra Hanım'a çok teşekkür ediyorum.
   Burada harika insanlar var ve kaliteli biryer. Burun ve diğer konularla ilgili başka biryer aramamanızı tavsiye ederim.
   Sevgiler

  • 17 Mart 2016 tarihinde Esteworld Altunizade’de olduğum burun ameliyatını Dr. Ali Rıza Öreroğlu gerçekleştirdi. Geçireceğim ilk ameliyat olması sebebiyle ve zor bir kemik yapım olduğunu bildiğim için korkuyordum ve birçok doktorla görüşmüş olmama rağmen hala karar veremiyordum epey endişeli ve çaresiz olarak gitmiştim ilk görüşmeye. Anlayışlı, nazik ve ilgili yaklaşımı ile kafamdaki bütün soruları sabırla yanıtladı, son derece bilgili ve profesyonel olduğunu düşünüyorum sağladığı güven sayesinde görüşmeden çıkar çıkmaz kararımı vermiştim ve ameliyat tarihi aldım.

   Doktor tavsiye edilmez derler ama ben kendisini tavsiye etmek istiyorum !.. Ameliyat sürecim başından sonuna kadar hiçbir sorun yaşamadan geçti. O kadar çabuk iyileştiki 10. günde yüzümde hiç bir iz kalmamıştı morluk tamamen geçmişti ödem bile her gün giderek azaldı. Henüz 1,5 ay olmasına rağmen şu an çok iyi hissediyorum ve çok mutluyum. Esteworld tertemiz ve konforlu bir hastane. Benimle ameliyat ve sonrasında ilgilinen anestezi doktorundan katta görevli hemşirelere kadar herkes güleryüzlü ve çok ilgiliydi. Başta doktorum Ali Rıza Bey’e, kendisi kadar ilgilenen asistanı Büşra Hanım’a, ve görev alan bütün ekibe süreç boyunca gösterdikleri samimi ilgi için çok teşekkür ederim.
   Çevremdeki herkesten harika yorumlar almaya devam ediyorum ve artık aynaya bakmaktan büyük keyif alıyorum. Benim için çok önemli bir karardı ama sonuçtan o kadar mutluyum ki beni size getiren tüm raslantılara şükürler olsun ..
   Elinize sağlık, iyi ki varsınız gönülden teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim.

  • 6 Şubat 2015 tarihinde Esteworld'de Dr. Ali Rıza Öreroğlunda burun estetiği oldum. Hep istemiştim burun estetiği yaptırmaya ve arkadaşım bana kesinlikle Esteworld de Dr. Ali Rıza Beyi tavsiye etti kendisi de orda burun estetiği oldu ve cok memnun kaldı. İlk görüşmeden son kontröllere kadar herşey süper di. Cok memnun kaldım herşeyi detayına kadar söyledi ve benim güvenmemi sağladı. Güler yüzüyle, yumuşak ses tonuyla bende ne kuşku ne korku bırakdı- ve kendimi ona emin bir şekilde emanet edebildim ve ameliyat icin hazırdım. Ameliyat gününü iple cektim. Ne sancı vardı ne bir sorun vardı. Herşey cok güzel gecti. Ve şimdiki burnumu cok seviyorum :-)

   Unutmayalımki Hemşireler özellikle Büşra hanım cok cok iyi davrandılar ve yardımcı oldular ameliyat öncesi ve sonrası cok destek oldular.

   Dr. Ali Riza Beye ve tüm Esteworld ekibine cok cok teşekkür ediyorum herşey icin.

   Ben böyle bir hızmet böyle iyi Doktorlar, hemşireler ve böyle güzel ve Temiz hastane hiç görmedim. Estetik yaptırmak isteyen herkese tavsiye ederim.

   Dr. Ali Rıza Bey, herşey icin tekrar cok cok teşekkür ederim :-)

  • S

   Bir ay önce Ali Rıza Bey'e burun estetiği ameliyatı oldum. Oldukça uzun ve eğri bir burnum vardı nefes almada da sorun yaşıyordum,iki yıldır kesin olarak ameliyat olmaya karar verdim ve internet aracılığı ile doktorumu keşfettim ilk randevuda hissettiğim güven ve ilgi ameliyat kararımı güçlendirdi. Bir aydır korkulan ya da öncesinde duyduğum hiç bir olumsuzluğu yaşamadım ne aşırı morluk ne ağrı sızı hiç biri olmadı ödem bile bence çok az, açık ameliyat olmasına rağmen dikiş izi belli belirsiz... Daha da uzatabilirim cunku doktorumun sayesinde cok mutlu ve huzurluyum cevremden aldigim yorumlar cok guzel, dogal ve tatli bir burnum var :)) geçmiş olsun

  • T

   Benim için önemli olan doğal kalmaktı. Estetik yapılan bir yüzün bu kadar doğal olabileceğini hiç düşünmemiştim. Sonuçtan çok memnun kaldım.
   Doktor hasta ilişkisindeki iletişimi de son derece başarılı olan Dr. Ali Rıza Bey'e bir kez de buradan teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum. Estetik konusunda korkularınız ya da tereddütleriniz varsa hiç çekinmeden Dr. Ali Rıza Bey'e başvurabilirsiniz.

  • E

   Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Dr. Alirıza Bey’e burun estetiği için gittim, çok memnun kaldım. Ameliyattan önce çok korkuyordum ama nazik, samimi, tecrübeli ve ilgili bir hekim kendisi ve beni çok rahatlattı Operasyon sonrası iyileşme süreci tahminimden daha kısa sürdü. Yeni burnumdan çok memnunum.

  • E

   Ali Rıza beye Acıbademde iken arkadaşımın tavsiyesi üzerine burun estetiği ameliyatı olmuştum. Burnumun görüntüsünden, doğallığından, doktorumu ve ekibinin ilgisinden son derece memnun kaldım. Ameliyattan bir yıl sonra bile kontrol için ekibi beni arayıp muayeneye çağırdılar. Çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız Ali Rıza hocammm :)

   Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu2016-01-13

   Ece'cim, güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Güzel burnunla sana daha güzel günler dilerim..

  • Bir ay öncesinde tamamen tesadüf (iyi ki böyle bir tesadüf oldu :))) reklamını görüp gittiğimde farklı hiç bir tavsiye almadan aynı gün kararımı verip doğru tercihte bulunduğum doğru adres.....Ben burun ameliyatı oldum şükürler olsun istediğim gibi de oldu, hem doğal hem estetik ;) Doktorum Ali Rıza Beye ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum.... Herkese tavsiye ederim arkadaşlar kendinizi gözünüz kapalı rahatlıkla emanet edebilirsiniz insanların ne söylediği değil sizin ve doktorunuzun verdiği kararlar önemlidir.
   Hocam tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum Allah size kolaylıklar versin 3.ay kontrolümde görüşmek dileğiyle :) sonsuz teşekkürler .....

   Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu2016-01-13

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederim Nurcan hanım. Bende sizi tanıdığım için mutluyum. Güzel burnunuz ile size mutlu günler dilerim.

  • Gögüslerim tamamen özelliğini yitirmiş, feci görünüme sahiptiler.Ali Rıza beyi hastaneden verilen randevu ile tanıdım.Daha önce hakkında hiç bir bilgiye sahip değildim.İyiki randevu aldığım gün Ali Rıza beye randevu yazmışlar.Sorunsuz ,beklediğimden daha kolay atlattığım bir operasyon dönemi geçirdim sayesinde..Özgüvenimi kazandım Ali Rıza bey ve ekibi sayesinde..Minnettarım.Dr. beye ve ekibine sonsuz teşekkürler....

   Op. Dr. Ali Rıza Öreroğlu2016-01-13

   Olumlu görüşleriniz için teşekkür ederim Serpil hanım.

  • C

   Sayesinde artık yeni burnumla profilden fotograf çektirmekten korkmuyorum :) teşekkürler Ali Rıza Öreroğlu

  • A

   Yaptığı burun ameliyatı sonunda mutlu bir ben yarattı, güleryüzü içinizi ısıtır tücrübesi ve verdiği güven ameliyata içiniz rahat girmenizi sağlar. Ameliyat olmayı düşünenler artık düşünmesin ve randevu alsın derim :) Sevgiler hocam...

  • M

   Profesyonelliği son derece güven veriyor ve emin ellerde olduğunuzu hissediyorsunuz. Süreçten ve sonuçtan çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim....

  • A

   Burun ameliyatımı olmadan önce kaç doktor gezdim hatırlamıyorum. Beni rahatlatan, aklımdaki soruları ben daha sormadan cevaplayan, profesyonelliği ile hayran bırakan tek kişi Ali Rıza Öreroğlu oldu. Sonuç olarak da o kadar doğal bir burun ile beni tanıştırdıki, aynaya her baktığımda içimden tekrar tekrar teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum.

  • M

   Benim göğüslerim neredeyse yok denecek kadar küçüktü. Ali Rıza bey ile tanışmam bu sorunumdan kurtulabilmek içindi. Kafamda onlarca soru ve endişeyle muayene olmaya gitmiştim. Çevremde herkes ameliyatın zorluğundan, sonrasında göğüslerimin çok yapay duracağından bahsediyordu. Şimdi ise herkes doktumun adını, adresini soruyor. İyi ki sadece doktorumu dinlemişim. İyi ki O'nu seçmişim. Sonsuz teşekkürler Ali Rıza Öreroğlu'na.

  • B

   Ali Rıza bey'in yanında arkadaşımın tavsiyesiyle buldum kendimi. İkimizinde "burnun estetik mi?" Sorusuyla neredeyse hiç karşılaşmadan yeni bir burunla, adeta yeni bir başlangıç yaşamasının kahramanıdır Ali Rıza Öreroğlu! Teşekkürler gerçekten de yeteneğinin ve sonuçlarının yanında çok yetersiz kalıyor. Hiç tereddütsüz herkese sizi öneriyorum hocam. Sevgiler..

  • S

   Alanında ki hakimiyeti, profesyonelliği hasta psikolojisinden anlaması ve en önemlisi beni burnuma yaptığı operasyonla tekrar özgüvenli bi insan haline getirmesi... Tek kelime ile çok memnunum gönül rahatlığıyla tavsiye ederim :)

  • B

   Dudak dolgumu yaptıralı 2 ay oldu. O kadar doğal duruyor ki, sayesinde artık dolgusuz gezemem. Tesekkürler Ali rıza bey :)

  • S

   Ali Rıza Öreroğlu'na burun ameliyatı olmuştum, cevremde burun ameliyatı olmayı düşünen herkese içim rahat tavsiye ederim.