Dt.

Alper Süer

verifiedCreated with Sketch.

6 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Dt. Alper SÜER, 1972 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1990 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 1995 yılında… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Eski kaplamalarimdan memnun degildim

  Denta-mer kliniği ilk olarak internette gördüm ve görüşmeye karar verdim ve Alper beyle görüştükten sonra tam da ıstediğim yerde olduğumu anladım.ikinci bir kliniğe gitmeyi asla düşünmedim ilk görüşmede dişlerimin son halini görür hobiydim.Doktor beyin samimi anlatışları butun korkularimi alıp götürmüştü. Son derece modern samimi ve hyjenik bir klinik.Basarili implant operasyonum ve güzel cam seramik dişlerim oldu..Size ve ekibinize cokk teşekkür ederim.Basarilarinizin devamını dilerim.Herkese de tavsiye edebilirim gözü kapalı gidebilirler..

 • Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Gülüş Tasarımı

  Ben Dentameri tesadüfen buldum ve aynı gündede karar verdim çok mutluyum Alper Süer bey bence Harika bir Doktor gülerek çıkacağınız garanti ve çalışanlarda çok sıcak kanlılar beni öok güzel ağırladınız hepinize teşekkürler.Çok hızlı bi tedavi oldu ama şahane oldu alanında çok başarılı bi doktor
  Yurtdışından geldiğim için en hızlı şekilde tedaviyi uyguladı.
  Tekrar tekrar teşekkür ediyorum bir daha görüşmek üzere:))

 • T
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Beyazlatma

  Alper Beye öncellikle sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, A Class hizmet aldım dişlerim ilk günkü gibi bembeyaz hale geldi, insanlara dişlerimi gösteremiyor çekiniyordum ama artık özgüven problemi yaşamıyorum, Dentamer gerçekten işinin ehli . Hizmet kalitesi olarak gerek Alper Bey'in operasyon öncesi ve sonrasında ilgisi beni saşirtti . Çalışanlarını özenle seçen bu kurumun kısa zamanda güzel yerlere geleceğinden eminim. Tekrardan teşekkürler Hayat kalitemi arttırdınız.

 • 1
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Pek çok insan gibi çocukluğumdan beri "dişçi koltuğu korkum" vardı. Diş taşı temizliği bile yaptıracak olsam ayaklarım geri geri giderdi. Bu nedenle implant yaptırmam gerektiğinde Bursa'da uzun süre araştırma yaptım. Gerek operasyon sırasında gerekse sonrasında yaşacaklarımı düşündükçe uykularım kaçıyordu. Çevremdeki herkes çok zor bir operasyon olduğunu, sonrasında şişlik ve morluk olmasın diye çok dikkat etmek gerektiğini filan anlattıkça içim sıkışıyordu.
  Sonra bir arkadaşım Alper Bey'i tavsiye etti. Eşinin implantını yaptığını ve çok memnun kaldıklarını anlattı.
  Ben de kime anlatsam inanmıyor. Ne implant sırasında ne de sonrasında hiç ağrım olmadı. Ne şişlik ne morluk hiç bir şey. Operasyondan çıkıp kızımın okul gösterisine gittim :)
  gerçekten çok kıymetli bir hekim.

 • N
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: İmplant Uygulamaları ve Farklı Üst Yapı Tercihleri

  Uzun zamandır dişlerimi ihmal ediyordum açıkçası. Dr. Alper Süer ve ekibine çok teşekkür ederim. Arka dişlerime dört adet implant ve üst ön dişlerime lamina porselen yapıldı. Şunu söylemek isterim ki gördüğüm en modern klinik. Doktorlar ve personel son derece güleryüzlü ve ilgili. Dentamer deki teknoloji göz kamaştırıcı. Porselen dişlerim 2 gün gibi kısa sürede bitti ve sonuçtan çok ama çok memnun kaldım. Dişlerim özel bir cihazda tasarlanırken ve yapılırken izledik ve eşimle fotoğrafladık. En eğlenceli kısım buydu..Şu anda da eşimin dişleri yapılmakta. Herkese tavsiye ederim kesinlikle.. Çok teşekkürler Alper Süer

  Alper Süer2018-01-12

  Güzel yorumlarınız için biz de çok mutlu olduk,sağlıklı mutlu gülüşleriniz olsun..

 • U
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Gülüş Tasarımı, beyazlatma ve dolgu tedavisi

  Birçok diş doktoruna gittim ama Alper bey gibisini görmedim. Gerçekten profesyonel ve titiz bir çalışma ile bütün diş sorunlarımdan kurtuldum. Uyguladığı gülüş tasarımı ve diş problemlerindeki başarılı seansları ile Artık soğuk su içmekten ve gülerken dişlerimi göstermekten korkmuyorum. Teşekkür ederim Alper bey.

  Alper Süer2018-01-12

  Sorunlarınızdan kurtardıysam ne mutlu bana..güzel yorumunuz için teşekkür ederim,bol gülümsemeli sağlıklı günler dilerim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dt. Alper SÜER, 1972 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1990 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 1995 yılında başarıyla tamamlayarak ''Diş Hekimi'' unvanı almıştır. Mezuniyetinin ardından Bursa ve İstanbul'da kendine ait özel muayenehanesi'nde hizmet veren Dt. Alper SÜER, mesleki çalışmalarına şu an kurucusu olduğu Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde devam etmektedir.
  2014 Yılından bu yana, özellikle 3D gülüş tasarımı üzerine çalışmalar yapmaktadır. 2004 den beri implant ve implant üstü protezler ile uğraşmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (1998)