Dr.

Amir Alagha

Ortodonti

42 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 245 profil ziyareti var

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1998 mezunuyum. Diş hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra 2005 yılında Ortodonti unvanını kazandım. 2006 yılından bu yana da kendi muayenehanemde… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
42 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Tedavimin son aylarındayım ve doktorumdan çok memnunum.Tedaviye başladığım ilk günden itibaren benimle çok ilgilendiler.Kendisi çok başarılı.Her şey için teşekkürler.

 • Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Amir hocam kızım Merve Sude Ev'in doktoru kızımı ilk getirdigimde çok kötü dişleri vardı amir hocam sayesinde çok güzel bir görünüme kavuştu.Eline emigine sağlık hocam iki kızım daha var ihtiyaç halinde ilk gideceğim yer herkese tavsiyem olur
  Amir hocam çok sağolun hayırlı işler dilerim

 • E
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Alt çenemin önde olması sebebi ile tedaviye başlamıştım. Yıllardır güvenerek geldiğim ve kendisini çok sevdiğim bir doktordur. Tedavim başarı ile tamamlanmak üzeredir emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Dişlerime tel taktırmak için gitmiştim. Artık daha düzgün dişlere sahibim. Arkadaşlarım bile aradaki farka hayran kaldılar. Teşekkürler

 • N
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Bir yıla yakın bir zamandır başka yerde başlayan tedavimin devam etmesini sağladı ve puan dişlerimden çok memnunum tedavi sürecim yeni bitti ve hiçbir sıkıntı yaşamadım kendisine çok teşekkür ederim :)

 • Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Ben iki buçuk yıl boyunca Amir beyle tedavi sürecindeydim aşırı memnun kaldım dişlerim mükemmel oldu tam istediğim gibi oldu herkese öneririm.

 • B
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Alt çenem öndeydi çok doktor aradık.Bu konuda çok bilgimiz yoktu biz Amir beyi tercih ettik ve ağız sağlım düzeldi şuan çok memnunum teşekkürler Amir bey ...

 • C
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Amir bey gerçekten işini iyi yapan ve bunun yaparken de kaliteli ürün kullanarak hastasının konforunu ve işin iyi sonuca ermesini gözeten dikkatli ve özenli bir ortodontisttir. Kendisinin uygulamış olduğu tedaviyle çok kısa sürede inanılmaz iyi sonuç aldım. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • 30 lu yaşlarda da ortadontı tedavisinın kısa sürede ve ıyı netice vereceğini Amil hoca sayesinde anladım. Uzun araştırmalar sonucunda tedavıye başladım.gülümsedikçe doğru bir karar verdiğimi anladım.İşinde uzman ,daha ne olsun.

 • Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Doktor amir alagha dalında profesyonel bir Ortodonti doktorudur . Kısa bi süre içerisinde dişlerim düzeldi. Güler yüzlü işini seven ve hastaları ile yakından ilgilenen Amir beye çok teşekkür ederim.

 • O
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Amir hoca ile bir tavsiye üzerine tanıştım.Kızımın diş teli (braket) tedavisi ile ilgili olarak çalışmaya başladık. Bir yıl içinde aylık randevular halinde tedavimiz sürdü. gelişmeleri ve değişimi yakında izleyebilme fırsatım oldu. Her ay gelişmeye bağlı olarak teller yenilendi. Başta anlaştığımız bütçe üzerinden tedavimiz devam etti. Zaman zaman bizden kaynaklanan hatalar nedeniyle ekstra ödeme yapmadık. Şu anda kızımın dişleri düzene girdi. Amir hoca yine de bizi bırakmadı. 3-4 ayda bir kontrollere gidiyoruz. Dişlerin tekrar geri dönmemesi için gerekli çalışmalara devam ediyoruz. Teşhis ve tedavi yöntemleri konusunda son derece isabetli kararlar vererek süreci sorunsuz bir şekilde tamamladığımız için çok teşekkür ediyorum.

 • Ö
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Gördüğüm, tanıdığım en iyi doktorlardan birisi. İşinde uzman, kendinizden çok güvenebiliceğiniz bir doktor. Tedaviye başladığımda bu kadar memun kalıcağımı hiç tahmin etmezdim. Kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

 • A
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Dişlerimde diziliş bozukluğu (yamukluk) vardı. Amir beyin özverili tedavisi sayesinde kısa bir sürede düzeldi. Herkese tavsiye ederim.

 • C
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Ortodonti tedavisi

  Yaklaşık 5 yıl önce ortodonti tedavisi için Amir Bey'in muayenehanesine gittim.Çenem çok dardı ve bu yüzden dişlerimin görüntüsü bozuktu.Doktor Amir Bey 'in uyguladığı tedavi sayesinde dişlerim ve çenem ile ilgili tüm sorunlarım çözüme ulaştı.Tedavi süresince hiç bir sorun yaşamadığım,beklentilerime fazlasıyla ulaştığım için çok mutluyum. Kendisine ilgisi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

 • H
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Hayatımda tanıdığım ve en güvendiğim doktorlardandır kendisi. 6 yıl boyunca benimle ilgilenip bana gülüşümü kazandırdığı için çok ama çok teşekkür edeim. İyiki varsınız siz ve ekibiniz, ortodontis arayan ve harika sonuç alamak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Kızımın ortadonti diş tedavisi Amir bey tarafından yapıldı. Küçük yaşta başlayıp uzun süren tedavi boyunca büyük bir özveri ve ilgiyle çalışan sevgili doktorumuz Amir beye çok teşekkürler. Kızımın çene ve diş yapısı mükemmel oldu.Diş doktorundan aşırı korkan bir baba olarak bana dahi dişçiden korkulmaması gerektigini gösteren Amir beye çalışma hayatında başarılar diliyor ; ortadonti yönünden diş tedavisi için doktor arayanlara tavsiye ederim.

 • 0
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Diş Teli Tedavisi

  İyiki Amir beyi tanımışım 6 senelik bekleyis bitti sonunda eskiden gülümseyemiyordum ama şimdi rahatlıkla kahkahalar atabiliyorum kendime güvenim geldi bunun için size çok tesekkür ederim sevgili doktorum AMİR ALAGHA (Deniz arın)

 • Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  İşinde uzmanlaşmış bir doktor. Profosyonelliği yardımseverliği ve birçok şeyde...Ben dişlerimden çok memnunum.Eğer korkunuz varsa gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.Sayenizde çok rahat gülebiliyorum. Çok teşekkür ederim.

 • V
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  2 yıl süren ortodonti tedavimde gayet ilgili ve yardımsever bir şekilde davrandı. Kesinlikle tercih edilmesi gereken, işinde başarılı bir isim.

 • Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Amir bey işinde çok titiz ve yetenekli bir doktor. Sayesinde harika dişlerim ve gülümsemem var. Amir bey ve ekibine güler yüzleri ve samimiyetleri için teşekkür ediyorum. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Gulusumun mimari ona oncelikle cok cok tesekkurler. Eger ki disci korkunuz varsa Amir Beyle tanisinca bu korku yok olucak guvenli ellerde prfosyenel bir tedaviyle mutlu ayrilcaginizi garanti ederim. O ve ekibi iyi ki var

 • Amir bey işinde çok titiz ve uzman bir isim. sayesinde dişlerim gerçekten çok düzeldi. kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

 • M

  Gerçekten çok iyi bir doktor. Çok memnunum. İyiki tedaviye başlamışım. İlk zamanlar tedaviye başlamayı hiç istemiyodum korkmuştum hatta ağlamıştım. Ama zamanla dişlerimdeki düzelmeyi farkettikçe çok mutlu oldum. Tedavim hala devam ediyor ve çok olumlu sonuçlar alıyorum. Doktoruma çok teşekkür ediyorum...

 • C

  Amir Bey ile 2 yıl önce tedavime başladık,tedavime başlamadan önce çok tedirgindim tellerin beni çok rahatsız ediceğini düşünüyordum ama Amir bey bana çok yardımcı oldu ve hiç rahatsızlık yada ağrı çekmeden tedavimi tamamladık.Kendisi çok güler yüzlü ve yardımcı biri kesinlikle kendisini tavsiye ederim.

 • O

  üç sene boyunca tedavi gördüğüm amir beyin hem hekimliğinden hem kişiliğinden çok memnunum.Tedavim çok güzel bir şekilde sonlandı.herkese tavsiye ediyorum....

 • 45 yaşında giriştiğim bu düzeltme işinde kendisi uzman..kısa süre içerisinde hızlı düzelme oldu.. çok memnun oldum.
  teşekkürler..

 • A

  Kesinlikle bende çok memnunum . Çok temiz çalışıyor,2-3 yıldır tedavi görüyorum hiçbir sıkıntı olmadı şuana kadar . Kesinlikle tavsiye ediyorum .

 • Amir Bey ve ekibiyle 2 yılı aşkın zamandır tanışıyoruz. Bir arkadaş tavsiyesi ile iyi ki tanışmışız.
  Amir bey ile Oğlumun ortodonti tedavisi keyifle sürmekte. Kendisine ve güler yüzlü çalışanlarına ilgileri için teşekkürler...
  Temiz, titiz. hijyen ve samimi bir ortamda tedavi arayanlara kesinlikle tavsiye ederim

 • B

  Tedavi sürecim yaklaşık 2 yıldır devam etmekte. Her zaman güleryüzlü oluşu ve işini özenle ve titizlikle yaptığı için Dr. Amir Alagha'dan çok memnunum. Her ay muayeneye zevkle gidiyorum.

 • S

  Doktorum Amir Bey ile tedaviye başlayalı henüz 7 ay oldu ve dişlerimde çok büyük değişim oldu.Randevularıma büyük zevkle gidiyorum çünkü güler yüz ve ilgi ile karşılanıyorum. Doktorum Amir Bey'e ve yardımcısına çok teşekkür ederiz.

Hakkımda

Hakkımda

 • Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1998 mezunuyum. Diş hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra 2005 yılında Ortodonti unvanını kazandım. 2006 yılından bu yana da kendi muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - 1998

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Prestij ve sevdiğim bir dal olması

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Çoğunlukta çocuk yaştıkı hastalarının motivasyon zorluğu

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1 hastalarının tedavi sonrası mutluluk 2- yaptınız işin sonucunu görünmesi3- hastaların güzel bir gülüşün sahip olması

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Tedavisini bitirdiğim bir hastasının 5 yıl sonra evliliğinde beni şahit göstermesi