Dr.

Amir Alagha

verifiedCreated with Sketch.

Ortodonti

47 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Son 30 gün içerisinde 360 profil ziyareti var

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1998 mezunuyum. Diş hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra 2005 yılında Ortodonti unvanını kazandım. 2006 yılından bu yana da kendi muayenehanemde… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
47 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • C
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Cene genisletme ve ortodonti

  Kizimiz 7 yasinda iken dislerinin sekli bozulmaya basladi. Gittigimiz doktor bize 12 yasinda ortodonti tedavisi baslariz dedi ancak o sekilde beklemek bize yanlis geldi. Bir dis doktoru arkadasimizin tavsiyesi ile Amir bey ile tanistik. Kendisi asil sorunun cene genisletme oldugunu ve hemen baslamamiz gerektigini ve de 4 senelik bir surec oldugunu soyledi. 8 yasinda Amir beyin tedavisine basladik. 4.ay sonunda biz sonuclari gormeye basladik. Her ay duzenli devam ettik ve 44 ay sonunda tedavisi bitti. Su an disleri cok guzel. Eger 12 yasini bekleseydik dis cektirerek tedavi ettirmek zorunda kalacaktik. Su an genc bir kiz olarak dislerinden cok mutlu. Haliyle bizde muyluyuz:) Amir beyin eline ve bilgisine saglik.

 • M
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Ortodontik Tedavi

  Doktor Amir bey 5 yılı aşkın süredir dişlerimle ilgilendi,uyguladığı tedavilerle bozuk dişlerimi adeta yeni dişlere dönüştürdü.Kendisine bana uyguladığı tedavi için çok teşekkür ederim.

  Amir Alagha2018-07-27

  teşekkürler

 • C
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Çok erken yaşta annemin arkadaşının tavsiyesi ile geldik , o gün bizi aydınlatıcı bilgileriyle ikna edip hemen tedaviye başladık . Üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen hiç korkmadan, doktoruma sonsuz güvenerek tedavimi devam ettiriyorum. Dişlerimde çok ciddi düzelmeler olduğundan dolayı bu tedaviye sizinle devam ettiğim için kendimi çok şanslı buluyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum .

  Amir Alagha2018-07-10

  çok naziksiniz teşekkürler

 • D
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Ortodontik Tedavi

  Amir bey'le 2buçuk yıl süren ortodontik tedavim sonucunda inci gibi dişlere sahip oldum. Yaş 25i geçkin olduğu için açıkçası teredütlüydüm. Süreçten ve sonuçtan çok memnunum. Çevremdeki herkes eski halimle kıyasladıklarında dişlerimi inanılmaz beğendi. Özverili muayene süreçleri ve titizliğiyle Amir bey doğru hekim

  Amir Alagha2018-07-02

  çok teşekkürler

 • F
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Dişlerimdeki aşırı bozukluk ve üst çenemin önde olmasından şikayetçiydim. Amir Bey'in titizlikle ve özenle yaptığı 2 yıllık tedavi sürecinin sonunda bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmemiştim. Bu günlerde özgürce ve utanmadan gülebilmemi sağlayan Amir Bey'e çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

  Amir Alagha2018-06-26

  çok teşekkür ediyorum çok naziksiniz

 • S
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Tedavimin son aylarındayım ve doktorumdan çok memnunum.Tedaviye başladığım ilk günden itibaren benimle çok ilgilendiler.Kendisi çok başarılı.Her şey için teşekkürler.

  Amir Alagha2018-06-25

  Teşekkürler

 • Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Amir hocam kızım Merve Sude Ev'in doktoru kızımı ilk getirdigimde çok kötü dişleri vardı amir hocam sayesinde çok güzel bir görünüme kavuştu.Eline emigine sağlık hocam iki kızım daha var ihtiyaç halinde ilk gideceğim yer herkese tavsiyem olur
  Amir hocam çok sağolun hayırlı işler dilerim

  Amir Alagha2018-06-25

  Teşekkür ederim

 • E
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Alt çenemin önde olması sebebi ile tedaviye başlamıştım. Yıllardır güvenerek geldiğim ve kendisini çok sevdiğim bir doktordur. Tedavim başarı ile tamamlanmak üzeredir emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Amir Alagha2018-06-25

  Teşekkür ederim

 • Yer: Ortodonti Uzmanı Amir AlaghaHizmet: Diş Teli Tedavisi

  Dişlerime tel taktırmak için gitmiştim. Artık daha düzgün dişlere sahibim. Arkadaşlarım bile aradaki farka hayran kaldılar. Teşekkürler

  Amir Alagha2018-06-25

  Teşekkür ederim

 • N
  Yer: Ortodonti Uzmanı Amir Alagha

  Bir yıla yakın bir zamandır başka yerde başlayan tedavimin devam etmesini sağladı ve puan dişlerimden çok memnunum tedavi sürecim yeni bitti ve hiçbir sıkıntı yaşamadım kendisine çok teşekkür ederim :)

  Amir Alagha2018-06-25

  Teşekkürler

Hakkımda

Hakkımda

 • Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1998 mezunuyum. Diş hekimliği fakültesinden mezun olduktan sonra 2005 yılında Ortodonti unvanını kazandım. 2006 yılından bu yana da kendi muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - 1998

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Prestij ve sevdiğim bir dal olması

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Çoğunlukta çocuk yaştıkı hastalarının motivasyon zorluğu

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1 hastalarının tedavi sonrası mutluluk 2- yaptınız işin sonucunu görünmesi3- hastaların güzel bir gülüşün sahip olması

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Tedavisini bitirdiğim bir hastasının 5 yıl sonra evliliğinde beni şahit göstermesi