Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Sayın Arif Serhan CEVRİOĞLU ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.. Kendisi çok başarılı bir hekim, çok iyi bir insan ve çok iyi bir yönetici... Umarım nezaketi, disiplini ve hastalarına olan insanı yaklaşımı, diğer kamu çalışanlarına örnek olur. Böyle hekimlerin devlet kurumlarında olması onur verici, gurur verici... Yolunuz açık olsun hocam. Dileriz daha nice hastalara, nice insanlara umut ulursunuz.. Allah sizden razı olsun. Açtığınız yolda yürüyecek ekip üyelerinizin olduğunu bilmek güzel. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler... Veli & Semra KOÇ.

  • Hocama ilgisi, fedakarlığı,yardımseverliği ve profesyonelce yaklaşımı açısından her zaman duacı olacağım. Allah razı olsun,hem hastası hem öğrencisi hem meslektaşı olarak iyi ki varsınız.

  • Serhan hocami, tavsiye uzerine gittim. Gercekten ovguye deger bir doktor. Hastasini anlayisla karsilayan, hassasiyete onem veren, gerek tibbi bilgisi gerekse insanligiyla mukemel bir doktor. Hocama sonsuz tesekkurler...

  • Muayene masasından kalkarken size kaç doktor yardım etti ve hastaya terlik verilmemiş diye ayakkabınızı alıp ayağınıza kadar getirdi? Dr. Arif Serhan Cevrioğlu yaptı. Serhan Bey sadece bilgisi ve yeteneği ile değil empati kurabilmesiyle de güven veren, güler yüzlü bir hekim. Çekinmeden yaklaşıp soru sorabileceğiniz, sizi dinleyen ve sorununuzu çözen bir uzman. Bunu sadece bana olan yaklaşımında değil diğer hastalarla olan ilişkilerinde de gördüm. Ayrıca çalıştığı kliniğin kurucu üyesi; oraya gözü gibi baktığını, bütün detaylarla tek tek ilgilendiğini gözlemledim. Dahası yeni hekimlerin de bu şekilde yetişmesinde önemli bir rol oynuyor. Kendimi çekinmeden emanet edebileceğim Dr. Serhan Bey akademik alanda da pek çok bilimsel araştırmaya imza atmış. Devlet hastanelerinde böyle hekimler olması ve kalması Türkiye için gerçekten umut verici. Bütün hastalara acil şifalar diliyorum.

Bu doktor musunuz?

209

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın