Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 23 ziyaret var

Op.Dr.A.Hakan ÖLMEZTÜRK, 2005 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamış, 2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif… daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • merhabalar doktor bey yaş 32 5 defa yüz felci gecirdim ve yüzüm cok cöktü insanların bana bakıp gülmesinden bıktım yardım edermisiniz bana

  VERILEN YANIT:

  Merhaba ,
  uygun bir zaman diliminizde muayineye gelme şansınız olursa görüşebiliriz

 • Kaşlarimin ortasında küçüklükten kalma belirgin bir dikiş izi var. Bunun için bir tedavi yönteminiz varmıdır?

  VERILEN YANIT:

  Merhaba..
  Her şeyden önce yarayı görmek lazım..
  Günümüzde yara yeri için dermapen, mezoterapi ve iğneli radyofrekans yöntemleri bulunmakta. Bunlar bir miktar yara izini azaltsa da kesin geçirmezler. Daha fazla

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Op.Dr.A.Hakan ÖLMEZTÜRK, 2005 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamış, 2013 yılında Süleyman Demirel Üniversitesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasını tamamlayarak uzman doktor olmaya hak kazanmıştır. 2013-2016 yılları arasında Isparta Devlet Hastanesinde görev almıştır. Şu an kendi özel kliniğinde görevine devam etmektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ(İZMİR 2005)

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
58 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • C
  Yer: Estemita KlinikHizmet: Medikal uygulamalar

  Bu fazlasıyla gecikmiş bir teşekkür yazısıdır.
  ''Op. Dr. Avni Hakan ÖLMEZTÜRK ''
  Bu isimle tanışmam ve hikaye 2013 yılının Ağustos ayına dayanır. :)
  Bir asker eşiyim ve 2012 yılında eşimin tayini dolayısı ile Isparta'ya geldik. Kendine özen gösteren, bakımlı bir kadın olarak belli aralıklarla İstanbul'da botox uygulaması yaptıran ben, Isparta'ya gelince ''Acaba kim, nerede, nasıl yapar?'' soruları içinde kıvranırken, bir muhabbet ortamında sevgili doktorumuzun methi ile karşılaştım. ''Güvenilir mi ki?, Olur mu ki?'' derken ısrarlar üzerine kalabalık bir grupla birlikte bir gün doktorumuzun o zamanlar çalıştığı Isparta Devlet Hastanesindeki polikliniğinde buluverdik kendimizi. Küçücük bir oda, bir asistan kız -Şenaycığım- , genç bir doktor -Avni Hakan Ölmeztürk- ,ve bir alay bayan -bizler- :))) Her kafadan ayrı bir soru; her birine özenli, kibar cevaplar..Polikliniği işgal etmişiz, mesai saati bitmiş, sürekli ardı arkası kesilmeyen sorular, bizde utanç tavan yapmış ancak gördüğümüz alakayla birlikte sordukça soruyoruz ve nihayetinde botox uygulaması için randevular alınıyor.
  Efendim kafanızı fazla ağrıtmayayım.Birkaç gün sonra botox uygulamamızı yaptırıyoruz ve konu konuyu açarken ben daha evvel İstanbul'da bir özel hastanede yaptırmış olduğum meme büyütme ameliyatından memnun olmadığımı ve silikon implantlarımın biraz daha büyük olmasını istediğimi söyleyince bu seferde ameliyat günü kararlaştırıyoruz. Bu arada her ne kadar daha önce bu ameliyatı geçirmiş olsam da sevgili doktorum ameliyat ile ilgili tüm bilgileri, kullandığı markaları, markaların özelliklerini, garanti kapsamında olduğunu vs aklınıza gelebilecek her konuda beni bilgilendiriyor. Şunu da söylemeden edemeyeceğim. Hocamızı ne zaman ziyarete gelsek polikliniğin önü ana baba günü :) Kadını, erkeği; yaşlısı, genci; çoluğu çocuğu kapıda sıra bekliyor. O kadar özverili çalışıyor ki devlet hastanesinde saat 16.00 da muayeneler biterken bizim doktorumuz akşam 18.00-19.00 'lara kadar hasta muayene ediyor. Sanırım Hakan Hocamın bu kadar sevilmesinin en büyük sebeplerinden biri de bu. Son derece kibar,insanları sabırla dinliyor ve kafada soru bırakmayacak şekilde, en ince ayrıntısına kadar sizi bilgilendiriyor ve siz bir devlet hastanesinde gördüğünüz bu ilgi alaka karşısında şaşırıp kalıyorsunuz. Sonrasında da ister istemez bu durum bağımlılık yapıyor ve bir kulübün üyesiymiş misali müdavimi oluveriyorsunuz :)))
  Tekrar hikayemize dönelim...
  Efendim ameliyat günü oldukça heyecanlı olan ben doktorumuzun telkinleriyle sakinleşip masaya yatıyor ve yaklaşık 2,5 saat süren bir operasyonun ardından yeni memelerime kavuşuyorum. :) Ameliyatım sonrasında da kendime geldikten sonra çok şaşırtıcı bir durumu hocamdan öğreniyorum. Meğer İstanbul'da, özel hastanede yaptırdığım meme büyütme ameliyatında kullanılan malzeme ''sizer''miş. Bunu bilmeyenler için şöyle ifade edeyim.Plastik cerrahların meme ameliyatlarında ölçü anlamında doğru karar vermelerini sağlayan deneme protezlerinin genel adı. Bunu duyunca şok geçirdim. İkinci ameliyatı yaptırmam gerekli mi gereksiz mi diye düşünürken bilmeden nasıl iyi bir karar vermişim diyorum kendi kendime. Şunu söylemek istiyorum.Vücudunuzla ilgili herhangi bir işlem, uygulama, vs yaptırmak istediğinizde lütfen kendinizi emin ellere emanet edin. Hocamızı bu kadar sevmemizin sebeplerinden biri de bu. Güvenilir ve ilkeli bir insan, sizi yanıltmıyor, mesleğini seviyor, ve mesleği onun bir tutkusu durumunda. Yapabileceğinin de en iyisini yapmaya çalışıyor.
  Velhasıl efendim ameliyat sonrasında hocamız hemen silikon implantlarımın garanti belgesini bana verdi. Aklınızda olsun, böyle bir ameliyat sonrasında doktorunuzdan bu belgeyi vermesini isteyiniz. Vücudunuza ne konulduğunu bilin lütfen.
  Sonuç itibariyle Hakan Hocam sayesinde istediğim güzel görüntüye kavuştum. Sonrasında rutin kontoller, belli aralıklarla botox uygulaması, tanıdık eş dost getirmeler, aile üyelerinin sağlık problemlerine çareler bulunması, öneriler vs derken sevgili plastik cerrahımız artık bizim aile hekimimiz oluvermişti ilerleyen süre zarfında.
  Biraz takıntılı, mükemmellik arayışında olan ben, bir gün hocama göz kapağı estetiği için başvurduğumda ise bu işlem için daha erken olduğunu, maalesef böyle bir işlemi yapamayacağı cevabını aldım. Bu da yine önemli bir nokta çünkü bazı hastalar -nitekim benim gibi- bazen işin boyutunu abartabiliyorlar. Burada doktorunuzun size ''Durun bir dakika!'' demesi gerekir ki Hakan Hocam bunu diyor :)))
  Muhakkak ki her hastasının farklı hikayeleri var ve ben de kendi hikayemi burada paylaşmak istedim.
  Şu anda Isparta'nın ilk ve tek Estetik ve Plastik Cerrahi kliniği olan Estemita Kliniği açan ve kendi kliniğinde başarılı çalışmalarına devam eden Hakan Hocamıza teşekkürü bir borç bilir, başarılarının daim olmasını dileriz. Güler yüzü, bilgisi, sürekli kendine geliştirme çabası içinde olması, alanı ile ilgili kongre ve seminerleri takip etmesi, ayrıca size sağladığı konforla sanırım her daim adından söz ettirecek bir doktor Avni Hakan Ölmeztürk...
  Burada yazılanlar belki eksik kalmıştır ancak hiçbir şekilde abartı değildir.
  Son söz; sağlığınız en kıymetli hazinenizdir. Onu, lütfen emin ellere emanet edin!

 • Yer: Estemita KlinikHizmet: Ameliyat izi iyilesmesi

  Herseyiyle harika bir doktordur.Efendiligi,ilgisi,bilgisi,yaklasimi.Kisaca aileden biridir.Allah basimizdan eksik etmesin

 • Yer: Estemita KlinikHizmet: Göz kapağı düzeltme.

  Göz kapağı ameliyatı oldum. Aşırı derecede şişme ve morarma hiç olmadı çok hafif atlattım. cuma günü ameliyatı olup pazartesi mesaime devam ettim. Kontrollerinde düzenli oldu. Çok başarılıydı. Profesyonel bir klinik. tebrik ederim.

 • Yer: Estemita KlinikHizmet: Randevu

  Hakan Bey ve yaninda calisanlar mukemmel insanlar. Hakan Bey son derece pozitif isini severek yapiyor. Hastayla iletisimi mukemmel otesi. Herkese Hakan Beyi tavsiye ediyoruz.

 • Yer: Estemita KlinikHizmet: Cilt Estetiği

  Harika bir hekim.klinige gidene kadar gergin ve kaygiliydim ama doktor beyin tavrı herşeyi en ayrıntısına kadar anlatması iletişimi o kadar insanı rahatlatıcı ve güven vericiydiki hiçbir endişe kalmadan operasyona karar verdim keşke daha önce hocamla karsilasabilseydim ayrıca diğer klinik çalışanlarının güleryüzlü ve cok naif olması beni çok memnun etti . Hiçbir tereddüt yaşamadan hakan hocama gidebilirsiniz.tesekkurler hocam

 • Yer: Estemita KlinikHizmet: Ben aldırma

  Alnımda mercimek büyüklüğünde bir ben vardı. Bugün onu aldırdım. Hakan beye ve ekibine çok teşekkür ederim.
  İnşallah ileride iz farkedilmeyecek kadar az olur. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Yer: Estemita KlinikHizmet: Normal randevu

  Bir doktor bu kadarmi cana yakın sevecen olur gayet memnunum burun alcilarim cikmadi ama başarılı olduğunu biliyorum

 • Z
  Yer: Estemita KlinikHizmet: Cilt Yenileme

  Hakkındaki olumlu yorumlar üzerine Hakan Bey'i cildimdeki sorunlar sebebiyle ziyaret ettim. Toplam 6 seanslık tedavi sürecim boyunca kendisinden çok memnun kaldım ve hakkında yazılan tüm olumlu yorumların doğruluğuna bizzat şahit oldum. Hakan Bey'in önerdiği ve cildime yaptığı işlemlerden sonra hem kendimi daha iyi hissettim hem de çevremden çok olumlu yorumlar aldım. Gerek kliniğinin ortamı gerekse işinin ehli olması sebebiyle Hakan Bey'i tereddüt etmeden herkese öneririm. Güler yüzü ve samimi davranışları da ekstrası:)

 • C
  Yer: Estemita KlinikHizmet: Kalıcı Makyaj(Mikropigmentasyon) ve yuz sarkmasi

  Geçirdiğim trafik kazası sebebiyle 8 yıldır plastik cerrahlarla görüşüyorum.ama içlerinde en cana yakın ve işini severek yapan Avni Hakan Ölmezturk 'ü tanıdım.Gittigim diğer doktorlardan farkı maddiyati değil müşteri memnuniyetini önde görmesidir.Ben yari yil tatilinde dolgu ve doblo yaptırdım.yaz ttatilinde de forma ve kaş konturu yaptırdım.cok memnun kaldım.doktor hasta ilişkisi değil sanki erkek kardeşim gibi sohbet ettik.yuzum icin gerekeni tavsiye edip yapti.gelen bütün hastalar gibi ben de cok memnuñ ayrildim.Ben Adana da yaşadığım halde plastik cerrahi işlemlerimi ispartada yaptiriyorum.
  Böyle bir doktora sahip oldukları için Ispartalilar çok şanslı.Kendisine ilgisinden alakasindan ve guleryuzunden dolayı teşekkür ediyorum. Hijyenik kliniğinden ,yapılan işlemlerden ,güleryüzlü çalışanlarına kadar herşey on numara beş yildiz

 • Yer: Estemita KlinikHizmet: Saç Ekimi

  Ziyaret sebebimle ilgili aydınlatıcı bilgi edindim. Klinik çalışanlarının ve uzman doktorun hastalara karşı yaklaşımı gayet olumluydu.

 • I
  Yer: Estemita KlinikHizmet: Meme Büyütme

  Yorumları okudum çok şaşkınım herkes benim kadar memnun çok çook büyük bir başarı. Ben meme büyültme operasyonu oldum. Hakan beye gelmeden önce birkaç devlet hastanesine gitmiştim. Çok kötü bir muamele gördüm ve özelle devletletin ücretlerinin neredeyse aynı olduğunu söylemeliyim. Hakan beye gittim tanıştım 10 dakika sonra kesinlikle doktorumun o olacağına karar verdim. Bana yaptığı işleri gösterdi, ne sorduysam anlattı. Giderseniz görürsünüz yaptığı her şey çok güzel hepsi de. Çok güveniyorsunuz. Zaten güvenilmek için yaratılmış sesi, omuzları, konuşması Kişiliğini anlatmışlar zaten hepsine katılıyorum. Salı günü tanıştım cuma günü ameliyat oldum. Hakan bey ve çevresindeki herkes, randevu aldığınız kişi, anestezi yapan kişi, protezleri açıp doktora vericek kişi bile herkes çok güler yüzlü ve size önem veriyor. Ameliyat başlamadan önce hakan bey bana baktı ve bana güven gibi bişey dedi yanii ben kendime o kadar güvenmedim bu hayatta unutamayacağım bir andı. Ameliyattan sonra hep beni görmeye geldi. Ameliyatı olan başka kişilerin dreni çıkarırken canı çok acımış benim hiç acıması gerçekten işinde çok iyi. Sonra oram ağrıyo buram ağrıyo diye aradım her şeyinizi ilgiyle dinliyor. İstediğim zaman ona ulaştım ya da yanına gidebildim. Sonuç tahmin ettiğim gibi mükemmel çok mutluyum. Cesaret edin korkmayın bu mutluluk ve özgüven hiç bir şeye değişilmez hem de böyle bir doktorla. Ayrıca ameliyat kolay iki gün ağrı ve gerginlik oluyor. Ben dördüncü gün iyileştim sonra hep gezdim. Hakan bey okuyorsanız çook teşekkürler. Allah size uzun ömür ve sağlık versin. 19 yaşındayım yaşlanınca da botoks falan yaptırıcam sizi hayatımdan çıkarmaya hiç niyetim yok. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım inşallah bu ameliyatı olmak isteyen insanlar sizi duyup size ulaşırlar..

 • Yer: Estemita KlinikHizmet: Botoks liposaksin

  Yaptiginiz işin mükemmelliği söyle dursun ğüleryüzünüz ilği ve alakaniz için sonsuz teşekkürler hakanbey....emeğinize sağlik...isparta sizinğibi basarili bir doktora sahip olduğu için çok sansli iyiki sizi tanimisiz ..

 • Z
  Yer: Estemita KlinikHizmet: Burun Estetiği

  Ben Zeynep Kocabaş. Hakan Beyle daha önceki ameliatlarımdan istediğim sonucu alamadığım için görüştüm. Dördüncü ameliyatım olmasına rağmen burun ameliyatımı gerçekleştirdi ve sonuç da çok güzel oldu. Eğer bir operasyon geçirecekseniz mutlaka Hakan Beyle görüşmenizi öneririm. İlgisi ve samimiyetini görünce zaten Hakan Beyi tercih edeceksiniz.Emeği geçen tüm ekibine çok teşekkür ederim.

 • B

  Güler yuzlulugunuzle, sayginliginizdan ve yaptırdığim işlemlerden son derece memnun olduğumu bilmenizi isterim siz iyiki varsınız ve nice güzel günlerde yine birlikte olmak dileğiyle.

 • S

  Merhaba , ısparta ilinde hizmet vermekte olan Doktor Hakan bey ve güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler , botoks konusunda Hakan bey çok başarılı , benim gibi botoks ile korkular yaşayanların en kısa sürede Hakan bey ile tanışmalarını tavsiye ederim .

 • P

  Öncelikle gençliğimi ve özgüvenimi geri getirdiği için Doktor Hakan Bey e çok teşekkür ederim.Botoks için gittim ve çok memnun kaldım.Çok kısa sürede beni rahatsız eden çizgilerimden kurtuldum.Keşke daha önce gitseydim:) Herkesin tanıması gereken bir doktor.Bütün sorularınıza sabırla ve samimi bir şekilde cevap veriyor.Çok teşekkürler, tekrar görüşmek üzere.

 • O

  Hakan abi saolsun, saç ekimi konusunda çok yardımcı oldu.Saçların çok güzel olacağı şimdiden belli.Saç ekimi konusunda ve diğer estetik konularında Isparta ve Antalya'daki tek isim bence.Ayrıca kesinlikle çok etik.Tekrar çok teşekkür ederiz.
  Oğuzhan

 • Hakan Beyi çok güvendiğim kuzenim sayesinde tanıdım ve iyiki de tanımışım. 22 yaşındayım ve bu yaşıma kadar göğüsümün küçüklüğünden asimetrik ve keçi memesi (tüberoz meme) görüntüsünden hep şikayetçi oldum. Ve hayatım boyunca gogus buyutme ameliyatı olacağım anı iple çektim. Tek sorun güvenilebilir bir doktor bulmakti. Tüberoz meme hakkında internette fazla bir yorum bulamadım ve kendisine tüm detayları sordum. Kendisinin konuşması ses tonu sakinliği , ameliyat öncesini ve sonrasını detaylarıyla anlatması, en önemlisi beni anlaması ve sorularıma içtenlikle yanıt vermesi bana çok büyük güven verdi. Kendisine o kadar çok güveniyordum ki İstanbuldan Ispartaya ameliyat için giderken tam istediğim göğüslere kavuşacağımı adım gibi biliyordum, öylede oldu. Kendisi inanılmaz bir doktor. Eğer sizde güvenilir bir hekim arayışındaysanız Dr.Avni Hakan Ölmeztürk'e sonuna kadar güvenebilirsiniz. Tüberoz meme görüntüsü tarih oldu. Sonuçtan o kadar memnunum ki kendisine ne kadar teşekkür etsem az..

 • Çocukluğumdan beri Jinekomasti (erkeklerde göğüs büyümesi) problemim yüzünden istediğim tişörtü, kıyafeti hiç bir zaman giyemedim. Antalya’da yaşamama rağmen hiç bir zaman denize gönül rahatlığıyla giremedim hep insanlardan kaçtım. Etrafımda dalga geçen o kadar çok insan vardı ki artık dışarıya çıkmaya korkuyordum. Sonra Hakan hocamla tanıştım daha tanışır tanışmaz o kadar sıcak kanlı güler yüzlü davrandı ki yıllardır boşuna üzüldüğümü ve bu problemden kurtulabileceğimi anladım. 2015 Aralık ayında ameliyatımı yaptı Hakan hocam ve şuan yaklaşık 10 ay oldu. Keşke Hakan hocamla daha önceden tanışsaydım ve bu ameliyatı daha önce yine o yapsaydı. Yıllardır psikolojik olarak beni bunaltan yoran bu dertten sadece bir kaç saat içerisinde kurtuldum. Hakan hocama ne kadar dua etsem azdır. Eğer sizin de bu tip problemlerininiz varsa en azından bir kahvesini içmeye gitmelisiniz o zaman aklınızdaki bütün ön yargılardan kurtulup üzerinize yük olan şeylerden aslında çok rahatlıkla kurtulabileceğinizi anlayacaksınız. Çooook teşekkürler Hakan hocam iyiki varsınız :)))))))))

 • S

  1.5 yıl önce yıllardan beri süregelen ve takıntı haline getirdiğim burnumu yaptırmak için gözümü karartmış bir şekilde odasında buldum kendimi. Ne bir araştırma, ne bir soru sordum kendisine. Karakteri beni ikna etmişti çoktan. Ameliyat için verdiği gün gelene kadar kafamda sorguladım. Araştırmalar yaptım. En büyük korkum yapmacık bir burnum olmasıydı. Çevremde burun estetiği olan insanların burunlarının yapmacıklığı ve burunlarının yüzlerindeki sırıtışı aklıma geldikçe korkum arttı. Fakat ne pahasına olursa olsun bu ameliyatı olmalıydım. Narkoz verilmeden önce kendisine "size güveniyorum hocam" dedim ve uyandım. Uyandığımda başımdaydı ve nasıl hissettiğimi sordu. Kendimde değildim fakat tek hatırladığım içimdeki o bir daha yaşayamayacağım garip duyguydu. İş işten geçmişti ve burnum yapılmıştı. İyi mi kötü mi bilmiyorum. Korkuyorum. Ertesi gün evimde dinlenmeye başladım. Tamponu çıkarmak için gittiğimde yazarken bile utandığım bir şey yaptım ve bu güzel insana kızdım. Evet şişlik olacağını biliyordum fakat bir an kendimi öyle görünce dayanamadım. Her neyse. Şu an aradan 1.5 yıl geçti ve dünyanın en iyi ressamının bile yapamayacağı bir buruna sahibim. Bir kez bile "burnun estetik mi?" sorusunu duymadım. "Burun" kelimesinin telaffuz edildiği her ortamda burnumla ilgili güzel sözler duyuyorum. Bu yazıyı yazmak boynumun borcuydu. Hocam sizi çok seviyorum. Bir gün ziyaretinize geleceğim.

 • İnanılmaz minnattarlık ve memnuniyet ile odasından çıkdığımız,beni ve eşimi bu kadar etkileyen, Dr.Avni Hakan Ölmeztürke   bu yazıyı yazmak borçtu benim için. kendisine tüm dallarda uzman diyebileceğim,tam anlamıyla insana güven veren ve tatmin eden bir doktor diyebilirim.Hem doktorum hemde abimiz oldu bizim için beni tanıştıran Hasan abimede çok tşk ederim

 • Hakan bey 10 numara 5 yildiz bir doktor hatta hatta daha fazlasi.... kendinizi güvende ve degerli hissedeceginiz altın gibi bir doktor...sihirli elleri sayesinde yillardir hayalini kurduğum o muhteşem görüntüye kavustum....hastane ve ameliyat korkum olmasina rağmen tüm süreçler sayesinde çok kolay geçti....ellerinize sağlık doktor bey...ayrica hemsirelerde cok ilgili ve sevecen...
  Gamze K.

 • 1 temmuzda meme büyütme operasyonu oldum hakan beyi burdaki yorumlardan buldum ve şehir dışından kalkıp gittim yanına gerçekten şuan bu yazıyı okuyosan ve tereddütlerin varsa git bir görüş hakan hocayla doktorluğundan ziyade insanlığıyla arkadaş canlı yaklaşımıyla rahatlatıyor insanı. Sonuç mu çok mutluyum doktoruma binlerce kere teşekkürler onu tanıdığım ve bu operasyonu geçirdiğim için çok mutluyumm.Buraya yazmayı da geçte olsa kendime bi borç bilirim sonuçta burda buldum hakan hocayı.Hastanede çalışanlarda doktorda size özel hastane izlenimi vericek inanın bana orda bi ailee var ve hepsine kocaman kuçak dolusu sevgilerr:)

 • Geçirdiğim ameliyat ve operasyonla ilgili cok bisey yazmayacağım..meme ve yüze yağ enjeksiyonu yaptırdım..çok basarili gecti ve gayet memnunum..acıları,pansumanları ahlarķ vayları unurtum..geriye hakan bey kaldı..nesi mi??bir an kendimi bu operasyon icin kucak dolusu paralar ödemis,ülkenin en kaliteli özel hastahanesinde yatiyorum zannetmiştim..hakan beyin hastalarina hatta hasta yakinlarina olan ilgisi alakasi ve herşeyden önce saygısı insana bu duygulari hissettiriyor..ameliyat detaylarini kisa tuttum çünkü hakan beyi tanidiktan sonra bu ülkede böyle insanlarin daha cok olmasi gerektigini dusunuyorum..hekimler devlet hastahanelerinde saat 4'de giderler..ama hakan beyi gece 11 'de hastalari ve yakinlariyla evinden gelerek sohbet ederken bulabilirsiniz..sordugunuz her soruya kibar cevaplar alir rahatlarsiniz..o bir doktordan çok kendinden küçükler icin abi yasitlari icin arkadas büyüklerine evlat gibidir..öncelikle hakan beyi yetistiren ailesine,üstünde emeği olan herkese tesekkur etmek lazim..çok anlatip filmin sonunun heyacanini almayayim..ama tanisip geldikten sonra şu yazdiklarimin az bile olduguna emin olun hak vereceksiniz..hakan bey allah seni önce ailene ve sevdiklerine sonra ülkemiz ve insanlığa bağışlasın..hep mutlu ol.. serap koçer

 • T

  Geçen sene burun ameliyatı oldum simdi de çene küçültme ameliyatı oldum. İyiki de olmuşum. Normal çene ameliyatlarindan daha kısa sürdü ve cok iyi gecti. Herkes cok agrin olur diyordu ama hiç ağrım olmadi cok şükür. Hakan hocamin sayesinde yine cok iyi atlattm süreci her yönüyle mükemmel bir insan . Mersinden erzincandan istanbuldan turkiyenin her yerinden hastasi var. Eğer gerçekten işinde ve insanligiyla en iyi doktoru ariyorsaniz dogru adrestesiniz. Yine başınizi agrittim hocam ama sonsuz teşekkür ederim ne desem kelimeler yetmez ailecek duaciyiz Allah yolunuzu açık etsin :)

 • 12 gün önce kepçe kulak ameliyatı oldum. güleryüzüyle samimiyetiyle mükkemmel bir doktor. ameliyat esnasında hiç bir problem yaşamadım sohbet ederek gülerek güzel vakit geçirerek ameliyat oldum ve ameliyatım çok kısa sürede ve başarılı bir şekilde bitti. şuan çok mutluyum kepçe kulaklarımdan kurtuldum. ameliyattan çıktıktan yarım saat sonra eve taburcu etti evime gittim agrılar sızılar başladı ama agrı kesicilerle geçti. ertesi gün tekrar doktorumun yanına gittim ve sargıları bandajları çıkardı krem sürdü ve herşey yolundaydı. ilk 4 ,5 gün şişlik ve agrılar oldu daha sonra inmeye başladı. 10 üncü günde tamamen şişlik ve morluklar kayboldu. tenisci bandajı kullanıyorum günlük kremlerimi sürüyorum herşey yolunda ve kulaklarım çok güzel aynaya bakınca gülüyorum herşey için teşekkür ederim Avni Hakan Ölmeztürk inanılmaz bir insandır iyikide ameliyat olmuşum çok mutluyum

 • TERLEME BOTOKSU ve MEME PROTEZİ için iyi bir cerrah arıyorsanız doğru adrestesiniz.iki büyük sorunum olan terlemeyi %90 önleyen , meme protezinde de %100 memnuniyetimi sağlayarak bu işlemleri gerçekleştiren Sayın Uzm.Dr.Avni Hakan Ölmeztürk'e minnettarım.Gerek işindeki uzmanlıģı, gerekse insanlık kalitesi paha biçilemez.Hastalarına saygılı, açıklayıcı,empati kurabilen,düzeyli,insancıl,güleryüzlü,rahatlatıcı,pratik ve sayamadığım daha birçok özelliğiyle,gönül rahatlığıyla "Bulunmaz Hint Kumaşı" diyebileceğim nadir bir insan :). Bu işlemlere henüz karar vermemiş,karar veripte iyi bir doktor arayan,sorunları olup gidermeye adım atamayan ,aklında soru işaretleri olan,korkudan yaptıramayan herkese ama herkese şiddetle tavsiye ediyorum :) yapılan işlemden memnun kalacaģınızın garantisini vererek darısı başınıza diyorum :) Saygılar..

 • 19 yasindayim ve yıllardır burnuma takiyordum cok doktora gittim ama hepsi 18 yasni beklememi sylemislerdi bekledim ama bu seferde doktrlara guvenemyrdum ya kötü olursa diye. herkes beni vazgecirme cabasindaydi :)) burnumdan rahat nefeste alamiyordum. Bi gün yine bi hastaden cikmisti gittigim doktor dogru düzgün bakmamsti bile yüzüme. Saat 3 gbi teyzem clstgi hastaneden randevu aldi son care oraya gittim. Keske ilk oraya gitseymisim bir insan nasil bu kadar mükemmel olur ya. Daha ilk girdigim anda o kdar güzel davrandi ki tamam dedim iste aradigim doktor :) hemen Sikayetimi anlttm oda gerçekten hasta psikolojisnden anlayan birisi ve birlikte nasil yapilacgni ne istedgmi konustuk ve 1 hafta snra ameliyat oldum hic korkum yoktu çünkü gerçekten COK GUVENILIR. Ben ki kan görünce bile bayilan birisyim :) onun destegi sayesinde cok Guzel atlattim o sureci. Kimse burnumun estetik oldgnu anlmyr. Herkes duyunca sok oluyo. Hakan hocam bile yaptgm en iyi burunlrdan birisi dedi gerçekten harika ellerine saglik. Burda 2 3 satr bisey yazarak ona olan borcumu odeyemem ama benim gibi olan birileri varsa dicegim su ki KESINLIKLEEE AMA KESINLIKLE ameliyat dusunuyorsaniz HAKAN AVNI OLMEZTURK. Babam annem ve ben basta olmak üzere ona hakkimizi odeyemeyiz. Yanina gidip tesekkurlermi ilett ama Eger vakti olurda bu yazıyı okursa hocam gerçekten cokk teşekkür ederm bayilmalarmi kahrimi cektniz :) iyiki varsniz

 • DNZ
  Merhaba Hakan Bey; sizi tanıdığım için çok memnunum... Annem yıllardır burnundan nefes alamıyordu bu sorunu dile getirmiyordu. Annem çok güçlü bir kadındır. Ama sizinle tanıştıktan sonra ameliyat olmaya karar verdi ve ertesi gün ameliyat ettiniz.. Şimdi çok memnun nefes alıyor, yaşam kalitesi artı bence... şimdi herkez soruyor kime yaptırdığını......Ellerinize sağlık.......Size güvenimiz sonsuz....Başarılarınızın devamını dilerim....

 • Ispartadaki en iyi estetik ve plastik cerrah Avni Hakan ÖLMEZTÜRK.Protez Ameliyatı olalı yaklaşık 1 ay oldu.Yıllarca iyi bir hekim bulmak için uğraştım Ispartada hele de bir devlet hastanesinde olacağı hiç aklıma gelmemişti.Hastanedeki bütün personellere de ayrıca çok teşekkür ederim.Özel hastanelerdeki uygulamaları doktor bey bizzat kendisi uyguluyor.Hastasını önemseyen,güven veren mesleğine aşık bir kişi. Sonucum mükemmel kendisine burası aracılığıyla da çok teşekkür ederim.Hakan bey sayesinde özgüvenim arttı keşke bunca yıl beklemeyip daha önce ameliyat olsaydım.Her şey için çok teşekkür ederim size minnettarım.