Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Uphill Towers B Blok Kat: 13 Daire: 75, Ataşehir, İstanbul
Ayhan Turhan Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

İhtisasını Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında tamamladı.


İlgi alanları

  • Yağ Bezesi
  • Göğüs Estetiği
  • Dekübit
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Görüşler

5

Genel skor
8 görüş

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ayhan Turhan Muayenehanesi Diğer

Ben Ayhan Hocam'a buradan da çok teşekkür etmek istiyorum. O kadar anlayışlı bir doktor ki. İnsana güven veren bir yaklaşımı var ve rahatça derdinizi anlatabiliyorsunuz. Kendisini tanıma fırsatım olduğu için çok şanslıyım.


F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Kafamızdaki endişeleri verdiği güvenle,bütün süreçlerde yanımızda olan,açıklamalarıyla bizi rahatlatan,eşine ender rastlayabileceğiniz muhteşem ınsanlardan bi tanesidir.plastik cerrahide gidilebilecek ve tercih edilebilecek tek adres ayhan turhan!kızımın burun ameliyatını gerçekleştirdi endiselerimiz ve sonucun kötü olmasından korkuyorduk.hocamızın samimi içten konuşmaları sayesinde ameliyatı olduk.sonucun bu kadar muhteşem olucağını ne ben nede kızım tahmin bile edemezdik. Sonuç gerçekten muhteşemdi kızım çok mutlu hocamızın sayesinde şiddetle tavsiye ediyoruz.cok teşekkürler hocam minnettarız.


E

Ayhan bey öncelikle size çok ama çok teşekkür ederim aynalarla barışmama neden olduğunuz için. Tüm bayanlara göğüs büyütme protez ameliyatını kesinlikle tavsiye ederim. Ayrı bir güven duygusu veriyor.


Ç

Merhaba, ben Çiğdem. Ayhan beyle burun estetiği ameliyatı ile ilgili görüştüm. İstediğim burnu aynada görememek hayatımda yaşayacağım en büyük hayal kırıklığım olurdu. Bunun yanında yaşadığım cesaretsizliğim, gidip gelmelerim Ayhan bey sayesinde son buldu. Ayhan beye çok teşekkür ederim. ılımlı tavrı, beni cesaretlendirmesi ve en önemlisi aynalarla beni barıştırdığı için ona minnettarım. İyiki varsınız hocam.


M
Doğrulanmış kullanıcı

Ben Mukadder Şemsinur kaya,Ayhan beyle bacağımdaki yumuşak doku kanserinden ameliyatım dolayısile tanıştım .Benimde ilk defa duyduğum, doktorum Nevzat Dabak beyle birlikte girdiği ameliyatımda çok başarılı bir flep ameliyatı yapmıştır.Bacağımı çürümekten kurtarmış ve olbildiğince bacağımı kullanılabilir birazda yüzüne bakılabilir hale getirmiştir.Bunlarla birlikte çok insancıl alçak gönüllü, çok başarılı ,anlaşılır açıklamaları ile işini çok severek yapan ve idialist bir doktor .Başarılarının devam etmesini diliyorum bütün bunlardan dolayı çok çok teşekkür ediyor ve minnet duyuyorum.Bu aradada tabiki sayelerinde kanseride atlatmış durumdayım herkese sağlık dili yorum.


A

Ayhan Bey'e göğüs estetiği ameliyatı oldum, bu güne kadarki olan görüntümün bu kadar değişip güzelleşebileceğini tahmin bile edemezdim. ılımlı ve güven veren tarzıyla beni karşlayan Ayhan beye çok şey borçluyum gerçekten. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim. İyiki var


Ü

ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN SAYIN DOKTORUMUZDAN, TEK KELİMEYLE 10 NUMARA . İŞİNDE UZMAN İNSANLIĞI İLE ÖNE ÇIKMIŞ, KESİNLİKLE İŞ BİTİRİCİ.


Doğrulanmış kullanıcı

Ufacık bir ben operasyonu geçirdim.Ayhan bey çok mütevazı her şeyden önce iyi bir insan.Onun yanında rahatça derdinizi anlatabiliyorsunuz.Sizi bilgilendiriyor. Kendisinden çok memnunum.Sinop' da kalmasını isterim. Özel muayenehane açarak farklı uygulamaları Sinop' a getirmesini bekliyorum. Sinop bu yönden çok eksik.En ufak uygulamalar için başka şehirlere gitmek zorunda kalıyoruz.Başarılarının devamını dilerim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

İhtisasını Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında tamamladı.


İlgi alanları

  • Yağ Bezesi
  • Göğüs Estetiği
  • Dekübit
Tümünü göster

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar