Uzm. Dr.

Aynil Yenel

verifiedCreated with Sketch.

4 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 140 profil ziyareti var

Amerika Harvard Medical School'da halen ''Kişilik Bozuklukları ve Bağımlılıklar'' konusunda çalışmalarım yılın belli zamanlarında devam ederken, İstanbul'da kendi muayenehanemde de… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • C
  Konum: PARK15 MuayenehaneleriHizmet: Panik atak

  Panik atak şikayeti ile gittim ve bu zamana kadar gittiğim diger psikiyatristler arasında beni bu kadar dikkatli dinleyen kimse olmamisti. Konusmamizin başında söylediğim anlattığım herseyi hatirlamasiyla da bunu belli etti Aynil Hanim zaten. Çok memnun kaldım. Seanlarıma giderken hiç bir zorluk ya da hiç bir cekingenlik yaşamadan gidebildigim ve ilgilisı alakasıyla memnun kaldığım Aynil Hanımı herkese tavsiye edebilirim.

 • H

  doktor hanım mutlu evlilik nasıl olmalı-ne yapılmalı konusunda bir uzman. evlilik terapisine gidenlerin çok memnun kaldıgına bizzat şahit oldum. CNN turke verdiği bir roportajdan sonra sorunlu ailelerle çalışmaya alışkın oldugu kanaati ile muayenehanesine gittim ve yanılmadıgımı gördüm. kızım alkol bagımlısı olan kocası ile sorunlar yaşıyordu ve eşini ikna edemiyorduk destek almaya. maddi sorunlarla büyük baskı altında ve 3 çocukla boşanmak üzereydiler. son bir gayretle ben yardım edip doktoru buldum. aynil hanım işinin ehli. ailenin kutsallığına inanıyor ve hastalarına da bu yönde terapiler yapıyor. kızım ve damadım kısa sürede bambaşka oldular. kızım sürekli mutsuzken ve depresyondayken ikisi de sorumluluk aldılar yuvalarına sahip çıktılar. güvenilir bir doktor. bu güveni hastalarına da veriyor. çok memnun kaldık. sağolsun.

 • E

  aile terapisi için gittik. 7 yıllık evliliğimizde cinsel sorunlar başta olmak üzere aramızda pek çok sorunlarımız vardı eşimle, ikimizde mutsuz hissediyor ve ayrılmayı planlıyorduk. Tiyatrocu bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittik Aynil Yenel'in Park15 adındaki muayenehanesine. Arkadaşımın birkaç seansta panik atak sorununu tedavi etmiş, arkadaşım çok minnet doluydu. Doktor Aynil hanım ilk seanstan itibaren bizimle ilgili durumu oldukça iyi kavradı ve gerek kişilik analizlerimizle ve gerekse ilişkimiz üzerindeki yorumları ile başka bir bakış açısı ve yaşam becerisi ögretti bize. o kadar kısa sürede o kadar hızlı yol katettik ki, yıllarca terapist kapısı aşındıran ve bir sonuç alamayan yakın çevremdeki çiftleri anlamıyorum. üstelik taa trabzondan samsundan uşaktan diğer şehirlerden hastaları var tavsiye üzerine gelen. dikkatimi çeken başka bir konu ise, para açısından doygun ve vicdanlı olduğu. para kazanmak üzere uzatmıyor süreci. verdiği ödevleri uygulayarak (çünkü inanıp güveniyorsunuz ve işini ne kadar iyi bildiğini, ne kadar bilimsel durduğunu görüyorsunuz) 8 seans sonra ilişkimizdeki problemleri düzeltmiş ve bir bebek sahibi olmayı konuşur duruma gelmiştik. şimdi 2 aylık bir oğlumuz var. ben ve eşim mutlu insanlarız. teşekkürler dr aynil yenel.

 • M

  bundan önce birkaç hekime gittim, seanslara devam etmedim. aynil yenel beni iyi anlıyor, fayda gördüğümü düşünüyorum ve devam ediyorum. ayrıca muayenehanesinde sürekli ünlü yüzlerle karşılaşıyorum ve bu da onun tercih edilen biri olduğunu gösteriyor. çok memnunum

Hakkımda

Hakkımda

 • Amerika Harvard Medical School'da halen ''Kişilik Bozuklukları ve Bağımlılıklar'' konusunda çalışmalarım yılın belli zamanlarında devam ederken, İstanbul'da kendi muayenehanemde de çalışmaktayım.

  Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden psikiyatri uzmanlığımı aldıktan sonra bir süre Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde klinik idari sorumlusu olarak çalıştım ve bu hastanedeki ''Kişiler-Arası İletişim'' derslerini yürüttüm, sahaya çıkacak sağlık profesyonellerine eğitimler verdim. Uzmanlık eğitimim süresince Kognitif Davranışçı Terapi, Virtual Terapi, Interpersonal Terapi, Dinamik Terapi ve Hipnoterapi konularında eğitim aldım. Harvard McLean Psikiyatri Hastanesinde Dialektik terapi eğitimlerim devam etmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Erenkoy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Uzmanlığı

Deneyimler

 • Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • World Health Organization Trauma
 • Harvard Medical School (McLean Psychiatry Hospital)

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar