Op. Dr.

Aynur Erşahin

verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum

3 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde altı senelik tıp eğitimini bitiren Operatör Doktor Aynur Erşahin “Tıp Doktoru” ünvanını almıştır. Daha sonrasında ise Doktor Zekai Tahir Burak… daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E

  Gebelik sürecinde rutin kontrollerimi 7 ay boyunca titizlikle yöneten bir doktorumuz varken taşınmamız nedeniyle, yaklaşan doğumun gerçekleşmesi muhtemel ulaşıma elverişli yani, yeni evimizin civarında bulunan bir hastane seçmek durumundaydık. Bunca zaman sonra doktor ve hastane değiştirmek akıl karı gibi görünmese de (bir hastayı bir doktor sahiplenmeli, herkes kendi hastasının sorumluluğunu yüklenir gibi bir saçma yargı var) tesadüfen keşfettiğimiz Doktorumuz Aynur Erşahin' in özenli muayenesi, test ve rapor incelemeleri, ayırdığı zamanın uzunluğu, açıklamalarının hasta psikolojisini gözeten hassasiyette ve tatmin edici düzeyde bilgilendirici olması eşimi de beni de son derece mutlu etti. Şanslı olduğumuzu düşünüyoruz. Bebeğimizi Eylül sonu gibi kucaklamayı umuyoruz, sağlıkla. Doğumu da başarıyla yöneteceğinden hiçbir şüphemiz yok Aynur Erşahin'in. Eşim bir hayli cinsiyetçi bulduğu bir yorumuma hiç katılmasa da; gebe için doktorunun onun drumunu daha önce yaşamış olması da ruhsal rahatlık ve güven açısından tamamen olmasa da bir derece önemli. Sadece bununla da kalmıyor tabii, alanında yürüttüğü spesifik çalışmalarla da ihtisasında yetkinliğini kanıtlamış araştırmacı ve bilgili insanların yaklaşımı da dengeli oluyor, size ego merkezli ve kompleksli dabranmıyorlar. Aynur Erşahin' i kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 • A

  Sevgili doktorum Aynur Hanım, hastasını her yönüyle en ince ayrıntısına kadar değerlendiren,son derece gerçekçi bir doktor.Çok güler yüzlü, telefonlarınızı ve sorularınızı daima cevaplayan biri. Eli hafif ne muayenelerinde ve tedavi sürecinde canınızı yakmıyor.işini severek yapan çok iyi bir infertilite doktoru.Önce Allah'ın izniyle kızımıza kavuşmamızı sağladığı için ona çok teşekkürler.

 • E

  Çok ilgili ve alakalı bir doktor olduğunu belirtmek isterim Tüp bebekteki geçmiş tedavi öykümü mükemmel bir şekilde değerlendirerek bana ve eşime uyganması gereken tedaviyle 11yıl sonra Allahın izniyle gebe kalmama vesile olan doktorumuza sonsuz teşekkürler

Hakkımda

Hakkımda

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde altı senelik tıp eğitimini bitiren Operatör Doktor Aynur Erşahin “Tıp Doktoru” ünvanını almıştır. Daha sonrasında ise Doktor Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğt. Ve Arş. Hast. - Uzmanlık,