Uzm. Dr.

Ayşe Gökçe Tümtürk verifiedCreated with Sketch.

Dermatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Y

  Gerçekten işinde uzman ve bilgili sorunlara çözüm buluşu Harika ve aynı zamanda saygılı biri şiddetle tavsiye ediyorum..

 • Hakkımda

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  9 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Y

   Gerçekten işinde uzman ve bilgili sorunlara çözüm buluşu Harika ve aynı zamanda saygılı biri şiddetle tavsiye ediyorum..

  • D

   sivilce tedavisi
   10 ay öncesinde ben de bu sitede, ağır sivilce sorunum nedeniyle, kayseri de gidebileceğim bir doktor aramaktaydım. Sayın Dr. Ayşe Gökçe Tümtürk hanımefendiye gittim ve isabetli teşhisi ve tedavisi sayesinde 8 aylık tedavi sonucunda sivilcelerimden kurtuldum. çok zarif, nazik bir insan. aklınıza takılan bir konu olduğunda sabırla sorularınızı yanıtlar. telefonda bile yardımcı olur sağolsun. akne problemi olan ve hangi doktora gideceğini araştıranlarla bu deneyimimi paylaşmayı kendime görev addediyorum. kendisine de saygı, hürmet, siz okuyuculara da acil şifalar diliyorum.

  • A

   6 yıl akne tedavisi aldım fakat her seferinde tekrarladı artarak devam etti bu problemim.. Ayşe hanım teşhis ve tedavisi çok isabetli oldu 2 ay içinde akne problemim kalmadı kendisine başarılar devamını diliyorum...

  • A

   Kendisibi Afyon Devlet Hastanesinden tanıyorum. Gerçekten çok iyi bir insan ve çok iyi bir doktor. Tedavi ve tanısı çok isabetli, tecrübeli bir doktor. Kendisine başarılar dilerim ...

  • A

   Ayşe hanıma gösterdiği ilgi, yakınlığı, nezaketi ve özenli çalışması için çok teşekkür ediyorum. Benimkisi gibi oldukça karışık bir durumda kısa bir sürede tanı konmasına yardımcı oldu. Tedavim için çok hızlı bir şekilde beni yönlendirdi. Tavsiye ederim.

  • N

   ayşe hanımı cildiyede çok başarılı biliyorum. En önemlisi ona güveniyorum. Güven benim için çok önemli. Ayşe hanımı afyonkarahisar da tanımıştım. Memur olduğum içinankaraya tayin oldum ayşe hanım kayseriye gidince ben ankaradan kayseriye gidiyorum dermotolojiyle ilgili sorun yaşadığımda. Keşke ankara ya gelse

  • M

   yuzumde yirmili yaslarimda ilk defa karsilastigim sivilciler olusmustu ve yuzumun her yerine yayilmisti diger sivilce problemi olanlara gore az ama benim icin rahatsiz edici boyuttuydi daha once defalarca doktora gitmistim ama gecmemisti ayse hanimin verdigi ilac krem ve sabunlari kullaninca gecti 6 hafta sonra gelmemi soylemisti suan 4 haftadayim ve sivilcelerim nerdeyse tamamen gecti.iki hafta sonra tekrar gidecegim.tavsiyem bikmadan kremlerinizi duzenli olarak kullanin sabirli olun .

  • S

   sağ yanağımda beniçok rahatsız eden ve çirkin görünen siğiller vardı hemenhemen 5ay geçiremedim internetten tesadüfen ayşe hanıma randevu aldım .gittim çok sevecen vekendinden çok emin bir doktor siğillerim birhafta içinde geçti kendisine teşekkür ederim .herkesede tavsiye ediyorum . Ssğlıcakla kalın

  • M

   mrb.burada özenle ve önemle ifade etmeliyimki başkalarını (başka doktorları)aşağılamayı ve aleyhte reklam yapmayı asla amaçlamıyorum.sadece ve sadece kendi doktoruma olan güvenimi ve memnuniyetimi beyan etmek istiyorum.kanımca ve müşahedeme dayanarak doktorum ayşe hanımın afyon ilinde görevini ifa ediyor olması afyonluların sağlığı için büyük bir değer. ve kaybedilmesiyle yerinin doldurulmasının oldukça güç olduğunu düşünüyorum.çünkü,hassasiyet,duyarlılık,samimiyet,dürüstlük,dahası cesaret ve cesamet hakim.bu nedenle afyonlular için değerdir,enderdir.cildiye doktorlarınında önderi ve lideri.hülasa ayşe hanımın vasıtasıyla 10 yıllık kronik tıbbi sorun son bulmuştur.buradan tekraren sayın doktoruma sonsuz teşekkür eder saygılar sunarken cilt sorunu ve hastalığı olanlara tavsiye ederim.