Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 116 profil ziyareti var

2004-2009 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
23 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • D

  Gokcen hocamizla bugun tanistim ve cok memnun kaldim. Cok ilgili herseyi tek tek açıklıyor...kesinlikle tavsiye ederim.

  Ayşe Gökçen Sargın Durakoğlu2018-02-10

  Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Sağlıklı günler..

 • G

  Kapı komşum olduğu için gittim.Dolgu yaptırdım Ayşe Hanım'a.Eşimin ve benim tek tercihimiz.Sıkıntısız bir tedavi sürecim oldu.Çok memnun kaldım.

 • M

  Dolgu,diş çekimi,alt üst damak tedavisi yarım damak yaptırdım.Çok memnunun.Diş çekiminde ve dolgusunda hiç bir ağrı sızı hisettmedim.Damak yapıldığında ağzımda yabancı bir cisim yokmuş gibi çok rahat bir şeklide kullanabiliyorum.Eli çok hafif.Bütün yakın dostlarıma tavsiye ettim.İhtiyacı olan herkese tereddütsüz öneririm.

 • N

  Daha önce bir kaç kez gittim.Kendileri tedavilerinde çok titiz hastalarına karşı çok samimi ve yardım sever.Nerdeyse Gökçen Hanım'ı bütün çevreme önerdim.İşinde çok başarılı.Taedavim çok başarılı oldu.Muayehanesi çok temiz ve hijyenik.Tavsiye üzerine gittim.Dişlerimin beyazlatılması ve genel rutin kontrol için tercih ettim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • D

  Güler yüzlü mükemmel bir insan gerek ilgisi ile gerek elinin hafifliği ile gerek hediye ve ikramları ile muazzam bir insan kendisi işini en güzel şekilde yapabilen özel insanlardan biridir. Kendisine sevgilerimi ve saygilarimi hiç bir zaman eksik etmem

 • B

  Tavsiye üzerine gittim.Benim için en önemlisi diş hekimi fobim vardı ve o konuda Ayşe Hanım bana çok yardımcı oldu.Tedavimi çok rahat sürdürdüm.Hala düzenli olarak kendilerine görünüyorum.Çok ilgili.Hastalığım dışında bir sıkıntım olduğunda kendileriyle görüşüyorum.Arkadaşlarımı da yönlendirdim ve onlarda memnun kaldılar.

 • E

  Kendisinden son derece memnum.Hem kendim için hemde çocuklarım ve yakın ailem için tek tercih ettiğim diş hekimi.Çok hassas bir şekilde ilgileniyor.Hastası için mümkün olan en iyi tedaviyi uyguluyor.Çocuklara olan yaklaşımı çok hasas ve açıklayıcı.Böylece çocuklar diş hekimi fobilerini yeniliyorlar.Kendi adıma da belkide kurtarılamayacak bir diş için uyguladığı tedaviyle sorunsuz devam ediyorum.

 • A

  Tesadüf üzerine gittim.Çalıştığım kurumumun anlaşmalı doktoru olduğundan gittim.Yaptığı tedavilerden memnun kaldım.2 çocuğuma diş çekimi,dolgu ve aynı zamanda bana da dolgu yaptı.Memnun kaldık.Aile doktorumuz.Tedaviden ve süreçten de memnun kaldık.

 • M

  Ayşe Hanım'ı daha önceden de duymuştum..Ağrım olduğunda en ufak problemimde hemen gidiyorum.Kaplama diş yapıtrmak için tercih ettim.Güler yüzlü olmalarından çok memnun kaldım.Daha öncesinden diş çekimi yaptırmıştım canım çok acımıştı.Ayşe Hanım'ın eli çok hafif..Canım acımadı.

 • I

  Kanal tedavisi oldum.Gayet memnunum.Araştırarak gittim.Çok güler yüzlü,sevecen ve hekimliğinde çok başarılı.Kanal tedavisi gibi hasta açısından da zahmetli bir uygulamada dahi hiç sıkıntı yaşamadım.Tedaviden ve süreçten memnun kadım.Tedavinin üzerinden uzun süre geçmesine rağmen gayet memnunum.Dişimle ilgili herhangi problem yaşamadım.Gökçen Hanım çok ilgili ve bilgi bir diş hekimi.

 • D

  Çok ilgiliydi.Nazik,kibar ve anlayışlı çok memnun kaldım.Tessadüf üzerine gittim.Diş temizleme ve rutin kontrolüm için tercih ettim.Tedaviden ve süreçten memnun kadlım.

 • G

  Tesadüfen gittim.Dişim ağrsından dolayı gittim.Dişimin çürük olduğunu söyledir ve onu doldurdular.Memnun kaldım ve her işi yaparken tek tek aşama aşama anlatması açıklaması hoşuma gitti.Şuan implant için gidiyorum.5.implantı yaptırıcam.Prova halinde gidiyorum.Eli çok hafif.Çok memnunum.

 • G

  Tavsiye üzerine gittim.Önceden yapılmış kanal tedavisi sıkıntımdan dolayı tercih ettim.Gökçen Hanım'ın muayenesinde karşılmasından tedavisinden,uygulamasına kadar gösterdiği güler yüzlülüğünden,ilgisinden ve tedavi sırasında gösterdiği ilgiden tedavi konusundaki tereddütlerimde açıklayıcı cevaplarla diş hekimi fobimi yenmemi sağladı.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • A

  Tesadüfen gittim.Lokasyon olarak bana uygun.Bir kez gittim daha sonrada memnun kaldığım için tekrar tercih ettim.Gökçen Hanım çok ilgili.Aynı zamanda hastasını takip ediyor.Hastasını düşünüyor,tedavi için olabilecek bütün seçenekleri sunuyor.Tüm süreçten çok memnunum.

 • D

  Tavsiye üzerine gittim.Daha önceden de geldim çok memnun kaldım.Hem insani yön olarak ve hastasına karşı olan tutum ve yaklaşımından,tedavisinden ilgisinden memnun kaldım.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • S

  Ailecek sadece muayene olup diş temizlettik ama çok memnun kaldık. Fazlasıyla zaman ayıran, yetkin, güven veren bir hekim.

  Ayşe Gökçen Sargın Durakoğlu2017-12-14

  güzel yorumlarınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

 • E

  Tavsiye üzerine gittim.20'lik diş çekimi için tercih ettim.Anestezi konusunda çok iyi ve eli çok hafif.Hastalarına karşı güler yüzlü.Aynı zamanda randevuları konusunda çok dakik.Ben doktorumdan çok memnunum ve çevremde önerdiğim başarılı bir hekim.

 • M

  Yaklaşımından ve uyguladığı tedaviden çok memnunuz ailece gidiyoruz.Açıklayıcı bilgiler veriyor.Verdiği bilgilere göre uygun tedaviyi yapıyorum.Tavsiye üzerine gittim.Kendisine sevgi ve saygılarımız iletmek isterim.

 • S

  Gökçen Hanım'dan çok memnunum.Dişler ile ilgili sürekli olarak kontrollere gidiyorum.Tavsiye üzerine gittim.İlgisinden,yaptığı hizmetlerden memnun kaldım.Tedaviden ve süreçten memnun kadım.Tedavim devam etmekte.

 • Ö

  Tavsiye üzerine gittim.İlgisinden,alakasından çok memnunum.Tedaviden memnunum.En ufak bir şey olduğunda hiçbir arayışta bulunmadan tereddütsüz Gökçen Hanım'ı tercih ediyorum.

 • G
  Yer: Ayşe Gökçen Sargin MuayenehanesiHizmet: Dolgu tedavisi ve Yirmilik diş çekimi

  Dr. Ayşe Gökçen Hanım'a bir dişçi korkusu olarak gittiğim halde bu korkudan eser kalmadı. 3 dolgu yapıldı ve 3 tane yirmilik diş çekildi. Dolgularım gayet iyi durumda ve estetik olarak çok güzel görünüyor. Hatta dolgu olduğu farkedilmiyor bile.Yirmilik dişlerle ilgili bir sürü kulaktan dolma bilgilerle ve büyük bir korkuyla oturdum koltuğa ama gayet sorunsuz 3 çekim yapıldı. İyileşme süreci gayet hızlı oldu. Bütün işlerini titizlikle ve özenle gerçekleştirdi. Yaptığı her işi ayrıntılı bir şekilde anlattı. Her adımla ilgili bilgi verdi. Dolayısıyla her adıma beni de hazırlamış oldu. Özellikle sakinleştirici tavrı ve sıcak davranışları için ve her aradığımda ilgiyle dinlenip cevap aldığım için çok mutluyum. Çok teşekkürler. İyi ki sizi tercih etmişim. İşiniz gerçekten harika

  Ayşe Gökçen Sargın Durakoğlu2017-11-28

  Korkunuzu yenerek bir tedavi sunabildiysem ne mutlu bana. Güzel yorumunuz için çok teşekkür eder, sağlıklı- mutlu gülüşler dilerim.

 • Yer: Ayşe Gökçen Sargin MuayenehanesiHizmet: Diş Bakımı

  Diş hekimi Ayşe Gökçen sargın hanımefendiye çok ama çok teşekkür ediyorum. Muayene sırasında gayet nazik işini nasıl yapmasını bilen ve daha sayamayacagım çok güzel hizmetler. Kendisine ve personeline çok teşekkür ediyorum

  Ayşe Gökçen Sargın Durakoğlu2017-11-15

  Güzel yorumunuz için teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyorum.

 • G
  Yer: Ayşe Gökçen Sargin MuayenehanesiHizmet: Diş Bakımı

  30 yılı aşkın bir süredir sürekli dolgu ile idare ettiğim ve yaklaşık üç yıl önce dolgusu düştüğünde gittiğim bir klinikte dolgu boşluğu geniş olduğundan yeniden dolgu yapılması uygun değil görülerek kanal tedavisi + kaplama + köprü tavsiye edilen, sağ üst azı dişimi herhangi bir ciddi sorun oluşturmadığı için o haliyle kullanıyordum. Ancak zaten zayıf olan bu dişimde yeni oluşan kırık nedeniyle ve ayrıca genel diş bakımı yaptırmak için sigortalı olduğum Akbank/Avivasa tarafından başvurum üzerine randevum alındı. Bu sayede muayenehanelerini ziyaretimde kendilerini tanıdığım Dr. Ayşe Gökçen Hanım ile yardımcısı Zübeyde Hanım oldukça içten bir güler yüzle beni karşıladılar.
  Dr. Gökçen Hanım, muayene sonrasında öncelikle rahatsızlık veren azı dişimdeki kırığı çıkardı ve boşluk daha da genişlemesine rağmen dişin ömrünü uzatmak açısından kompozit dolgu yapmanın mümkün olduğunu ve her ihtimale karşın ileride dolgu düşerse de dişe sadece kaplama yapılabileceğini ifade ederek dolgu işlemini gerçekleştirdi. Yarım saatin üzerinde süren tedavi boyunca, işini yürekten yapan usta bir zanaatkâr titizliğinde hassas el becerisiyle, diş üzerinde çalışarak yaptığı hemen her işlemi ayrıntısıyla tarafıma birer birer açıklayıp rahatlamamı ve memnun kalmamı sağladı. Zübeyde Hnm ise bu süreçte gereken malzemeleri hazırladı ve çeşitli cihazları kullanarak uyumlu bir destek verdi.
  Önem arz eden diğer bir nokta ise, dişe daha az yük gelecek biçimde dolgunun şekillendirilmesiydi ve Dr. Gökçen Hanım, yine de o tarafta doğal olarak çok sert gıdalar çiğnemekten kaçınmamı önerdi.
  Muayenehanelerinde bulunduğum süre boyunca, aldığım mükemmel tedavinin yanı sıra, gösterdikleri zarafet ve ayrılırken de incelik göstererek kapıya kadar uğurladıkları için kendilerine canı gönülden teşekkür ediyorum.

  Ayşe Gökçen Sargın Durakoğlu2017-11-13

  Merhaba Güven Bey,
  Sizin gibi her konuda bilgili ve araştırmacı birinin takdiri benim için çok kıymetli. Zübeyde hanım ve kendi adıma güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
  Dr. Dt. A. Gökçen SARGIN

Hakkımda

Hakkımda

 • 2004-2009 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimini tamamlayarak Protez Uzmanı ünvanını almıştır. 2010 yılından beri özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - Diş hekimliği, 2004 - 2009
 • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - Protetik diş tedavisi, 2010

Makaleler

 • ZİRKONYUM DİŞ

  16 Kasım 2017

  Zirkonyum kaplamalar estetik uygulamalarda çok sık başvurduğumuz seçeneklerden biridir. Estetik sıralamada metal destekli porselenler ile tam seramikler...
 • Zirkonyum diş kaplamaları

  15 Kasım 2017

  Zirkonyum kaplamalar estetik uygulamalarda çok sık başvurduğumuz seçeneklerden biridir. Estetik sıralamada metal destekli porselenler ile tam seramikler...
 • Diş estetiği fiyatları

  15 Kasım 2017

  Gülümsemek iletişimin başlangıcıdır. Karşınızdakine olumlu bir mesaj vermenin en kolay yoludur. El sıkışırken, selam verirken, teşekkür ederken, hediyeleşirken...
 • Diş Sıkma – Gıcırdatma (Bruksizm)

  23 Ekim 2017

  Bruksizm alt dişlerin üst dişlere fonksiyon dışı sürtünmesi olarak tanımlanır. Dişleri sıkıp kenetleme şeklinde ve ya gıcırdatma şeklinde olabilir. Ülkemizde...

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Hayatım boyunca hep sağlıkla uğraşmak istemiştim ancak sadece bir kaç test isteyip bunların sonucuna göre ilaç yazmak bana pek de cazip gelmiyordu, hekimlik yaparken bir yandan da ortaya gözle görülebilir bir şeyler çıkarabileceğim bir dal olmasını istiyordum. üniversite tercihleri sırasında yaptığım araştırmalar sırasında diş hekimliğinin tam da istediğim şey olduğunu çünkü hekimlik-sanat -mühendislik üçlüsünü içerdiğini gördüm. ilk tercihim hacettepe diş hekimliği oldu ve çok severek okudum. sonrasında yine sanatın en etkin kullanıldığı, estetik işlerin yapıldığı protez (protetik diş tedavisi) alanını seçerek bu alanda doktora ve uzmanlık yaptım. şu anda geriye dönüp baktığımda kendim için çok doğru tercihler yaptığımı, işimi çok severek yapmak beni çok mutlu ediyor.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Diş hekimliğinde sadece doğru bildiklerinizi yapmak yetmez. yaptığınız şeyin doğruluğuna, gerekliliğine ve güzelliğine hastanızın da ikna olması gerekir. siz mükemmel bir diş yapmış olsanız da bunu kullanacak kişi beğenmediyse hiçbir değeri yoktur. bu nedenle hastanın istekleri, beklentileri dikkate alınmalıdır. mesela biz daha doğal görünsün diye dişlerde ufak düzensizlikler yapmayı severiz ama çoğu hasta bunları istemez bunu baştan konuşup ona göre planlama yapmak önemlidir. bir diğer zorluğu ise ağız gibi çok küçük bir bölgede mikron hassasiyetinde işler yapmaktır. bu nedenle çalışırken kafanızın rahat olması, işe odaklanabilmeniz çok önemlidir.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Bana mutsuz gelenleri mutlu bir şekilde uğurlamak, insanlara sağlık kazandırmak, gülüşüne dokunduğum insanların kendine güvenlerinin artması. bunlar bu meslekteki bütün yorgunlukları ve zorlukları unutturulabilecek şeyler bence.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Aslında bu tarz aklımda kalan çok hastam var. ama en çok dişlerin görüntüsü güzel olmadığı için gülmeye konuşmaya çekinen hastalarımın kocaman gülümsemelerle buradan ayrılmalarını sağladığım vakaların yeri ayrı. bazıları sonucu görünce mutluluktan ağlar, bazıları çığlık atar, bazıları fazla ses çıkarmaz çok teşekkür ederim diyerek gider ama ilk iş sosyal medyada yeni fotoğraf paylaşmak olur. bunların hepsi keyifli anılar olarak saklı kalır.