Prof. Dr.

Aysel Pelit verifiedCreated with Sketch.

Göz hastalıkları

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • benim sol gözümde bulanık görme problemi vardı gitmediğim doktor kalmadı hepsi farklı oranda sol gözümde görme kaybı olduğunu söyledi fakat neden olduğunu teşhisi katamadılar.sağolsun hocam 2 saatte teşhisi koydu ilgisi alakası hastasını takip etmesi çok önemli mükemmel bir insan

 • Hakkımda

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  13 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • benim sol gözümde bulanık görme problemi vardı gitmediğim doktor kalmadı hepsi farklı oranda sol gözümde görme kaybı olduğunu söyledi fakat neden olduğunu teşhisi katamadılar.sağolsun hocam 2 saatte teşhisi koydu ilgisi alakası hastasını takip etmesi çok önemli mükemmel bir insan

  • N

   Kizimin goz kapaginda şalazyon hastaligi vardi denizli ilinden internette arastirarak buldum doktoru cogu doktor ameliyat dedi ama aysel hocam ameliyat etmeden ilac ile iyilesmesine vesile oldu simdi kizimin gozu iyi masallah kendisine cok tesekkur ederiz

  • S

   Selda E.
   Küçüklüğümde başlayan,yaşım ilerledikçe artarak devam eden,iki gözümde de var olan şaşılık problemim vardı.Yıllarca bir çok doktorla görüştüm ama belkide o güveni alamadığım için uzun bir süre ameliyat olmayı erteledim.Bir gün ameliyat için karar verdiğimde, Aysel hanımın bu işte profesyonel olduğunu duydum.Onunla karşılaştığım anda,ona bu konuda güvenebileceğimi kesinlikle hissetmiştim.Hiç bir doktor bu kadar içerikli ve detaylı bir muayene gerçekleştirmemişti benimle şimdiye kadar.Gözlerimin ikinci hatta üçüncü ameliyata ihtiyacı olacağı söylenmişti ama, Aysel hanım sayesinde gözlerim başarılı bir operasyonla tamamen düzeldi.
   Yıllar sonra hayata, ilk defa, dümdüz ve daha güzel gözlerle bakabiliyorum artık :) Bu bakışları bana sağladığı için,Aysel Pelit hocama sonsuz teşekkürler.Ellerinize,emeğinize sağlık...

  • Benim sag ve sol gözümde şaşılık vardı. Bir çok hekimle tedaviye başladım ve ameliyat konusunu açtıgım zaman ameliyat sonrasında çift görme vb. gibi nedenlere yol açabilecegi söylendi.Ama bz ümidimizi kaybetmedik ve aysel hanımı arayıp bulduk ve sag ve sol gözümden ameliyat olabilecegimi söyledi ve ekibiyle birlike beni sag ve sol gözümden ameliyat yaptı.Ve sonuçlar çok iyi şuan çok sevinçlyim hiçbir sorunum yok. Tüm göz rahatsızlıkları için aysel hocayı öneriyorum.BAŞKA HEKİMLERLE ZAMAN KAYBI YAPMAYA GEREK YOK :)

  • P

   Aysel Hanima 90 yasindaki anneannem için gittik. Bir cok doktor yapilacak ameliyatin gozlerindeki katarakta pek de bir etkisinin olmayacagini soylemisti. Sanirim ilk once samimiyeti, acik sozlulugu ve cesareti icin tebrik edilmeli Aysel Hanim. Once bir gozunu iyilesme fark edince diger gozunu ameliyat etti. kucucuk bir isigin bile ne kadar fark yarattigini yapilan ameliyat sonrasi biz gorduk.anneannem simdi daha iyi.

  • M

   Oglumun gozunde kayma vardi. Bircok doktora goturdum ama Aysel hanim bana guven verdi. Doktor hanim kaymayi ameliyatla duzeltti. Cocugumla cok ilgilendi. Bence konusunda ender kisilerden biri.

  • E

   Annemin iki gözünde katarakt vartdı , çok az görüyordu. her iki gözü ameliyat eden doktorumuz çok ilgili. Annem şu anda çok çok güzel görüyor. Doktorumuza teşekkür ederiz.

  • M

   Çocuğumun gözünde içe kayma vardı. Başarılı bir ameliyattan sonra kayma tamamen düzeldi. Aynı zamanda bizimle çok ilgilendi. Aysel hanımın ellerine sağlık.

  • E

   Babamın bir gözünde trafik kazasından sonra kayma ve çift görme oluştu. Dr Aysel Pelit babamın gözüne botox yaparak hem kaymasını hemde çift görmesini düzeltti. Aysel hanıma çok teşekkür ediyoruz.

  • F

   Çocuğumun bir gözü görmüyordu. Dr Aysel Pelit gözlük verdi, o gözü çalıştırdık. Şu anda o gözü çok iyi görüyor. Aysel hanıma çok ama çok teşekkür ediyoruz.