Op. Dr.

Barış Zamandar

verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi, Sertifikalı medikal estetik uzmanı

80 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 627 profil ziyareti var

Opr.Dr. Barış Zamandar Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuş olup Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilimdalında uzmanlığını tamamlayan Barış Zamandar Özel… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
80 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • K

  Barış Bey sayesinde kıl dönmesi ameliyatı sonrası hemen, ağrı yaşamadan günlük yaşantıma geri dönebildim ve hiç bir işim aksamadı. Kendisine ve güler yüzlü ekibine çok teşekkür ediyorum.

 • Ç

  Göğsümden ameliyat oldum sonuçtan çok memnum kaldım. Hem Barış Bey hem de diğer sağlık personelleri çok ilgililer.

 • M
  Yer: Özel İzmir Metropol Tıp MerkeziHizmet: Randevu

  Uzun zamandır çektiğim ağrılarım , küçük bir operasyon ile kısa süre içerisinde iyileşme gösterdi. Öncelik olarak doktorum Barış Bey 'e ve ekibine teşekkür eder ve saygılarımı sunarım. Hemoroid fissür şikayeti olan herkese de rahatlıkla önerebilirim.

 • Y
  Yer: Özel İzmir Metropol Tıp MerkeziHizmet: Anal Fistul ve hemoroid ve fissur

  Merhaba. Tireden karşıyakaya gittik. Sırf doktor Barış bey için. Onceden baska hastanede 3 sefer Anal Fistül ameliyati olmuştum. Iyilesememistim. Araştırdık en iyisi barış hocamızı söylediler. Sağolsun ,Hemoroid Fistül ve Fissurumu ayni seansda başarıyla yaptı. Allah bin razı olsun. Mükemmel güleç kültürlü çok beyefendi bir cerrah.

 • G
  Yer: Özel İzmir Metropol Tıp MerkeziHizmet: kıl dönmesi ve hemoroid tedavisi

  Kıl dönmesi hastalığından ötürü uzun araştırmalarım neticesinde Barış hocamı buldum. Kendisi Türk tıbbının yetiştirdiği ender doktorlardan birisidir. Kendisi güler yüzlü hastası ile yakından ilgilenen ve hastalığa doğru teşhis koyan bir hocadır. Mikrosinüsektomi yöntemi ile 10 dakikalık bir operasyon kıl dönmesinden kurtuldum. Yaklaşık 3 ay sonra büyük tuvaletimi yapınca kanama oluyordu. Hemen bir saniye bile düşünmeden Barış Hocamın yanına gittim. Muayene sonucunda bende Hemoroid+anal fissür olduğunu söyledi. Bir gün sonra 8 dakikalık lazer operasyonu ile bu hastalıktan da kurtuldum. Ne ağrım oluştu ne sızım ertesi gün dershaneme bile gittim. Günlük hayatıma kaldığım yerden devam ettim. Barış hoca anlatılmaz yaşanır şayet şikayetleriniz var ise bir saniye bile düşünmeden kapısını çalabilirsiniz. Buradan Op. Dr. Barış Zamandar hocama gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü ve beni tekrar sağlığıma kavuşturduğu için kendisine canı gönülden bir teşekkürü borç bilirim.

  Barış Zamandar2017-11-15

  Sevgili hastam geçmiş olsun. Şımartmışsın doktorunu... sana yüksek lisans programında başarılar dilerim..

 • T
  Yer: Özel İzmir Metropol Tıp MerkeziHizmet: Memede kitle

  Gogsumde kitleyi fark ettigimde cok korkmustum.dunyam yikildi sandim.tavsiye uzerine hic zaman kaybetmeden cok iyi oldugunu duydugum sn.doktor baris zamandara gittim.momografi ultrasyon cekildiktern sonra baris bey mr istedi.kitlenin birinnin kenarlari keskinmis.zaten bende elle fark etmistim.hemen diyer gun cerrahi mudahale yapildi.nasil oldu bitti bende anlamadim.hic bir agri hisetmedim ve cok cabuk bitti.hemsire doktorun gulerek ciktigini söyledi.parcayi gorunce anlamiş kötü olmadigini .bunu duymam patoloji sonucunu stressiz beklememe neden oldu.sonuclarim allaha sukur 6 gun sonra geldi temizdi.dunyalar benim oldu.memesinde kitle fark eden kadinlara tavsiyem zaman kaybetmeden doktora gidin.doktor barış zamandar ı tavsiye ederim allah ondan razi olsun.kendisine asistanina coook teşşekkur ederim

 • H
  Yer: Özel İzmir Metropol Tıp Merkezi

  Değerli doktor. Çeşitli ilaçlarla 6 yıldır geçiştirdiğim hastalığım artık dayanılmaz boyutlara geldiğinde 15 dakikalık bir operasyonla beni bu acıdan kurtardı. Espirili yapısı ve güler yüzlülüğü operasyonun olumlu geçeceği konusunda güven veriyor. Gösterdiği ilgi için kendisine çok teşekkür ederim.

 • E
  Yer: Özel İzmir Metropol Tıp MerkeziHizmet: Randevu

  Doktor beyden Allah razı olsun 2 yıldır çektiğim sıkıntıyı kısa bir operasyonla çözdü.Kendisi çok başarılı ve güleryüzlü bir hekim.

 • Yer: Özel İzmir Metropol Tıp MerkeziHizmet: Göbel cildinde pilonidal sinüs

  Göbek cildimde oluşan kıl dönmesi sonucu çok başarılı bir operasyonla, güleryüzleri ve samimiyetleriyle sağlığıma kavuşturan doktoruma ve asistanlarına çok teşekkür ediyorum :)

 • T
  Yer: Özel İzmir Metropol Tıp Merkezi

  Gittiğim andan itibaren emin ellerde olduğumu hissettirdi. Canayakın, işinin ehli bir doktor. Ameliyat konusundaki bütün sorularımı içimi rahatlatarak cevapladı ve dediği gibi güzel bir ameliyat geçirdim. Kendisine çok teşekkür ederim

Hakkımda

Hakkımda

 • Opr.Dr. Barış Zamandar Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuş olup Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilimdalında uzmanlığını tamamlayan Barış Zamandar Özel İzmir Metropol Tıp Merkezinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilimdalı Uzmanlık

Deneyimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilimdalı Uzmanlık
 • Özel Metropol Tip Merkezi
 • çanakkale devlet hastanesi
 • medicana hastanesi istanbul
 • can hastanesi çanakkale
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla