Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin
 • Burun bozukluğu

  Merhabalar
  Burnumdan hem nefes alma problemi, hem kemer eğriliği, hemde bunlara bağlı ses kısıklığı yaşamaktayım. Nasıl bir ameliyat olacağıma dair bilgi almak istiyorum. Daha doğrusu ameliyatın ismini öğrenmek istiyorum.

  DOKTORUN CEVABI:

  merhaba
  öncelikle geçmiş olsun
  bu ameliyatın adı septorinoplasti dir.
  Ameliyat teknik olarak açık veya kapalı insizyon tekniği kullanılarak yapılır.
  septum kıkırdak ve kemik bileşimi… Daha fazla

 • BURUN ESTETİĞİ

  Sayın Başar Bey, burun içi eğrilik ve et sorunum var. Burun estetiği ile birlikte bu sorunumu halledebilir misiniz?

  DOKTORUN CEVABI:

  Sayın müstakbel hastam, burun içi eğrilikler yani septum deviasyonu durumu ve diğer sorununuz olan et büyümesi yani konka hipertrofisi ameliyatları estetik septorinoplasti ameliyatı sırasında tarafımca… Daha fazla

Tüm cevapları kontrol et (20)

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta değerlendirmeleri:

3 görüş

 • Başar beye üst ve alt göz kapağı estetiği ameliyatı olmak için yakınımın vesilesiyle ulaştım. Bu alanda kendi reklamını yapmayan yaptığı işin eminliğinde hareket eden güven verici bir doktor. İlk muayenede endişesiz ameliyat günü istedim. Başar hocama bu güvende beni hayal kırıklığına uğratmadığı için teşekkür ediyorum.

 • Bilgili olduğu kadar son derece relax bir hekim hastasının psikolojisinden çok iyi anlıyor ve ona göre davraniyor tskr ederiz kendim ve ailem adına sayenizde daha oz güvenli biri oldum

 • son derece profosyenel, anlayışlı ve işinin ehli bir cerrah. Çok memnun kaldık. üç hafta önce meme büyütme ameliyatı oldum ve iyiki Başar hoca ile karşılaşmışız.kendisine çok teşekkür ederiz.