Adresler (2)

Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:9, Pendik
Prof. Dr. Bekir Durmuş

Bu adres online randevuya açık değil


Randevu

Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:9, Pendik
Prof. Dr. Bekir Durmuş

Bu adres online randevuya açık değil


Nakit, Kredi kartı
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Bekir Durmuş Vm MedicalPark Pendik Hastanesi'nde hastalarına Nörolojik Rehabilitasyon, Kas İskelet Sistemi Hastalıkları, Romatolojik Hastalık...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Sırt Ağrısı
Tümünü göster

Hizmetler

Randevu


Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:9, Pendik

Prof. Dr. Bekir Durmuş

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E

Bekir Bey'e şiddetli bel ağrılarım sebebiyle muayene gittim. Sorunumun bel fıtığından kaynaklandığını yaptığı güvenilir tetkikler ve testler neticesinde hemen o gün öğrenebildim. Sonrasında da mr ,röntgen ve test sonuçları/raporları üzerinden ne rahatsızlığımın durumunu/boyutunu neler yapılabileceğimizi ve neler yapmamam gerektiğini etraflıca konuştuk. Bu detaylı bilgilendirme içimi rahatlattı. Bekir Bey'i öncelikli olarak Prof. olduğu için tercih etmiştim, sonrasında ise samimi, açık ve anlaşılır bir hasta-doktor ilişkisi kurduğunu gördüm ve tedavime Bekir Bey'le devam ettim. Kısa zamanda ağrılarım dindi ve fıtığımı kontrol altında alabildik. Bekir Bey'i yakınlarıma da tavsiye ettim. Kayınvalidemin diz ağrıları konusunda da bize pek yok yardımı dokundu, kendisinin uzmanlığı olmayan hususlarda bizi diğer uzman doktorlara yönlendirdi ama yine de hep yanımızda oldu.Prof. dr. Bekir Durmuş Bey iyi ve güvenilir bir doktor olmaktan öte güler yüzlü ve samimi bir insan. Kendisine teşekkürü bir borç bilir; neşesini hiç kaybetmemesini dilerim.


M

Alanına hakim,iletişimi iyi bir doktor.Boyun fıtığı şikayetimle gittim.Fizik tedaviye başladım.15 günlük bir tedavi sürecime başladım.Geçen hafta MR çekildim.Şimdi tedaviye başlayacağız.Henüz muayene oldum. Tedavim devam etmekte.


N

Bekir Bey'den gayet memnun kaldım,tavsiye ederim.Kolumda ödem oluşmuştu.Fizik tedavisi ve ilaç tedavisi uygulandı.Tedavi sonucunda kendimi daha iyi hissettim.Tüm ekip olarak ilgililerdi.Yaklaşım da iyiydi, memnun kaldım.


F

Bekir hocam gayet ilgili.Aynı zamanda tüm ekipten memnun kaldım. Tavsiye edebilirim.Ayrıca kullandığımız medikal aparatlar için de çok yardımı dokundu,yardımı oldu.Bebeğimiz için gittik Bekir Bey'e, 28 hafalık doğdu.Erken doğumdan kaynaklı fiziksel yetersizlikten dolayı Bekir hocama gittik.Hocamızdan çok memnun kaldım.Fiziksel gelişimine uygun,kas gelişimine uygun terapiler yapıldı.Tedaviler sonucunda çocuğumun gelişiminde gözle görülür pozitif yönde farklılıklar oluştu.Bizim bu tedavideki amacımız yaşıtlarını yakalaması ve bu yönde ilerliyoruz.


V

Bekir Bey'in ilgisinden,dinlemesinden gayet memnun kaldım.Omuz ağrısı şikayetimle geldim.Yönlendirmesiyle hem rahat nefes alabiliyorum hem de daha rahat hareket edebiliyorum.Kontrollerim devam etmekte.Genel olarak da gidiyorum.İhtiyaç durumunda tekrardan Bekir Bey'i tercih edeceğim.


E

Bekir Bey'den çok memnunum ilgi,alakası,güleryüzünden ötürü. Hastalarına yaklaşımı bir dost edasında ve ilgi alakası da üst seviyelerde.Ben kolumdan ameliyat olmuştum ve bunun arkasında uyuşma ve sinir kaybına bağlı rahatsızlığım vardı.Bekir Bey'in yönlendirmeleriyle almış olduğum tedavi sonrasında kolumu sıfır problem olarak aktif olarak kullanabiliyorum.Bekir Bey'e teşekkür ederim.


T

Annem dizinden ameliyat oldu. Doktorumuz Bekir Durmuş hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası gerekli özveriyle yanımızda olup, düzenli takibini sağladı. Annem Bekir Bey'in yönlendirmesiyle farklı bir doktora ameliyat oldu ama takibini hala Bekir Bey yapıyor. Fizik tedavi sürecinde yine Bekir Bey ile devam ediyor olacağız. Kendisinden çok memnunuz.


F

Doktorumuzdan çok memnunuz, bir sıkıntımız yok, tavsiye ediyoruz. Yaklaşık 1 yıldır çözülemeyen diz problemimi çözdü, başka doktorların çözemediği problemimi çözdü.Tedavi sonrasında ağrılarım geçti.Gerektiği durumlarda aralıklarla görüşüyoruz,iletişim halindeyiz.Davranışlarıyla,üslubuyla,açıklamalarıyla gayet iyi bir doktor. Açıklamaları tatmin ediciydi. Gayet iyi bir doktor, çok memnun kaldım.


F

Bana fibromiyalji tanısı koydu. Daha önce bir çok test yapılıp fakat teşhis konulamamıştı ama Bekir Bey ilk muayenede teşhisi koydu. Şu anda ilaç tedavisine başladı ve bunun kontrolleri ile devam etmekteyim. Elde ve ayaklarımda uyuşma, morarma oluyordu ve elim hiçbir şey tutmuyordu,günlük işlerimi yapamıyordum, yürüyemiyordum. Sızlama, iğne batması gibi oluyordu Şu anda kullandığım ilaçlar sayesinde düzeldim ve günlük tüm işlerimi yapabiliyorum. Kendisinden memnunum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Bekir Durmuş Vm MedicalPark Pendik Hastanesi'nde hastalarına Nörolojik Rehabilitasyon, Kas İskelet Sistemi Hastalıkları, Romatolojik Hastalık...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Sırt Ağrısı
Tümünü göster