Adres

Paşakonak Mahallesi Sağlık Caddesi No:16, Bandırma
Özel Bandırma Royal Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur. bir süre Sakarya'nın Karasu ilçesinde Muhammet Yıldız Sağlıkl...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Gebelik ve Beslenme
  • Kilo Verme Diyetleri
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Konum: Bandırma/balıkesir Kilo Problemi

Betül hocam a ilk gitmem daha önceki diyetisyenlerden fayda alamamamdı.Fakat Betül hocama gidip dediklerini bir bir yapınca ara sıra kaçırsamda rahatlıkla kilo verdim.Burdan kendisine çok teşekkür ederim.


S

Çevremde de hep tavsiye ediyorum kendisini.Tiroid hastasıyım.Aldığım ilaçlardan dolayı kilo veremiyordum. Onlarla alakalı kilo verememiştim. Betül Hanım'a başlayınca 3 ayda 14 kilo farketti. Kendisinin pozitif enerjisi güzel, motivasyonlarından çok memnun kaldım. Arkadaş gibi olduk kendisiyle. Çok canayakın, ilgili ve alakalı.En kısa zamanda görüşeceğiz tekrar kendisiyle. Etrafımda bendeki değişikliği görenler de soruyor. Çok tavsiye ettiğim kişiler de var.Bu verdiğim kiloların devamı da gelecek, güveniyorum kendisine.Yakında da tekrar geleceğim kendisine.


E

Çalışmış olduğu hastaneden dolayı tercih etmiştim.Güleryüzlü, dinlemeyi biliyor, bana da uygun diyet hazırlaması hoşuma gitti. Memnunum kendisinden.Listelerimizi beraber ayarlıyoruz. Uygun olmayan şeyleri güzel bir dille söylüyor. Bana seçenekler sunuyor.


A

Bir doktor yönlendirmesiyle geldim.Danışmanımız çok düzgün, itimatlı çalışıyor kendisi.Ben aldığım sonuçlardan memnunum.Verdiklerini birebir uyguluyorum ve kilo verebiliyorum. Sabahları da sporla güzel ilerliyoruz. Sebze ağırlıklı yemeklerimiz var. Yönlendirmeleri güzel, verdiği listeler güzel. Devam ediyoruz hala. Kendisine çok teşekkür ederim.


E

Ben çok memnunum Betül Hanım'dan. Doktorumun yönlendirmesiyle gittim kendisine.Çok güzel anlatıyor, çok güzel tarif ediyor her şeyi.Ben çok mutluyum,çok iyi sonuçlar alıyorum.Çok güzel ilerliyoruz, devam ediyoruz hala. Herkese de söylüyorum Betül Hanım'ı.


A

Çok memnunuz kendisinden. Kişiliği, danışmanlığı çok başka biri. Herkese de tavsiye ediyorum kendisini. Biz de tavsiye üzerine gitmiştik. İnsanlara olan sıcaklığı çok güzeldi. Memnunuz kendisinden, hala da görüşüyoruz. Verdiği listeler, yönlendirmeleri güzel. Şimdiye kadar gittiğimiz en iyi diyetisyenlerden biri kendisi.


A

Birkaç diyetisyene gittim ama sonuç alamadığım için Betül Hanım'ı tercih ettim. Dediğim dedik demiyor, ben ne istersem kalorisine göre ayarlıyor. Belirli bir program değil de benim istediğim gibi program hazırlıyor. Dediklerini yaptığım sürece, uyduğum sürece gayet rahat kilo veriyorum. Sıcakkanlılığı iyiydi. Hastasına karşı da gayet iyiydi. Telefonla da görüşebiliyoruz kendisiyle .Çok iyi bir danışman. Herkese tavsiye ederim kendisini.


Ş

Gayet memnunum kendisinden. Doğumdan sonraki kilolarım için gittim. Güzel anlaştık. İnsanlarla ilişkisi sevgi dolu yaklaşımı oldu. İki ayda on kilo verdim. Kendisi ilgili ve alakalı, çok memnunum. Takibi güzel, haftalık olarak takip ederdi. Seans dışında görüşebiliyorduk. Çevremde soranlar oluyor .Ben de herkesi Betül Hanım'a yönlendiriyorum.Elimden gelen her şeyi yapıyorum kendisi için.


R

Betül Hanım'ın ismini duymuştuk. Annemi kendisine yönlendirdim. Memnun da kaldık. Annem normalde kimseyi dinlemezdi ama Betül Hanım'ı dinliyor. Çok güzel sonuçlar aldık.Annem üç ayda on kilo verdi.Yönlendirmelerinden her şekilde memnunuz.Başkalarına da tavsiye ederim. Mükemmel bir insan, oturup konuşabiliyoruz.Her şeyi anlatabiliyorum.Geri dönüşler de yapıyor kendisi.


L

Tavsiye üzerine gittim kendisine. Sıcak davranması ve yeni mezun olması hoşumuza gitti. Oldukça başarılı bir sonuç aldım. 3.haftadayız 5.700gr verdim. Bazı söylediklerine uymamama rağmen. Ben ne istiyorsam benim durumuma göre hareket ediyor. Ona rağmen başarılı sonuç elde ediyoruz. Çok memnunum randevu hatırlatmaları çok güzel. Yakınlarıma da tavsiye ediyorum. Bir kişiyi yönlendirdim. Başarılarının devamını diliyoruz. On numara insan çok sevdik kendisini. Bu kadar bilgili olabileceğini tahmin etmiyordum ama işinde uzman çok başarılı. 7 diyetisyene gittim 1 kilo veremedim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur. bir süre Sakarya'nın Karasu ilçesinde Muhammet Yıldız Sağlıkl...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Gebelik ve Beslenme
  • Kilo Verme Diyetleri
Tümünü göster