Uzm. Dr.

Burak Berber

verifiedCreated with Sketch.

14 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

İzmir doğumluyum. Türk Kızılayı Bayrampaşa Şubesi'nde bir dönem başhekimlik ve yöneticiliği sonrası halen Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Psikiyatri Polikliniğinde 15 senedir hasta… daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Avrasya Hospital GaziosmanpaşaHizmet: Şizofreni

  Burak Berber bey Şimdiye kadar rastladığım ,alanında en uzman hekimlerden birisi. İlaç kullanımı haricinde "psikoterapi" ihtiyacımı da karşılayabiliyorum. Hani "halden anlar" diye bir tabir vardır ya... Tam da Burak hocayı tanımlayan bir söz. Karşısına oturunca insan, dinlenip önemsendiğini hissediyor. Bu yeterlikleri sebebiyle Uzm.Dr Burak Berber beyi herkese tavsiye ediyorum. (Sercan D.)

 • I

  Benim psikolojimi anlayacak iyi danışmanımı buldum. Dolayısıyla sıkıntılarım çözüldü normale dönüyorum. Hızlıca iyileşiyorum. Tedavi sürecim kolaylaştı devam ediyorum irtibat halindeyim. İyi ki kendisini tanımışım

 • B

  Burak Bey'den gayet memnunum. Hatta iyileşme sürecimde çok fazla destek verdi, başka danışmanlarla da görüşmeyi düşünmüyorum uzun sürede kendileriyle devam etmek istiyorum.

 • K

  Ben Burak Bey'den çok memnunum, hala daha devam ediyoruz, devam da edeceğiz oğlum için. Yakın tanıdığımız arkadaşlarımız da gidiyor, onlar da memnun. Biz de tavsiye üzerine gittik. Çok da faydalı bir tedavi oldu memnunuz. Burak Bey'e çok güveniyorum.

 • Y

  Ben Burak Bey'den çok memnunum, yıllardır gidiyorum kendilerine, ondan başka bir psikiyatrist düşünmüyorum. Herkese de tavsiye ediyorum, Allah ona hayırlı uzun ömürler versin, tüm danışanların başından eksik etmesin. Ağlamakla gelen sıkıntım vardı, depresyon olayı, ben ona gittiğimde hiç iyi durumda değildim. Ama şu an çok memnunum yaptığı tedaviden ara ara gidiyorum. Burak Bey bir tane ondan iyisi yok.

 • S

  Bence Burak Bey İstanbul'un en iyi psikiyatri uzmanı. Ben hemşireyim ve bu zamana kadar senelerdir panik atak hastasıyım bana tek net bir şekilde teşhisi koyan kişi kendisidir ve tedavisi de gerçekten çok iyi. Hastalarına yaklaşımı çok iyi, ben çok çok memnunum. Allah razı olsun kendilerinden.

 • A

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim 10 senedir hastasıyım. Kişiliğinden memnun kaldım. Psikolojik destek alıyorum kendilerinden. Herhangi şikayetim yok ama 2 ayda bir görüşüyoruz.

 • G

  Ben kendisinden oldukça memnunum, çok başarılı bir danışman olduğunu düşünüyorum. Referans üzerine tercih etmiştim, çok memnun kaldım. Tedavi süresince danışanı oldum memnun kaldım ve bana çok faydası olduğunu düşünüyorum. İhtiyacı olanlara tavsiye ederim. Benim teşhisim panik ataktı bunun için hem ilaç hem de konuşma terapileri aldım, aldığım ilaçlar da gerçekten etkiliydi, bir süreçte hastalığım geçti.

 • B

  Tavsiye üzerine gittim. Burak Bey düzgün bir insan, işini yapmaya çalışan iyi bir insan. Ben de bir çok kişiye tavsiye ettim. Burak Bey sayesinde baya yol aldık, iyiyim kendime geldim Burak Bey'in desteği ile. Kısa bir süre tedavi sürecim kaldı. Ben kendisinden çok memnunum Allah razı olsun.

 • M

  Ben kendisinden çok memnunum onu yanına gidene kadar panik atak hastasıydım her an kalp krizi geçircwm sanıyordum için daralıyordu iyileştirdiğin için teşekürler hocam

Hakkımda

Hakkımda

 • İzmir doğumluyum. Türk Kızılayı Bayrampaşa Şubesi'nde bir dönem başhekimlik ve yöneticiliği sonrası halen Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa Psikiyatri Polikliniğinde 15 senedir hasta kabul etmekteyim. Amerikan Psikiyatri Birliği (APA), Türkiye Psikiyatri Derneği (TPD), Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD) ve Türk Tabipleri Birliği (TTB) üyesiyim. 2009-2011 yılları arasında 2 yıl süreyle Türkiye Psikiyatri Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım..
  Kuruluşundan beri İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünde Psikopatoloji, Temel Psikofarmakoloji ve Sembolbilim dersleri vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi