Uzm. Psk.

Burçin Demirkan Baytar

Psikoloji, Dil ve konuşma terapisti, Pedagoji

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Çocuk Aile Danışmanı ve Uzman Psikolog olup Yüksek Lisansımı Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi bölümünde tamamladım. Aynı zamanda, pedegoji ve sosyoloji formasyonlarına lisa... daha fazla

 • 50 aylık çocuğa IQ testı yapıyormusunuz.
  kreş ogretmenı uzmana gosterın dedı.
  İlginç bir hayal gücüü, ve mantığı var.
  sürekli sorguluyor ve neden-sonuç ilişkisini kurduktan sonra. TAMAM ANLADIM DIYOR.

  DOKTORUN CEVABI:

  Merhaba evet.Ben ve ekibim psikolojik tarama ve testlere hakimiz. Tüm çocuk ve yetişkin testlerini yaptığımız uzman bir ekibiz.Çocuğunuzu değerlendirip doğru şekilde yönlendiririm.

 • Borderline

  Durumu dramatize etmeden anlatmaya çalışacağım. 25 yaşındayım, erkeğim. Annem hamilelik sırasında yeterince beslenememiş. Çocukluğumda ev içi ve ev dışında ciddi manada psikolojik ve fizyolojik şiddet gördüm. Babamın arkadaşı tarafından tacize uğradım. Babama borderline teşhisi konmuş daha önce, bana… Daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Çocuk Aile Danışmanı ve Uzman Psikolog olup Yüksek Lisansımı Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi bölümünde tamamladım. Aynı zamanda, pedegoji ve sosyoloji formasyonlarına lisans düzeyinde sahibim.

  Avrupa Komisyonu Eğitici Eğitimcisi ve Avrupa Birliği Aile Eğitimcisiyim. Ulusal ve yerel basında makaleler yazmakta olup, televizyon ve radyo programlarına uzman konuk olarak katılmaktayım.

  Çocuk Aile Danışmanlığı Merkezinin kurucusu olup 20 yılı aşkın süredir çocuk psikoloğu, dil terapisi ve bireysel psikoterapi yapmaktayım.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

 • Oğlumun gelişim testini yaptırmak istiyorduk . Bu anlamda bir sürece girdik araştırmalarım sonucu Burçin Hanım'a ulaştım . Çok iyi iletişim kurdu,sıcaktı.Bizleri de ebeveyn olarak rahatlattı. Yapacağı testi aşama aşama bize bilgi verdi. Keyifli bir süreçti bizim için ,aileden biri gibiydi . Şimdide gelişimini takibe aldı .Çocuğumun psikoloğu olarak devam edecek.

 • On üç yaşındaki kızımızı götürdük terapi devam ediyor. Başka bir psikologla görüşmüştük 6 ay sürmüştü. Burçin Hanım diğer psikologdan daha iyi ve kendisi ile devam etme kararı aldık.Sonuç odaklı çalışıyor daha pozitif ve daha tatminkar .

 • Benim müdürüm vasıtasıyla Burçin Hanım ile tanıştık . Şuan devam ediyoruz bir kez daha kendisine gideceğiz. Biraz uzaktan geliyorduk İstanbul'a o süre içerisinde de Burçin Hanım bir program yapmıştı.Çocuğum için gidiyorduk.Burçin Hanım'ın dediklerini uyguladık ve kendisi de bize yardımcı oldu. Böylelikle sıkıntımız vermiş olduğu süreden önce çözüldü.