Uzm. Psk.

Burcu Aksongur

Psikoloji, Pedagoji, Aile terapisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • F

  Burcu Hanım'ı tanımadan önce hayatım gerçekten çok kötüydü. Onun sayesinde daha olumlu düşünmeye başladım. Onun sayesinde çok iyi yerlere geldim. Danışmadan çok bir arkadaş gibi yaklaşıyor. Hala görüşmeye devam ediyoruz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Hakkımda

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  21 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • F

   Burcu Hanım'ı tanımadan önce hayatım gerçekten çok kötüydü. Onun sayesinde daha olumlu düşünmeye başladım. Onun sayesinde çok iyi yerlere geldim. Danışmadan çok bir arkadaş gibi yaklaşıyor. Hala görüşmeye devam ediyoruz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  • S

   Evime yakın olması nedeniyle ve internet aracılığı ile araştırdığımda gitmeye karar verdiğim bir psikolog oldu. . Çok güler yüzlüydü ve odası çok rahattı. Yaş aralıgı da bana uygun olduğu için rahatça anlatabildim. Problemlerimi çözmeye çok yardımcı oldu. Çok iyi bir dinleyici diyebilir.

  • P

   Çok ilgili ve anlayışlıydı. Çok memnun kaldım kendisinden. İnternet üzerinden yorumların okudum ve gittim. Güler yüzlü biri. Memnun kaldığım için tavsiye ediyorum. Gittiğim zamanlar da olumlu geçti benim için.

  • H

   Burcu Hanım'a gittiğimde gayet güzel ilgilendi. Memnun kaldım. Gittiğim süre boyunca olumlu gelişmeler yaşadım. İnternet üzerinden ulaşmıştım kendisine ve tavsiye ediyorum. Detaylı bilgilendiriyor.

  • D

   Burcu Hanım'la bir kere görüşme fırsatım oldu. Yaşadıklarımın sebeplerini açıklayarak beni aydınlattı ve rahatlamama sebep oldu. Maddi imkanlardan dolayı devam etme imkanım olmadı.

  • K

   Burcu Hanım'ın yanında bir doktorla gibi hissetmiyorum. Hiç kasılmadım,rahatsız olmadım konuşurken oldukça olumlu geçti. Rahatlıkla diyalog kurabildim . Hayatımdaki bütün noktalara hakim kendisi,ne zaman arasam ilgileniyor. Memnunum kendisinden çocuğumunda terapisti kendisi ve sürecimiz devam ediyor .

  • T

   Ben daha önceden başka yerlere de gidiyordum çok memnun değildim bir yerden kulağıma Burcu Hanım geldi. Burcu Hanım ile o şekilde tanıştık . Eski yerine gitmiştim sonra yeni yerine gitmeye başladım . Gayet iyi bir süreç geçirdim kendisiyle.

  • E

   Çok memnun olduğum bir süreçten geçtim hala da görüşüyorum kendisiyle önceki kadar sık olmasa da mutlaka aksatmadan gittiğim zamanlar oluyor . Bir kaç kişiyle görüştüğüm için diğerleriyle karşılaştırabiliyorum mekanik bir doktor değil Burcu Hanım psikologdan beklenileni karşılıyor. Bir deftere kalemle not almak gibi değilde karşınızda sanki bir arkadaşınız var gibi daha samimi hissediyorsunuz çok güzel bir şey kendinizi çok daha rahat bırakabiliyorsunuz.

  • Eşimle birbirimizi çok sevmemize rağmen çözemediğimiz, evliliğimizi tehdit etmeye başlayan problemlerimiz vardı. Öncelikle bir psikiyatra gittik, ancak eşim de ben de bizi dinlemekten çok ilaç dayamasından rahatsız olduk. Sonrasında bir arkadaş tavsiyesiyle Burcu Hnm'ın kapısını çaldık. Çok da iyi yapmışız. Sorunlarımızın çok büyük bir bölümünü sayesinde çözdük. Artık senin ailen, benim ailem yok; eşimle ben bir aile olabildik çok şükür. Güven veren havası, işine hakimiyetiyle sorunumuzu çözebileceğimiz hissini daha ilk seansta eşime de bana da sağladı. Çok çok teşekkürler.

   Burcu Aksongur2016-10-13

   Birlikte güzel şeyler başardık. Çok teşekkür ederim güzel görüşleriniz için.

  • G

   Doktortakvimi.com dan yorumları okudum .Ve o yorumları kendime çok yakın gördüm.İş yerinde sıkıntılarım vardı.Kendisine başvurdum.Ve bir çok sıkıntımı ve sorunlarımı Burcu hanımla beraber aştım ve aşıyorum.Ben çok memnun kaldım.Kendisine mesleğinde başarılar diler ve kendisine çok teşekkür ederim.

  • E

   Kuzenimin doktorunun önerisi Burcu Hanım'a gittim.Kişilik özelliği olarak ilk gördüğümde bana beni anlatması beni çok etkilemişti ve bende bir güven oluşmuştu.3 ay gittim ve bu süreçte kendimde desteği ile çok ilerleme gördüm.Tüm desteği için çok teşekkür ederim.

  • G

   Burcu Hanım kesinlikle çok kaliteli bir insan.Bize çok desteği oldu .Kesinlikle alanında çok başarılı bu alanda destek almak isteyen herkese tavsiye eder kendisine de buradan çok teşekkür etmek isterim.

   Burcu Aksongur2016-10-13

   Çok teşekkür ederim Gürhan Bey.

  • S

   Kızımın geçirdirği epilepsi atağında bir psikologla görüşmemizi önerdiler.Araştırmaların sonucunda Burcu Hanım'a ulaştım.Kendisinden çok memnun kaldık.İlk olarak kızımla olan diyaloğu beni çok memnun etmişti.Kendisine çok teşekkür ederim.

  • M

   İlgili bir psikolog.Daha önce gittiğim psikologlara göre değerlendirmem gerekirse,çok farklı bir yaklaşımı var.İlgisi de şöyle bir önceki seans da bile söylediklerimi unutmayışı beni etkilemişti.Çok iyi takibi var.Çok alternatif bir yaklaşımı ve genel kültür konusunda da çok bilgili ve farklı konularda da bilgilendirmesi ve yönlendirmeleri konusunda da oldukça başarılı.Benim için çok doğru bir karar oldu.Herkese tavsiye ederim.

  • E

   Doğumdan sonra bende panik atak olmuştu.Bir arkadaşımda daha önce kendisinden destek almıştı ve onun referansı ile gittim.Çok sakin ve anlayışlı olması ilk olarak çok hoşuma gitmişti.Halen sıkıntım olduğunda görüşme sağlıyorum.İyi ki var hayatımda diyorum.Kendisine çok teşekkür ederim.

  • I

   İsin profosyoneline gitmek istiyorsanız kesinlikle en doğru adres :) hayatımda en mantıklı ve doğru kararlar almama yardımcı olan , takıntılarımdan kurtulup bu zamana kadar ki çözümleyemediğim konularda yardımcı olan , realist , size her zaman olumlu bir tarafın olduğunu gösteren ve ne olursa olsun en ufak ayrıntıyı dahi atlamadan ele alan ; sıcak , güleryüzlü ve samimi bir insan Burcu Hoca ve isinde bir numara iyi ki varsıın :) ❤️❤️❤️

  • E

   burcu hanıma başvurduğumda kızımın bir rahatsızlığı vardı çok umutlu değildim çünkü daha önce birçok psikoloğa başvurmuştum..fakat kızımla tutturdukları enerji sayesinde olmalı çünkü başka türlü inanasım gelmiyor ,,,kızım rahatsızlığından sıyrılmaya başladı..burcu hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır.

  • G

   süregelen hayatımda çıkmaza girdiğimde burcu hanıma başvurdum..ve bulunduğum durumdan kolayca sıyrılmamı sağladı ve hala düzenli terapilerle hayatımı düzene sokmaya çalışıyorum..sohbeti ,güler yüzü ve samimiyeti ile hem sırdaşım hem psikologum oldu..böyle birinin varlığını hissetmek güzel...

  • I

   Hayatımın en sıkıntılı döneminde Burcu Hanım'la tanışma şansını yakaladım.Bu dönemi atlatıp özgüvenimi kazanmam ve yeniden ayağa kalkıp başarılı işler yapmam için bana verdiği destek için kendisine yeniden teşekkür ederim.Bundan sonra da problemlerimi çözmede bana yardımcı olacak birini tanımak gerçekten çok güzel.

  • benim için zor olan bir süreci kolaylıkla atlamamda, kendimle yeniden tanışmamda ve kaybettiğim özgüvenimi bulmamada tüm samimiyeti ile beraber bir yol aldık ve bu yolu yeniden doğmuşçasına tamamladık. Ama terapiler bittiğinde üzülmedim değil :) kendimi bu kadar rahat açabildiğim ve ifade edebildiğim tek insandır benim için. Sohbetinizi özlediğimden arada rahatsız edeceğim sizi Burcu hanım buradan teşekkürlerimi iletmek isterim. Ailecek seviyoruz sizi. :)))

  • P

   Yaşamımda disipline olamadığım bazı noktalar vardı. Her mücadelenin kendine ait bir yol haritası vardır. Bilgili olmamıza rağmen bazı kaotik durumlardan çıkamıyoruz ;boğuluyoruz. İnsan zaman zaman haritanın detaylarını duygusal krizleri nedeni ile atlıyor .Ben bu kaotik durumdan işinin uzmanı Burcu Hanım' ın sıcaklık ve samimiyet içerisinde akıllıca sorduğu birkaç soru ile doğru noktaya ışınlandım diyebilirim :) .Başka zamanlarda ,başka koşullarda umarım ben de sizi misafir ederim. Sevgiler.