Uzm. Dr.

Burcu Yücetürk

verifiedCreated with Sketch.

Psikiyatri, Psikoloji, Aile terapisi

14 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 404 profil ziyareti var

Uzm. Dr. Burcu Yücetürk 2004 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra tıpta uzmanlık sınavını kazanarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F

  Alanında uzman bir danışman. İnternetten araştırarak gittim kendisine. Sevecen bir bayan. Çok iyi sonuçlar aldık. Her yönünden başarılı. Biz çok memnun kaldık. Hala daha görüşmeye devam ediyoruz.

 • F

  Ben çok memnunum kendisinden. Benim pek bir danışman tanıdığım yoktu. İzmir'de yeniydim. İnternetten buldum. Aradığımda sekreteri değil de Burcu hoca çıkmıştı. Beni dinlemişti. 10 dakikaya yakın benim sorunumu dinlemişti. İnsancıllığı, ilgisi ,alakası beni çok etkiledi.Sorunu dile getirdiğim zaman problemin ne olduğunu nokta atışı yaparak buluyo ve size söylüyor.Ben çok memnunum. Ocak ayında başladık. Şuan çok memnunum tekrar randevu aldım görüşeceğiz.Bende çok güzel değişimler yarattı.Yönlendirmelerinden memnun kaldım.Arkadaşlarımda anlattıkları zaman yönlendiriyorum hemen kendisine.Herkese tavsiye ediyorum.

 • S

  Arkadaşımın tacvsiyesi üzerine gitmiştim. Gayet memnunum danışmanımdan. Çok güzel ,her yönüyle çok beğeniyorum. Çok güzel dinliyor, yönlendirmesi herşeyi çok güzel. Ben gayet iyim şuanda. Herşey iyi. Devam ediyoruz hala görüşmelerimize. Yakınlarıma da tavsiye ediyorum kendisini.

 • E

  Eğitim ve uzmanlık alanlarını araştırdım ve tercih ettim. Güleryüzlü olması güzeldi. Çok olumlu sonuçlar aldım. Görüşmelerimiz dışında benimle ilgili olması ,onu arayıp ulaşabilmem, özel durumlarda sürekli irtibat halinde olmam iyiydi. Yönlendirmelerinden ve takibinden çok memnun kaldım. Arkadaşıma da tavsiye ettim kendisini.

 • H
  Konum: Burcu Yücetürk MuayenehanesiHizmet: Kaygılarım

  Burcu hanıma başvurduğumda çok kaygılı ve sıkıntılı günlerimdi. Kendisi benim ilaçlarımı düzenledi ve terapi yaptı. Öyle güzel ilgilendi ki hiç daha önce gittiğim doktorlar gibi değildi. Kısa sürede toparladım ve tedavi çok iyi geldi. Burcu hocamdan çok memnun kaldım ve benim gibi sorunu olanlar vakit kaybetmeden başvursunlar kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ediyorum...

 • S

  Sadece bir psikiyatrist değil, psikoterapist yönü de var. Çok donanımlı biri oluşu ve bilişsel davranışcı terapi yapması güzeldi. Bu konuda çok ilerledik. Çok faydasını gördüm. Kişiliğinde de insanı sevmesi, danışanına karşı empati kurabilmesi mesleğinde çok başarılı olması ve güven vermesi güzeldi. İlaç+terapisinden çok memnun kaldım. Tavsiye de ediyorum herkese. Etmeye de devam edeceğim. İnsan sevgisi ve güven iyileştirmede kendi başarısı çok başarılı. Beni iyileştirdi. Yıllardır süren yoğun anksiyetem vardı bir çok psikiyatriste gittim ama beni iyileştirdi. Sadece psikiyatrist değil evlilik danışmanlığı yapıyor ve ergen psikiyatrisi de uğraşıyor. Çoğu psikiyatristler keşke onun gibi psikoterapi yapabilse.

 • K
  Konum: Burcu Yücetürk MuayenehanesiHizmet: Kişisel sorunumla ilgili destek ..

  Beklenmedik ayrılık üzerine Burcu Hanıma gittim, kendisi gerçekten çok iyi ve gerçekçi sözleri ile beni motive etti.. çok memnun kaldım.. kendisine teşekkür ederim

 • F
  Konum: Burcu Yücetürk Muayenehanesi

  Burcu Hanim ile isimi kaybetmemle belirginlesen panik atagim sonuncunda tanistik. Yaklasik iki aydir da her hafta duzenli olarak gorusuyoruz. Diyebilirim ki, uzun zamandir kendim ve gelecegim icin aldigim en dogru karar, kendisiyle bu tedavi surecini birlikte gecirmek oldu. Ataklarim icin hemen ilac yazmak istememesi, ilac yazacagi zaman da cesitli kan testlerini mutlaka gormek istemesi ve gelen sonuclari inceleyip buna gore calismalarimiza devam etmek istemesi kendisine olan guvenimi daha da ust noktalara tasidi ve dolayisiyla calismalarimiz sirasinda isbirlikci olmaya ben de son derece ozen gosterdim. Ailem ve yakin cevrem hizli iyilesme surecimin sebebini sordugunda tartismasiz kendisini gosteriyorum. Seasnlarimiz bittiginde de her ay ya da iki ayda bir kendisini gormeye bir sure daha devam etmek istiyorum. %100 tavsiye ettigim, meslegine ve hastalarina saygili bir doktor...Iyi ki tanimisim Burcu Hanim ile...

 • T

  Burcu Hanım bu zamana kadar tanıdığım psikiyatrist ve psikologlar arasında en insancılı ve beni en iyi anlayanı. Bu da benim için en iyi psikiyatrist olduğu anlamına geliyor. Sayesinde kendime kabul ettiremediğini şeyleri kabul etmeye başladım ve sıkıntılarımın ağırlığı yavaşça hafiflemeye başladı. Keşke kendisini sıkıntımın ilk çıktığı dönemlerde tanısaymışım. Muhtemelen çok kısa sürede çözüme ulaşırdık. Ama olsun böyle de vakit alacak ama olacak inşallah Düzgün bir psikolog yada psikiyatrist arayan herkese kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.

 • S

  Uz.Dr Burcu YÜCETÜRK ; 2016 yılından bu yana psikiyatrik muayenleri ile öngördüğü ilaç tedavisi aracılığı ile bedensel engelim ve gerek ailevi gerekse sosyal yaşantı ilgili tedavimizi olumlu bir şekilde ileriye yönelik olarak sürdürmektedir . ..
  Derin Saygılarımla
  Erdem SERPENLER

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm. Dr. Burcu Yücetürk 2004 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra tıpta uzmanlık sınavını kazanarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2012 yılında psikiyatri uzmanı olmaya hak kazanarak 3 yıl devlet memurluğu yapmıştır. Devlet hastanesi şartlarında, danışanlarına yeterince vakit ayıramamanın tedavi üzerinde etkisini fark ettiğinden, kendi muayenehanesini açmıştır. Ruhsal alanda çeşitli çalışmalar yapmıştır. Tez konusu ise Bipolar Bozukluk-İntihar" üzerinedir.

Okullar / Eğitimler

 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 1998
 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Uzmanlık 2007

Deneyimler

 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı 2005-2007 - Araştırma Görevlisi
 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Uzmanlık 2007
 • Ege Üniversitesi Acil Servis Anabilim Dalı rotasyon
 • Ege Üniversitesi İç Hastalıkları Kliniği rotasyon
 • Ege Üniversitesi Çocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalı Çocuk ve Gençlik Ruh Sağlığı Polikliniği rotasyon
 • Ege Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalı Kliniği rotasyon
 • Şırnak Devlet Hastanesi Mecburi Hizmet 2016- 2015
 • Aliağa Ceza İnfaz Kurumları Kampüs Devlet Hastanesi 2015
 • Burcu Yücetürk Muayenehanesi
daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • ÖLÜM VE DİĞER KAYIPLAR

  13 Kasım 2016

  Sizin hiç babanız öldü mü? Benim bir kere öldü kör oldum Yıkadılar aldılar götürdüler Babamdan ummazdım bunu, kör oldum ( Cemal Süreya...