Doç. Dr.

Çağatay Öztürk

Ortopedi ve travmatoloji

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Doç.Dr. Çağatay Öztürk Liv Hospital Ulus'da hizmet vermektedir. daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

  • Doç.Dr. Çağatay Öztürk Liv Hospital Ulus'da hizmet vermektedir.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

  • İnsan sağlığı + güler yüz + pozitif enerji + marifetli parmaklar = Doç. Dr. Çağatay Öztürk ve ekibi. Omurgama 6 vida takıldı ve 2 kanaldaki darlığım giderildi. Ameliyat sonrasında, çektiğim 8 yıllık ağrının onda birini yaşamadom. Zaten ameliyatın ertesi günü ayaktaydım. İnanılır gibi değildi. Bir omurga virtüözü olan Çağatay Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  • Kızım skolyoz hastasıydı. Ama cam kemik hastası olduğu için amaliyatı çok riksliydi. Bir doktor dostumuzun sayesinde Allah karşımıza Çağatay hocayı çıkardı .Çok riksli olmasına rağmen amaliyatı yapacağını söyledi ve onyedi ağustosta amaliyatı yaptı. Çok şükür hocamız amaliyatı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Doktorluğunun yanı sıra ekibi ve kendisi hastasına çok değer veren mükemmel bir ekibi varMaddiyata önem vermeyen önceliği hastasını tedavi etmek olan bir doktor. İnşallah tüm dünya onu tanır böyle doktorlara hastaların ihtiyacı var.Gösterdiği maddi manevi destekten dolayı çok teşekkür ediyor güler yüzünün daim olması nı diliyoruz

  • C

    bundan bir yıl önce dayanılmaz sırt ağrıları ve kollarımda uyuşma şikayetim üzerine boyun fıtığı tanısıyla ameliyat oldum iki tane disk takıldı oldukça sıkıntılı bir ameliyat olmasına rağmen çok şükür doktorumun tecrübesi başarısı ve en önemlisi hastalarına empoze ettiği güvenle bu sorunu çözdük kendisine sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarken bu yorumu okuyan kafasında acabalar dolşan tüm hastalar doğru adrestesiniz şimdiden geçmiş olsun diliyorum.

  • Ameliyat olmam kaçınılmazdı uzuna yarışlarım sonunda kendimi teslim edebilecek güveni hem insani ilişkileriyle hem de bilgi ve tecrübesiyle hissettirdi.başarılı bir ameliyat geçirdim.hocamın bilgi ve tecrübesini biraz araştırma ile anlayabilirsiniz.ayrıca hasta hekim ilişkisinde son derece başarılı beni anladığını,sahiplendiğini,önemsediğini hissettim.samimi ve duyarlı bir insan ekip arkadaşları da aynı atmosferi hissettiriyor.iyi ki böyle hekimlerimiz var.

  • Boyun fıtığımı sihirli elleriyle yaptığı bir ameliyat ile iyileştiren doktor. Biraz araştırma yapılırsa yaptığım yorumun basma kalıp olmadığı anlaşılacaktır.

  • Sadece ülkemizin değil belki de Avrupa nın en iyi omurga cerrahıdır. 26 Martta Boyun fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdi. O kadar memnunum ki ; 2 protez takılmasına rağmen ne bir ağrım var ne de başka bir şikayetim. 3 günde bir pansumancısı özel olarak evime gelip pansumanımı gerçekleştirmiştir. Davranış tarzından ilgisine kadar herşey profesyonelce ve güven veren , işinin ehli. Kendisine sonsuz saygı ve şükranlarımı sunarım.