Doç. Dr.

Çağlar Çallı

Kulak burun boğaz

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 1372 profil ziyareti var

Dr. Çağlar Çallı Ekol KBB Hastanesi'nde, Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak görev yapmaktadır. daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dr. Çağlar Çallı Ekol KBB Hastanesi'nde, Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Mezun olunan okullar

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1988 - 1994
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık, 1995 - 1999
 • Ohio State Üniversitesi, ABD, - 2009
 • New York'ta St.Lukes-Roosevelt Hastanesi, - 2011
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

82 görüş

 • Ben Yıldız abunaz iki kulağımda %45 isitme kaybı vardi birçok doktora gittim iç kulakta tedavisi yok dediler son defa ekol kbb hastanesine gitmeye karar verdim araştırmalarıma dayanarak doçent dr çağlar çallı ya muayene oldum. Ameliyat olmam gerektiğini söyledi. kendine olan güveni konuşması ilgisi ve güleryüzlülüğü ile beni ameliyat olmaya ikna etti.iki kulaktan da ameliyat oldum.iyiki olmuşum.dr.çağlar beyin sayesinde sağlığıma kavuştum.yeniden doğdum diye bilirim.iyiki varsınız çağlar bey.size çokçok teşekkür ederim çağlar Bey iyi bir doktor.herkese tavsiye ederim.

 • Ben Betül Manav. Oğlum Mehmet Çağan'a 5 yaşında orta kulak iltihabı yüzünden başka bir hastanede tüp takıldı. Maalesef ki tüpten sonra sağ kulağında büyük bir delik kaldı. Daha sonra gittiğimiz ünlü bir profesörle 10 yaşına kadar kontrollerimizi yaptırdık ve zar ameliyatını bekliyorduk. Oğlumun kulağında yoğun bir kanama oluştu ancak doktorumuz yurtdışında olduğu için bir türlü ulaşamadık. Biz de buradaki yorumlardan yola çıkarak Çağlar Bey'e ulaştık. Oğlum kolesteatom olmuş ve maalesef diğer doktoru tarafından bu anlaşılmamış. Çağlar Bey hemen ameliyat dedi. Ancak yaşı küçük olduğu ve büyük bir ameliyat olduğu için tereddütte kaldık. Başka doktorlara danıştık. Ama kanamaları artınca ameliyata karar verdik.
  4 saatlik bir ameliyat oldu. Doktorumuz oğlumda, zor olan bir yöntem uygulayarak kemiği kazımamak adına kulak kemiğini çıkarıp temizledikten sonra tekrar yerine yapıştırmış. Kolestoatom temizlenmiş, yeni zar takılmış, eriyen örs kemiği çıkarılıp yerine protez takılmış. Çok büyük ve riskli bir ameliyat olmasına rağmen doktorumuzun devamlı yanımızda olması sayesinde zorlu süreci atlatabildik. Her ay kontrollerimize gittik. 7 ay oldu ve oğlumun kulak zarı tuttu. Çok şükür her şey şimdilik çok iyi gidiyor. Ben hayatım boyunca bu kadar ilgili bir doktora rastlamadım, 7/24 ne zaman arasak hep yardımcı oldu. Kontrollerimiz artık 3 ayda bir.
  Doçent Dr. Çağlar Çallı; Allah sizden razı olsun. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm. Sizi çok seviyoruz ve başarılarınızın devamını dileriz.

 • Ben Nagihan Koçyiğit. Sayın Doç. Dr. Çağlar bey sayesinde bu yaşıma kadar ihmal ettiğim bu rahatsızlığım çözüm buldu. 45 yaşımda kendisini belli eden orta kulak iltihabı rahatsızlığım, Çağlar bey'in profesyonelce ve güleryüzlü yaklaşımı ile sorunsuz bir şekilde halloldu. Sol kulağımda zar yoktu ve iltihap beyne doğru yol almış durumdaydı. Müdahele edilmemesi durumunda felçle karşılaşabilirdim. Bu zorlu ameliyatı Çağlar bey sorunsuz bir şekilde sonuçlandırdı ve aynı zamanda %90 duymayan sol kulağımın duyma seviyesi şuanda yarı yarıya. Kendisine çok teşekkür ediyor ve bu gibi zorlu ameliyatlarda tereddüt eden herkese tavsiye ediyorum. Başarılar Çağlar Bey.

 • Çağlar beyle çok uzun yıllardır yaşamakta olduğum kronik kulak sorunuma derman ararken tanıştık. Benim kulak zarımda ki yırtık zamanla kronik iltihaplanmalara bağlı olarak orta kulakta kolesteatom oluşturup kulak kemikçikleri mi eritmiş ve işitmemde büyük kayıp oluşturmuştu. Durumumla ilgili bir çok hekime gidip farklı görüşler almama rağmen bir türlü cesaret edip ameliyat kararı alamıyordum. Çünkü ameliyatın riskli ve işitmenin hiç olmayacağı konusunda bilgiler aldıkça dahada çıkmaza girmiştim ki tanıdığım bir kbb hekiminin tavsiyesiyle Çağlar hocaya ulaştım. Durumu gayet iyi izah edip her şeyin eskisinden iyi olacağı konusunda beni ikna edip ameliyat günü belirlememde yardımcı oldu. Ameliyattan sonra korktuğumdan daha rahat geçti ve sayesinde kulağım kolesteatom dan temizlendi. Bugün 3. ay kontrolüme gittim ve işitme testi sonucuyla Çağlar hocaya bir kez daha minnettar kaldım. Umarım bu yazı benimle aynı sıkıntıları yaşayanlara ulaşır ve dertlerine derman bulurlar. Sonuç olarak Çağlar hocanın tüm hastalarının çok şanslı olduğunu düşünüyorum.

 • çağlar çallı benim yıllardır duyma sorunumu tanı tedavisiyle iyileştirDi. çok başarılı bir ameliyatla artık net duyuyorum. doktoruma teşekkür ederim.

 • Ben Fazlı Uyar , yaklaşık iki yıl önce sol kulağımda ağrı şikayetlerimden dolayı birçok hastane ve doktor gezdim . fakat 1 yıl boyunca şikayetime çare bulamadım. Ağrılı ve sancılı geçen 1 yılın sonunda Ekol hastesinin Çiğlide bulunan binasında görev yapan Doç.Dr. ÇAĞLAR ÇALLI ile tanıştım.
  Doktor bey ilgi alakası, tecrübesi ve bilgisiyle sol iç kulağımda iltihap oluşması sonucu kemik erimesi oluştuğu teşhisini koydu. Daha sonrasında başarılı bir ameliyat geçirerek doktor beyin sayesinde sağlığıma kavuştum. Ameliyatımın üstünden yaklaşık 1 sene geçti ve şu an herhangi bir şikayetim yok.
  Sn. Doç.Dr. Çağlar ÇALLI beye çok teşekkür ederim.

 • Kendimi bildim bileli tam bir KBB hastasıyımdır. Bademcik ameliyatı, geniz eti ameliyatı, septum deviasyon ameliyatı, sürekli şişmesi bitmeyen lenf bezleri derken daha başıma ne gelebilir ki diyordum ki; bir sabah güne duymayarak uyandım. Anlık bir şeydir, şimdi geçer diyerek gün boyunca pek de aldırış etmedim. 2.gün hala hiç bir şey duymayınca tavsiye ile Çağlar Bey'e muayene olmak için gittim.
  Hastasına yaklaşımı o kadar içten ki, bu süreçte yapılması gereken önemli testlere, kafanızı daha az yorarak girmiş oluyorsunuz.
  %90 İdiopatik Ani İşitme Kaybı teşhisi ile tedavi şeklini anlatıp, en rahat edebileceğim seçenekler sundu. Bu dakikada doktora olan güven giriyor tabi işin içine. Direk tedaviye başladık ve 4 küçük operasyondan sonra artık duyuyordum.

  Çağlar Bey'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Etsek diyorum çünkü ailem bu rahatsızlıkta benden çok daha kötü durumdaydı. Ne yapacağını bilemeyen anne-baba olduğunu her yerden anlayabilirdiniz. Çağlar Bey'in bana ve aileme verdiği güven ve bitmeyen neşesi bile tedavi sürecini kısalttığını düşünüyoruz.
  Tedavisini yapıp bırakmayan, sonrasını da sürekli takip eden, her şeyden önce çok iyi bir insan olduğu için, Çağlar Bey'i gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 • Troidimde nodül olduğunu nodülün iyi huylu olmadığını öğrenmiştim.amaliyatın kaçınılmaz olduğu söylendi. Internetten benimle aynı kaderi paylaşanların yorumlarından sürecin nasıl işlediğini bakarken sayın hocam Çağlar Çallı beyefendiyi buldum. Yorumlarda işinin ehli olduğu güler yüzlü olduğu yazıyordu. Hemen çalıştığı ekol kbb hastanesine gittim. O gün hocam izinliymiş.başka bir hekime gözüktüm. O helal süt emmiş hocam da bu işin ehlinin Çağlar Bey olduğunu söyledi. Bende Çağlar beye geldiğimi ancak izinli olduğu için görüşemediğimizi söyledim. Bilgisayarından bakıp Çağlar Çallı beyefendinin hastanede olacağı günü söyledi Bende o gün için Çağlar Bey den randevu alıp ayrıldım. randevu günü heyacan ve korkudan ölmek üzereyken Çağlar Bey gayet konuya hakim elimdeki tahlil sonuçlarına bakıp konunun çok önemli ve ciddi olduğunu ancak bu kadar korkulacak bir durum olmadığını anlattı öyle güven verdiki ertesi güne amaliyat olma konusunda anlaştık. Gerek amaliyattan önce gerekse amaliyattan sonra o kadar çok ilgilendi ki korkulacak hiç bir şey olmadığını gösterdi. Amaliyat çok zahmetli ama çok başarılı geçmiş. Hocamın ellerine sağlık. Allahım size çok uzun sağlıklı bir ömür nasip etsinki benim gibi sayısız hasta tekrar sağlığına kavuşsun sayenizde inşallah. Allaha emanet olun sayın hocam...

 • Yaklaşık 2 sene boyunca kulak yanında çıkan şişliğin ne olduğu konusunda bir çok doktora gittim, fakat bir sonuç alamadım. Çağlar hocaya gittiğimde bana direkt şişliği neden bu kadar büyüttüğümü ve hemen ameliyat olmam gerektiğini söyledi. 8 saat süren bir ameliyattan sonra tükürük bezi tümörüm ve komple tükürük bezim alındı. O kadar riskli bir ameliyatı sorunsuz bir şekilde sayesinde atlatmamı sağlamakla kalmadı ameliyat sonrasında ilgi ve alakasını eksik etmedi. Kendisi mükemmel, işinin ehli ve sempatik bir insan. Her şey için teşekkür ederim.

 • ÖLÜMÜN KIYISINDAN ALINAN BEN; "SENEM YAPMIŞ" ve BENİ YENİDEN AİLEME,ÖĞRENCİLERİME KAVUŞTURAN DOKTORUM "Doç.Dr.ÇAĞLAR ÇALLI". TEŞEKKÜRLER....
  Kulak zarım çocukluktan delikti 22 yaşında ameliyat olmuştum ama tutmamıştı.2-3 ayda bir kontrole giderdim. Kulağımda ağrı ya da akma yoktu.Su kaçırmazdım.Çok titizdim.
  45 yaşına geldiğimde diş ağrısı sandığım, belirti vermeden ilerleyen bir kulak iltihabı ile YÜZ FELCİ oldum.Basit antibiyotikler ve fizik tedavi ile iyileşebileceğim,ileride istersem ameliyatla kulak zarı takılabileceği söylendi.
  Ancak EMAR sonuçlarını Doç.Dr.ÇAĞLAR ÇALLI'ya gösterince Kulak iltihabından (KOLESTEATOM) olduğunu,kulak kemiklerimi eriterek beynime ilerlediğini acilen ameliyat olmam gerektiğini söyledi.
  Birçok dr ile görüştüm , sonunda ÇOK RİSKLİ bir ameliyat olduğunu,herkesin yapamayacağını öğrendim.11 Ocak 2016'da Doç.Dr.ÇAĞLAR ÇALLI'ya ameliyat oldum.Yüz ve denge sinirlerimde sıkıntı olmadan 4 Hafta sonunda aileme ve öğrencilerime kavuştum.Şimdi Muğla'dan ayda bir kontrole gidiyorum.
  Hayat sayenizde güzel doktorum...

 • Yaklaşık 15 Yıldır eşimin sol kulağında % 75 sağ kulağında % 60 işitme kaybı vardı.Bir çok doktora gittik doktorların hepsi çare yok bununla böyle yaşayacaksın yada kulaklık takacaksın dediler. İşitme kaybı zaman geçtikçe yükseliyordu ve ben eşimin durumuna çok üzülüyordum geçte olsa ümidimizi kesmedik ben Doktor aramaya başladım internette araştırırken tesadüfen Doç. Dr. Çağlar ÇALLI yı buldum ve İzmir Ekol KBB hastanesine gittik. Maksadımız sadece muayene olup fikir almaktı.Endişemiz çok yüksekti ama gittiğimizde Doktorumuz ÇAĞLAR hocamızın güler yüzü tatlı dili ve cana yakın ilgili yaklaşımı kararlı teşhisi bize güven verdi. Hastalığın OTOSKLEROZ olduğunu ve amaliyatla duyabileceğini söyledi. ÇAĞLAR hocam eşimi ikna etti eşim bir anda ikna oldu eşim 12 Mayısta sol kulağından ameliyat oldu Ameliyat çok başarılı geçti .Kontrole gittik işitme testi yapıldığında kaybın% 75 den % 30 a düştüğünü öğrendik dünyalar bizim oldu.Eşim çok mutlu ve biz Ailece çok MUTLUYUZZZ... Eşim diğer kulağındanda 6 Ay ararayla ameliyat olacak önce Allah sonra ÇAĞLAR hocam. Üstün başarısından dolayı Doç. Çağlar ÇALLI hocama ve ekibine binlerce teşekürlerrrr.....

 • Yaklasik.2 senedir goz yasi akintisi yasamaktaydim.Artik bni cok rahatsz etmeyr baslmsti yaz kis elimde peceteyle dolasiyordum hele kislari o ruzgarli havalarda gozumu acamiodum oyle bi akinti yanma oluuordu.gezmedgim hastane gitmedigim doktor kalmadi derken en son caglar beyin methini duydum ve son umut ona basvurdum bu kadar sicak kanli ilgili bir doktor daha once gormemistim ve gorur gormez bize oyle bir guven verdiki 17 marta ameliyat tarihimi aldim.Ameliyatim burundan girilerek yapilacakti ve burnumdada kocaman bir kemik vardi kemikte alinmk zorunda oldugu icin olmusken herkes gbi bnde estetikte olsun istedim.ama korkularimda vardi cok kalkik yapay estetik oldugu 10 m oteden blli olan bi burun.istemiyordum.ama caglar bey bna oyle guzel oyle dogal bir burun yaptiki kendi burnum gbi bi okadarda hokka hatta eski burnumu bn bile unuttm size oyle diyim.:) goze gelirsek goz tabi daha uzun bi surec burundan gozume tup yerlestrilmisti ve 3 ile 6 ay arasinda kalmasi gerekli.burnumdaki varligini hic hissetmiyrum bni hicde rahatsz etmedi bugune kadar en son kontrole gittigimde caglar bey artik tupleri cikartablcgmizi soyledi akintilarim hla dewam ediodu tabi eskisi kadar degildi tabi bu durum normlmis zaten cok dar olan bi alani tuplerde iyice daraltigi icin bklm haziran sonu temmuz basi gbi tuplerimde alincak ve ins gozumde tamamen gecicek kisasici izmirde gidip gideblceginiz en iyi doktorlardan benim gbi problem ariosanz mutlaka gitmelisinz...

 • 30 Mayıs 2016 günü Doç.Dr.Çağlar ÇALLI tarafından burun, geniz eti ve bademcik ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi muayene , ameliyat ve ameliyat sonra yapılan tüm tedavi aşamalarında sayın hocamın güleryüzü ve ilgi alakası ile bir hasta olarak beni oldukça mutlu etmiştir. Bir dokturun öncelikle hastanın ruh halini anlayarak hastaya ona göre yaklaşılması gerektiğinin en iyi örneğini Çağlar Bey sergilemiştir. Yapılan tedavi ile ev halkına geceleri verdiğin konser ( HORLAMA ) son buldu ve şu an ev içinde büyük bir huzur yaşanmaya başlandı. Yapılan tüm bu başarılı çalışmalar ve ilgi alakalı yaklaşımlar için başta Çağlar Bey olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim. Bu tip sıkıntısı olan tüm hastalara kaçırmayın bu ekibi derim........................

 • Merhabalar ben Okan Özhan benim şikayetim kulak yolunda kireçlenme ve zar delikti çağlar beyden önce kulağımdan ameliyat oldum ve kulak zarlarım yamalandı daha sonra Ekol KBB hastanesinin broşürünü incelerken Çağlar beyin yapmış olduğu ameliyatı gördüm işitme cihazı kullanan hastasını ameliyat ederek işitme cihazından kurtardığı yazıyordu. Ailemle görüşüp Çağlar beye muayeneye gittim çağlar beyi ilk defa görecektim ve içimde azda olsa bi endişe korku vardı. Çağlar bey muayene ettikten sonra o güler yüzü ve çok samimi konuşmaları beni okadar mutlu ettiki anlatamam. Ameliyat hakkında konuştuk ve önce sol kulağımdan ameliyat olmaya karar aldım sol kulağımın durumu çok kritikti yani olacağım ameliyattan çok fazla ümidimiz yoktu Çağlar bey önce Allaha daha sonra bana güvenin dediğinde tereddüt etmeden ameliyatımı yaptırdım 1 hafta sonra bandajlar açıldığında sanki yeniden duymuş gibiydim kulağımda beklenenden daha güzel sonuç almıştık. Daha sonra 1 sene sonra sağ kulağımada ameliyat olacağımı konuştuk. 16 Temmuz 2016 Tarinde sağ kulağımdan ameliyat oldum ve kulağıma platin takıldı 1 hafta sonra bandajlar açıldığında gerçekten inanamadım kulağım işitme cihazı takılı olduğundan daha iyi duyuyordu ve sesleri bi cihaza bağlı olmadan duya biliyordum bu duyguyu bana yaşatan Çağlar beye sonsuz teşekkür ederim. Eğer Kbb ile ilgili bir sorununuz varsa Çağlar Tek adresiniz olmalı. Ve şunu belirtmek isterim ben SGK'lı bi hastayım hocamdan kesinlikle sgk'lımısın yada özel sigortalımısın diye bir ayrım görmedim. Türkiyede bulunan başarılı doktorlarımızdan biri olan Çağlar Çallı hocama güler yüzlü olması ve yaptığı işi sonuna kadar takip etmesinden dolayı tekrar teşekkür ederim

 • 5.5.2016 tarihinde 3 saat süren ciddi sol kulak timpanoplasti ,mastoidektomi ve kemik zinciri ameliyatımın öncesindeki o ilk güven veren güler yüzlü açıklamaları ile ameliyat sonrası yine aynı değişmeyen güler yüzlü açıklamaları ile gayet başarılı geçen bu ciddi ameliyatın başarılı mimarı Doç Dr Çağlar ÇALLI Bey e bana duymamı tekrar geri kazandırması adına meslekî başarılarının daha da artarak devam etmesini diliyorum ve maharetli elleri bilgileri insanlığı adına teşekkür ediyorum. Eğer ki size kendisi tavsiye edildiyse tereddüt etmeden kendisine "Evet!" deyin. Sonuçta inanın duyacaksınız! Sağlıcakla kalın teşekkürler.Dokturum bilgili,kibar,başarılı,güler yüzlü,hasta doktor ilişkisinde sizin rahatsızlığınız tedavisi adına samimi.Sizin durumumuz daha da iyi oldukça inanın kendisi sizinle iyileşiyor.Tüm sorularınıza cevapta içten .Kontrollerim devam ediyor hızla iyileşiyorum.Kendisinin o "Durumun gayet iyi!Süper! Daha da iyi olacaksın" sesi bana daha da güçlü veriyor.Çünkü gerçekten durumum gayet iyi! Sağlığınızı ihmal etmeyin zaman eğer sorun kulaksa doğru adres Çağlar Bey!;)

 • Orta yaşta birisi olarak hiç kulak rahatsızlıgı gecirmemişken 16/02/2016 da öksürük ve balğam şikayeti sonucu orta kulak iltahabı geçirirken 19/02/2016 gecesi sol kulagımdan cok hafif ,sadece yatarken cınlama hissedince gittigim başka doktorun verdigi ilaçları 10 gün kullandım. düzelme olmayınca bu sitede bu doktoru buldum.10 dkkalık aralarda olan rendevuda arayada hasta alarak 3 dkkada muaine edildim. saglıklı olarak muaine oldugumu düşünmüyorum. hastalıgımın adı bile konmadı. ilk doktorun verdi ilacları kullanıp tekrar gelmemi söyledi.sag kulagımda cok hafif , öksürmekten sandıgım hafif bir agrı vardı. sağ kulagımda herhangi birşey olmadıgını bana söyledi. ertesi günü tekrara doktargittim kötü hissettigimden dolayı. doktor beni arada muaine etti. Ekrana baktiğinda'' neden dün özel sigortali oldugunuz söylemediniz. Ben sizi sgkli sandim diye söyledi. Bunu tedavisinin cok kolay olduğunu ve saat 15,30 da sol kulagimdan rahatsiz oldugumu bildigigi halde sag kulagimada intiratimpak streold kulak içi enjeksiyon tedaviyi haftada 2 şer defa 2 hafta boyunca her 2 kulagada uyguyalim dedi. Ben sag kulagim da sorun olmadigindan kabul etmedim. Ücretinin ne kadar oldugunu sordum igne başi bi miktar ücret oldugunu ve toplamda 4 seyans her kulaga uygulanmasi gerektigini söyledi yani toplamda 2 kulak 8 igne toplam bir tutar cikartti. Ben sag kulagimi kabul etmedigimden sol için 4 seyans anlaştik. Ayni gün ben yari enestezi halinde (bilmiyordum anestezi olucağimi) beni operasyona aldi ve igneyi vurdu. Operasyon yapildiktan sonra hasta odasinda beklerken 2 kulagiim da agir bi şekilde agri , basinc tikanma cinlama belirtileriyle yerimde duramiyordum. Doktor gelince bu sekilde siddetli belirtilerin olmadigi kulaklarimda neden bu belirtilerin oldugunu sordumda ( igneden 1 saat sonra ) rahatsizligimin hava oldunu ve belirtilerin ortaya cikmasi gerektigini söyledi. Bende can havliyle havanin ne oldugunu sormadim doktora güvendim. Cünkü doktor cok güleryüzlü efendi bir şeklide yaklaşimi vardi. 2 gün sonra ayni kulagima tekrar igne yapildi. Herhangi bi düzelme olmadigi gibi ilk uygulamadaki agrilarim ayni sekilde devam ediyordu. Ve intahari bile düşündüm. Artik inanmamaya başladim ve diger uygulamalara gitmedim. Yapilan uygulamayi arastirdim , doktorlara gittim. İnternet sitelerinden arastirdim. Bu ignenin ileri derecede işitme kaybi olanlarda, (bende herhangi bir işitme kaybi yok ) ve butun tedavilerin sonunda yani nerdeyse duymayanlarda ,agır vertigo gecirenlerde, yıllardır işitme kaybı ve vertigo sikayeti olanlarda , artık care bulamıyan ve her doktorun uygulamadıgı yeni bir uygulama oldugunu (her doktor uygulamıyor. deney aşamasında ve yan etiklerinden dolyı ) ögrendim . yan etkileri: vertigo , kulak cınlaması ve ciddi ic kulak hasarları ignenin icerigi bana söylenmedi. cok şiddetli ve tedaviye direncli durumlarda son cere bir uygulama oldugunu ögrendim.( 12 günlük bir kulak rahtsızlıgına bu uygulanırmı ?) aniden olan işitme kayııplarına uygulandıgını ögrendim ( 3 gün icinde olan kayıplar , kurtarma tedavisi ) bunu yan etkileri ilk doz uygulandıgında ortaya cıktıgını başka bi prof. doktordan ögrendim. güler yüzüne ve iyi davranışlarıyla beni inandırdı. ÖNEMLİ OLAN İYİ DAVRANIŞ DEGİL TEDAVİNİN DOGRU OLMASIYMIŞ.

 • Merhaba ben Murat Taşdelen. Eşim 17 Mart 2016 da Çağlar Beye stapedektomi ameliyatı oldu 75 desibel olan kulağı ameliyattan sonra 28 desibele düştü.Eşim çok mutlu daha önce duymadığı sesleri artık duyuyor.İşinde uzman güleryüzlü bir hekim .Çağlar Beye doktor arayışı içindeyken ulaştık ve güvendik güvenimiz boşa cikmadi.Kendisine bir kez daha sonsuz teşekkürler. ..

 • Çaglar bey in kendine guvenen durusu yaklasimi çocuklarla iletisimi cok süper.Ben önce allaha sonra çağlar bey e guvendim .Kizimin bademciğini genizeti ni aldi. Kulaklarina tüp takildi bugunde kontrolden geldik cok guzel hizla iyilesiyor dedi 2 ayda kontrole gidecek Ameliyattan önce kizim gercekten duymuyormus operasyondan sonra yuksrk ses oldumu elleriyle kapiyo cok ses var diyo hetkese hocami tawsiye ediyorum cok tesekkurler

 • Eğer gerçek bir KKB Doktoru arıyorsanız işte tek adres Çağlar Çallı. işini sonuna kadar en iyi yapan Doktor abimize septum deviasyonu için başvurdum. sonuç mükemmel. 39 yaşında nefes almaya başladım. Kendisine herşey için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Batuhan Çiloğlu

 • Yıllardır burun tıkanıklığı uykuda horlama yorgunluk ve uykusuzluk çektim. Sevgili çağlar hocamızla tanıştığım an ameliyat olmaya karar verdim. Burun deviasyonu , damak sarkması için germe, küçük dil, dil köküne müdahale , bademciklerin alınması , kulaklarındaki yağ kitlelerinin alınması tek seferde olduğum ameliyat sonrası yeniden doğdum diyebilirim. İlk defa oksijeni hissettim çok rahat uyuyorum. Ayrıca tüm aşamalarda sonsuz nezaketi beni ayrıca rahatlattı. Tabi ekol hastanesi ve diğer ekibide aynı şekilde . Sonsuz teşekkürler hocam iyiki varsınız.

 • 21 Ocak 2016 tarihinde Doc.Dr. Caglar Calli Stapedektomi ameliyatimi gerceklestirdi. Ameliyat sonrasinda siklikla gozlenen ve normal kabul edilen hiç bir yan etkiyi yasamadim. ne bas donmesi, ne kulak cinlamasi ne de mekanik sesler. .. Ki ben, ameliyat öncesinde okuduklarima dayanarak bunlarI yasayabilecegime kendimi hazirlamistim. %65 olan isitme kaybim ameliyattan 1 ay sonra % 25'lere kadar dustu. Doktorum Isitmenin 3-4 ay içinde tam anlamiyla duzelecegini söyledi. Yani bu oran buyuk ihtimalle daha da iyilesecek. Doktorum Caglar CALLI'ya ameliyat öncesi uyguladigi tedavi ve dogru zamani beklemeyi tercih ettigi için, son derece sorunsuz, rahat ve basarili bir ameliyat gerceklestirdigi icin ve en onemlisi de aldigimiz sonuc için sonsuz tesekkur ederim. Eger bu ameliyati olmaniz gerekiyorsa Dr. Caglar CALLI kesinlikle dogru tercih.
  Benim gibi pek çok hastaya sifa olmaniz dileklerimle Sevgili Doktorum...

 • Ben Ceyda Das 28 yasindayim,20 gun once tukuruk bezimde olusan tumor icin Caglar Beye gittim tetkikler sonucu cerrahi mudaheleyle alinmasi gerektigine karar verdi. Cok riskli ve buyuk bir ameliyatti , 15gun once basarili bir ameliyat gecirdim..Caglar Bey tecrubesi, mesleki bilgisi, sicakligi ve verdigi guven ile bizim icin zor olan herseyi kolaylastirdi. Mesleginin hakkini fazlasiyla veren harika bir hekim, kendisine ve ekibine sonsuz tesekkurler

 • Ben Fahri Güngör 21.Aralık.2015 Tarihinde boynumun iç tarafında 10 cm çapındaki kist için açık ameliyat oldum.Gerek ameliyat öncesi,gerekse ameliyat sonrası göstermiş olduğu büyük titizlik için bir kere daha teşekkür ederim.Hasta, bir cerrahta ne arar.Önce iyi bir cerrah olmasını ve tecrübeli olmasını arar.Bu yetmiyor tabii ki.Başka ne arar.Güven ve güler yüz arar.Birde iyi bir iletişim arar.Sonuçta canınızı emanet ediyorsunuz.Sayın Çağlar Çallı da bu saydığım bütün özellikler var.İyi bir cerrah olmasının yanında iyi de bir insan.O güler yüzüyle insanı rahatlatıyor.İşini de çok iyi yapıyor.Kendinizi gönül rahatlığıyla hocam'a teslim edebilirsiniz.Kendisine ve ekibine bir kere daha teşekkür ederim.Yüce Rabbim yollarını açık etsin.

 • Doç.Dr. Çağlar Çallı bey 2015 ocak ayında oğlum Çağan'ın bademcik ve geniz eti ameliyatın gerçekleştirdi. Kendisine buradan tekrardan teşekkür ediyorum. Doçentliğin hakkını sonuna kadar veren bir beyefendi.

  Yazan:Hakan YILMAZ

 • Merhabalar,benim için bir hekimin iyi olması, akademik başarısının yanında hasta doktor iletişiminin de kuvvetli olmasına bağlıdır. Bu sebeple ne kadar iyi olursa olsun sorularıma cevap alamadığım doktorları tercih etmem. Çağlar hocaya tesadüfen eşim ile birlikte gittik,sıramızı beklerken odasından her çıkan hastanın gülen bir yüz ile çıkması dikkatimi çekti ve hoşuma gitti...Çağlar Hoca sol kulağımda duyma bozukluğu,müzmin bir iltihab ve bir adet delik zar tespit etti. 5 gün önce ameliyat oldum,ameliyat sonrası herhangi bir acı veya komplikasyon yaşamadım,herşey çok yolunda gitti. Aynı zamanda beni kırmadı ve ameliyat sonrasında çok istediğim tragus piercingimi de taktı kulağıma.Şüpheniz olmasın alanında gerçekten iyi ve iletişimi kuvvetli bir hekim.Buradan kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum...

 • 21 yaşındayım ve sol kulağımda %60 lara dayanan bir işitme kaybım vardı.Tavsiye üzerine çağlar beyle tanıştım başlarda endişem çok yüksekti riskli bir ameliyat olacağını bildiğim için korkularım vardı.Fakat Çağlar Beyin hastalarına verdiği güven,ilgi sayesinde bu korkularım geçti ve ameliyat olmaya karar verdim.Bu tip ameliyatlar sonrasında yaşanabilecek hiç bir etki ve ağrı olmadı ve günlük hayatıma çok kısa sürede döndüm. Dün kontrole gidip işitme testi yaptırdığımda kaybın %25 lere düştüğünü öğrendim ve bu üstün başarısından dolayı hocama çok teşekkür ediyorum.

 • Çok şiddetli bir boğaz ağrısı ile doktora gittiğimde tiroidlerimde çok sayıda irili ufaklı nodül olduğunu ve bazı nodüllerin de yapısının bozuk olduğunu öğrendim. İki tane ayrı hastaneden bir çok tetkik ve biyopsi yaptırdım. Tahlil sonuçlarımın bazıları iyi çıkmadığı için ben hemen iyi bir tiroid cerrahı aramaya başladım. Tesadüfen buradaki yorumlardan yola çıkarak Çağlar hocamıza gittim. İyi ki de gitmişim iyi ki de tanımışım hocamızı. Zaten gittiğinizde siz de göreceksiniz ne kadar iyi bir insan ve ne kadar iyi bir doktor olduğunu. Bana o kadar güven verdi ki 18.11.2015 tarihinde tiroid ameliyatımı yaptı. Ameliyat öncesi ve sonrası benimle çok ilgilendi. Ayrıca tahlillerim de temiz çıktı. Hocam Allah sizden razı olsun iyi ki sizi tanımışım. Size ve hastane personelinize çok teşekkür ederim. Bu arada hastane de Avrupa standartlarında bir hastane. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 • Merhabalar, Çağlar beye ilk gittiğimde, elimde kuşkulu bir biopsi raporu ve aşırı endişeli durumdaydım.. Ancak Çağlar beyin kendinden emin ve bir o kadar da hastalığımı her yönden anlatan profesyonel ve sempatik tavrıyla karşılaşınca, daha ameliyata girmeden, doğru yerde olduğuma inandım.. nitekim ameliyatım ve sonrası sorunsuz geçti.. kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.. kesinlikle kendinizi güvende hissediyorsunuz.. tabi ki tiroid konusunda da tavsiyem ÇAĞLAR ÇALLI bey...

 • Kızımın, küçük yaşlardan beri orta kulak iltihabı ile kendini gösteren kulak zarı çöküntüsü rahatsızlığının, teşhisi ve devam eden tedavisinde uygulamış olduğu en son tekniklerle ailemize verdiği güven her türlü takdirin üzerindedir.
  Doç.Dr. Çağlar ÇALLI beye en içten teşekkürlerimizi sunarız.

 • Çağlar Çallı gerek üslubu gerekse de hastalarına karşı gösterdiği ilgiden dolayı en iyi yerlerde olmaya layık biri. Ailemizden ben dahil 4 kişiyi ameliyat etti. Yıllardan beri yüz felci geçirme ihtimali üzerine pekçok profun ameliyat etmeye yanaşmadığı annemi ikna etti ve çok şükür üst düzey bir başarı kaydetti. Benimse çocukluğumdsn beri kronikleştiğini söyleyen "kulak ve burun" sorunlarımı bugün itibariyle halletti. Hekim, hikmet kelimesi ile ilişkilidir ve Çağlar bey doktor değil gerçek bir hekimdir. Allah ondan razı olsun, karakterli ve sempatik, bir o kadar da alanında usta! Bu üç kelime onu tanımlayanlar olarak tarihe geçecek. Var olsun!