Uzm. Dr. Dt.

Can Poyraz

verifiedCreated with Sketch.

Protetik diş tedavisi, Prostodonti, Diş hekimi

20 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 174 profil ziyareti var

2007 yılında başladığım Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde lisans eğitimimi tamamladım. 2013 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavı ile Protetik Diş Tedavisi uzmanlığıma… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Konum: CVHizmet: Gömülü Yirmi Yaş Dişi Tedavisi

  Gömülü 20'lik dis cekimi için uzun araştırmalarım neticesinde Can ve Volkan beyin muayenesini buldum. İnanilmaz hijyenik ve modern bir muayene. Volkan bey olabilecek en rahat, en acısız ve en az deformasyon olacak sekilde, operasyonun her aşamasını tek tek surekli benimle konuşarak 20 lik dişimi cekti. Operasyon sonrasi gunlerde şişme kanama agri da olmadi, bu surecte cok rahat geçti. Volkan bey de sagolsun bu süreci telefondan arayarak takip etti. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum...

 • C
  Konum: CVHizmet: Diş Dolgusu

  Doktorum Can Poyraz’a güler yüzü ve ilgisi için teşekkür ederim. Dolgu, kanal ve diş beyazlatma işlemi yapıldı. Uzun zamandır hep ertelediğim tedaviye doktorumun profesyonel yaklaşımı sayesinde başladım ve çok güzel bir tedavi süreci geçirdim. Şimdi daha mutlu gülüyorum.

 • B
  Konum: CVHizmet: Laminate Veneer

  Lamine için çok araştırdım ve Can hocada yaptırmaya karar verdim. İyi ki gelmişim çünkü diğer kliniklerde alt dişlerime lamine yapılmadığı söylenmişti. 1 hafta gibi kısa bir sürede dişsiz kalmadan tüm tedavim tamamlandı. Artık elimle ağzımı kapatmadan gülüyorum. Herşey için teşekkür ederim.

 • H
  Konum: CVHizmet: Zirkonyum Porselen Kronlar

  Gülüş estetiği için gittiğim klinikte karşılamadan tedaviye kadar her aşamada Can hocamın ilgisi ve bilgisi sayesinde korkularimdan ve endiselerimden kurtuldum. Sonuc tam beraber planladigimiz gibi oldu. Istanbula gitmeme gerek kalmaması ise baska bir avantaji oldu bana.Herkese tavsiye ediyorum.

 • D
  Konum: CVHizmet: İmplant Uygulamaları ve Farklı Üst Yapı Tercihleri

  Implant ve implant üstü protez yapıldı. Doktorum gayet hijyenik ve teknolojik koşullarda çalışmaktadır. Ilgili, güler yüzlü ve özellikle dürüst hekim oldukları için çok çok teşekkür ederim. Ellerine emeğine sağlık :)

  Can Poyraz2018-07-25

  Tedavilerde dürüstlük ve şeffaflık en önemli ilkemizdir :) Sağlıklı ve bol gülümsemeli günler dilerim.

 • M
  Konum: CVHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Dişlerime implant, kaplama, kanal tedavisi ve diş temizleme işlemleri yapıldı. Bütün işlemlerden çok memnun kaldım. Başarılı ve işini bilen bir hekim. Güleryüzlü ve kaliteli bir hizmet verdikleri için çok teşekkürler.

  Can Poyraz2018-07-10

  Güzel ve sağlıklı gülüşler dileriz :) Teşekkürler.

 • D
  Konum: CVHizmet: İmplant

  Doktorlar tarafından kapıda çok sıcak karşılandık. İmplant ile ilgili korkularım vardı. Doktorların tavrı sayesinde endişelerim hiç kalmadı diyebilirim. Tedavi sonrası hiç ağrım olmadı iyileşme sürecim de hızlı oldu. Şimdi ana dişim gibi kullanıyorum. Bence Ankara’nın en iyi diş hekimleri :) Herşey için teşekkür ederim. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

  Can Poyraz2018-05-03

  Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Geçmiş olsun :)

 • D
  Konum: CVHizmet: Diş İmplantı

  İmplant tedavisi ve gülüş dizaynı için gittiğimde diş eti hastalığımın olduğunu ve önce bunun tedavi edilmesi gerektiğini öğrendim. Sadece uzmanlık alanlarında değil genel diş hekimliği hakkındaki bilgilerinin gayet yeterli olduğunu gördüm. Daha doğru bir tedaviye başladığımız için çok mutluyum.

  Can Poyraz2018-04-23

  Takdir ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

 • S
  Konum: CVHizmet: Bonding

  Kliniğe girdiğim andan itibaren son derece sıcak ve ilgili karşılamanın yanında, alanında uzman olduklarının güvenini sorununuza ürettikleri çözüm ve açıklamalardan kolayca anlayabiliyosunuz. Hocamın sizi gülümsetmeden klinikten bırakmayacağına emin olabilirsiniz.

  Can Poyraz2018-04-23

  Sizinle tedavi aşaması bizim için de çok keyifliydi.Her zaman gülümsemeniz dileğiyle...

 • Konum: CVHizmet: Gülüş Tasarımı

  Gülüş tasarımı için geldiğim klinikten çok memnun kaldım. Porselen dişlerimi zirkonyum ve lamineler ile değiştirmeye karar verdikten sonra Can hocam ölçümler yaptı ve pembe estetik yapmaya karar verdik. Gülüşüm değişti ve moralsiz girdiğim klinikten moralim çok yüksek bir şekilde çıktım. Herkese tavsiye ederim :)

  Can Poyraz2018-04-16

  Sağlıklı ve güzel gülüşler dileriz. Rutin kontrollerimizde görüşmek üzere :)

Hakkımda

Hakkımda

 • 2007 yılında başladığım Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde lisans eğitimimi tamamladım. 2013 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavı ile Protetik Diş Tedavisi uzmanlığıma başladım ve 3 yılda bu eğitimimi tamamladım.Uzmanlık eğitimim sırasında implant destekli protezler ve tam seramik ve CAD/CAM sistemler üzerinde vaka ve çalışma tamamlama olanağı buldum.
  Dental Estetiğin Psikososyal Etkisi üzerine yaptığım tez çalışması ile Protetik Diş Tedavisi uzmanlığını almaya hak kazandım.

Okullar / Eğitimler

 • Gazi Ünivetsitesi Diş Hekimliği Fakültesi Lisans Eğitimi 2013
 • Protetik Diş tedavisi Uzmanlık Eğitimi 2017

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Protez tedavilerinin geniş bir alanı kapsaması ve bu tedavilerin bitiminde estetik sonuçların beni tatmin etmesi Protez Uzmanı olmamda temel nedendir.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Mesleğimizle ilgili birçok fiziksel ve mental zorluk olmasına rağmen hastalarımızın memnuniyeti bunun önüne geçmektedir.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Uzmanlık alanımın gelişen teknolojiye açık olması ve bu gelişmeleri takip etmek.
Estetik sonuçlara ulaşabilmek ve bunun hastaların yaşamları üzerindeki etkisini görmek.
Hastalarımın yaşam kalitesini yaptığım tedaviler ile yükseltmek.