Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 268 profil ziyareti var

2007 yılında başladığım Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde lisans eğitimimi tamamladım. 2013 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavı ile Protetik Diş Tedavisi uzmanlığıma… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
11 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: CVHizmet: Gülüş Tasarımı

  Gülüş tasarımı için geldiğim klinikten çok memnun kaldım. Porselen dişlerimi zirkonyum ve lamineler ile değiştirmeye karar verdikten sonra Can hocam ölçümler yaptı ve pembe estetik yapmaya karar verdik. Gülüşüm değişti ve moralsiz girdiğim klinikten moralim çok yüksek bir şekilde çıktım. Herkese tavsiye ederim :)

  Can Poyraz2018-04-16

  Sağlıklı ve güzel gülüşler dileriz. Rutin kontrollerimizde görüşmek üzere :)

 • Yer: CVHizmet: Kök Kanal Tedavisi

  Can ve ekibi bizi çok samimi bir şekilde karşıladı.Kanal tedavim sorunsuz bir şekilde yapıldı.Park yeri problemi yaşamadık.Klinik yeri ve konumu çok kolay ulaşılabilinecek bir noktadadır.Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Biz çok memnun kaldık.

  Can Poyraz2018-04-16

  Çok korkulan bir tedavinin aslında hastalar için ne kadar kolay geçtiğinin canlı örneğisiniz. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • B
  Yer: CVHizmet: 20'lik Diş Çekimi i

  Diş beyazlatma ve 20lik diş çekimi için kliniğinizi tercih ettim.20lik diş çekimi hem uygulamada hem de sonrasında çok zor ve sancılı bir süreç olur diye düşünüyordum.Ancak problemli bir diş yapım olmasına rağmen uygulama sonrası ağrılarım minimum seviyedeydi.Gerek uygulama sırasındaki kibar ve anlayışlı yaklaşımınız gerek uygulama sonrası ilginiz için de ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

  Can Poyraz2018-04-08

  Tedavi aşaması ve sonrası hastalarımızın konforu bizim için önemli. Daha beyaz dişlerinizle bol gülümsemeli ve sağlıklı günler dileriz.

 • F
  Yer: CVHizmet: Yaprak Porselen Lamina

  İnternetten araştırıp gittim. Daha önceden yapılan vakaları inceledim ve gülüş tasarımı için tedavimi o gün başlattım. Yaprak porselenlerim çok doğal ve estetik oldu. Yeni bir iş bulmama bile yardımcı oldu :) Herşey için teşekkür ederim

  Can Poyraz2018-03-06

  Güzel ve sağlıklı bir gülüşün avantajını şimdiden yaşamışsınız tebrik ederiz :) yeni işinizde başarılar, mutluluklar.

 • A
  Yer: CVHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  İmplantlarım, zirkon kaplamalarım ve porselen dolgularımı tamamladık. Park için özel görevlilerin olması ve kliniğin konforu harika. Herkese tavsiye ediyorum

  Can Poyraz2018-02-19

  Tedavi aşamasında önerilerimize uyduğunuz ve başarılı bir tedaviyi sağladığınız için teşekkür ederiz.

 • I
  Yer: CVHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  Gayet sıcak bir karşılaşma ile birlikte, 20 lik dişim için korkarak gittiğim halde sakinleşmemi beklediği zaman hastayla iletişimi çok iyi bir doktor olduğunu anladım. 20 lik dişlerim kolaylıkla kısa bir sürede çekildi. Daha sonrasında neredeyse hiç acı hissetmedim. İnternetten okuyarak gittiğim halde iyi ki gitmişim dedim. Güvenerek gidebilirsiniz, yaptıkları işin hakkını verdiklerini göreceksiniz.

  Can Poyraz2018-02-13

  .Tedavi aşamasında olduğu kadar sonrasında da hastalarımızın konforu bizim için çok önemli. Bizde iyi ki sizi tanıdık. Sağlıklı gülüşler :)

 • D
  Yer: CVHizmet: 20'lik Diş Çekimi ve dis tasi temizligi

  Oncelikle klinigin onunde park yeri olmasi buyuk bir kolaylik sagliyor doktorumun beni kapida karsilamasi nezaketi ve ictenligi disci korkumu bastirmaya yetti. Eşimin 20’lik diş çektirme operasyonu kökün dipte olmasına rağmen pürüzsüz ve hızlıca harika bir şekilde tamamlandı. Benim diş taşı temizliğimde Nerdeyse hiç hissetmedim diyebilceğim kadar narin ve hasastı. Klinik temizlik olarak mükemmel gayet steril bir ortam iç tasarım ve dizayn iç açıcı ve ferah. Herşey gayet güzeldi doktorlarından çalışanlarına ilgili ve nazik insanlar kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Can Poyraz2018-01-26

  Bu yorumları duyduğumuza çok sevindik. Sizin sağlık ve konforunuz için her ayırtıyı düşünüyoruz. Teşekkür ederiz

 • T
  Yer: CVHizmet: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Gerek Can Hocam gerekse Volkan Hocam alanlarında uzman ve çok iyi hekimlerdir. Hastayı bilgilendiren , rahatlatan , ticari kaygılardan uzak yaklaşımları hastaya güven vermektedir.Klinik oldukça temiz ve steril olup tüm yakınlarıma rahatlıkla önereceğim ve tavsiye edeceğim bir hekimdir.

  Can Poyraz2018-01-23

  Tedavi seçenekleri arasından bizim önerdiğimiz tedaviyi seçip sağlıklı sonuca ulaştığınız için biz teşekkür ederiz. Rutin kontrollerimizde görüşmek üzere

 • G
  Yer: başka bir yerHizmet: Diş Köprüsü

  Ön dişlerim arasındaki boşluğu dolgu ile kapattı Can hoca.Gerçekten çok iyi ve doğal duruyor.Çok ilgiliydi.Rahatlatıyor hastayı.Tavsiye ederim

  Can Poyraz2018-01-23

  Fibromun lazerle alınması konusunda da bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

 • S
  Yer: CVHizmet: 20'lik Diş Çekimi

  20yaş dişi çekimimi yaptırdım. Sinirlere çok yakın olduğu söylenmişti. Acısız ve rahat bir şekilde dişim çekildi. İmplantımı da kesin burada yaptırmaya karar verdim. İlgi ve tedavi için Teşekkür ederim.

  Can Poyraz2018-01-23

  İlginiz için teşekkür ederiz :)

 • F
  Yer: CVHizmet: Diş İmplantı

  4 tane implantımı acısız ve konforlu bir şekilde yaptırdım. Uzman doktorların işlemleri yapması içimi rahatlattı. Zirkonyum dişlerim için randevumu aldım. Estetik dişlerim için şimdiden sabırsızlanıyorum.

  Can Poyraz2018-01-18

  Hastalarımızın pozitifliği tedavilere de yansıyor. Bizi tercih edip işlemler için güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Hakkımda

Hakkımda

 • 2007 yılında başladığım Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde lisans eğitimimi tamamladım. 2013 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık sınavı ile Protetik Diş Tedavisi uzmanlığıma başladım ve 3 yılda bu eğitimimi tamamladım.Uzmanlık eğitimim sırasında implant destekli protezler ve tam seramik ve CAD/CAM sistemler üzerinde vaka ve çalışma tamamlama olanağı buldum.
  Dental Estetiğin Psikososyal Etkisi üzerine yaptığım tez çalışması ile Protetik Diş Tedavisi uzmanlığını almaya hak kazandım.

Okullar / Eğitimler

 • Gazi Ünivetsitesi Diş Hekimliği Fakültesi Lisans Eğitimi 2013
 • Protetik Diş tedavisi Uzmanlık Eğitimi 2017

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Protez tedavilerinin geniş bir alanı kapsaması ve bu tedavilerin bitiminde estetik sonuçların beni tatmin etmesi Protez Uzmanı olmamda temel nedendir.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Mesleğimizle ilgili birçok fiziksel ve mental zorluk olmasına rağmen hastalarımızın memnuniyeti bunun önüne geçmektedir.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Uzmanlık alanımın gelişen teknolojiye açık olması ve bu gelişmeleri takip etmek.
Estetik sonuçlara ulaşabilmek ve bunun hastaların yaşamları üzerindeki etkisini görmek.
Hastalarımın yaşam kalitesini yaptığım tedaviler ile yükseltmek.