Uzm. Dr.

Cem Gönül

Akupunktur

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Randevu al Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • kilo vermek ve diz ağrılarımın tedavisi icin uzun arastırmalarımın sonucunda uzm dr cem beyi onerdiler tedaviye basladım koruma programında devam ediyorum. suanda istedıgım kıloya geldigim gibi dizlerimdeki agrılar cok azaldı.Dr.Cem bey akupunkturda basarılı oldugu kadar hastasını ogrencı gıbı yaptıgı tedaviyi anlatan mutevazi sevecen bir kisidir.ilgi ve alakanızdan dolayı size ve hemşireniz ebru hanıma cok tesekkur ederim.

  • Akapunktur servisinde kilo vermek ve diğer rahatsızlığım için tedavi görüyorum.Ellerimde çok fazla terleme oluyordu bu şikayetim için gitmediğim hastane, yaptırmadığım tahlil kalmadı ama şifamı bulamadım Dr. Cem bey bu rahatsızlığıma akapunkturun yardımcı olabileceğini söyledi ve sadece 4. seansta terlemede gözle görünür şekilde azalma oldu ve kilo vermeye başladım. Cem Bey hem branşımda çok başarılı hem çok mütevazi biri. İlginiz için Dr. Cem Gönüle ve yardımcısı hemşire hanıma çok teşekkür ederim. Bu şekilde rahatsızlığı olan herkese gönülden tavsiye ederim.

  • Cem Bey hem mükemmel bir doktor hem de çok iyi bir insan.Hala işini bu kadar iyi yapan insanların da olduğunun bir kanıtıdır kendisi.

  • Hastaneye ilk gittiğimde kilolarımdan dolayı hayata negatif bakıyordum ve ümitsizdim fakat Cem bey 6 ay gibi bir sürede beni tekrar hayata döndürdü diyebilirim kilo vermenin yanında yaşam tarzımda değişti kendisinin verdiği bilgiler doğrultusunda yemek yeme anlayışımızdaki yanlışı ve doğruyu öğrendim, kendisine ve yanında görev yapan tüm hemşirelere sonsuz minnettarlığımı sunarım.....

  • Beni tekrar hayata bağlayan bir insandır. Haftada 3-4 kez acil servise giden birisi olarak herkese tavsiye ederim. Hastaya olan tavırlarıyla hayatımda hiç böyle bir doktor görmemiştim. Kendisine sonsuz teşekkürler...

  • Bu yaştan sonra bana yeniden umut verdiği ve hayata bağladığı için çok teşekkür ediyorum.