Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Başarılı bir hekim, mükemmel bir insan. Alanında en iyisi olduğunu düşünüyorum. hocamın başarılarının devamını diliyor ve teşekkür ediyorum.

 • Biz 19 yaşında ikiz kardeşler Anıl ve Onur doğuştan CP hastasiyiz 9 yaşına kadar yerlerde sürünüyorduk fizyoterapisimizin tavsiyesi üzerine Cemalettin hocamla tanıştık 3 defa operasyon geçirdik çok kötü durumda idik ama şuanda Cemalettin hocamın sayesinde çok güzel görüntüye sahip olduk. Çok şükür kendimizi kurtarabilecek şekilde yürüyebiliyoruz da Türkiyede tek bir doktor olarak Hoşgörüsüyle sevgisiyle bilgisiyle onu biliyoruz tavsiyemiz bizim gibi yürüme sıkıntısı cekenleri Cemalettin hocama gitmesini tavsiye ediyoruz. Allah razı olsun hocamızdan. (22.10.2016)

 • Gemi kaptanıyım. Şu an 6 yaşında olan kızım Gülü,doğuştan her iki kalça ve diz ileri derecede çıkık şikayetiyle kendisine götürdük. İlk 1 sene içerisinde kendisiyle tanışmış olsaydık belki operasyonsuz düzelecek olan kızım,Herbiri çok başarılı ve zor 3 ameliyat sonunda bizi bile şaşırtarak 4 yaşında yürümeye hatta sonrasında koşmaya başladı.Kendisi çocuğumuzu bizden bile fazla düşünen ve çekilen her röntgene üzülen melek gibi bir insan. Hatta daha yeni,çektirdiğim gereksiz tomografi için fırça yedim kendisinden:)) Kesinlikle tavsiye ediyorum ve kendisinin Türkiyede ilk 5 içerisinde olduğunu düşünüyorum. Herşey için sağolun Hocam.

 • Benim oğlum pertevs hastalığından dolayı ameliyat oldu. Sayın cemalettin hocam sayesinde iyileşti. Allah razı olsun. Onun gibi değerli hocalar başımızdan eksik etmesin.

 • benim oğlumda pevli doğdu her iki ayağı da inanılmaz bir şekilde içe dönüktü. 5 alçılamadan sonra ameliyat ve bir ay süren sonuncu alcılamadan sonra özel bi ayakkabı giydirdik 9 ay boyunca gece gündüz ama şu an oğlum 14 aylık ayakları tamemen normal. Bugün kontrolümüz var böyle mükemmel bir doktorumuz olduğu için çok şanslıyız.. Allah size uzun ömür versin sayın hocam...Cemalettin beyi tanıyan ona tedavi olan insanlar kesinlikle çok şanslı.

 • T

  Bende 18 yaşında iki taraflı kalça çıkığım olduğunu öğrendim çok ağrım vardı 10 dakika yürümek bile eziyet gibi geliyordu sonrasında başka bir doktor vasıtasıyla Cemalettin Hocayla görüştük ameliyat etti iki kalçama da vida takıp sonrasında vidaları çıkarttı şuan gayet iyiyim ağrılarım kalmadı Allah razı olsun kendisinden

 • Tek kelimeyle mükemmel bir doktor.Bu sayili hocarin elleriyle Allah bebeklerimizi daima şifa göndersin. Çok inançli bir insan mesleginde bir numara Allah yolunu açik etsin.

 • BENİM OĞLUM DOĞUŞTAN KLAFUT HASTASI İDİ GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI AMA ÇAREYİ CEMALETTİN HOCADA BULDUM KENDİSİNE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR BANA DÜNYALARI VERDİ ŞİMDİ OĞLUM 11 YAŞINDA VE TOP OYNUYOR TEŞEKKÜRLER HOCAM

 • Bundan 6 yıl önce "Perthes" hastalığı nedeniyle Diyarbakır'da bir hastaneye gittim doktor tanıdıktı baktı "Perthes" teşhisini doğruladı amelyat gerekiyor ama ben yapamam senin kanını göremem cok tecrübeli bir hocamız var Ankara da dedi ve Ankara'nın yolunu tuttuk henüz 3. Sınıfa gidiyordum doktorum yürümende bi aksaklık kalabilir top asla oynayamazsın gibi şeyler söyledi Gelelim önemli kısma CEMALETTİN HOCAM SAĞOLSUN BAŞARILI GEÇEN İLK AMELYATTA PLATIN TAKTI 2. AMELYATTA DA O PLATINI ÇIKARDI ŞUAN BI VOLEYBOL TAKIMINDA FORMA GİYİYORUM YURUMEMDE ÇOK ÇOK AZ BI BOZUKLUK VAR GELİŞMEMDE DE HİÇ BİR SIKINTI YOK ÇOK ŞÜKÜR TEŞEKKÜRLER SAYIN HOCAM.....

 • Makedonya Büyükelçiliğinde diplomatım. 15 aylık oğlumun femur kırığı ile ilgili hocamıza başvurdum. Başka doktorlar ameliyat önerirken hocam bebeğin yaşının küçük olduğunu ve bunun iyileşeceğini söyledi. Çocuğum çok şükür yürümeye başladı ve herhangi bir sıkıntımız yok. Kısacası, bilgili, tecrübeli, güven veren ve en önemlisi insan gibi muamele görmek istiyorsanız Cemalettin hocadan randevu alın. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır..

 • CEMALETTİN HOCAMA ÖNCELİKLE BİNLERCE TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUZ. OĞLUMUZ SAĞ AYAĞI PEVLİ DOGDU AMELİYATA GEREK KALMADAN SADECE ALÇILAMA İLE TEDAVİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ. İLK ALÇIDA BİLE GÖZLE GÖRÜLÜR BİR İYİLEŞMEYİ GÖRMEK İÇİMİZİ RAHATLATTI VE DOĞRU ADRESTE OLDUĞUMUZA KESİNLİKLE İNANDIK VE KENDİSİ DE OLDUKÇA İNANÇLI VE POZİTİF YAKLAŞIMIYLA BİZLERİ HEP RAHATLATTI TEDAVİ SÜRECİNDE OĞLUMUZ ALERJİK YAPIYA SAHİP OLDUĞU İÇİN AYAK TOPUKLARI ORTEZ KULLANIMI SIRASINDA HEP YARA OLDU AMA HOCAMIZ BU SÜREÇTE FARKLI ALTERNATİFLERLE TEDAVİYE DEVAM ETTİ ŞU AN OGLUMUZ 10 AYLIK OLDU TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR ARTIK NORMAL AYAKKABI GİYDİREBİLİYORUZ AYAĞINI ÇOK GÜZEL YERE BASABİLİYOR HATTA SAĞLIKLI AYAĞINDAN BİLE ÇOK DAHA İYİ ÇOK ŞANSLI OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUZ ALLAH KARŞIMIZA CEMALETTİN HOCAYI ÇIKARDI KENDİSİNE HER ZAMAN DUA EDİYORUZ MESLEĞİNDE BİR NUMARA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ KENDİLERİNE SEVGİLERİMİZİ TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYORUZ. DİLERİZ. TEDAVİ SÜRECİ BEBEKLERİMİZ İÇİN BİRAZ SIKINTILI AMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ TEDAVİSİ MÜMKÜN BU RAHATSIZLIKLA DOĞAN BEBEKLERİNİZ İÇİN BENCE GİDEBİLECEĞİNİZ TEK ADRES

 • benim ikiz çoçuklarımıda ameliyat etti ben çok memnunum kalça çıkıklığı ve yürüme sorunları olduğu için gittim şu an durumları ameliyattan öncekine göre daha iyi inşallah dahada iyi olacaklar allahım ondan razı olsun yürüyemeselerde koltukda artık daha rahat oturuyolar sabahın 7sinde kontrole gelen bir dr daha ne diyeyim allah razı olsun

 • kendim ve oğlum t.buğra akekin adına kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum biz kendisinde razıyız cenabı mevlamda razı olsun doktorluğu hakkıyla yapan bi insan.

 • Kızıma kalca çıkığı teşhisi konmuştu. Yaklaşık 9 hafta pavlik bandajı tedavisi uygulandı. Gitmeiş olduğumuz doktor mutlaka alçoya alınması gerek dedikten bala bir doktor arayışına girdik ve sonra Cemallatin hoca ile tanıştık. Soyleneye bileceğim tek sey şanlı olduğumuz ve Cemalletin hocaya rastladığımız. Abduksiyon cihazı ile kızımızı iyileştirdi. Hekimliği konusunda zaten benim yorum yapmak haddime olmamakla birlikte , konu hakkındaki bilgilendirmesi , yaklaşımı ve bizi süreç hakkında motive edişi ile de gerçekten mükemmel bir insan. Tekrardan teşekkür ediyorum.

 • 4yaşındaki oğlumun ayağını yere bastığında ağrı şikayeti var.oğluma başka bir hastanede klinik şefi olan bir doktor vertikal talus nedeniyle eklem fiksasyonu önerdi.tabii panikledik ailece.bir arkadaşım sayesinde cemalettin beyin bu konuda uzman olduğunu öğrendim.kendisi oğlumu muayene etti, tetkiklerine baktı,öyküyü aldı.tanıyı oblik talus olarak düzeltti ve operasyona gerek olmadığını, ne yapmamız gerektiğini, ne şartlarda ameliyatın gerekli olabileceğini ayrıntılarıyla anlattı.kartını vererek gerekirse arayabileceğimi ancak ameliyatın bu aşamada kesinlikle gereksiz olduğunu söyledi. tedavimiz oldukça basit oldu: yumuşak ve esnek ayakkabı. oğlum gayet iyi. artık basarken daha rahat. ağrıdan sadece naz yaptığında ya da gerçekten yorulduğunda şikayet ediyor.her şeyden önce oğlum,sonra da ben ve eşim rahatız. küçücük bir çocuğun bu yaşta eklemini fikse ederek gelecek yaşamında sakat bırakacak doktordan sonra çözümümüz son derece basit oldu. cemalettin beyin kendisine teşekkürü borç bildiğim için burada yazmak istedim.

Bu doktor musunuz?

270

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın