Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 1277 profil ziyareti var

2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2006 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’ndan uzmanlığımı aldım. 2007-2009 yıllar... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (28)

 • Testis sorunu

  27 varikoselden şüpheleniyorum testisim küçük gibi geliyor,bir de testisimin bazı damarları siyah,kırmızı ..birde testislerimin üzerinde siyaha yakın sivilce gibi küçük bir şeyler var yardımcı olursanız sevinirim

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar

  Bu şikayetleriniz için üroloji uzmanına muayene olmasınız. Muayeneniz yapılmadan anlattıklarınızdan bir sonuç çıkartabilmek mümkün değil.

 • Lütfen Yardımcı Olun

  Merhabalar babama mesane kanseri tanısı konuldu 2. evre olduğu söylenildi şuan karnında su toplandı ve suda kanser tespit edildi ve hastahanede verilen ilaç sonucu kendisinde böbrek yetmezliği tanısı konuldu.Şuan onkoloji Dr 4. evrede kanser olduğunu dedi.Kemoterapiyi uygun görmediğini acaba size ulaşmam… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar

  Ben özel Eryaman hastanesinde görev yapmaktayım. Hastaneye öncelikle siz hastayı getirmeden gelebilir ve tetkikleri ile danışabilirsiniz.

Tüm cevapları kontrol et (28)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2006 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’ndan uzmanlığımı aldım. 2007-2009 yılları arasında belki de biz doktor için en meşakkatli dönemler olan zorunlu hizmet ve askerlik görevlerini tamamladım. O dönemlerde bilimsel çalışmalarıma devam ettim ve Haziran 2009 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı’nda Yardımcı Doçent kadrosuna atandım. Üç yıllık çalışma dönemi sonrası 2012 yılında Amsterdam Hollanda Kanser Merkezinde ürolojik onkoloji üzerine laparoskopik ve robot cerrahi üst eğitimi aldım. 2012 yılı sonunda Acıbadem Ankara Hastanesinde çalışmaya başladım ve aynı zamanda Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi kadrosuna kabul edildim ve Eylül 2014 tarihinde “Doçent” unvanı aldım. Halen aynı kurumda çalışmakta ve akademik çalışmalarıma devam etmekteyim.

Mezun olunan okullar

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Ankara, 2001)
 • Gazi Üniversitesi Tip Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı, Uzmanlık (Ankara, 2006)
 • Pamukkale Üniversitesi Tip Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı, Yrd. Doç.Dr (Denizli, 2009-2012)
 • Acıbadem Üniversitesi Tip Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı, Doç. Dr. (İstanbul, 2012-2015)
daha fazla

Deneyimler

 • Pamukkale Üniversitesi Tip Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı, Yrd. Doç.Dr (Denizli, 2009-2012)
 • Hollanda Kanser Merkezi 2012
 • Acıbadem Ankara Hastanesi 2012-2015

Fotoğraflar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Cenk Hocam bilgi ve tecrübesinin yanında hastalarına karşı samimi ve güven veren yaklaşımı ile mükemmel bir hekimdir.Uzun yıllardır yaşadığım böbrek taşı sorunuma yaptığı operasyon ile son verdi.Kendisi gece bile hastaneyi arayarak hastasının durumunu kontrol eder.Cenk Hoca var ise soru işareti yoktur çünkü çok detaylı açıklama yapar.Şu anda şikayetimin tekrar etmemesi için kontroller ile takibimiz devam etmektedir.Kendisi ile ilk karşılaştığımızdaki düşüncelerimiz hiç değişmedi.Eşim,kızım ve ben yaşam kalitemizi arttırdığı için minnetarız kendisine.Çok teşekkür eder,başarılarının devamını dileriz.
  Sevgi ve saygılarımızla

 • çok memnunum

  Cenk Bey'e börek ağrısı şikayetim sebebiyle gittim. Sağ böbrek üriner kanalda 1 cm. boyutunda taş tespit edildi. Başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği laserle taş kırma ameliyatı sonrasında sorunsuz bir şekilde taburcu oldum ve tekrar sağlığıma kavuştum. Ameliyat sonrasında taşı MTA 'ya analiz ettirmemi istedi.Götürdüğüm sonuç raporuna göre taşın tekrarlanmaması için bana uygun diyet önerdi. Hali hazırda rutin kontrollerimiz devam ediyor. Hasta-doktor ilişkisinde, tedavinin sürekliliğini çok iyi bir şekilde devam ettiren Cenk Bey'e , gerek tedavi sürecinde gerek sonrasında göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
  Gökhan KARAKIZ

 • çok memnunum

  Sag bobrek damarnda daralma vardi up darlik. Bunu tedavi edeck doktorlari cok aradim sitelerden hastanelerden sorduklarimda beni aşar bu dedi. Sonra Cenk beyi gordum oz gecmisini inceledim gayet beyfendi cok sıcak kanli isinde basarili biri olarak gordum. Ozel Eryaman hastanesine gidip gorustuk ve ameliyatimi yapti Allaha cok sukur basarili bir sekilde ciktim Allah bin defa razi olsun isi gücü rast gelsin cok basarili sekilde sonuclandi. Benimle bir kardesi gibi arkadasi gbi ilgilendi ve artik hayatmda saygi duydugum ve duyacagim kisilerden birisi. Cok tesekkur ediyorum ve hayatinda basarilar diliyorum iyiki tanımisim Cenk bey sizi saygilarimla.

 • çok memnunum

  Yeğenim Böbrek taşı aldırması ve son derece memnun kalması üzerine bana kendisini tavsiye etti. Cenk bey ile görüştükten sonra bende üretere ilerlemiş ve bir türlü düşmeyen taşı almak için kendisi ile irtibat kurdum. Cenk bey öncelikle sorunu ve yapacağı işlemi sıkılmadan hiçbir tereddüte yer bırakmayacak şekilde anlattı. Sonra taş alma işlemini gerçekleştirdi. Hiçbir olumsuz durum ve ağrı sızı yaşamadan taburcu oldum. Bilimsel gelişmeleri çok yakın takip ettiği çok net anlaşılıyor. Hepsinden önemlisi , samimi , içten, ve gerçekten çok ilgili bir hekim. Şayet Ankara'da Üroloji konusunda bir sıkıntı yaşıyorsanız tereddütsüz Cenk beyle iletişime geçin derim. Kendisine de tüm bu ilgisi ve güleryüzü için teşekkür ederim.

 • memnun değilim

  Mart ayında kasıklarımda duyduğum ağrı nedeniyle randevu alıp gittiğim doktor. Açıkçası burada yazan yorumların yanına yaklaşır bir tavırla karşılaşmadığımı bildirmek isterim. Ne adamakıllı sorunumu dinledi ne de muayene etti. Resmen geçiştirildim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 28 Nisan 2016)

  Sevgili Hastam, yazdıklarınızı üzüntüyle okudum. Hastalarıma her zaman empati ile yaklaşıp onların sorunlarına yönelik çözümler üretmeye ve onları sağlıklarına kavuşturmaya çalışırım. Bazen de sorunları direkt olarak ürolojiyi ilgilendirmeyen durumlarda gerekli yönlendirmeleri yaparak tedavi almalarını sağlamaya çalışırım. Eğer sıkıntılarınız devam ediyorsa, sizinle tekrar görüşebilirim. Geçmiş olsun.

 • çok memnunum

  Cenk Hocam hastasını güler yüzle karşılıyor. Evladını karşılıyor gibi sanki. Uzun yıllardır damarlarda daralma sorunum vardı.Daha önce de bir çok doktora gittiğim halde kesin sonuç alamamıştım.Hocam ameliyat etti.Tedavim çok güzel sonuç verdi. Kontrollere de gidiyorum.

 • çok memnunum

  Bana yakın olduğu için gittim. İlgisi çok güzeldi hastasına karşı. Başarılı bir ameliyat geçirdim. Çok memnun kaldım.Takibini yağpan bir doktor. Bizzat arayarak da nasıl olduğumu sordu. Tedavi sürecim çok olumlu geçti. Ankara da bana soran olduğunda tavsiye edeceğim tek doktordur.

 • çok memnunum

  Kız kardeşim'in tavsiyesiyle gittim. Hastalığıma çözüm buldu. Bilgilendirmesi ve ilgisi çok iyiydi. Çok moral bozukluğu yaşıyordum durumumdan dolayı. Böbrek iltihabı sorunundan dolayı ameliyat oldum. Düzenli kontrollerle şu anda gayet iyiyim.

 • çok memnunum

  Rahatsızlığımdan dolayı doktor araştırması içindeydim. Başka bir doktor'un tavsiyesiyle gittim. Gittiğimde sorunumu detaylı olarak dinledi ve nasıl bir tedavi uygulayacağı hakkında detaylı bilgilendirdi. Prostat ameliyatı oldum ve Cenk Hocam çok yakından takibini gerçekleştirdi. Çok memnun kaldım ve sağlığım yerine geldi.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 28 Nisan 2016)

  Celal Bey, hastalığınızın uzun sürecek tedavi ve takiplerinde sizleri rahatlatmak ve endişelerinizi azaltmaya çalışmak bir doktor olarak benim görevim. Her ihtiyacınız olduğunda ulaşılabilir olmak benim için önemli. Kontrollerinizinde sorunsuz geçmesi dileğiyle. Geçmiş olsun.

 • çok memnunum

  Ankaradaki bir çok üroloji hekimini tanırım muayne hatta ameliyat dahi olmuşumdur. Birde Cenk Bey'e randevu alıp ona muayne oldum , ameliyat oldum. ben ki yıllardan beri bu hastalığı çeken biriyim daha önce nasip değilmiş tanışmak dedim. Kalbinin temizliği yüzüne vurmuş Rabbim ilimini bilimini artırsın inşaallah SN. Doç. Dr. Cenk Acar
  ...Teşekkürler...

 • çok memnunum

  Yaklaşık 10 senedir sürekli taş üretir ve sayısız ameliyat olmuş biri olarak beyan etmem gereken bir kaç başlık var1-) Ankara da bir çok üroloji hekimini yakınen tanır ve bilirim en iyilerden biri diyebilirim2-) Her ne kadar yoğun olsa da 24 saat iletişim kurabiliyorsunuz ve bu hastanın içini çok ferahlatıyor3-) Hekim olmasının dışında insanı değerler ve olgulara saygısı her şeye bedeldir.Şahsim ve ailem adına teşekkürler

 • çok memnunum

  Babamın rahatsızlığından dolayı gittik Cenk Bey'e. Çok ilgilendi bizlerle. Gözlemlediğim kadarıyla hastalarının hepsine ilgi gösteren bir doktor.Babam Prostat ameliyatı gerçekleştirdi. Ameliyatından olumlu sonuçlar gördük. Şu anda köy de yaşıyor ve her konuştuğumuz da gayet iyi olduğunu söylüyor. Bir hasta daha yönlendirmeyi düşünüyorum hocam'a.

 • çok memnunum

  Daha önce ablam tedavi görmüştü. Çok memnun kaldığı için önerisiyle gittik.Güler yüzle hastasını karşılayan ve sorulan her soruya yanıt veren bir doktor. Bir soruyu on defa sormama rağmen bıkmadan usanmadan yanıt alabildim. Tedavim çok olumlu sonuç verdi. Uyguladığı tedavi sona erdi ama en ufak bir şikayetimde gideceğim ve tavsiye edeceğim bir doktordur.

 • çok memnunum

  Tedavi sürecinde ilgisinden ve cerrahi müdahalesi olsun çok memnun kaldım.Daha öncesinde de ameliyat olmuştum ama hocamın yapmış olduğu ameliyat sonrası iyileşme sürecim daha hızlı ilerledi.Hocayı düşünenlere tavsiye ederim.İnternet ten yaptığımız araştırmalarda çok güzel yorumlar görüp buna dayanarak gitmiştim.İyi ki gitmişim.

 • çok memnunum

  Tamamıyla tesadüfen gitmiştim ve iyi ki gitmişim.Ben hayatımda böyle bir doktor görmedim.Yaşının çok genç olmasına rağmen yaşının üstü bir başarıda olduğunu düşünüyorum. Böbrek taşı ameliyatı oldum.Hem ameliyat öncesi hem sonrası çok başarılı geçti.Ayrıca hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor.Çok nazımı çekti.Kendisine ilk gittiğimde güven verdi.Kesinlikle bilgi ve başarısına güvenerek herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Uzun yıllardır tanıdığım bir hekim.Tam anlamıyla her konuda hastasına yardımcı olan dört dörtlük bir hekim.En son olarak prostat şikayeti üzerine açık ameliyat oldum.1 ay oldu iyileşme sürecindeyim fakat hiç problem yaşamadım.Bu tür rahatsızlıkları olan herkese tavsiye ederim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 28 Nisan 2016)

  Coşkun bey, geçirdiğiniz bu büyük prostat ameliyatı sonrası önerilerime harfiyen uyduğunuz için ben teşekkür ederim. Kısa sürede iyileşip normal günlük yaşantınıza dönmenize çok sevindim. Kontrollerinizi de sorunsuz geçirmek dileğiyle. Geçmiş olsun

 • çok memnunum

  Bir doktorumun referansı ile gittim.Hatta ameliyatımda referans olan doktorumun da desteği ile oldu.İyi ki bir hekim olduğunu düşünüyorum.Genel anlamda kendisi ile net bir bilgi vermem ama başarılı bir iş çıktı.Operasyonum başarılı geçti.Desteği için teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Gördüğüm tanıdığım en iyi doktorlardan birisi mükemmel bir insan.Çoğu doktorun çözemediği sorunumu çözdü Cenk bey ve şuanda da çözüyor.Böbrek hastasıyım böbreklerim sürekli taş üretiyor.1 senede 5 defa ameliyat oldum cenk beyden önce ama bir sonuç alamıyordum.Tedavimi uygulayan doktorum hastaneden ayrılınca Cenk bey yerine geldiğinde tesadüfen kendisi ile tedavi başladım.Ameliyat oldum ve şu aşamada şikayetim son bulmak üzere Cenk bey sayesinde .Cenk bey çok teşekkür ediyorum ve Cenk beyi tanıdığımdan dolayı çok mutluyum.

 • çok memnunum

  Tedavim Cenk Acar ile devam ediyor Kendisine bir ameliyat geçirdim ve doktorum başarılı olduğunu belirtti. Sonrasında da bir şikayetim olmadı 1 hafta 10 güne de dikişlerimi aldırmaya gideceğim. Cenk beyden herhangi bir şikayetim yok Allah razı olsun kendisinden çok iyi bir hekim . daha önce gittiğim doktorlardan istediğim cevapları alamdım fakat Cenk hoca sağolsun çok iyi sonuç aldım iyi bir doktor.

 • çok memnunum

  Kardeşimin ağrısı ile Böbrek taşı nedeniyle evimize yakın olan hastaneye gittik ve tesadüfen Cenk bey ile tanıştık. Cenk bey çok mükemmel bir hoca çok memnun kaldık herzaman yanımızdaydı sürekli geldi kontrolünü yaptı.Hiçbir doktor bu kadar ilgilenmezken Cenk bey aşırı ilgilendi hiç bir sorun yaşamadım çok memnun kaldık . İlgisi alakası çok fazlaydı .

 • çok memnunum

  Cenk hocamız tavsiye üzerine gittiğimiz bir hekim . Hastasıyla bizzat kendisi ilgileniyor hastalarıyla her işlemde her adımda ilgileniyor . Son derece memnun kaldım .Gerçekten ben baya korkuyordum ameliyattan ama hastalığım kısa sürede düzeldi. Allah ondan razı olsun . teşhisi ve tedavisi süper bir hekim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 28 Nisan 2016)

  Bekir bey, hastalığınızın durumu nedeniyle sıkı takip edilmeniz gerekiyor. Geçirdiğiniz bu büyük prostat ameliyatı sürecinde ve sonrasında sizi bilgilendirerek sağlığınıza kavuşturduğum için ben de mutlu oldum. Görüşmek dileğiyle

 • çok memnunum

  Sayin Cenk Acar beye gostermis oldugu ilgi alaka sevgi ile yaklasimina cok teşekkür ederim uzun zamandir suren rahatsizligim Cenk by sayesinde yapmus oldugu dogru teşhis ve ameliyatla son buldu 3 tane farkli doktor tas die teshis koydu sonra cenk beye yonledirdiler iyikude gelmisim cenk beyin digru teşhisiyle tas olmadığı ortaya cikti yaptigi ameliyatla eski sagligima kavustum size minnettarım sayin doktorum CENK ACAR sonsuz teşekkür ederim sizin gibi doktorlara ihtiyacimiz var

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 24 Ocak 2016)

  Sakine Hanım, sizi sağlığınıza kavuşturabildiğim için ben de mutlu oldum. İyi düşünceleriniz için teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Sayın Doç. Dr. Cenk ACAR bey Mesanemde bulunan tümörü en erken evre olan Ta evresinde tespit ederek başarılı bir müdahale ile beni tekrar sağlığıma kavuşturdu.Tedavi sürecindeki profesyonel yaklaşımı, mesleğindeki uzmanlığı, hastasına verdiği güven ve moral ile insana olan sevecen yaklaşımı nedeniyle kendisine teşekkür ederim.Ayrıca Eryaman Hastanesinin hastaya olan yaklaşımı ve hastane ortamı her yönüyle tadire şayan olup herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Filiz İSTEK

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 12 Ocak 2016)

  Filiz Hanım, iyi düsünceleriniz için ben teşekkür ederim. Hastanın doktoruna olan güveni oldukça hassas bir durum. Hastalarımla sağladığım iletişime her zaman önem veriyorum. Bilgim ve tecrübem dahilinde sizi tedavi etmeye çalıştım. Sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim.

 • çok memnunum

  SEDAT TOPGÜL
  Merhabalar bende böbrek taşından çok çile çekmiş birisiyim. Daha önce 3 kez ESWL ile taş kırdırdım. Son taşımdada kırma işlemi uygulandığı halde parçalanmadı ve kanalı tıkadı . Bu şikayetler ile ameliyat olma gerekliliği oluştu. Yaptığım bütün araştırmalar sonucunda sevgili hocama ulaştım. İlk karşılaşmamızda verdiği güven ile ameliyata olan ön yargımı yıkmamı sağladı. 17 Eylül 2015'te harika ve rahat bir ameliyat geçirdim. Sonrasında da hiçbir zorluk yaşamadan inatçı taştan kurtuldum. Bundan sonraki süreçtede taş analizi sonucuna göre doktor beyin diyet programı sayesinde böbrek taşsız bir yaşam sürdüreceğim inşallah. Birçok doktora gitmiş birisi olarak, bence alanında en iyisi olan Sayın Doktor Cenk ACAR' a bana gösterdiği yakın ilgi ve alaka sebebi ile teşekkür ediyor, bu konuda sıkıntısı olanlarında terettüt etmeden hocama koşmalarını şiddetle tavsiye ederim. Saygılarımla

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 13 Ekim 2015)

  Sedat bey, iyi görüş ve düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. Taş hastalığı oluşum nedenlerine yönelik tedaviler genellikle biz doktor tarafından ya atlanıyor yada ciddiyeti yeteri kadar anlatılamıyor. Umarım sizin de bu konudaki hassasiyetinizle birlikte taş oluşum hızınızı azaltacağımıza inanıyorum. Geçmiş olsun.

 • çok memnunum

  Bugün doktor beye rahatsızlığım ile alakalı muayene oldum. Kendisi hastasıyla yakından ilgilenen anlayışla kafanızdaki tüm sorulara cevap veren tedavi sürecini detay vererek anlatan kısacası beyefendi bir doktor tanımış oldum. Başarılarının devamını diliyorum hoca ile alakalı tüm yorumlar çok iyi. Şaşırmamak gerek çünkü hakediyor.

 • çok memnunum

  Sayın Cenk Acar Hocamı eniyihekimler sitesinde tanıdım. Muayeneye yanına gittiğim zaman hastalığım hakkında beni bilgilendirmesi ameliyat konusunda kendime olan güvenimi ortaya çıkardı, çünkü çekincelerim vardı. Cenk Acar Hocam muayene süreci, ameliyat süreci ve sonrası dönemlerde, gerek kendileriyle konuşurken gerek telefonda konuşurken kafamdaki soru işaretlerini çürüttü ve moralimin daha iyi olmasını sağladı..
  Başarılı bir ameliyat oldum. Kendilerine Teşekkür ederim...

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 09 Eylül 2015)

  Hastaların tanı ve tedavi süreçleri içerisinde belirli endişeleri ve kafalarında bir çok soru işareti olur. Bunları gidermek ve size en iyi sağlık hizmetini sunmak bizlerin görevidir. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

 • çok memnunum

  Merhabalar 2008 den beri böbrek taşından dolayı çok büyük ağrılarım oldu. Üç hafta önce bu ağrılar tekrar baş gösterdi. Devlet hastanesinde ameliyat oldum fakat fiziki yetersizliklerden 1 cm çapındaki böbrek taşı kırılamadı. Cuma günü Cenk Beyden saat 15.00'te randevu aldım tetkiklerimi yaptırdıktan sonra ertesi gün sabah 8.00'de beni ameliyata aldı. Ameliyattan önce Cenk Beye 2010 senesinde bir ameliyat geçirdiğimi böbrek taşının böbrek içinde kırıldığını ve taşların alınmadığını söyledim. Aynı şeyin olmasından korkuyordum, Cenk Bey taşları böbrek içinde bırakmayacağını söyledi. Ağrısız sızısız bir ameliyat geçirdim ve uyandığımda küçük ağrılar dışında bir şeyim kalmamıştı. Ve ameliyat gününün akşamında hastaneden taburcu oldum. Cenk beye Ameliyattan sonra söylediğim tek şey ''Allah razı olsun''du. Gerçekten Cenk Bey işinin ehli bir insan, kendisini tanıdığım için çok memnunum. Güler yüzüyle ilgisi alakasıyla mükemmel birisi. Kendisi sadece ameliyat bitiminde hastasıyla ilişkisini bitiren bir doktor değil. Bana böbrek taşını mta'da analiz ettirmemi ve sonuç raporunu istedi. Bu sayede tekrar taş oluşmaması için bana diyet önereceğini söyledi. Bu derdi hastalığı çeken arkadaşlara tek tavsiyem hiç düşünmeden Cenk Beye müracaat etmeleridir. Cenk Beye gösterdiği ilgi alaka için bütün emekleri için sonsuz teşekkürler ediyorum.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 21 Ağustos 2015)

  Ferhat bey, iyi düşünceleriniz teşekkür ederim.Aldığınız sağlık hizmetinden memnun kalmanız benim için önemli. Kontrollerinizi aksatmadan yaptırarak bir daha bu hastalık nedeniyle bir daha sıkıntı yaşamamanızı dilerim.

 • çok memnunum

  Adnan ERSAN
  11 Mart 2015-ANKARA
  58 Yaşındayım. 40 yıldır günde iki paket sigara içiyorum. Sigaranın bende bıraktığı olumsuz etkileri görme adına Check Up yaptırmaya karar verdim. Kan tahlilindeki bir değerden dolayı, kardiyolog doktor bir ürolog doktora görünmemi istedi. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Dr.Cenk ACAR beye gittim. İyi ki gitmişim. Erken teşhis edilmesi önemli bir hastalıktan dolayı beni izlemeye ve tedaviye aldı. Başarılı bir tedavi sonrasında sıkıntıdan kurtuldum. Bu olaydan dört ay kadar sonra bir başka rahatsızlıktan dolayı bir kez daha yanına gittiğimde Cenk beyin tavsiyeleri ve yönlendirmeleri sayesinde bu rahatsızlığımı da sağlıklı bir şekilde atlattım. Aynı zamanda sigara içmememle ilgili sürekli telkinleri sonucu sigarayı da tamamen bıraktım. İlgisi, bilgisi ve güler yüzü ile mükemmel bir doktor. Cenk bey iyi ki varsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 13 Mart 2015)

  Adnan bey, iyi görüşleriniz için ben teşekkür ederim. Bilgim ve tecrübem dahilinde size en iyi sağlık hizmetini vermeye çalıştım. Geçmiş olsun

 • çok memnunum

  Saygıdeğer Dr. Cenk Acar, öncelikle tam bir beyefendi, harika bir insan. Sevgili doktorumuzun bir tek kusuru var, Galatasaraylı olması. Çünkü ben FENERBAHÇE'liyim. Saygılar sunar, herkese sağlıklı günler dilerim. Tamer ÇOBAN

 • çok memnunum

  Rahatsızlığımdan dolayı son 2 yılda 4 hastaneye gitmiştim.Ne yazık ki bi çözüm bulamadım.En iyi hekim sitesinde doktor araştırırken Cenk hocamı buldum randevu almak için aradığımda bile benimle çok iyi bir şekilde ilgilendiler ve hemen ertesi gün için randevu verdiler.Muaneye gittiğimde beni çok güzel karşıladı beni dinledikten sonra rahatsızlığımla ilgili bilgi verdi ve muayene ettikten sonra neler yapmam gerektiğini bana detaylıca anlattı 2 yıldır kafamda olan tüm sorular çözüme kavuştu.Kendisine çok teşekkür ederim.Ben yıllardır sağlık sektöründe çalıştım Tıbbı Mümessillik yaptım Cenk hocam gerçekten ender görülecek doktorlardan.İlgilendiği alanda rahatsızlığı olanlar için tanıdığım ve tanımadığım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir doktor.Saygılarımı sunar başarılarının devamını dilerim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar ( 09 Şubat 2015)

  Mehmet akif bey, iyi görüşleriniz için ben teşekkür ederim. Bilgim ve tecrübem dahilinde size en iyi sağlık hizmetini vermeye çalıştım. Geçmiş olsun