Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Üroloji
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Cenk Acar

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 1056 profil ziyareti var

2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2006 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’ndan uzmanlığımı aldım. 2007-2009 yıllar... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • erken boşalma

  erken boşalma tedavisi varmı varsa nerde nasıl tedavi olurum hangi bölum yardımcı olursanız sevinirim

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar

  Erken boşalma tedavisi ürologlar tarafından yapılabilmektedir.

 • VARİKOSEL KARARI

  Mayıs 2014 yılından beri evliyim.Son bir yıldır çocuk istiyoruz.Yaptırdığım ilk sprem testi sonuçunda 25/06/2016 sonuç 8 milyon çıktı akabinde renkli doppler çekildi sağda 1.7mm solda 4.3mm ölçüldü ve varikosel olduğum iletildi ameliyat olmam gerektiği söylendi.Akabinde bir başka doktora gittim gebelik… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Cenk Acar

  Eğer reflü saptanmayan varikoseliniz var ise ameliyat olmanıza gerek olmadığını düşünüyorum. Siz ve eşinizin tüm tetkikleri normal olsa bile %40 hastada idiopatik yani sebebi bilinmeyen infertilite söz… Daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

 • 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2006 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’ndan uzmanlığımı aldım. 2007-2009 yılları arasında belki de biz doktor için en meşakkatli dönemler olan zorunlu hizmet ve askerlik görevlerini tamamladım. O dönemlerde bilimsel çalışmalarıma devam ettim ve Haziran 2009 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı’nda Yardımcı Doçent kadrosuna atandım. Üç yıllık çalışma dönemi sonrası 2012 yılında Amsterdam Hollanda Kanser Merkezinde ürolojik onkoloji üzerine laparoskopik ve robot cerrahi üst eğitimi aldım. 2012 yılı sonunda Acıbadem Ankara Hastanesinde çalışmaya başladım ve aynı zamanda Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi kadrosuna kabul edildim ve Eylül 2014 tarihinde “Doçent” unvanı aldım. Halen aynı kurumda çalışmakta ve akademik çalışmalarıma devam etmekteyim.

Mezun olunan okullar

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Ankara, 2001)
 • Gazi Üniversitesi Tip Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı, Uzmanlık (Ankara, 2006)
 • Pamukkale Üniversitesi Tip Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı, Yrd. Doç.Dr (Denizli, 2009-2012)
 • Acıbadem Üniversitesi Tip Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı, Doç. Dr. (İstanbul, 2012-2015)
daha fazla

Deneyimler

 • Pamukkale Üniversitesi Tip Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı, Yrd. Doç.Dr (Denizli, 2009-2012)
 • Hollanda Kanser Merkezi 2012
 • Acıbadem Ankara Hastanesi 2012-2015

Fotoğraflar

Hasta değerlendirmeleri:

 • R

  Cem hocama yurtdışından telden bağlandım daha hiç muayene olmadığım halde beni telden gerçekten çok güzel bir şekilde aydınlattı inşallah Ankara'ya geldiğimde ilk işim muayene olmak kendilerine çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız...

 • 4 gub devlet hastesinde surundukten sonra ağrılara dayanamayıp Cenk Beye gittim.Bobrek enfeksiyonu tanısı ile hastaneye yatışım gerçekleşti.Kendisine gitmek ile kesinliklr en doğru kararı vermişim.ilgili ve cok kibar bir doktor.tedavimin ilk gününden son gününe kadar her gün benimle ilgilendi.şuan sayesinde çok iyiyim.çok teşekkür ederim.

 • M

  Aniden gelişen rahatsizligimdan dolayı Doçent. Dr Cenk Acar'a gittim.Çok hızlı bir şekilde profesyonel yaklaşımıyla hastalığımı teşhis edip gereken ameliyatimi gerçekleştirdi.İlgi ve alakası takdire şayandı.Bir hastanın bir doktordan beklediği güveni samimi tutumuyla hastanın endişelerini gidererek çok güzel bir şekilde veriyor.Ameliyatim ve arkasındaki tedavi sürecim beni çok rahatlattı.Şu an çok iyiyim.Panik ve endişeli olarak girdiğimiz hastaneden Cenk hocamın başarılı ameliyatıyla çok mutlu bir şekilde ayrıldık.Başta Doçent Dr Cenk ACAR hocamız olmak üzere tüm özel eryaman hastanesi personeline teşekkürlerimi sunuyorum.

  Doç. Dr. Cenk Acar2017-02-15

  Murat bey, iyi düşünceleriniz için teşekkür ederim. Hastalara doğru ve açıklayıcı bilgiler verildiğinde endişelerini giderebilirsiniz. Takiplerinizi aksatmamanızı ricaederim. Geçmiş olsun

 • Uzun bir araştırma sonucu, Sağ böbrekte 24 mm taş tanısı ile sayın hocamı ziyaret ettim. İlk muayenemde sayın hocam iki adet dosya kağıdı çıkardı masasına (bir kağıtta böbrek krokisi, diğer kağıt boş) ve bana çizim yaparak tüm yöntemleri anlattı ve uygun olan yöntemi (perkütan nefrolitotomi) önerdi. Ameliyat günü almama müteakip, son derece ilgili davranarak hasta-doktor ilişkisine farklı bir boyut kattı. Ameliyat olmadan önce, ameliyat esnasında ve ameliyat sonrasında maharetini ve ilgisini konuşturarak mükemmel bir tedavi uyguladı. Herşey için ilk önce kendisini yetiştiren ailesine ve zatına son derece müteşekkirim. kontrol muayenesi için birçok doktora gittim, onlarda hayran kaldı. Çok çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Kesinlikle ve kesinlikle öneriyorum.

  Doç. Dr. Cenk Acar2017-01-27

  Mustafa bey, hasta doktor ilişkisinde en önemlisi empati ve samimiyet. Bunları temel alan bir anlayış ile hastalarıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Nazik düşünceleriniz teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 • S

  Cenk Hocam bilgi ve tecrübesinin yanında hastalarına karşı samimi ve güven veren yaklaşımı ile mükemmel bir hekimdir.Uzun yıllardır yaşadığım böbrek taşı sorunuma yaptığı operasyon ile son verdi.Kendisi gece bile hastaneyi arayarak hastasının durumunu kontrol eder.Cenk Hoca var ise soru işareti yoktur çünkü çok detaylı açıklama yapar.Şu anda şikayetimin tekrar etmemesi için kontroller ile takibimiz devam etmektedir.Kendisi ile ilk karşılaştığımızdaki düşüncelerimiz hiç değişmedi.Eşim,kızım ve ben yaşam kalitemizi arttırdığı için minnetarız kendisine.Çok teşekkür eder,başarılarının devamını dileriz.
  Sevgi ve saygılarımızla

 • Cenk Bey'e börek ağrısı şikayetim sebebiyle gittim. Sağ böbrek üriner kanalda 1 cm. boyutunda taş tespit edildi. Başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği laserle taş kırma ameliyatı sonrasında sorunsuz bir şekilde taburcu oldum ve tekrar sağlığıma kavuştum. Ameliyat sonrasında taşı MTA 'ya analiz ettirmemi istedi.Götürdüğüm sonuç raporuna göre taşın tekrarlanmaması için bana uygun diyet önerdi. Hali hazırda rutin kontrollerimiz devam ediyor. Hasta-doktor ilişkisinde, tedavinin sürekliliğini çok iyi bir şekilde devam ettiren Cenk Bey'e , gerek tedavi sürecinde gerek sonrasında göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
  Gökhan KARAKIZ

 • Ş

  Sag bobrek damarnda daralma vardi up darlik. Bunu tedavi edeck doktorlari cok aradim sitelerden hastanelerden sorduklarimda beni aşar bu dedi. Sonra Cenk beyi gordum oz gecmisini inceledim gayet beyfendi cok sıcak kanli isinde basarili biri olarak gordum. Ozel Eryaman hastanesine gidip gorustuk ve ameliyatimi yapti Allaha cok sukur basarili bir sekilde ciktim Allah bin defa razi olsun isi gücü rast gelsin cok basarili sekilde sonuclandi. Benimle bir kardesi gibi arkadasi gbi ilgilendi ve artik hayatmda saygi duydugum ve duyacagim kisilerden birisi. Cok tesekkur ediyorum ve hayatinda basarilar diliyorum iyiki tanımisim Cenk bey sizi saygilarimla.

 • E

  Yeğenim Böbrek taşı aldırması ve son derece memnun kalması üzerine bana kendisini tavsiye etti. Cenk bey ile görüştükten sonra bende üretere ilerlemiş ve bir türlü düşmeyen taşı almak için kendisi ile irtibat kurdum. Cenk bey öncelikle sorunu ve yapacağı işlemi sıkılmadan hiçbir tereddüte yer bırakmayacak şekilde anlattı. Sonra taş alma işlemini gerçekleştirdi. Hiçbir olumsuz durum ve ağrı sızı yaşamadan taburcu oldum. Bilimsel gelişmeleri çok yakın takip ettiği çok net anlaşılıyor. Hepsinden önemlisi , samimi , içten, ve gerçekten çok ilgili bir hekim. Şayet Ankara'da Üroloji konusunda bir sıkıntı yaşıyorsanız tereddütsüz Cenk beyle iletişime geçin derim. Kendisine de tüm bu ilgisi ve güleryüzü için teşekkür ederim.

 • A

  Mart ayında kasıklarımda duyduğum ağrı nedeniyle randevu alıp gittiğim doktor. Açıkçası burada yazan yorumların yanına yaklaşır bir tavırla karşılaşmadığımı bildirmek isterim. Ne adamakıllı sorunumu dinledi ne de muayene etti. Resmen geçiştirildim.

  Doç. Dr. Cenk Acar2016-04-28

  Sevgili Hastam, yazdıklarınızı üzüntüyle okudum. Hastalarıma her zaman empati ile yaklaşıp onların sorunlarına yönelik çözümler üretmeye ve onları sağlıklarına kavuşturmaya çalışırım. Bazen de sorunları direkt olarak ürolojiyi ilgilendirmeyen durumlarda gerekli yönlendirmeleri yaparak tedavi almalarını sağlamaya çalışırım. Eğer sıkıntılarınız devam ediyorsa, sizinle tekrar görüşebilirim. Geçmiş olsun.

 • Cenk Hocam hastasını güler yüzle karşılıyor. Evladını karşılıyor gibi sanki. Uzun yıllardır damarlarda daralma sorunum vardı.Daha önce de bir çok doktora gittiğim halde kesin sonuç alamamıştım.Hocam ameliyat etti.Tedavim çok güzel sonuç verdi. Kontrollere de gidiyorum.

 • Bana yakın olduğu için gittim. İlgisi çok güzeldi hastasına karşı. Başarılı bir ameliyat geçirdim. Çok memnun kaldım.Takibini yağpan bir doktor. Bizzat arayarak da nasıl olduğumu sordu. Tedavi sürecim çok olumlu geçti. Ankara da bana soran olduğunda tavsiye edeceğim tek doktordur.

 • Kız kardeşim'in tavsiyesiyle gittim. Hastalığıma çözüm buldu. Bilgilendirmesi ve ilgisi çok iyiydi. Çok moral bozukluğu yaşıyordum durumumdan dolayı. Böbrek iltihabı sorunundan dolayı ameliyat oldum. Düzenli kontrollerle şu anda gayet iyiyim.

 • Rahatsızlığımdan dolayı doktor araştırması içindeydim. Başka bir doktor'un tavsiyesiyle gittim. Gittiğimde sorunumu detaylı olarak dinledi ve nasıl bir tedavi uygulayacağı hakkında detaylı bilgilendirdi. Prostat ameliyatı oldum ve Cenk Hocam çok yakından takibini gerçekleştirdi. Çok memnun kaldım ve sağlığım yerine geldi.

  Doç. Dr. Cenk Acar2016-04-28

  Celal Bey, hastalığınızın uzun sürecek tedavi ve takiplerinde sizleri rahatlatmak ve endişelerinizi azaltmaya çalışmak bir doktor olarak benim görevim. Her ihtiyacınız olduğunda ulaşılabilir olmak benim için önemli. Kontrollerinizinde sorunsuz geçmesi dileğiyle. Geçmiş olsun.

 • Ankaradaki bir çok üroloji hekimini tanırım muayne hatta ameliyat dahi olmuşumdur. Birde Cenk Bey'e randevu alıp ona muayne oldum , ameliyat oldum. ben ki yıllardan beri bu hastalığı çeken biriyim daha önce nasip değilmiş tanışmak dedim. Kalbinin temizliği yüzüne vurmuş Rabbim ilimini bilimini artırsın inşaallah SN. Doç. Dr. Cenk Acar
  ...Teşekkürler...

 • Yaklaşık 10 senedir sürekli taş üretir ve sayısız ameliyat olmuş biri olarak beyan etmem gereken bir kaç başlık var1-) Ankara da bir çok üroloji hekimini yakınen tanır ve bilirim en iyilerden biri diyebilirim2-) Her ne kadar yoğun olsa da 24 saat iletişim kurabiliyorsunuz ve bu hastanın içini çok ferahlatıyor3-) Hekim olmasının dışında insanı değerler ve olgulara saygısı her şeye bedeldir.Şahsim ve ailem adına teşekkürler

 • Babamın rahatsızlığından dolayı gittik Cenk Bey'e. Çok ilgilendi bizlerle. Gözlemlediğim kadarıyla hastalarının hepsine ilgi gösteren bir doktor.Babam Prostat ameliyatı gerçekleştirdi. Ameliyatından olumlu sonuçlar gördük. Şu anda köy de yaşıyor ve her konuştuğumuz da gayet iyi olduğunu söylüyor. Bir hasta daha yönlendirmeyi düşünüyorum hocam'a.

 • Daha önce ablam tedavi görmüştü. Çok memnun kaldığı için önerisiyle gittik.Güler yüzle hastasını karşılayan ve sorulan her soruya yanıt veren bir doktor. Bir soruyu on defa sormama rağmen bıkmadan usanmadan yanıt alabildim. Tedavim çok olumlu sonuç verdi. Uyguladığı tedavi sona erdi ama en ufak bir şikayetimde gideceğim ve tavsiye edeceğim bir doktordur.

 • Tedavi sürecinde ilgisinden ve cerrahi müdahalesi olsun çok memnun kaldım.Daha öncesinde de ameliyat olmuştum ama hocamın yapmış olduğu ameliyat sonrası iyileşme sürecim daha hızlı ilerledi.Hocayı düşünenlere tavsiye ederim.İnternet ten yaptığımız araştırmalarda çok güzel yorumlar görüp buna dayanarak gitmiştim.İyi ki gitmişim.

 • Tamamıyla tesadüfen gitmiştim ve iyi ki gitmişim.Ben hayatımda böyle bir doktor görmedim.Yaşının çok genç olmasına rağmen yaşının üstü bir başarıda olduğunu düşünüyorum. Böbrek taşı ameliyatı oldum.Hem ameliyat öncesi hem sonrası çok başarılı geçti.Ayrıca hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor.Çok nazımı çekti.Kendisine ilk gittiğimde güven verdi.Kesinlikle bilgi ve başarısına güvenerek herkese tavsiye ederim.

 • Uzun yıllardır tanıdığım bir hekim.Tam anlamıyla her konuda hastasına yardımcı olan dört dörtlük bir hekim.En son olarak prostat şikayeti üzerine açık ameliyat oldum.1 ay oldu iyileşme sürecindeyim fakat hiç problem yaşamadım.Bu tür rahatsızlıkları olan herkese tavsiye ederim.

  Doç. Dr. Cenk Acar2016-04-28

  Coşkun bey, geçirdiğiniz bu büyük prostat ameliyatı sonrası önerilerime harfiyen uyduğunuz için ben teşekkür ederim. Kısa sürede iyileşip normal günlük yaşantınıza dönmenize çok sevindim. Kontrollerinizi de sorunsuz geçirmek dileğiyle. Geçmiş olsun

 • Bir doktorumun referansı ile gittim.Hatta ameliyatımda referans olan doktorumun da desteği ile oldu.İyi ki bir hekim olduğunu düşünüyorum.Genel anlamda kendisi ile net bir bilgi vermem ama başarılı bir iş çıktı.Operasyonum başarılı geçti.Desteği için teşekkür ederim.

 • Gördüğüm tanıdığım en iyi doktorlardan birisi mükemmel bir insan.Çoğu doktorun çözemediği sorunumu çözdü Cenk bey ve şuanda da çözüyor.Böbrek hastasıyım böbreklerim sürekli taş üretiyor.1 senede 5 defa ameliyat oldum cenk beyden önce ama bir sonuç alamıyordum.Tedavimi uygulayan doktorum hastaneden ayrılınca Cenk bey yerine geldiğinde tesadüfen kendisi ile tedavi başladım.Ameliyat oldum ve şu aşamada şikayetim son bulmak üzere Cenk bey sayesinde .Cenk bey çok teşekkür ediyorum ve Cenk beyi tanıdığımdan dolayı çok mutluyum.

 • Tedavim Cenk Acar ile devam ediyor Kendisine bir ameliyat geçirdim ve doktorum başarılı olduğunu belirtti. Sonrasında da bir şikayetim olmadı 1 hafta 10 güne de dikişlerimi aldırmaya gideceğim. Cenk beyden herhangi bir şikayetim yok Allah razı olsun kendisinden çok iyi bir hekim . daha önce gittiğim doktorlardan istediğim cevapları alamdım fakat Cenk hoca sağolsun çok iyi sonuç aldım iyi bir doktor.

 • Kardeşimin ağrısı ile Böbrek taşı nedeniyle evimize yakın olan hastaneye gittik ve tesadüfen Cenk bey ile tanıştık. Cenk bey çok mükemmel bir hoca çok memnun kaldık herzaman yanımızdaydı sürekli geldi kontrolünü yaptı.Hiçbir doktor bu kadar ilgilenmezken Cenk bey aşırı ilgilendi hiç bir sorun yaşamadım çok memnun kaldık . İlgisi alakası çok fazlaydı .

 • Cenk hocamız tavsiye üzerine gittiğimiz bir hekim . Hastasıyla bizzat kendisi ilgileniyor hastalarıyla her işlemde her adımda ilgileniyor . Son derece memnun kaldım .Gerçekten ben baya korkuyordum ameliyattan ama hastalığım kısa sürede düzeldi. Allah ondan razı olsun . teşhisi ve tedavisi süper bir hekim.

  Doç. Dr. Cenk Acar2016-04-28

  Bekir bey, hastalığınızın durumu nedeniyle sıkı takip edilmeniz gerekiyor. Geçirdiğiniz bu büyük prostat ameliyatı sürecinde ve sonrasında sizi bilgilendirerek sağlığınıza kavuşturduğum için ben de mutlu oldum. Görüşmek dileğiyle

 • Sayin Cenk Acar beye gostermis oldugu ilgi alaka sevgi ile yaklasimina cok teşekkür ederim uzun zamandir suren rahatsizligim Cenk by sayesinde yapmus oldugu dogru teşhis ve ameliyatla son buldu 3 tane farkli doktor tas die teshis koydu sonra cenk beye yonledirdiler iyikude gelmisim cenk beyin digru teşhisiyle tas olmadığı ortaya cikti yaptigi ameliyatla eski sagligima kavustum size minnettarım sayin doktorum CENK ACAR sonsuz teşekkür ederim sizin gibi doktorlara ihtiyacimiz var

  Doç. Dr. Cenk Acar2016-01-24

  Sakine Hanım, sizi sağlığınıza kavuşturabildiğim için ben de mutlu oldum. İyi düşünceleriniz için teşekkür ederim.

 • Sayın Doç. Dr. Cenk ACAR bey Mesanemde bulunan tümörü en erken evre olan Ta evresinde tespit ederek başarılı bir müdahale ile beni tekrar sağlığıma kavuşturdu.Tedavi sürecindeki profesyonel yaklaşımı, mesleğindeki uzmanlığı, hastasına verdiği güven ve moral ile insana olan sevecen yaklaşımı nedeniyle kendisine teşekkür ederim.Ayrıca Eryaman Hastanesinin hastaya olan yaklaşımı ve hastane ortamı her yönüyle tadire şayan olup herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Filiz İSTEK

  Doç. Dr. Cenk Acar2016-01-12

  Filiz Hanım, iyi düsünceleriniz için ben teşekkür ederim. Hastanın doktoruna olan güveni oldukça hassas bir durum. Hastalarımla sağladığım iletişime her zaman önem veriyorum. Bilgim ve tecrübem dahilinde sizi tedavi etmeye çalıştım. Sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim.

 • SEDAT TOPGÜL
  Merhabalar bende böbrek taşından çok çile çekmiş birisiyim. Daha önce 3 kez ESWL ile taş kırdırdım. Son taşımdada kırma işlemi uygulandığı halde parçalanmadı ve kanalı tıkadı . Bu şikayetler ile ameliyat olma gerekliliği oluştu. Yaptığım bütün araştırmalar sonucunda sevgili hocama ulaştım. İlk karşılaşmamızda verdiği güven ile ameliyata olan ön yargımı yıkmamı sağladı. 17 Eylül 2015'te harika ve rahat bir ameliyat geçirdim. Sonrasında da hiçbir zorluk yaşamadan inatçı taştan kurtuldum. Bundan sonraki süreçtede taş analizi sonucuna göre doktor beyin diyet programı sayesinde böbrek taşsız bir yaşam sürdüreceğim inşallah. Birçok doktora gitmiş birisi olarak, bence alanında en iyisi olan Sayın Doktor Cenk ACAR' a bana gösterdiği yakın ilgi ve alaka sebebi ile teşekkür ediyor, bu konuda sıkıntısı olanlarında terettüt etmeden hocama koşmalarını şiddetle tavsiye ederim. Saygılarımla

  Doç. Dr. Cenk Acar2015-10-13

  Sedat bey, iyi görüş ve düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. Taş hastalığı oluşum nedenlerine yönelik tedaviler genellikle biz doktor tarafından ya atlanıyor yada ciddiyeti yeteri kadar anlatılamıyor. Umarım sizin de bu konudaki hassasiyetinizle birlikte taş oluşum hızınızı azaltacağımıza inanıyorum. Geçmiş olsun.

 • Bugün doktor beye rahatsızlığım ile alakalı muayene oldum. Kendisi hastasıyla yakından ilgilenen anlayışla kafanızdaki tüm sorulara cevap veren tedavi sürecini detay vererek anlatan kısacası beyefendi bir doktor tanımış oldum. Başarılarının devamını diliyorum hoca ile alakalı tüm yorumlar çok iyi. Şaşırmamak gerek çünkü hakediyor.

 • Sayın Cenk Acar Hocamı eniyihekimler sitesinde tanıdım. Muayeneye yanına gittiğim zaman hastalığım hakkında beni bilgilendirmesi ameliyat konusunda kendime olan güvenimi ortaya çıkardı, çünkü çekincelerim vardı. Cenk Acar Hocam muayene süreci, ameliyat süreci ve sonrası dönemlerde, gerek kendileriyle konuşurken gerek telefonda konuşurken kafamdaki soru işaretlerini çürüttü ve moralimin daha iyi olmasını sağladı..
  Başarılı bir ameliyat oldum. Kendilerine Teşekkür ederim...

  Doç. Dr. Cenk Acar2015-09-09

  Hastaların tanı ve tedavi süreçleri içerisinde belirli endişeleri ve kafalarında bir çok soru işareti olur. Bunları gidermek ve size en iyi sağlık hizmetini sunmak bizlerin görevidir. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.