Denizli, Çocuk Diş Hekimliği

Doktor profilini bulamadınız mı?
Şimdi oluşturun

Hasta soruları

 • Gulus Estetigi - 4

  Hangi zaman dilimleri müsait sizin icin ? sadece haftasonları gelmem mümkün görünüyor agustos sonuna kadar, tesekkurler

  DOKTORUN CEVABI:

  Dt. Ela Nur Aydın

  Hafta içi hergün hafta sonu sadece cumartesi günü çalışıyoruz, muayene için randevu vermeye ihtiyaç duymuyoruz, yapılacak işlemi de bilemediğimiz için belirli bir saat söyleyemeyeceğim.

 • Gulus Estetigi - 3

  Bir onceki sorularda da bahsettiginiz sekliyle ortalama tedavi suresi ne kadardir ?

  DOKTORUN CEVABI:

  Dt. Ela Nur Aydın

  Bu sorunuza cevap verebilmem içi hasta ağzını görmem gerekir. Ve süre konusu yapılacak olan işin estetik dolgu mu veya estetik porselen mi olacağına göre değişkenlik gösterir.

 • Gulus Estetigi - 2

  Gulus estetigi ile bir onceki soruma cevabiniz icin tesekkur ederim, anladigim kadariyla siz alci vb bir modelden bahsetmissiniz , bir de bilgisayar destekli gulus estetigi yaptigini anlatan klinikler var , buna benzer bir uygulamaniz var midir ? - Onur

  DOKTORUN CEVABI:

  Dt. Ela Nur Aydın

  Rica ederim, kliniğimizde bilgisayar ortamında gülüş tasarımı yapılan bir uygulamamız bulunmamaktadır.

 • gulus estetigi

  sizin sundugunuz hizmetlerde gulus estetigi uygulamasi var midir? varsa dislere uygulama yapilmadan bir taslak tasarim sunabiliyor musunuz?

  DOKTORUN CEVABI:

  Dt. Ela Nur Aydın

  Merhabalar. Dişlere ön bölgede estetik dolgu veya kaplama yapılmadan önce ölçü alınarak model üstünde yapılan modelajlarla hastaya yapılmaya karar verilen işlemin izdüşümünü gösterebiliyoruz.

 • Diş Saglıgı

  Merhaba Ben 17 Yaşındayım Azı Dİşimin İçi Oyulmuş Boş Doktora Felan Gitmedim Fakat Dolgu Olur Diye Düşünüyorum. Ama Agrı Felan Biraz Tedirgenim Biraz Bilgi Verebilirmisiniz ?

  DOKTORUN CEVABI:

  Dt. Ezgi Şenyurt

  Merhaba.
  Tedirgin olacak bir durum yok. Uyuşturarak işlemleriniz gerçekleştiği için bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. O yüzden rahat olun ve korkmayın.
  Sevgiler..

Arama motoruna daha kesin bir arama metni girerek şehirlerde daha kesin arama sonuçları elde edebilirsiniz: Çiftlik, Yeniköy, Doğan, Belence, Beydilli, Aşağıçeşme, Orta, Altındere, Orta, Horasanlı , Denizli, Antalya, Mersin, Emirdağ, Dinar, Çay, Şuhut, Afyonkarahisar, Hocalar, Sincanlı (Sinanpaşa), Karatay, Afyon, Çobanlar, İzmir, Bayat, Serik, Bolvadin, Senirkent, Gülnar (Gülpınar), Yalvaç