Sakarya, Çocuk Diş Hekimliği

Sakarya, Çocuk Diş Hekimliği sorgusu için hiçbir sonuç bulunamadı

Doktor profilini bulamadınız mı?
Şimdi oluşturun

Hasta soruları

 • Meraba, benim oglum (7 yasinda) 2 hafta once 2 on disleri kirildi oynarken,(1 - yarisi, 2 - ucgen falan) birisinin parcasi bulduk ve acilde dis doktoru onu yerinde yapistirdi, ama 10 gun once bu parcasi dustu.Zaten ne yapmak gerek anlamiyorum, bu disi icin dolgu mu yapmak gerekti yoksa size bu dis parcasi… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Dt. Ezgi Şenyurt

  Merhabalar. Kırılan parçayı kaybetmeyin. Kırılan parça yapıştırılsın. Diğer dişine de estetik dolgu yapılsın. Güzel bir sonuç alınır merak etmeyin.

 • Gulus Estetigi - 4

  Hangi zaman dilimleri müsait sizin icin ? sadece haftasonları gelmem mümkün görünüyor agustos sonuna kadar, tesekkurler

  DOKTORUN CEVABI:

  Dt. Ela Nur Aydın

  Hafta içi hergün hafta sonu sadece cumartesi günü çalışıyoruz, muayene için randevu vermeye ihtiyaç duymuyoruz, yapılacak işlemi de bilemediğimiz için belirli bir saat söyleyemeyeceğim.

 • Gulus Estetigi - 3

  Bir onceki sorularda da bahsettiginiz sekliyle ortalama tedavi suresi ne kadardir ?

  DOKTORUN CEVABI:

  Dt. Ela Nur Aydın

  Bu sorunuza cevap verebilmem içi hasta ağzını görmem gerekir. Ve süre konusu yapılacak olan işin estetik dolgu mu veya estetik porselen mi olacağına göre değişkenlik gösterir.

 • Gulus Estetigi - 2

  Gulus estetigi ile bir onceki soruma cevabiniz icin tesekkur ederim, anladigim kadariyla siz alci vb bir modelden bahsetmissiniz , bir de bilgisayar destekli gulus estetigi yaptigini anlatan klinikler var , buna benzer bir uygulamaniz var midir ? - Onur

  DOKTORUN CEVABI:

  Dt. Ela Nur Aydın

  Rica ederim, kliniğimizde bilgisayar ortamında gülüş tasarımı yapılan bir uygulamamız bulunmamaktadır.

 • gulus estetigi

  sizin sundugunuz hizmetlerde gulus estetigi uygulamasi var midir? varsa dislere uygulama yapilmadan bir taslak tasarim sunabiliyor musunuz?

  DOKTORUN CEVABI:

  Dt. Ela Nur Aydın

  Merhabalar. Dişlere ön bölgede estetik dolgu veya kaplama yapılmadan önce ölçü alınarak model üstünde yapılan modelajlarla hastaya yapılmaya karar verilen işlemin izdüşümünü gösterebiliyoruz.

Arama motoruna daha kesin bir arama metni girerek şehirlerde daha kesin arama sonuçları elde edebilirsiniz: Yenidoğan, Kuzuluk, Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi, Yazılı, Karacaören, Maksudiye, Kırktepe, Yeşilyurt, Karanlıkdere, Eskiyayla , Geyve, Şefaatli, Elazığ, Palu, Gümüşhane, Kozaklı, Yenifakılı, Niğde, Boztepe, Boğazlıyan, Sorgun, Çekerek, Sarıkaya, Çiçekdağı, Yerköy, Mucur, Akdağmadeni, Tunceli, Hacıbektaş, Kızıltepe