Adres

Üniversiteler Mahallesi Bilkent Caddesi No:1, Çankaya
Ankara Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Ş
Konum: Ankara Şehir Hastanesi Diğer

Alanında gerçekten çok iyi bir doktor ön çapraz bağ ameliyatımı kendisi yaptı. İlgisi ve güler yüzlülüğüne diyecek hiçbir şey yok Allah razı olsun


N
Konum: Ankara Şehir Hastanesi Diğer

Doktor ve Profesör kimliğini bir kenara bırakarak, Ankara ümitköyde tanımadigi bir yaşlının elindeki yükünü alıp arabasına kadar götüren,ona anne diye hitap eden koca yürekli mütevazi bir insandır kendisi..Bizim tanışma hikayemizde özetle bu şekilde.. O an yürüyüşümden teşhisini koydu ve randevu verdi. Zaten doktorluğu tartışılmaz. Böyle insanların var olduğunu görmek beni ve bütün ailemi çok mutlu etti. Her daim yolu açık olsun. Randevuya Gittiğimde tektikler yaparak dizime uygulanacak protezi en ince ayrıntılarıyla anlatarak içimi oldukça rahatlattı. Ameliyattan sonraki iyileşme sürecinin nasıl olacağı hakkındada bilgi vererek ameliyat randevumu ayarladık.Ve kendisine aklımdaki her soruyu tek tek sordum güzelce,güleryüzlülükle anlattı. Kendisinden Allah bin kere razı olsun. Hem işinde çok başarılı hemde gerçek bir insan..


F
Konum: Ankara Şehir Hastanesi Diz Protezleri

Son 2 yıldır dizi tutmadığı ve dayanılmayacak ağrılarından dolayı yürüyemeyecek duruma gelen babaannemin iyileşmesi için 7 Kasım 2019 tarihinde Ali Bey tarafından diz protezi ameliyatı yapıldı. İyi ki de yapıldı. Çok başarılı bir operasyon ve ilgisi için kendisini çok tebrik ediyoruz. Allah ondan razı olsun. İlk fırsatta diğer dizini de Ali Beye ameliyat ettirmeyi düşünüyoruz. Ülkemizin böyle ilim ve bilgi sahibi olup aynı zamanda ilgili ve güler yüzlü doktorlara çok ihtiyacı var. Bir kez daha çok teşekkür ederiz Ali Bey Allah size uzun ve mutlu ömürler versin.


Konum: Ankara Şehir Hastanesi Kalça Protezi

Doktorumuz Ali öçgüder hocamız annem döne Suna Özdemir i 22 Temmuz 2019 tarihinde çok başarılı bir operasyon ile kalça protezi ameliyatını gerçekleştirdi.Allah Razı olsun tüm ekibinden asistanı gurbet hocama kadar hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
İlgi ve alakasına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Türkiye nin en iyi Ortapedi profösörü olan Ali hocama uzun ve sağlıklı ömür dilerim.


Konum: Ankara Şehir Hastanesi Kalça Protezi

Kayınvalidem pazartesi günü Ankara şehir hastanesi ortopedi servisinde ameliyat oldu. Ameliyatı yapan Durmuş Ali ÖÇGÜDER ve ekibine ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkürler...Takdir, tebrik ve saygılarımla...Serkan KARGACIOĞLU


Konum: Ankara Şehir Hastanesi

Annem nergiz erdoğanın diz protez operasyonunu gerçekleştiren sn DURMUŞ ALİ ÖÇGÜDER bey in değil Prof.çok daha yüksek mertebelerde görmek duymak isteriz ilim , bilim , karakter , insanlık aklınıza ne gelirse allah ne muradı varsa bu ülkenin sn DURMUŞ ALİ ÖÇGÜDER gibi değerlere sahip çıkması gerek.saygı ve hürmetlerimi sunarım.


Konum: Ankara Şehir Hastanesi

2009 yılında ön çapraz bağımı kopardım çaresiz internette gezerken bir paylaşım sitesinde Ali beye ameliyat olan bir arkadasla yazıştık ve tavsiyesi üzerine gittim.iyikide gitmişim güler yüzlü anlayışlı bir insan. Ameliyatımı bizzat kendisi yaptı inanın ertesi gün bacağını tam derece büktü süper bir doktor işinin piri ameliyat sonrası ilgi ve alakasını kesmedi fizik tedavi merkezi ayarladı çok kısa bir sürede düzeldim.insanlığını anlatmak çok uzun cümleler yetmez kendi kızı Hacettepe de hasta yatarken istese onun yanında olurdu benim ameliyatı mı yaptı ettiği yemini layıkıyla yerine getiren nadir doktorlardan beni ameliyat ettiğinde operatör dü şuan nekadar başarılı olduğunun göstergesi Doç. Unvanında Allah razı olsun Ali beyden çok dua ediyorum. Güzel yürekli insan.


H

2014 yılında annem sağ kalça ameliyatı oldu.çok memnun kaldık.annem 105 kg 60 yaşında ameliyattan çok korkuyordu ALİ Beyin güler yüzü.sabrı,güven veren yapısı ve işine vakıf olması bizi rahatlattı ve başarılı bir amelıyat geçirdik.kesinlikle işini iyi yapan karekter sahibi bir doktor.Allah yolunu açık etsin.


T

İyiki hala böyle güler yüzlü kaliteli doktorumuz var insanı samimiyeti ve ilgisiyle iyileştiren harika bir insan diyorum ilgi ve alakası için gerçekten çok teşekkür ederim iyiki varsınız. Turgay yıldızhan


M

ben ığdırda oturuyorum yaklaşık birbuçuk ay önce ayak bileğimden Ali hocam ameliyat etti Allaha şükürler olsun Allah hocamdan da razı olsun ağrılarım azalmaya başladı. Hocamın Güler yüzüne ilgisine ve yakın alakasına teşekkür ederim. Semra GÜNAL IĞDIR


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet