Ece Çalışkan, Psikoloji Başiskele

Uzm. Kl. Psk. Ece Çalışkan

Kaydet

Psikoloji

21 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu Üstü Symbol AVM (Koçtaş) Yanı, Başiskele
Uzm. Kl. Psk. Ece Çalışkan

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Bireysel Psikoterapi
Çocuk ve Ergen Psikoterapisi
Bilişsel Davranışçı Terapi
WİSC-IV Zeka Testi
Denver-II Gelişimsel Taram...

Daha fazla


Hizmetler


Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu Üstü Symbol AVM (Koçtaş) Yanı, Başiskele

Uzm. Kl. Psk. Ece Çalışkan

21 hasta yorumu

Genel skor

C

Kendisinden çok memnun kaldık.Kızım için de faydalı olduğunu düşünüyorum.Altını ıslatma ve çekingenliği için gittik.Faydalı olduğunu düşünüyorum.Kendisini birkaç arkadaşıma da tavsiye ettim.Kızım artık altına kaçırmıyor ve sınıfta derslere daha çok katıldı.Öğretmeni de memnun.Seanslara ara verdik Ece Hanım'la birlikte.Bir sıkıntım olduğunda tekrardan danışanı olacağım.

S

Kendisi ilk etapta form doldurttu.Form sonucu psikiyatriye yönlendirdi acilen.Sonrasında 3 gün sonra kendisine gittim.Daha sonra 1 ay sonra gittim ve uyguladığı taktikler hastalığıma çözüm oldu Psikiyatri dışında Ece Hanım'ın desteği çok oldu.Bana hastalığımı anlattı,neler yapmam gerektiğini, kendi kendime teselli vermem gerektiğini,olacağı varsa zaten olacağını anlattı.Seanslardan memnun kaldım.Hastalığımın %50'si Ece Hanım'la bitti.Dört dörtlüktü.Kendisine teşekkürler.Onun sayesinde yaklaşık olarak 7 yıllık esaret bitti.

Y

Ece Hanım çok dikkatli,nazik,ne yapması gerektiği bilen bir danışman. Bizimle ilgilendi,profesyonelce davrandı.Oğlum 2 yaşında bir sorun çıkardı,ortama alışamadı.Buna rağmen sabırlı davrandı.Testin devamı için ortam değişikliği adına dışarda bankolarda oğlumu gözlemledi.Kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.Oğluma denver testi yaptı.Çocukla iletişimi çok iyiydi.Kolay kolay danışman beğenmeyiz ama bizimle baya ilgilendi.Ortamları da çok güzel.

E

Başarılı bir terapist, memnun kaldım ve konuşarak rahatlamamı sağladı. Ben tek seans aldım, aklıma taktığım bazı konular vardı, birlikte çözüme ulaştık. Beni dikkatle dinlemesi, ben anlatırken bilinçaltımda yatan sorunları bulması en sevdiğim yanı oldu. Önemli olan da bu zaten bir danışmanlıkta. Çalıştığı kurum bana çok yakındı, bu nedenle tercih etmiştim.

B

Çok memnunum kendisinden, herkese de tavsiye ederim. Araştırarak gitmiştim ve yaklaşık 1 yıldır danışanıyım. Bana yardımcı olduğu çok nokta var ve danışanı olarak çok memnun kaldım.

S

Çok memnunuz Ece Hanım'dan, kızım da çok seviyor kendisini. Kurumda göreve başladığından beri danışanıyız kendisinin. Kızım için destek alıyorum, onkoloji hastası. Kızıma desteği olsun, yaklaşımı olsun, her anlamda yardımcı oluyor bize. Kızıma arkadaşı önermiş, onun tavsiyesi ile gittik kendisine. Kızım 16 yaşında ve güzel bir diyalog kurdular, çok içten ve çok canayakın.

Z

Yeni şehire alışma sürecinde çocuğumla destek almak istedim.Ece Hanım'ı internetten araştırarak buldum.Güler yüzlü ve açıklayıcı konuşmaları var.Çocuğum çok sevdi memnunuz ve bizi çözüme ulaştıracağını düşünüyoruz.Destek alamaya yeni başladık bu süreçte memnunuz .Halen devam etmekteyiz.

T

Ece Hanım'ı tamamen tesadüf eseri buldum. Anksiyetem vardı ve şikayetim ile kendisine gittim.İyi ki de kesişmiş yollarımız.Her seans sonrası kendimle ilgili daha fazla aydınlama yaşıyorum.Çok ilgili ; danışanı hakkında yazdığı bütün notları okuyor. 1-2 ay önce konuşulan konulara bile hakim olduğunu görünce değerli hissediyorsunuz kendinizi en azından ben öyle hissediyorum.En beğendiğim özelliği; Asla PARA gözüyle bakmıyor size ,seans bitti dakikanız doldu’ başka danışan var demiyor, zaten seansa o kadar hakim ki bunu demesine gerek kalmıyor!!!! Yaptığı mesleğe ve danışanına saygı duyuyor etrafımdaki herkese öneriyorum.

M

Ece Hanım' İnternetten araştırmalarım sonucunda ulaştık.Kendisiyle oğlum ile ilgili görüşmeler oldu.İlgisi gerçekten çok güzeldi.Oğlum Ece Hanım'ı seviyor ve buda benim için çok önemliydi.Oğlum anneden ayrılma kaygısı yaşıyordu.Seans süreclerimiz ve sonuçları gayet başarılıydı çok memnunduk.Maddi durumdan dolayı seanslara ara vermek zorunda kalıyoruz.Ben kendisine tüm desteği için çok teşekkür ederim.

M

Oğlumun sıkıntıları için başvurdum.Şimdi verdiği tavsiyeler sayesinde yok denecek kadar azaldı sıkıntıları .Oğlumla da iletişimi gayet iyiydi.Ece Hanım'ı çok sevmiştik.İletişimi gayet iyiydi.Kısa zamanda hallettik, sonuç aldık.Oğlumun görüşme sonrasında sıkıntıları azaldı.Şu ana kadar aldığımız desteğin yeterli olduğunu düşünüyoruz.Seanslarımız devam etmekte.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Bireysel Psikoterapi
Çocuk ve Ergen Psikoterapisi
Bilişsel Davranışçı Terapi
WİSC-IV Zeka Testi
Denver-II Gelişimsel Taram...

Daha fazla