Son 30 gün içerisinde 20 ziyaret var

Adres

Yavuz Sultan Selim Mahallesi Mevlana Caddedi No234-1, Körfez , Kocaeli
Uzm.Dyt. Ecem Şahin

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Diyetisyen Randevusu

Özgeçmiş

Okullar / eğitimler

  • Kırklareli Üniversitesi Lisans (2016)
  • Okan ÜniversitesiYüksek Lisans (2019)

Hizmetler

Diyetisyen Randevusu


Yavuz Sultan Selim Mahallesi Mevlana Caddedi No234-1, Kocaeli

Ücretler Hakkında

Uzm.Dyt. Ecem Şahin

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Y
Konum: Uzm.Dyt. Ecem Şahin Pilates ve diyet

2 ayda 9kilo verdim çok memnunum daha önce çok denedim veremedim ama Ecem hanım in sayesinde kilo verdim teşekkür ederim


Ö
Konum: Uzm.Dyt. Ecem Şahin Sağlık Koçluğu Programları

Dyt.Ecem hanım ;
Alanında uzman nitelikte olup gerek beslenme hataları gerek günlük hayatta karşılaştığımız ve değiştiremediğiz beslenme zorlukları konusunda son derece aydınlatıcı bilgiler vererek bakış açımızı değiştirdi .
Kendisine ;hayata sağlıklı bakış açısı ve bizlere sağlıklı bir şekilde kilo verdirdiği için çok teşekkür ederiz.
İyi ki varsınız , iyi ki sizi tanımışız ????


D
Konum: Uzm.Dyt. Ecem Şahin Diyetisyen Randevusu

Ecem hanıma gitma sebebim fazla kilolarimdi. Cok genc olmasi sebebiyle once tereddut ettim ama teredfutlerim yetsizmis.çok cana yakın ve ilgili, danışanları ile uzun uzun görüşen sureci sizinle beraber goturen biŕ diyetisyen. Verdigi listelerle sizi bunaltmayan ve zora sokmayan biri. Sayesinde kilo vermeye d4vam ediyorum.Kensidine teşekkür ederim.


Ç
Konum: Uzm.Dyt. Ecem Şahin Zayıflama Programı

1,5 ayda 9kilo verdim kendisine çok teşekkür ederim.Gitmek isteyenlere tavsiyemdir;Düşünmeyin gidin.


S

Ecem Hanım'ın ofisi evime yakın olduğu için tercih etmiştim kendisini.Kendisi gerçekten tatlı dili ve güleryüzüyle çok iyi bir danışman.Diyete başladıktan sonra inceldim.Şu ana kadar 1 ay içerisinde 4 kilo kadar verdim.Listelerimiz de kolay uygulayabileceğimiz şekildeydi.


E

Kendisinden çok memnunum ve çevremde de herkese öneriyorum kendisini.Ben çok çabuk kilo verdim.Demir eksikliğim vardı.Ona göre ara öğünlerimi düzenledi kendisi. 2 ayda 6 kilo verdim.Listelerimi uygularken de marketten maliyetli şeyler alıp çıkmıyordum.Evimizde olan şeylerdi.Her zaman elimin altında olan şeylerden olması güzeldi.Güleryüzlü olması sizi motive ediyor ve hızlandırıyor.Hala devam ediyorum kendisiyle.Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.


B

Ecem Hanım fazlasıyla ilgili.Ben herhangi bir problem yaşamadım şu ana kadar.Görüşmelerimize de kendisiyle devam etmek istiyorum. Diyete başladıktan sonra öncekine göre daha az yorulduğumu hissediyorum.Aynı zamanda pilates dersi de alıyorum.İkisi birlikte fazlasıyla yeterli oluyor. Ben normalde sürekli ayakta çalışan biriydim.Diyet yapmadan önce fazlasıyla yorgun hissediyordum kendimi.Diyet ve sporla çok daha az yorulduğumu hissediyorum.Bu anlamda büyük katkısı oldu.10 gün kadar oldu ve ben kendim tartıldığımda başladığım kilomla şu anki kilom arasında 4 kilo fark var.Listelerimi alternatifli olarak hazırladı.Bir şey olmadığı zaman sunduğu seçeneklerle farklı şeyler tüketebiliyordum.Kendisinin de fazlasıyla canayakın ve gereken ilgiyi gösterdiğini düşünüyorum.


S

Ben kendisinden çok memnunum ve severek gidiyorum Kendisinden çok memnunum.Kendimi daha enerjik hissediyorum, daha mutluyum ve daha erken uyanıyorum. 2 hafta gibi bir sürecimiz oldu 4.5 kiloya yakın kilo verdim.Listemiz henüz oturmadı ama karbonhidrat tüketmiyorum ve Ecem Hanım'ın söylediklerini uyguluyorum.Kendisi çok güleryüzlü bir danışman.


T
Konum: Uzm.Dyt. Ecem Şahin Kişiye Özel Diyetler

Ecem Hanım'a güler yüzünden ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Orada geçirdiğim süre zarfında çok keyif aldım her detayı ile diyet süreci hakkında bilgilendirdi beni sağolsun ve yaptirdigim kan tahlili sonuçlarıma göre bir liste hazirladi inşallah verdiği liste sayesinde çok güzel sonuçlar alacağıma inaniyorum. Tekrar teşekkür ederim


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Okullar / eğitimler

  • Kırklareli Üniversitesi Lisans (2016)
  • Okan ÜniversitesiYüksek Lisans (2019)

Deneyimler

  • GentestDiet

Diğer içerikler

Röportaj