Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Şirinevler Mahallesi Alpaslan Caddesi No: 1, Karabük
Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı

Çok iyi demişlerdi gerçekten çok iyi. gördüğüm kadarıyle herkese de aynı titizlikle, eşit şartlarda davranıyor. Aile doktorumuz gibi, çocuklarımı kendisine götürüyoruz, aradan çok zaman geçsede tüm yapılanları hatırlıyor. Randevu alamasakda hep yardımcı oluyor. Kapısında beklerken sadece bizim değil tüm hastaları memnun konuşuyor.Küçük oğluma acil geniz eti, ve kulak ameliyatı dendi üstelik gittiğimiz doktor hiç tedavi başlamadan.Bir yakınım doktor hanımı önerdi. Doktor hanım önce ilaç tedavisi ile takip edeceğini gerekirse ameliyat edeceğini söyledi.Korkmamamız için bizi ikna etti. 1 ay tedavi sonrasında oğlumun hem duyması düzeldi hemde horlama durumu geçti.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

E

Hocamın acilen istanbula dönmesini bekliyoruuzz. Benim kulak ameliyatımı yapmıştı, çok ilgilenmişti, ameliyat sonrasıda tüm kontrolleri kendi yaptı. Birgün mesai çıkışına yakın kontrole gittim, acil ameliyata girmiş, benle birlikte 4 ameliyat hastası onu bekledik, saat baya geçti, çok yorgun geldi, hiç dinlenmeden bizi aldı. çok titiz ve bilgili.Sayende hocam kulağım artık akmıyor, arada kontrole gidiyorum ama siz gibi bakmıyolar, inşallah takrar dönersiniz. Elif

M

tüm doktorlara gittim, sesimde kısılma gitmedi.onu önerdiler. genç, ama çok bilgili,sesimi nasıl kullanacamı öğretti, bi de mide tedavisi verdi, aylardır geçmeyen şikayetim bi ayda düzeldi. teşekkür ediyorum, kontrolede ne zaman gitsem hatırlıyo. tüm akraba artık ona gidiyo.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet