Doç. Dr.

Emin Özkaya

Çocuk alerjisi

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri:

  • İki defa oğlumu götürdüm,doktor beyin ilgisizliği alakasızlıgı gerçekten sinirlerimi bozdu,bir doç.olarak ben söylemesem sorucagı tek kelime yok.ayrıca çocuğu ikinci kez götürdüğümde çocuğu muayene edin demesem etmeye niyetinde bile değil,ve birde doç.diye fark ücreti verip gidiyorum.ilaç almam için kendisinden rapor istedim cevabı biz rapor yazmıyoruz.pardon da alanında uzman bu raporu yazmıyorsa kim yazıcak.açıkçası gitmeden önce düşünün derim,çünki doktor beyin odasından çıktığınızda bir sürü cevabını alamadığınız sorularla dolu çıkıyorsunuZ...

  • Gerçekten kendisi çok iyi bir doktor. Yıllarca birsürü doktara göründüm ama bir faydası olmadı.bir gün akrabamızın tavsiyesi üzerine kendisine gittik ve tedaviye başladık 1yılda yaptırdığı tedavi ile alerjim yüzde elli azaldı gerçekten çok büyük yardımı dokundu sizlerinde gitmesini tavsiye ederim.

  • EMİN BEYLE OĞLUM BEŞ AYLIKTI TANIŞTIĞIMDA 7 SENE EMİN BEYDE TEDAVİ GÖRDÜ.ŞU ANDA ALERJİSİNİ VÜCUTTAN ATTI.EMİN BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .BU TARZ HASTALIKLARI OLAN KİŞİLERİN EMİN BEYİ KAÇIRMAMASINI TAVSİYE EDERİM.