Op. Dr.

Emrah Ereren verifiedCreated with Sketch.

Kalp ve damar cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Z
  Konum: Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Kalp Bypass Ameliyatı

  Yaklaşık 10 günlük Birunu hastanesi serüvenimizde sorularımızdan bıkmayıp güler yüzlülüğünü hiç esirgemeyen doktorumuz Emrah Bey'e çok teşekkür ederiz. Başarılı bypass ameliyatı , öncesi ve sonrası her zaman yakın takibi ile hastamıza her zaman moral vererek yanında oldu. Kontrollerini ve ilgisini babamdan hiç eksik etmedi. Her gün neredeyse 3-4 defa ziyaret ederek bizlere bilgilendirmeler yaptı.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Op.Dr. Emrah Ereren 2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur.Uzmanlık eğitimini 2009 yılında Gazi Fakültesi Tıp Üniversitesi'nde tamamlamıştır.
   Deneyimleri,
   Londra - Great Ormond Street Hospital Cardiothoracic Unit Observer (2006)
   Medical Park Ordu Hastanesi (2009)
   Diyarbakır Asker Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı (2010)
   Çorum Devlet Hastanesi (Mecburi Devlet Hizmeti) Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı (2010-2012)
   İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk E.A.H. - Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı (2013-2015)
   Medical Park İstanbul Gaziosmanpaşa Hastanesi - Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı (2015-2016)
   Memorial İstanbul Bahçelievler Hizmet Hastanesi - Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı (2016- 2018)
   Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı (2018 - Halen)
   Üye Olduğu Mesleki Dernek ve Kuruluşlar,
   Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği
   Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği
   CTSNET

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  22 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Z
   Konum: Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Kalp Bypass Ameliyatı

   Yaklaşık 10 günlük Birunu hastanesi serüvenimizde sorularımızdan bıkmayıp güler yüzlülüğünü hiç esirgemeyen doktorumuz Emrah Bey'e çok teşekkür ederiz. Başarılı bypass ameliyatı , öncesi ve sonrası her zaman yakın takibi ile hastamıza her zaman moral vererek yanında oldu. Kontrollerini ve ilgisini babamdan hiç eksik etmedi. Her gün neredeyse 3-4 defa ziyaret ederek bizlere bilgilendirmeler yaptı.

  • Konum: Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

   Diaabet hastası olan 71 yaşındaki babamızı 23.11.2017 de Memorial Hizmet Hastanesi’ nde kalbi besleyen 3 ana damar 1 aort kapakçığı 1 mitral kapakçık değişimleri ameliyat ekibinde bulunan Op. Dr. Emrah Ereren i tanımaktan çok mutlu olduk. Sevecen, güleryüzlü, günde en az 3-4 sefer yalnız bırakmayan, sorulan soruları bıkmadan özenle tek tek cevaplayan, basit tıbbi müdaheleleri dahi kendi yapmaktan kaçınmayan bir doktoru tanımaktan çok mutlu olduk. Ülkemizde iyi ki böyle doktorlarımız yetişmekte. (Allah sayılarını artırsın.)Herşey için çok teşekkür ederiz. Sarıgüllü ailesi

  • O
   Konum: Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi

   Babamın 02.08.2017 Tarihinde aynı anda Kalp Kapakçığı Değişimi Aort anevrizması Değişimi ve By-pass 3 damar Değişimini 8 saat süren operasyonun Başında ve Sonunda Hazır bulunan,Bizi her konuda Gece Gündüz Bilgilendiren soğuk Kanlı kalmamızı sağlayan doktorumuza çok teşekkür ediyoruz ne mutlu bizlere ki boyle yetenekli insanlarımız doktorlarımız var.

  • Memorial hizmet hastanesi operetör doktor Emrah ereren ve prof.doktor harun arbatlı hocamızın yapmış olduğu ameliyatlar çok basarılı ve herkese tavsiye ederim.

  • 81 yaşındaki babamın ayak damarlarına girişimsel anjio yaparak müdahalede bulundular. yaptıkları işlemlerde son derece tecrübeli ve her daim hastasını düşünerek hareket eden bir Doktor. Hata yakınlarının bilgilendirmesi, ilgisi ile sanki evimizden biri oldu. Kendisine sağlıklı, başarılı uzun yıllar diliyorum. Ülkemizin böyle başarılı ve mütevazi Doktorlara ihtiyacı var. Tekrar teşekkür eder saygılarımızı sunarım. Nadya Ünlüsoy

  • Memorial hizmet hastanesi kalp damar bölümünde sayın doktor Emrah Er eren tarafından varis ameliyatı oldum aynı gün yürüdüm inanın böyle iyi saygılı ilgili bir doktor ve hemşireler görmedim şahane bir doktor güzel bir hastane çok memnun oldum elleri dert görmesin sayın doktoruma ve mesai arkadaşlarına ve hastanize teşekkür ederim sevgilerimi sunarım.
   Yücel özkan

  • 30.12.2016'da annemizin acik kalp ameliyat'ı hizmet memorial hastanesinin kalp ve damar cerrahi bölümünün uzman ekibi tarafından başarılı bir şekilde yapıldı öncesi ve sonrasında emrah bey ve ekibi sayesinde düzenli olarak yapılan kontrol ve tetkiklerden hastaneden çok mutlu ayrıldık tabikide mutlu ayrılmamizin nedenlerinden biride emrah bey işinı cok seven samimi,guler yüzlü,hastasıni motife eden hiç usanmadan hasta yakınlarinin sorularinı cevaplayan branşında çok iyi bir dr. dur kendisine çok teşekkür ederiz(muradiye sevginer ve kızları)

  • Emrah Bey hastalarla empati kurabilen,merhametli,samimi ve içten bir doktordur.Ekibiyle birlikte üstün başarı gösteren Emrah Bey böbrek hastası olan babamın diyaliz sürecinde çok yardımcı oldu.Tedavi sürecindeki takibi ve psikolojik desteği için de ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.

  • Annemin kalp rahatsızlığı dolayısıyla tanıştığımız Emrah hocam; bize gösterdiği hassasiyet ve içten ilgisiyle ailemizden biri gibi oldu. 22 Ağustos 2016 tarihinde annemin kalp kapakçığı değişti bu başarılı operasyon için ve sonrasındaki yoğun ilgisinden dolayı bir kez de buradan teşekkür etmek istedim. Gerçekten sizin gibi hekimlere sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

  • 05 Mayıs 2016 tarihinde boyun damarı tıkanıklığı sebebiyle hastaneye yatışımız gerçekleşti.
   06 Mayıs 2016 tarihinde Sn.Emrah EREREN ve Sn.David SABA gibi çok değerli ve mesleklerinin tam anlamıyla üstadı olan hocalarımızın yapmış olduğu başarılı operasyon ile sıkıntılarımız sandığımızdan daha kısa süre ve daha hızlı şekilde giderildi.
   14 Mayıs 2016 tarihinde gittiğimiz kontrolde tamamen normale dönerek,sağlığımıza kavuştuğumuzu öğrendik.
   Hocalarımıza,tüm ekibine ve hastaneye can-ı gönülden teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
   Mükemmelsiniz.

   Saygı ve Sevgilerimizle...