Adres

Gzt.Hasan Tahsin Cad.Basın Sitesi 253 Sok.No 43 Yeşilyurt, Konak
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
K
Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Burun Estetiği

Eminim buradaki yorumları benim gibi okuyan araştıran vardır çünkü ben Erhan Beyi bu sayede buldum. Ameliyat sonrası minimum morarmam oldu, ağrım yoktu (alçının ağırlığı dışında). 1. haftamda gezmelere başlamıştım ve şuan 1. ayım taş gibi şiş durmayan doğal bir burnum var inanın, hatta ameliyat olduğumu bilmeyen tanıdıklarım fark etmediler bile :) Bu demek değil ki değişim çok az; inanılmaz değiştim artık profilimde barışığım çünkü çok güzel oldu.
'Emeğinize sağlık Erhan bey iyi ki yıllarca ertelemişim ve iyi ki sizi bulmuşum'


E
Konum: başka bir yer Sol el başparmak replasyon

2006 yılında geçirdiğim iş kazasında kopan baş parmağımı kurtara bilecek Türkiye’deki sayılı plastik cerrahlardan biri olduğunu tedaviden sonra öğrendim. Mütevaziliği ve samimiyeti, hasta kontrollerinde ki özverili çalışmasına hayran kaldım, Hocama başarılarının devamını dilerim.


D
Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Burun Estetiği

Yıllardır olmak istediğim burun ameliyatını Erhan beyle tanıştıktan sonra başka bir doktorla konuşma gereği bile duymadan kendisine oldum ve çok doğru bir karar vermişim. Çok doğal ve güzel bir burnum oldu sayesinde ayrıca süreç boyunca çook ilgiliydi. İyi ki tanımışım onu. Çok teşekkür ediyorum kendisine burdan tekrar


Ö

3 yıldır burun ameliyatı olup olmamak konusunda kararsızdım ama Erhan hocayla konuşunca kesin olarak karar verdim. Kendisi çok güvenilir ve güler yüzlü bir cerrah. 2 ay önce ameliyatımı oldum. Çok doğal ve tam istediğim gibi bir burnum oldu. Ameliyat sonrası süreçte de Erhan hoca beni çok rahatlattı ve çok ilgiliydi. Kendisine çok teşekkür ederim.


S
Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi El Cerrahisi

İş kazası sonrası acil gittiğim zamandan tutunda yapmış 5 in üzerinde ameliyatımda bana ve aileme güveni hissettirdi yüzü hep güldü. Uzun süre yatacak olmam ve refakatçiye ihtiyacım dolayısı ile özel oda konusunda yardımcı oldu. Ameliyatlarım öncesinde bana ne söylemişse örneğin 3.gün ayağa kalabilirsin söylemi günü gününe uyumluluk gösterdi. Yani konuya ne denli hakim bir hekim olduğunu defalarca kanıtlamış oldu. 6 ay yurt dışı görevi için Anrrşka'ya gittiğinde bile irtibatı bizimle hiç kesmedi. Özetle güven veren, özenli, saygılı ve çevresinden saygı gören bir hekim


A

Yaş ve doğumlarim nedeniyle göğüs dokumdaki sarkma ve küçüklük nedeniyle Dr Erhan beye muayene oldum. Bana çok nazik ve ilgili davrandı. Ameliyatta kalacak izden gogsumun kaç cm yukarı kalkacagindan ameliyat sürecinden olası tüm ihtimallerden detaylıca bahsetti. Hatta ben bir şey soracağım zaman zamanınızı alıyorum kusura bakmayın dediğimde,benim işim bu,sorun çekinmeyin dedi. Kendisi profesör olduğu için ben sabırsız bir tavır sergiler diye cekinmistim en başta.Ama o kadar alçakgönüllü davrandı ki, bu ameliyat sürecinde ve öncesinde beni çok rahatlatan bir tavirdi. Ameliyat kararı verildiğinde de işlemlerim çok kısa sürede bitti tarih verildi ve ameliyatımı oldum. Sonrasında da hep takip etti öncesi sonrası karşılaştırmaları bana göstererek yaptığı işi anlattı. Kisaca ben inanılmaz derecede hem ameliyat sonucundan hem de bana gösterilen nezaketten ve devlet Hastanesi'nde olmama rağmen verilen bakım ve hizmetten son derece memnun kaldım. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Bu ameliyatı olmak isteyen herkese de tavsiye ediyorum. Sonuç mükemmel çünkü.


B
Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Mhrs üzerinden kendisine jinekomasti problemim için randevu aldım. Gittiğimde kendisi yoktu asistan ilgilendi, ultrason istedi. Ultrasonu çektirdikten sonra bir süre zaman geçti, işlerimi ayarladıktan sonra tekrar gittim yine asistanı ilgilendi. Sadece yağ dokusu olduğunu, lipo ile alınabileceğini bana iletti. Ben onayladım zaten öyle olacağını tahmin ediyordum. 2 ekim tetkik 8 ekim yatış 9 ekim ameliyat olarak tarih verdiler. 2 ekimde gittim yine asistan beni tetkikler için yönlendirdi, hepsini hallettim gün içinde. 8 ekimde gel bilgi vereceğiz dediler. 8 ekim yani bugün gittim Erhan Bey yan odasından zahmet edip beni görmek istedi( ameliyata bir gün kalmış) ilk cümlesi ben seni hiç görmedim oldu.( benim burada yapabileceğim nedir ? Kendisi adına randevu alıyorum en az 5 kere gittim hepsinde asistanlardan başkasını görmedim.) üstümü çıkartmamı istedi, ve yaptığı 5 saniyelik muayenede ameliyata gerek olmadığını söyledi( üstelik ultrason raporuna rağmen ve sanki ben yokmuşum gibi direk asistanına söyledi) ve odadan çıktı. Bütün her şey tamam anestezi uzmanına bile gözüktüm, korseyi aldım, işimi gücümü bu ameliyata göre ayarladım, ailem kendini ona göre ayarladı, yarın ameliyatım var ve gösterdiği davranış bu kendisinin. Ben kesinlikle önermiyorum, Büyüdükçe küçülmeyi başaramamış bir hekimdir kendisi.


D
Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

yıllarca ertelediğim burun estetiği için kendisine başvurmuştum. mesleki yetkinliği ve iş disiplinini ilk ziyaretinizde anlayabilirsiniz. o kadar güvendim ki Erhan Hocaya klinikten çıktığım an doktor arayışım son buldu.
Rhinoplasti gibi bir ameliyat atlatıp 6. gün çalışmaya başladım. ameliyat sonrası süreci çok rahat atlattım. morluk ve ödemlerim kısa sürede geçti.
en önemlisi ise sonuç :) ben şu an ki burnum için herkese aynı cümleyi kuruyorum. biri benim elime kalem verip istediğin burnu çiz dese şu an sahip olduğum burundan daha güzelini çizemezdim. estetik olduğuna kimseyi inandıramadığım, oldukça doğal bir burnum var artık. Herşey için o kadar minnetarım ki, insanların hayatlarına dokunmaya devam edin Hocam, iyi ki varsınız.


A
Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diğer

Ben çok ciddi şekilde çene ve boğaz bölgemden yaralandım Erhan hocam sağolsun beni tekrardan eski halime kavuşturdu
Eline, gönlüne, kalbine sağlık çok teşekkür ediyorum


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş