Adres

Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 44, İzmit
Özel Konak Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

İhtiyacınız olan bilgiyi bulamadınız mı?

Diğer psikolog listesi göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Özel Konak Hastanesi cinsel sorunum

Yaklaşık 1 yıl önce cinsel isteksizlik yaşadığım ve bunun kız arkadaşımla olan ilişkimde sorun haline geldiği bir dönemde Esin Hanım'la terapiye başladım. Daha önce hiç psikolojik destek almamıştım ve ilk seansa oldukça çekinerek gittim. Terapide cinsel isteksizliğimin aslında ilişkimdeki dengesizliklerin bir sonucu olduğunu anladık. Yaşadığım problem kısa sürede tamamen ortadan kalktı. Sonrasında da terapiye düzenli bir şekilde devam ettim. Terapiler sayesinde kendimi daha iyi tanıdım ve ilişkimde göremediğim birçok şeyin farkında vardım. En önemlisi, yıllardır taşıdığım fakat değiştiremeyeceğimi düşündüğüm patolojilerimi çaba sarf ettikçe birer birer aştığımı gördüm. Esin hanım samimi iletişimi, sağladığı güven ilişkisi ve yaptığı tespitlerle çok başarılı bir terapist. Psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünen herkese gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye ederim.


Konum: Özel Konak Hastanesi

Çok başarılı bir psikolog. Bir arkadaşım tavsiye etti o vasıta ile gittim çok memnun kaldım inanılmaz güven oluştu. Hiçbir danışmana karşı daha önce bu kadar güvenememiştim. İşini çok iyi ve severek yaptığı çok belli kesinlikle danışmanımdan çok memnunum. Ben kanser hastasıyım, bu hastalığın duygusal travmalardan olduğunun bilincindeyim. Esin Hanım da bu işte çok daha başarılı. Çok ilginç korkularım vardı, bilmediğim yerde kaybolma korkum vardı, otobüse binip gidemezken şimdi kendime öz güvenim arttı. Kendimde çok büyük farklılıklar hissediyorum sayesinde. Kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.


Konum: Özel Konak Hastanesi

Esin Hanım'ı profesyonel olduğu için tercih etmiştim. Methini duymuştum. Çok fazla araştırma yapmış, birçok makalesi ve yazıları var. İşini ciddiye alan biri.Tavsiye üzerine gitmiştim ve çok memnun kalmıştım.Esin Hanım'ın bana bayağı faydası oldu. Majör depresyondayken benim danışmanlığımı yaptı. Ben olumlu bakıyorum kendisine. İşinin eri. Hoşgörülü ve akılcı yaklaşımları var. Beni çok etkiledi. Mantıklı çözüm yolları önerdi. Beni gerçekten yakalayacak şekilde yani anlayabileceğim şekilde olumlu ilerledik. Şu an için ara verdik ama devam etmeyi düşünüyorum. Kuşkusuz herkese tavsiye ederim. Çok olumlu yaklaşan biri. Kimseyi yabancılaştırmıyor.Her zaman akılcı yöntemlere başvuran biri. Herkese tavsiye ederim kendisini.


R

Esin hanım la iyi ki tanıştım. Yasadığım psikolojik sorun ne kadar hoş olmasa da kendisini tanıdığım için çok memnunum. Panik atak ve anksiyete beni bir anda yakaladığında cok çaresiz ve mutsuz hissediyordum kendimi. Bundan böyle hiç iyileşemeyecegime iliskin inancim o kadar kuvvetliydi ki bu dusunceyi degistirmem yolun buyuk bir kısmını kat etmem anlamına geliyordu. İşte Esin Hanım atak geldiğinde bununla nasil bahsetmem gerektigini ve atagi geldigi yere hizlica geri gönderebilmeyi ögretti bana. Atakların yanı sıra beni mutsuz eden seylerle yuzlesmemi sagladi. Kendisine en ufak bir kuşkum olduğu anda kolayca ulaşabilmem, yanımda olduğunu hissettirmesi ve asla ticari kaygılar duymaması mesleğine olan saygisinin göstergesi. Sonuc olarak tahmin ettiğimizden cok daha kisa surede iyileşmeye basladim ve seanslarimi tamamladım bile. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Hiç dusunmeden güvenilebileceğiniz bir psikolog.


Konum: Özel Konak Hastanesi test

Esin Hanım'a IQ testi için çocuk doktorumuzun tavsiyesi ile gittik.Yaklaşımı, karşılaması, çocuğa olan ilgisi ve yaklaşımı hiç tanımadığı halde çok güzeldi.Biz çok memnun kaldık. Esin Hanım'ın çocuğu karşılaması sayesinde çocuk hiç kaygı duymadan böyle bir teste girdi. İlk defa böyle bir şey yaşadı. Hiç rahatsız olmadan.Yaklaşık bir buçuk saat Esin Hanım ile birlikte odada kaldı. Beni istemedi yanında.Çocuğa yaklaşımı, onun açısından düşünmesi bizim için çok iyi.Çok memnun kaldık.Çocuğumuzla alakalı yine danışmanlığına gitmek istiyoruz. Çok memnun kaldık kendisinden.Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çevremde bu tür arkadaşlarımın çocukları için Esin Hanım'ı tavsiye ettik.Hiç tanımadan gittik ve gerçekten çok çok memnun kaldık.


N

Esin Hanım ile tanışmadan önce psikoloğa gitme fikrine önyargılıydım fakat; kendisi ile tanışmam tüm önyargılarımı yıktı. Olayları göremediğim açıdan görmemi ve tutarlı bir şekilde değerlendirmemi sağladı. Bana yaklaşımı, sıcaklığı, sempatikliği ve herşeyden önce profesyonelliği hayattan neredeyse kopma noktasına gelmiş olan bana yepyeni bir sayfa açmamı sağladı.
Eşim ile bitme noktasına gelen evliliğimizi resmen tekrar ayağa kaldırdı. Evliliğinizle ilgili karar vermeden önce Esin Hanım'la kesinlikle tanışın derim, şu anda bir bebek bekliyoruz ve ona "Esin" ismini vermeyi planlıyoruz. Kaybettiğim ve hiç olmayacak sandıklarımın hayatıma gelmesinde katkıda bulunduğunuz için çok teşekkürler Hocam!


S
Konum: Özel Konak Hastanesi

Bana çok faydası oldu Esin hanımın. Evliliğimin ilk senesinde hiç beklemediğim bir hayata girdikten sonra çok büyük sıkıntılar yaşadım.Artık asla olmayacağı konusunda düşünceler geldi aklıma eşimede yansıttım. O da böyle düşünüyordu. Sonra Esin ablayla bir şekilde referansla tanıştık. Hem bireysel, hem çift olarak gitmeye başladık.Kendi ne istediğimizi bize fark ettirdi. Evliliğimiz kurtardı. Şuan bir çocuğumuz var.Eşimin güzelliğinin daha çok farkına vardırttı. Evliliğimizi kurtardı. Darlandığımız zaman, bir şey olduğu zaman kendime getirtti. Hayatımın en büyük köşe başlarından biridir.Bir şekilde kendiminde, evliliğimin de farkına vardım.Herkesi ona yönlendiriyorum. Sorun olmayanlarında gitmesini söylüyorum rahatlamaları açısından.Bazı şeyleri yakınlarınıza düşündüğünüz kişilere anlatılmıyor.Esin abla gibi güvenilir,profesyonel konuşurken kendinizin farkına varıyorsunuz.Başka terapistlerede gittim ama ya para odaklı yada kitap üzerinde bana yaklaştılar. Benim yaşadıklarımı dikkate almadılar.Bunu farkettim ve hemen bıraktım.Ama Esin abla hem güvenilir, hemde tecrübeli bir insan olduğundan, insan olarak da güvenilir terapist olarak da tecrübeli olduğundan çok rahat ettim.Giden kişiler için şunu söyleyebilirim, büyük sıkıntılar olmasına gerek yok yolunuzun daha berraklaşması açısından insanlar gidebilir Esin Hanım'a.


S
Konum: Özel Konak Hastanesi sorunlarım

Araştırarak gittim. Kendisi çok güler yüzlü bir insan. Yanında rahat hissediyorum. Donanımlı ve bilgili biriisi ve sıcak kanlı. Kafanızın karışıklığını gideriyor. Doğru yönlendirmesinden ve sorunlarımı çözmesinden memnun kaldım. Seanslardan da memnun kaldım. Aldığım destek benim için yeterli. Çocuklarla ilgili sorunlarda ve kendileri içinde tereddüt etmeden başvurabilirler. Yakınlarıma tavsiye ediyorum.


Y

Esin hanım ile çalıştığı Kurum vasıtası ile tanıştık. Tanışıklığımız yaklaşık 2 sene oldu. İnsanlara karşı olan sempatisi ve güleryüzlülüğü sizi kensidine hemen ısındırıyor. Akıllı ve algı kapasitesi yüksek birisi olması sayesinde anlatılan konuları hemen kavrıyor ve hızlı çözüm getirebiliyor. Kendisini hem kişisel hem de uzmanlık alanındaki başarısı nedeni ile rahatlıkla herkese tavsiye ediyorum. 3 Sıfat ile tanımlamak gerekirse Sevecen, Akıllı ve İşinin Uzmanı diyebilirim.


F

ESİN hanım kendimi bulmamı sağlayan, her daim güler yüzüyle bana ışık saçan umut veren, karşılaştığım zorluklara kendisinin bana gösterdiği yollarla tekniklerle başrtmemi sağlayan benim gizli sadık güvenilir sırdaşım. Bu kadar yoğun şekilde etkilenmeden nasıl çalıştığını akıl erdiremediğim ESİN hocama sevgiler.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş