Dr. Öğr. Üyesi

Fatih Atmaca

verifiedCreated with Sketch.

Göz hastalıkları

14 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 202 3434

Randevu al Son 30 gün içerisinde 306 profil ziyareti var

Dr. Öğr. Üyesi Fatih Atmaca,Medical Park Bahçelievler Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • T
  Yer: başka bir yerHizmet: Genel göz kontrollerim

  Her seferinde güleryüzlü karşılama ve nezaketi ile eşsiz bir kişiliğe sahip olan meslektaşımın başarılarının devamını dilerim.

  Mesleğinde başarılı olan ve gönül rahatlığı ile tedavi olabileceginiz bir hekimdir.

 • S
  Yer: Medical Park Bahçelievler HastanesiHizmet: Ameliyat oncesi son bir hekime danisma

  Ziyaretimin sebebi ameliyat dedikleri bir rahatsızlık idi.
  Tedavi sırasında yapılan bilgilendirmeler rahatlatıcıydı. Tedavi sonrasındaki gelişimden de oldukça memnunum. Ameliyata gerek olmadan tedavi yapılabilmesi de ayrıca teşekkürlüktü...

  Sonsuz teşekkürler.

 • I
  Yer: Medical Park Bahçelievler HastanesiHizmet: Goz rahatsizligi

  Ilk olarak televizyon programında görmüştüm daha sonra Medical parktan randevu alıp kendisini ziyaret ettim rahatsızlığımı anlattım ve tedaviden şu an çok memnunum kendisine teşekkürlerimi iletmek istiyorum

 • Yer: Medical Park Bahçelievler HastanesiHizmet: göz derecesi kontrolü

  Daha önce de birçok göz hekimine gittim lakin böyle bilgili böyle ilgili bir Hekim hiçbir yerde görmedim
  Işini layıkıyla yapan bir insan
  Teşekkürler hocam

 • Y
  Yer: başka bir yerHizmet: Genel goz muayenesi

  Kesinlikle teşekkürü hak eden bir hekim gerek tıbbi açıdan gerek Nezaket açısından kesinlikle teşekkür etmeden geçmek istemedim

 • Bilgi,Tecrübe Ve İlgisiyle hocama binlerce kez teşekkür ediyorum.10 senedir gözlük kullanıyordum.Hocamın tavsiyesiyle lasik ameliyatı ile yeni gözlüksüz bir hayata başladım Fatih Hocamın sayesinde.Hocam hep size dua edecem ömrüm boyunca...

 • Göz muayenesi için medikal parka gittim. Orda çok sıcakkanlı ve samimi biri olan Fatih Bey ile tanıştım. Amacım göz numaralarımı yenilemekti. Fakat fatih hoca, lazer ile ilgili son teknolojilerinden bahsetti ve gözümün lazerle uyumlu olduğunu tetkik etti. Yaklaşık 10 gün önce lazer tedavisi oldum. Gözlük ve lens derdinden kurtuldum. Şuanda gözlüklü halimden çok daha iyi görüyorum. Düşünenlere şiddetle tavsiye ederim. Tekrardan Fatih hocama çok teşekkür ediyorum.

 • 15 gün önce lazer göz ameliyatı oldum. Pozitif enerjisi, bilgi becerisi, ve hastalarına olan ilgisinden dolayı çok memnun kaldım.5 yıldız az gelir Fatih Beye :) Kesinlikle tavsiye ederim ve edeceğim de. Çok teşekkürler.

 • Z

  Pozitif enerjisi, güler yüzü, hoş sohbetiyle alışık olmadığım kadar memnun kaldığım göz doktorum. Gözümde bulunan siğiller için birkaç doktor gezdikten sonra en son gittiğim doktorum, birkaç dakika içinde ne olduğunu anlamadan sorunumu çözmüştür.Bir sonraki muayeneme kadar da yaralarım iyileşmişti zaten.. Benzer sorunları yaşayan varsa şiddetle tavsiye ederim.

 • Kiz kardesimin goz muayenesine gittik bilgi ve becerinin yaninda hasta ve yakinlariyla olan iletisimi ve ilgisinden ayrica kiz kardesimle olan diyalogundan cok memnun kaldik.. Cok tesekkur ederiz..

 • M

  Oğlumun astigmatı vardı. Yer olarak en yakın hastane olduğu için aynı zamanda tavsiye eden yakınlarım olmuştu hastane olarak. Fatih beye tesadüfen muayene olduk. Hastalarına yaklaşımı süper. Oğlum 5 yaşında ve ona diyalogu çok iyi idi. Aynı zamanda bizlere de detaylı bilgi aktardı. 2. gidişimizde hemen bizleri hatırladı, bu da benim için çok önemliydi.

 • D

  Eşimin sol gözünde ödem oluşmasından dolayı hastaneye başvurduk. Doktorumuz, çok ilgilendi, hemen röntgen çektirip teşhisi koydu ve tedaviyi bize çok detaylı anlattı. İki gün sonra, eşimi çok başarılı bir şekilde ameliyat etti. Son derece pozitif, ilgili, iyi kalpli bir insan, gerçek bir doktor.

 • M

  anneannemin katarakt ameliyatını başarıyla gerçekleştiren, ilgi ve alakasını eksik etmeyen hocamıza yürekten teşekkür ediyoruz. bizim için sıkıntılı olabilecek bir süreci kolaylıkla aşmamıza buyuk destek oldu.

 • S

  paintball mermisi cocuğumun göz kapagına gelmişti. kapak parçalanması nedeniyle kan revan içinde hemen hastaneye gittik. Doktor bey cocuğumla çok ilgilendi. Hemen ameliyata aldı ve ameliyatımız oldukça başarılı oldu. Çok memnun kaldık. kendisine teşekkur ediyoruz.

Hakkımda