Doç. Dr.

Fatih Duygun verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Konum: Antalya Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Kalca protez amaliyati

  Doğuştan kalca cikigin vardı yasin 45 ayağım 8 santim kısaydı sn doçent doktorum amaliyat etti beni ve şimdi ayak kisaligim kayboldu ve topallamiyom allah senden razi olsun

 • Hakkımda

  Hastalıklar

  Hizmetler

  Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

  Varlık Mah. Kazım Karabekir Cad, 07050 Muratpaşa

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  14 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Konum: Antalya Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Kalca protez amaliyati

   Doğuştan kalca cikigin vardı yasin 45 ayağım 8 santim kısaydı sn doçent doktorum amaliyat etti beni ve şimdi ayak kisaligim kayboldu ve topallamiyom allah senden razi olsun

  • Konum: Antalya Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Yanlış kaynayan kırık kol

   8 yaşındaki kardeşimin sol bileği kırılma sonucunda yanlış kaynamıştı.10 ağustos günü ameliyatı Fatih bey yaptı. Ve ameliyatın iyi geçtiğini söyledi. Ertesi gün de taburcu olduk.Tavsiye üzerine seçimimiz Fatih beyden yana olmuştu. İyi ki bu yönde karar vermişiz. Fatih beye,asistanları; Armağan ve Aydoğan beye her şey için teşekkür ediyoruz .

  • Ş
   Konum: Antalya Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Diz Problemleri nedeni ile tavsiye edildi

   02.08.2018 tarihinde Eşimin sol diz (menüsküs) ameliyatını gerçekleştiren Doç.Dr. Fatih DUYGUN hocamıza ve ekibine çok teşekkür ederiz. Kendisi son derece mütevazi, net ve hızlı karar alan dolayısı ile hastaya da çok güven veren bir hekim. Ameliyat sonrası bir gün hastanede kaldık ve ertesi günü taburcu olduk. Evimize geçtiğimizden bu tarafa ağrı kesici bile kullanmadık. Çok başarılı ve temiz operasyon yapıldığı ortada. Tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

   Şevket-Gül KIR

  • H
   Konum: Antalya Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Ayak Amputasyonu

   İleri görüşlü, sempatik, espirili, işinin piri bir doktor. Gerek abimin hastalık süreci gerekse sonrasında baya yardımcı oldu bizlere. Hiçbir doktorun yapamayacağı şeyleri bizlere yaptı. Başta Dr.Fatihe ve asistanlarına teşekkürü borç biliriz iyi ki vardınız

  • O
   Konum: Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

   17 Ağustos 2017 tarihinde motosiklet kazası yaptım 6 ay 8 ay emeği çok oldu bize çok iyi güler yüzlü anlayışlı bir doktor Antalya en iyi ortopedi Doktorlarından biri olduğundan şüphem yok.

  • Z
   Konum: Antalya Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Kalça Protezi

   Annem 73 yasında kalca protezi ameliyatı oldu.Dr Fatih duygun hocam bu ameliyatı büyük bir basarıyla gerceklestirdi.Annem şu an yürüyebiliyor.Agrıları yok denecek kadar azaldı.Fatih hocam ve ekibine çok tesekkur ediyorum.

  • Konum: Antalya Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Skolyoz Ameliyatı

   Skolyoz ameliyat oldum (bildiğiniz gibi çok riskli ve zor bir ameliyattır) başarılı geçti. Fatih Bey çok dikkatli, samimi ve profesyonel bir doktor. Hastayken doktor bey her gün yanıma geldi ve çok iyi ilgilendi, Sayesinde şuan iyi hissediyorum çünkü benim için bir mucize yarattı...çok teşekkür ederim!!

  • Beş gün önce sol diz ön çapraz bag amaliyatı oldum işinin ehli olmasının yanında çok cana yakın ve mütavazı bir insan herşey için çok teşekkür ederim tamamen kopan bağı bi nevi nakil yaparak tedavi ettiniz evde tedavi sürecim devam ediyor ve hergün ayağımın iyiye gittiğini görebiliyorum herşey için tekrar teşekkürler saygıla

  • H

   dirseğimde oluşan eklem kıkırdak ve kemik kırığına platin takarak başarılı bir ameliyatla müdahale ettiği için ayrıca diğer doktorlar gibi umursamaz tavırla değil telkin edici ve samimi davranışları için teşekkürü borç bilirim. allah razı olsun:)

  • C

   Dizime yapmış olduğu başarılı protez ameliyatından ve sonrasında göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı Dr.Fatih beye içtenlikle teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.