Fatih Gören, Kulak Burun Boğaz Tepebaşı

Op. Dr. Fatih Gören

Kulak burun boğaz

53 görüş
0850…

Adres

Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı
Özel Ümit Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Randevu takvimini isteyin
Ace European Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, + 17 daha fazla

Adenoidektomi

Burun Estetiği

Rinoplasti +23 daha fazla

Polisomnografi

Horlama Cerrahisi

Somnoplasti

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. Fatih Gören, Eskişehir Özel Ümit Batıkent Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir. Kulak burun boğaz alanında uzmanlaşan Fatih Gören aynı zam...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Nazal Septum Deviasyonu
 • Uyku Apnesi
 • Eksternal Otit
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 2000
 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 2001 - 2004

Fotoğraflar


Videolar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
53 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Özel Ümit Hastanesi

Fatih bey ile tanismamiz annemin vertiko tedavisi ile başladı sonra eşimin burun ameliyati benim kulak ameliyatım ve akrabalarımın tedavileri ilede devam etti nasipse yarin oğlumun genizeti ve kulak ameliyatıni gerceklestirecek ailemizin doktoru seviyor güveniyor tavsiye ediyoruz yolu bahtı açık olsun iyiki varsınız hocam


M
Konum: Özel Ümit Hastanesi Rinoplasti,sinüs ameliyatı

Yaklaşık 10 gün önce kusursuzca yapmış olduğu ameliyatım için çok teşekkür ederim İy ki sizi tanımışım kararımın ne kadar doğru olduğunun gün geçtikçe daha iyi anlıyorum ameliyat sonrası yaşamayı düşündüğüm morarma,şişme ve ağrı gibi olumsuzlukların hiç birini yaşamadım benim gibi sorunu olan herkese Fatih beyle görüşmelerini şiddetle tavsiye ederim hastasına olan yaklaşımı ve açıklamaları ile psikolojik olarak hazırlaması kişinin rahatlamasını sağlıyor tekrardan Fatih beye ve yanındaki bütün ekipe teşekkürler


Konum: Özel Ümit Hastanesi Burun kemigi darlığı

Burun kemiğim de daralma vardı hocam ameliyat etti sonuç mükemmel allah razı olsun Rabbim başımızdan ayırmasın herkeze söylüyorum benim gibi onlarda doktorumuzun tedavisini görsünler


N
Konum: Özel Ümit Hastanesi Rinoplasti

Burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde araştırmalarım sonucu Fatih bey'e ulaştım ameliyat hakkında gerekli bütün açıklamaları bana yaptıktan sonra ameliyatla ilgili aklımda soru işaretleri kalmamıştı ve rinoplasti ameliyatımı Fatih bey'e yaptırmaya karar verdim gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası hastaya yaklaşımı,tedavi hakkında açıklamaları Fatih bey'i iyi ki seçmişim dedirtti.Rinoplasti ameliyatı zor bir ameliyat gibi gözüksede benim morluğum ve ağrılarım olmadı ilk 3-4 gün şişliklerim oldu onlar da zamanla geçti pansumanlarımda hiç acı hissetmedim rinoplasti ameliyatı olmak isteyen herkese Fatih bey' i gönül rahatlığıyla öneriyorum.


Oğlum estetik oldu Fatih gören beye çok başarılı ve bizimle çok ilgilendi güler yüzlü ve çok iyi bir hekim herşey için teşekkürler Fatih gören bey ben 10 üzerinden 10 veriyorum yıldız olarak tavsiye ederim Fatih beyi hiç şüpe yapmayın onun hastasıysanız


S

2015 yılında ses tellerime yakın noktada bulunan polipler için ne yapabileceğimi öğrenebilmek üzere, şehrimizdeki bir kaç KBB hekimi ile görüşmüştüm. Ameliyat olma zorunluluğum gündeme gelmişti.

Sağlık sorunları yaşandığında aniden ortaya çıkan, çevremizdekilerin başına gelen olumsuz durumlar ve internette bulunan kirli bilgiler yavaş yavaş benim kulağıma da gelmeye başlamıştı. Ameliyat olma konusunda doğru şekilde ikna olmaya ihtiyacım vardı.

Fatih Bey, ilk muayenesinden itibaren;
Arkadaşça yaklaşım şekli, aklıma takılan tüm soruları, sabırla ve güven veren tavrıyla cevaplaması ile diğer meslektaşlarının önüne geçmişti.

“Fatih Bey bu görüşmelerde, yaşıma ve fiziksel özelliklerime göre detaylı değerlendirmelerde de bulundu. Ense kalınlığımın fazla olması sebebi ile poliplere ulaşamama ihtimalinin küçükte olsa bulunduğunu. Poliplere ulaşamaması durumunda mikro cerrahi yöntemi ile gerçekleştireceği operasyonu sonlandıracağını ve alternatifleri beraberce değerlendireceğimizi iletti.”

Nihayet İkna olmuştum, endişe ettiğim her sorunun cevabını almıştım. Ameliyat gününü belirledik.14 Temmuz 2016 tarihinde başarılı bir operasyon geçirdim ve aynı gün evime döndüm. Çok şükür her şey yolunda.

Fatih Bey’e ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Saygılarımla,
Sıddık Tümtürk

Op. Dr. Fatih Gören

çok teşekkür ederim sıddık bey tekrar geçmiş olsun


بعد السلام والتحية ... كنت أعاني من مشاكل في الجيوب الأنفية بشكل لا يوصف حتى قمت برحلة لتركيا وقمت بالكشف عند د.فاتح چورن الذي قام بإجراء العملية على الجيوب ب وكانت العملية دقيقة وممتازة وبلا أية مضاعفات, اشكر الدكتور على هذه العملية وعلى هذا الجهد الرائع الذي بذله معي وأتمنى له التوفيق في حياته العملية ومجال الطب ولكم مني جزيل الشكر


في البداية اقدم الشكر والامتنان للدكتور المحترم فاتح على حسن معاملته ولطفه
زرت العديد من الاطباء في مجال الانف والاذن والحنجرة لسنوات عديدة وكان الدكتور فاتح من احسن الدكاترة الذين زرتهم
انصح كل من يعاني من مشاكل في الانف والاذن والحنجرة بزيارته

Op. Dr. Fatih Gören

عليك العافية


At first i 'd like to thanks doctor Fatih Gören for his help and kindness with me.
I was having a problem in my right tonsil there was a pice of wart on it,
I worried so much about it
But thank to god and Dr.fatih he solved it so smoothly and with out a pain,
I advice that if any one have a problem in (Ear,nose and throat ) to go to him without any worry

Op. Dr. Fatih Gören

THANKS Get well soon


Öncelikle herkese merhaba ben Arda bundan yaklaşık 11-12 yaşlarımda basketbol oynarken arkadaşımın dirseği burnuma gelmişti ve 10 15 dakika boyunca burnum kanamıştı. ertesi gün devlet hastanesine gidip ameliyat olmamı söylediler ardından ameliyata gerek yok diyip geri yollamışlardı beni. gel zaman git zaman burnumdaki kemikler kaynaşmaya başladılar. 2011 senesinden itibaren burnumun sol kanalından tam olarak nefes alamıyordum. bunu fazla dert etmemiştim. 2014 yılında düzgün nefes alamamak beni çok zorlamaya başlamıştı. güne uyandığımda çok yorgun ve halsiz hissediyordum gün içinde çabuk yoruluyordum. ayrıca geceleri horladığımı ve nefesimin kesildiğini hissediyordum. 2016 yılında tamamen sol kanaldan nefes alamamaya başlamıştım.gelecekteki işimin de gereği burnumda bir problem olmaması gerekiyordu.
buradan sonra yazdıklarımı dikkatlice okuyun lütfen. şu ana kadar tüm bildiklerinizi unutun. internetten birçok araştırma yaptım burun ameliyatı ile ilgili internette ameliyat sonrası göz altlarında morarmalar yüzde şişlik geçmeyen ağrılar gibi çok bilgi mevcut. dikkat ederseniz bu bilgiler 3-4 sene önce yazılmış bilgiler. 3-4 sene önceki teknoloji ile bu günkü teknolojinin aynısı olmasını bekleyemezsiniz. tekrardan internetten araştırdığım bilgilere göre Fatih Bey'in çok iyi olduğunu duydum ve gördüm.

20 eylül 2016 tarihinde hemen randevu aldım. Fatih Bey ve yardımcısı oldukça sıcak karşıladılar beni sonra sorunumu anlattım. doktorumuzun kontrolü sonucunda burnumda deviasyon olduğunu ve ameliyatın şart olduğunu söyledi. Ameliyat için çok endişelerim vardı. Fatih Bey ameliyatın kısa süreceğini şu an nasıl görünüyorsam ameliyat sonrasında da aynı şekilde çıkacağımı söylemişti ve bu beni çok rahatlatmıştı. ailemle görüştükten sonra 21 eylül sabahına ameliyat için anlaştık.

ister istemez ameliyat günü stres oluyorsunuz ama Fatih bey ve ekibine güvendiğim için o stres ortadan kalkıyordu. ameliyata girmemle çıkmam bir oldu. ameliyat sonrası fatih bey yanıma gelerek rinoplasti ameliyatının çok başarılı geçtiğini söyledi ve burnumda silikon tamponların olduğunu 2 gün sonrada onları çıkartmak için geleceğimi söyledi. eve gittiğimde ne göz altlarımda en ufak bir morarma ne de burnumun üzerinde bir bandaj yoktu çok şaşırtıcıydı. internette okuduğum şeylerle yakından uzaktan alakası yoktu. burnumda ağrı var mı diye soracak olursanız çok az bir sızı vardı o kadar o da 2 gün sürmüştü.
silikonları çıkartmaya gitmeden önce çok sancılı olduğunu internette okudum. o korkuyla gittim Fatih beyin yanına koltuğa oturdum gözlerimi kapattım. sonra Fatih bey silikonları çıkarttı ve bitti dedi. ne olduğunu anlamadım acımadı bile. nefes almaya başlayınca tamamen farkı hissettim. burnumun her iki kanalından aynı an da nefes alıp verebiliyorum. artık güne uyanırken daha iyi daha pozitif hissediyorum kendimi. Allah ondan ve yardımcısından razı olsun.
Fatih Bey hakkında biraz kişisel görüşümü vermek gerekirse; odaya girdiğiniz ilk andan itibaren zaten sizi güler yüzlü bir doktor ve yardımcısı sizi bekliyor. Fatih bey doktor-hasta olarak yaklaşmıyor size bir abi, bir arkadaş olarak yaklaşıyor. ne şikayetiniz varsa hemen Opr.Dr. Fatih Gören Bey'e randevunuzu alın ve probleminizi ortadan kaldırın bir saniye bir düşünmeyin. Fatih bey ve ekibine başarılarının devamını diliyor. sağlığınızı ihmal etmeyin.herkese geçmiş olsun diyorum.

Op. Dr. Fatih Gören

çok teşekkürler geçmiş olsun


Hizmetler

Adenoidektomi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Burun Estetiği


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Rinoplasti


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Polisomnografi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Horlama Cerrahisi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Somnoplasti


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Sinüs Cerrahisi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Nazal Valv Cerrahisi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Türbinektomi(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması)


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Timpanoplasti(Kulak Zarı Ameliyatı)


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Orta Kulak Ameliyatı


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Otoakustik Emisyon


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Kulak Tüpü Takılması


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Odiyometri-Odyometri


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Timpanotomi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Laringoskopi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Larenjektomi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Glossektomi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Paratiroidektomi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Hemiglossektomi


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Randevu


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Botoks


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Dudak Dolgusu


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi


Yüz Dolgusu


Batıkent Mah. Gerekli Sok.No:13, Tepebaşı

Özel Ümit Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
53 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Özel Ümit Hastanesi

Fatih bey ile tanismamiz annemin vertiko tedavisi ile başladı sonra eşimin burun ameliyati benim kulak ameliyatım ve akrabalarımın tedavileri ilede devam etti nasipse yarin oğlumun genizeti ve kulak ameliyatıni gerceklestirecek ailemizin doktoru seviyor güveniyor tavsiye ediyoruz yolu bahtı açık olsun iyiki varsınız hocam


M
Konum: Özel Ümit Hastanesi Rinoplasti,sinüs ameliyatı

Yaklaşık 10 gün önce kusursuzca yapmış olduğu ameliyatım için çok teşekkür ederim İy ki sizi tanımışım kararımın ne kadar doğru olduğunun gün geçtikçe daha iyi anlıyorum ameliyat sonrası yaşamayı düşündüğüm morarma,şişme ve ağrı gibi olumsuzlukların hiç birini yaşamadım benim gibi sorunu olan herkese Fatih beyle görüşmelerini şiddetle tavsiye ederim hastasına olan yaklaşımı ve açıklamaları ile psikolojik olarak hazırlaması kişinin rahatlamasını sağlıyor tekrardan Fatih beye ve yanındaki bütün ekipe teşekkürler


Konum: Özel Ümit Hastanesi Burun kemigi darlığı

Burun kemiğim de daralma vardı hocam ameliyat etti sonuç mükemmel allah razı olsun Rabbim başımızdan ayırmasın herkeze söylüyorum benim gibi onlarda doktorumuzun tedavisini görsünler


N
Konum: Özel Ümit Hastanesi Rinoplasti

Burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde araştırmalarım sonucu Fatih bey'e ulaştım ameliyat hakkında gerekli bütün açıklamaları bana yaptıktan sonra ameliyatla ilgili aklımda soru işaretleri kalmamıştı ve rinoplasti ameliyatımı Fatih bey'e yaptırmaya karar verdim gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası hastaya yaklaşımı,tedavi hakkında açıklamaları Fatih bey'i iyi ki seçmişim dedirtti.Rinoplasti ameliyatı zor bir ameliyat gibi gözüksede benim morluğum ve ağrılarım olmadı ilk 3-4 gün şişliklerim oldu onlar da zamanla geçti pansumanlarımda hiç acı hissetmedim rinoplasti ameliyatı olmak isteyen herkese Fatih bey' i gönül rahatlığıyla öneriyorum.


Oğlum estetik oldu Fatih gören beye çok başarılı ve bizimle çok ilgilendi güler yüzlü ve çok iyi bir hekim herşey için teşekkürler Fatih gören bey ben 10 üzerinden 10 veriyorum yıldız olarak tavsiye ederim Fatih beyi hiç şüpe yapmayın onun hastasıysanız


S

2015 yılında ses tellerime yakın noktada bulunan polipler için ne yapabileceğimi öğrenebilmek üzere, şehrimizdeki bir kaç KBB hekimi ile görüşmüştüm. Ameliyat olma zorunluluğum gündeme gelmişti.

Sağlık sorunları yaşandığında aniden ortaya çıkan, çevremizdekilerin başına gelen olumsuz durumlar ve internette bulunan kirli bilgiler yavaş yavaş benim kulağıma da gelmeye başlamıştı. Ameliyat olma konusunda doğru şekilde ikna olmaya ihtiyacım vardı.

Fatih Bey, ilk muayenesinden itibaren;
Arkadaşça yaklaşım şekli, aklıma takılan tüm soruları, sabırla ve güven veren tavrıyla cevaplaması ile diğer meslektaşlarının önüne geçmişti.

“Fatih Bey bu görüşmelerde, yaşıma ve fiziksel özelliklerime göre detaylı değerlendirmelerde de bulundu. Ense kalınlığımın fazla olması sebebi ile poliplere ulaşamama ihtimalinin küçükte olsa bulunduğunu. Poliplere ulaşamaması durumunda mikro cerrahi yöntemi ile gerçekleştireceği operasyonu sonlandıracağını ve alternatifleri beraberce değerlendireceğimizi iletti.”

Nihayet İkna olmuştum, endişe ettiğim her sorunun cevabını almıştım. Ameliyat gününü belirledik.14 Temmuz 2016 tarihinde başarılı bir operasyon geçirdim ve aynı gün evime döndüm. Çok şükür her şey yolunda.

Fatih Bey’e ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Saygılarımla,
Sıddık Tümtürk

Op. Dr. Fatih Gören

çok teşekkür ederim sıddık bey tekrar geçmiş olsun


بعد السلام والتحية ... كنت أعاني من مشاكل في الجيوب الأنفية بشكل لا يوصف حتى قمت برحلة لتركيا وقمت بالكشف عند د.فاتح چورن الذي قام بإجراء العملية على الجيوب ب وكانت العملية دقيقة وممتازة وبلا أية مضاعفات, اشكر الدكتور على هذه العملية وعلى هذا الجهد الرائع الذي بذله معي وأتمنى له التوفيق في حياته العملية ومجال الطب ولكم مني جزيل الشكر


في البداية اقدم الشكر والامتنان للدكتور المحترم فاتح على حسن معاملته ولطفه
زرت العديد من الاطباء في مجال الانف والاذن والحنجرة لسنوات عديدة وكان الدكتور فاتح من احسن الدكاترة الذين زرتهم
انصح كل من يعاني من مشاكل في الانف والاذن والحنجرة بزيارته

Op. Dr. Fatih Gören

عليك العافية


At first i 'd like to thanks doctor Fatih Gören for his help and kindness with me.
I was having a problem in my right tonsil there was a pice of wart on it,
I worried so much about it
But thank to god and Dr.fatih he solved it so smoothly and with out a pain,
I advice that if any one have a problem in (Ear,nose and throat ) to go to him without any worry

Op. Dr. Fatih Gören

THANKS Get well soon


Öncelikle herkese merhaba ben Arda bundan yaklaşık 11-12 yaşlarımda basketbol oynarken arkadaşımın dirseği burnuma gelmişti ve 10 15 dakika boyunca burnum kanamıştı. ertesi gün devlet hastanesine gidip ameliyat olmamı söylediler ardından ameliyata gerek yok diyip geri yollamışlardı beni. gel zaman git zaman burnumdaki kemikler kaynaşmaya başladılar. 2011 senesinden itibaren burnumun sol kanalından tam olarak nefes alamıyordum. bunu fazla dert etmemiştim. 2014 yılında düzgün nefes alamamak beni çok zorlamaya başlamıştı. güne uyandığımda çok yorgun ve halsiz hissediyordum gün içinde çabuk yoruluyordum. ayrıca geceleri horladığımı ve nefesimin kesildiğini hissediyordum. 2016 yılında tamamen sol kanaldan nefes alamamaya başlamıştım.gelecekteki işimin de gereği burnumda bir problem olmaması gerekiyordu.
buradan sonra yazdıklarımı dikkatlice okuyun lütfen. şu ana kadar tüm bildiklerinizi unutun. internetten birçok araştırma yaptım burun ameliyatı ile ilgili internette ameliyat sonrası göz altlarında morarmalar yüzde şişlik geçmeyen ağrılar gibi çok bilgi mevcut. dikkat ederseniz bu bilgiler 3-4 sene önce yazılmış bilgiler. 3-4 sene önceki teknoloji ile bu günkü teknolojinin aynısı olmasını bekleyemezsiniz. tekrardan internetten araştırdığım bilgilere göre Fatih Bey'in çok iyi olduğunu duydum ve gördüm.

20 eylül 2016 tarihinde hemen randevu aldım. Fatih Bey ve yardımcısı oldukça sıcak karşıladılar beni sonra sorunumu anlattım. doktorumuzun kontrolü sonucunda burnumda deviasyon olduğunu ve ameliyatın şart olduğunu söyledi. Ameliyat için çok endişelerim vardı. Fatih Bey ameliyatın kısa süreceğini şu an nasıl görünüyorsam ameliyat sonrasında da aynı şekilde çıkacağımı söylemişti ve bu beni çok rahatlatmıştı. ailemle görüştükten sonra 21 eylül sabahına ameliyat için anlaştık.

ister istemez ameliyat günü stres oluyorsunuz ama Fatih bey ve ekibine güvendiğim için o stres ortadan kalkıyordu. ameliyata girmemle çıkmam bir oldu. ameliyat sonrası fatih bey yanıma gelerek rinoplasti ameliyatının çok başarılı geçtiğini söyledi ve burnumda silikon tamponların olduğunu 2 gün sonrada onları çıkartmak için geleceğimi söyledi. eve gittiğimde ne göz altlarımda en ufak bir morarma ne de burnumun üzerinde bir bandaj yoktu çok şaşırtıcıydı. internette okuduğum şeylerle yakından uzaktan alakası yoktu. burnumda ağrı var mı diye soracak olursanız çok az bir sızı vardı o kadar o da 2 gün sürmüştü.
silikonları çıkartmaya gitmeden önce çok sancılı olduğunu internette okudum. o korkuyla gittim Fatih beyin yanına koltuğa oturdum gözlerimi kapattım. sonra Fatih bey silikonları çıkarttı ve bitti dedi. ne olduğunu anlamadım acımadı bile. nefes almaya başlayınca tamamen farkı hissettim. burnumun her iki kanalından aynı an da nefes alıp verebiliyorum. artık güne uyanırken daha iyi daha pozitif hissediyorum kendimi. Allah ondan ve yardımcısından razı olsun.
Fatih Bey hakkında biraz kişisel görüşümü vermek gerekirse; odaya girdiğiniz ilk andan itibaren zaten sizi güler yüzlü bir doktor ve yardımcısı sizi bekliyor. Fatih bey doktor-hasta olarak yaklaşmıyor size bir abi, bir arkadaş olarak yaklaşıyor. ne şikayetiniz varsa hemen Opr.Dr. Fatih Gören Bey'e randevunuzu alın ve probleminizi ortadan kaldırın bir saniye bir düşünmeyin. Fatih bey ve ekibine başarılarının devamını diliyor. sağlığınızı ihmal etmeyin.herkese geçmiş olsun diyorum.

Op. Dr. Fatih Gören

çok teşekkürler geçmiş olsun


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. Fatih Gören, Eskişehir Özel Ümit Batıkent Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir. Kulak burun boğaz alanında uzmanlaşan Fatih Gören aynı zam...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Nazal Septum Deviasyonu
 • Uyku Apnesi
 • Eksternal Otit
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 2000
 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 2001 - 2004

Deneyimler

 • Ordu Ünye Devlet Hastanesi, Uzman Doktor,
 • Eskişehir Devlet Hastanesi, Uzman Doktor,

Sertifikalar


Fotoğraflar


Videolar


Bilinen diller

İngilizce

Ödüller

 • şırnak asker hastanesi hizmet ödülü

Diğer içerikler

Yayınlar (4)