Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 11 ziyaret var

1983 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başlayan doktor, 1989 yılında tıp eğitimini tamamladı. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Fatih Ünal Muayenehanesi

  1998 yılında fatih doktorumun hastasıydım aydında muayenesi vardı yıllarca gittik beni kendime getiren doktoruma çok teşekkür ediyorum hala hatırlarım kendisini çocukluğumun kahramanıydı resmen bursaya gidebilme imkanım olursa eğer birgün kendisini görmeyi çok istiyorum kendi oğlumu muayene ettirmek istiyorum

 • P
  Yer: Fatih Ünal Muayenehanesi

  Bebeğimin kakasinda kan gördüğüm de tavsiye üzerine Fatih Bey e gittim ama malesef kendisinden memnun kalmadım. İlk muayenede herşeyi tek tek sordu yaşadığım bütün sorunları anlattım kendisi bilgisayarına not aldı sözde sonra tahlil istedi yaptırdık tekrar gittik kendisine sanki ilk muayeneymiş gibi sil baştan herşeyi sormaya başladı tahlil sonucunu anlayabileceğimiz dilde açıklamadı kendisine olan güvenim sarsıldı. Sonuçta hangi saatte hangi hasta geliyor belli bizi muayeneye almadan önce açıp bilgilerimizi okuma zahmetinde bile bulunmamış!!! Tabiki bu son gidişim oldu.

 • F
  Yer: Fatih Ünal MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Öncelikle Fatih hocama ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Oğlumun geceleri bitmek tükenmek bilmeyen öksürüğü vardı ve reflü olduğunu biliyorduk. Fakat kullandığımız ilaçlar öksürüğü gecirmiyordu geçirse de geçici çözüm oluyordu. Fatih hocamın uyguladığı tedavi yöntemi ile Allaha çok şükür ki şu o kadar öksürük kalmadı hatta yok denecek kadar azaldı. Şifası önce Allahtan sonra da hocamın verdiği ilaçlardan olur inşallah. Hocama çok teşekkür ediyorum .

 • F

  Bebegimi kabizligi icin 3 aydan beri goturmedigim doktor kalmadi acikcasi internet ten arastirdim Fatih Bey i herkesin gorusunu okuduktan sonra gittik okadar ilgili karsiladiki bizi bebegim onun sayesinde duzeldi biraz simdi tedaviye basladik ....

 • S

  Fatih bey ı oglum 3 yasındayken öğrendik. Sindirim sıkıntısı vardı ve buyuk tuvaletini yapamıyordu. Çok acı çekti ve onunla birlikte bizde perişan oluyorduk. Allah razı olsun Fatih bey den. Oglumu tedavi etti ve her şey normale döndü. Çok teşekkür ederiz.

 • M

  Oğlumun rahatsızlığı dolayısıyla gittiğimiz bir çok doktor çözüm bulamadılar.İnternet üzerinden araştırmalarım sonuçunda fatih beyi gördüm.Çok ilgili bir doktor ve hemen teşhis koydu.Şuan tedavi sonuçlandı.Oğlum reflüsü olduğu için beslenmesine dikkat ediyoruz ve şikayeti kalmadı. Kesinlikle dalında tercih edilmesi gerekilen bir doktor.

 • Fatih Bey hakkında ne söylesem azdır ve ne kadar teşekkür etsem. Eğer teşhis koyma konusunda geç kalsaydık oğlum şimdi belki perişan olacaktı. Iyiki Bursa dasınız. Iyiki varsınız Fatih bey. Sizin gibi mesleğine aşık hekimleri Allah başımızdan eksik etmesin. Saygılar (Eyüp Bayazıt I'n annesi )

 • G

  İnternetten araştırarak gittim doktorumuza.Kızımla ilgili görüştüm ve çok memnun kaldım.Kusma problemi vardı ve artık bir sorunumuz kalmadı.Tedavi çok güzel cevap verdi.Doktorumuz bizi sade anlaşılır bir dille ,açık ve net bir şekilde bilgilendirdi.Ve her aradığımda, acil durumlarda kendisine rahatlıkla ulaşabiliyorum,hiç bir sıkıntı olmuyor.Tedavimiz olumlu bir şekilde bitti ve arkadaşıma hemen tavsiye ettim bile.

 • E

  internet aracılığı ile buldum doktorumuzu.Tedaviden çok memnun kaldım uyguladığı tedavi yüzde yüz başarılı sonuçlandı.Kesinlikle doğru teşhis koyuyor.Bebeğimizin şikayetine benzer sıkıntıyı yaşayan yakınlarıma tanıdıklarımı yönlendirdim . Çok memnun kaldım branşında başarı bir doktor teşekkür ediyorum buradan da doktorumuza.

 • E

  Arkadaşım yönlendirdi.Tedaviden çok memnun kaldım.İlgili ve alakalı bir doktor .Bence bir doktorda olması gereken en önemlisi ilgi ve alakalı olması, uyguladığı tedavide başarılı olması ve buda Fatih hocada fazlasıyla var. Bizi en şekilde çocuğumuzun rahatsızlığı hakkında bilgilendirdi ve tedbir içinde ne gibi önlemler almamız gerektiği konusunda bilgilendirdi

 • B

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Çok duyarlı ince ayrıntılı bir doktor en önemlisi hastalarını yani çocukları bilgilendirmesi çok hoşuma gitti. Doktor gibi yaklaşmıyor da abi gibi yaklaşımı kesinlikle güven veriyor. Kendinden ve tedavisinde emin bir doktor, çevremde şikayeti olanları doktorumuza yönlendiriyorum .

 • E

  İnternetten araştırmalarım sonucunda Fatih Bey'e ulaştım.Ülkemizde cocuk gastroloji bölümünde doktor bulmak oldukça zor.Fatih beyin uyguladığı tedaviden çok memnun kaldım, oğlumun şikayeti sona erdi .Dalında uzman olduğunu düşünüyorum.En önemlisi çok duyarlı ve ilgili doktor.

 • I

  Oğlumun hastalığı ile ilgili bölümleri araştırırken Fatih Bey ile ilgili yorumları ve çalıştığı kurumları gördüm.Tecrübesi ve yorumlar beni etkiledi ve gitmeye karar verdim.Oğluma yaklaşımı ve beni bilgilendirmesi inanılmaz beni rahatlattı.Genelde doktorlar cep telefonu paylaşmaz hastasıyla ama Fatih bey hiç tereddüt etmeden paylaştı.Benim içinde bu çok önemliydi.Oğlumun tedavisi halen devam ediyor.Hiç şikayeti kalmadı diyebilirim. Annesi (Semra Kaynak)

 • M

  10 yaşındaki kızımı gayet güzel muayene etti.ayrıntılı bir muayene.teşhisi ve tedavisi gayet iyiydi. bence bursa'daki en iyi çocuk gastroentoloğu.Kendisine sevgi ve saygılarımı sunuyorum....

 • E

  Umudumu kestiğim bir zamanda hocamızı Allah karşıma çıkardı.İnternet üzerinde araştırırken hocayla karşılaştım.İnsana karşı sıcak sevecen ve çocuğumu rahatlatan bir doktor .En başta güler yüzlü olması beni çok mutlu etti.Çocuğum hocayı görünce çok mutlu oluyor ve rahatlıyor.Daha önce gittim bir çok doktordan bir sonuç alamadım.Hatta vitamin şurubu verip gönderdiler ama hocam bütün araştırmaları gerçekleştirdi ve kızımın şikayetini sona erdirmeyi başardı artık kızım çok rahat tedavimiz devam ediyor. Bende kızımda hocamız sayesinde çok mutluyuz.

 • S

  En iyi hekim sitesinde yorumları okudum ve bir gidip bir deneyelim dedim ve iyi ki kızımı götürmüşüm çok memnun kaldım.Hemen endoskopi yapmamak için ilk olarak birkaç tetkik yapıp en son gerektiği için endoskopi yaptırdı. Çocuğumu ağrıları hiç dinmiyordu hocam geldiğimizde. Verdiği ilacı 2. kez alımında bile ağrıları dindi.Çocuğumun ağrılarını dindirdiği için ayrıca çok mutlu oldum.Tehşisi sonucu ülser çıktı kızımda tedavisi halen devam ediyor.

 • D

  Eniyi hekim sitesinde hastaların yorumları karşılığında hocamıza gitmeye karar verdik.ilgisi ve alakası en önemlisi bilgisi bizi çok memnun etti.Kızım hocamda 2 -3 aydır tedavi görüyor. Daha önce kızımı götürdüğüm birçok doktordan hiç sonuç alamadım ama hocam kızımın şikayetlerini sona erdirdi. Tedavinin öncesi ve sonrası hakkın zamanını fazlasıyla bize harcayarak bilgilendirdi.Bizlere karşı yakınlığı sanki ailemizden bir gibi idi.Çevremde şikayeti olanları hocama yönlendirdim ve yönlendiriyorum.Hocamıza gidenlerin sonuç alacaklarına inanıyorum.

 • B

  Kızımda bağırsak alerji hastalığı vardı bir çok doktora gittim ama hiç sonuç alamadım. Fakat Serap Kalkan Bozkurt doktorumuz sayesinde Fatih hocama ulaştım.Güler yüzlü ve detaycı bir doktor. Açıklamaları ve bilgilendirmeleri beni çok rahatlatı.8 aydır tedavi görüyor kızım ve şikayetleri artık sona verdi ve artık kiloda almaya başladım. Çok mutluyum hocama buradan da ayrıca çok teşekkür ediyorum.

 • M

  uzun süredir devam eden şikayetleri azaldı kızımın iyileştiğini görmek çok güzel doktorumuza çok teşekkür ederim zaten tedavimiz de devam ediyor ihtiyacı olanlara rahatlıkla önerebilirim

 • B

  çok iyi bir doktordur kedsi ama duyduğuma göre perşeme günü randevum var

Hakkımda

Hakkımda

 • 1983 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başlayan doktor, 1989 yılında tıp eğitimini tamamladı.

Okullar / Eğitimler

 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989
 • İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık, 1991 - 1995
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Yan dal İhtisas, 1998 - 2001