Doç. Dr.

Fatma Nalan Kayrak

Nöroloji

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 1032 profil ziyareti var

www.nalankayrak.com.tr daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (119)

 • Beyin enfarktüsu hakkinda

  70 yaşında olan annem 35 senelik şeker hastası 16 sene önce bypass ameliyatı geçirmiş olup son 1 senedir bel bacak ve ayak ağrılarından şikayet etmektedir.Yapılan tetkikler beyin emarinda 2016 ağustos ayında beyin enfarktüsu geçirmiş olduğu söylendi. Beyin sinir cerrahisi doktorlari tekrar aynı inme… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Merhaba, anneniz beyindeki enfarktüsü sessiz bir bölgeden geçirmiş olmalı ki inme tablosu (yani felç) oluşmamış. Doğrudur, bu enfarktüs düzelmez, yani tıkanan damar nedeniyle kan gitmediği için ölen beyin… Daha fazla

 • BAŞ AĞRISI

  hocam mrb.bir yıl evvel arka dişimi çektim,o günden beri aşırı derecede baş ağrısı başladı ve boyun ağrısı filimler tomografı çekmeme rağmen sadece hafif boyun fıtığı var olduğunu söylediler.beyin'de hiç bir şey yok deyip depresyon hapları verdiler bir fayda yoktu yan etkilerden dolayı bıraktım.ne… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Merhaba, uzamış bir süreç olmuş. Depresyon ilaçları migren ve gerilim tipi baş ağrısında ağrının gelmesini engelleyici tedavi olarak verilir. Belki sizde dozu yeterli olmamıştır. Kontrol için size tedavi… Daha fazla

Tüm cevapları kontrol et (119)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • www.nalankayrak.com.tr

Mezun olunan okullar

 • Kadıköy Anadolu Lisesi
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi

Deneyimler

 • Baylor College of Medicine Sleep Disorders Center, Houston, Texas
 • University of Western Ontario London HSC Epilepsy Unit, Canada
 • Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Mazhar Osman E.A. Hastanesi
 • Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
daha fazla

Fotoğraflar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Babamın yaklaşık 8 yıldır doktoru Nalan Hocam ve son derece memnun kaldık kendisinden. İstediğimiz anda ulaşabiliyoruz. İlgili ve alakalı bir doktor. Babamın tedavisinde birebir kendisi ilgileniyor. Kendisi hakkında söylenebilecek o kadar çok şey varki yani ne yazsam az olur. Kendisine çok teşekkür ederiz.

 • çok memnunum

  Bir yakınımızın tedavi sonucu memnun kalması sonucu tavsiyesiyle gittik. İyiki de böyle bir tercih yaptık, çünkü çok memnun kaldık.Hasta doktor ilişkisinde çok duyarlı. sordugum sorulara her konuda yanıt alabiliyorum. 14 yaşındaki çocuğumun bir kere baoyılmasından dolayı epilepsiden şüphelenerek önce devlet hastanesine gittik. Fakat sonuç alamadığımız için Fatma Hocamıza gittik.EEG çekiminden ve kontrollerden sonra tam olarak epilepsi olmadıgını belirtti hocamız. tedavi süreci gayet olumlu devam etti. Bu sorunla karşılaşan herkeze tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Bakırköyde çalıştıgı dönemlerde kendisiyle ttanışmıştı ve daha sonra muayenehanesine gittim. İlgisinden alakasından çok memnun kaldım. Konuya olumlu yaklaştı. Tedavi süreci ağır ağır kendisi tarafından gerçekleşti. Kendisi birebir ilgilendi. eeg yi bile kendisi çektirdi. Hastasının herşeyiyle ilgilenen bir doktor.Tabiricayetse koltuk doktoru değil. Yakınlarıma da tavsiye ettim zaten.

 • çok memnunum

  Nalan Hocamla tedaviye başlamadan önce Cerrahpaşaya gidiyorduk ve oradan tavsiye edildi. Güleryüzlü karşılayan ve hastasıyla muhabbet eden bir doktor.Allah Nalan hocamdan binlerce defa razı olsun. Sayesinde sağlıgıma kavuştum. Beynimde et ezikliğinden dolayı nöbet geçiriyordum ve ameliyat olmama vesile oldu.Ameliyat oldukdan sonra Nalan hocamda tedavime devam etti.Uyku polikliniğindeki tedavim ve ilaç tedavisinden sonra bayılmalarımdan kurtuldum. Ayrıca hamilelik sürecimde ilaç dozajımı ona göre ayarladı. bende bebeğimde hiç zarar görmedik.İnanılmaz derecede memnunum ve herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Nalan hocam gittiğim hastanenin doktoruydu vehastane tarafından yönlendirildim. Çok ilgili ve bilgili bir doktor.Tedavi sürecim gayet olumlu sonuç verdi. Hiç sıkıntı yaşamadıgım için tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Abim epilepsi hastası olduğu için İstanbul dışından Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine geliyorduk. Daha sonra doktorumuz oldu çünkü çok memnun kaldık. Hastalarıyla samimi bir doktor. Güven veren güçlü ve bilgili bir doktor. Abim hergün krize giriyordu ve havale beyninde hasara sebep olmuş. Beyninde kireçlenme oluştugu için operasyonla mudahale edildi.3-4 yıldır abim nöbet geçirmiyor. Benim çevrem bilir abimin epilepsi oldugunu ve hep sorarlar bana. Soranlara hep tavsiye ediyorum. Allah Nalan Hocama uzun ömürler versinki hastaları şifa bulsun. Eline,yüreğine,beynine sağlık Hocamın.

 • çok memnunum

  Bir yakınımın tavsiyesiyle gittim. Samimiyeti ve güleryüzüni hastasına yansıtabilen bir doktor. Tedavim çok olumlu devam etti. Hocam hastasını detaylı olarak bilgilendiren bir doktor.Herkese de tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Yıllar önce beyin kanaması geçirdiğimde Medical park hastanesine götürülmüştüm ve sonrasında Hocam nereye gittiyse oraya gittim. Kendisi hem doktor hem de dostdur. Aynı zamanda babamında doktorudur. Epilepsimi takip eden bir doktor oldu.Tedavisiyle hayata döndüm ve çok şey atlattım. Tedavim devam ediyor,ilaç kullanıyorum ve kontrollü şekilde devam ediyor. Bütün soran tanıdıklarıma tavsiye ettim ve akrabalarımda gidiyor.

 • çok memnunum

  İlk olarak Tv programında izledik ve randevu aldık. Hastaya yakınlıgı son derece güzel. İnsana güven bir hekim. Epilepsi rahatsızlıgımdan doalyı gittikk. ilk dönemde yaşadığım korkunç durumlarımı Çok şükür artık yaşamıyorum. Tedavim devam ediyor ve hayata döndüm. Bir okulda öğretmenim ve aynı sorunu yaşayan birkaç öğrencime de tavsiye ettim.

 • çok memnunum

  Annemin gittiği başka bir doktor tarafından tavsiye edildi Nalan Hocam. Hastasına çok yakın davranan bir doktor. Nöroloji hastaları doktorlarına güven duymak istiyorlar ve sorularına yanıt almak istiyorlar. Nalan Hocamla konuşurken aklımızda hiçbir soru işareti kalmıyor.Annem sağlığına kavuştu ve nöbetleri geçirmiyor. Tedavisi olumlu şekilde devam ediyor.Bu rahatsızlıgı yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Tamamen tesadüf eseri tanıştık hocamla. 5 yıldır doktorumuz oldu. Çok güleryüzlü ve işinde çok başarılı bir doktor. Kızımda Klein Levin sendromu rahatsızlıgı vardı Uygun tedaviyle bu sorunu çözdü. Çok memnun kaldık. Birçok tanıdıgıma da tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  İnternetten ulaştım hocama. Oldukça fazla ilgilendi,yakın ve sıcak davrandı. Konusuna hakim bir doktor. Annemin parkinson rahatsızlığından dolayı gidiyoruz. İlaçlarını iyi seçti ve doğru ilaç tedavisi uygulandı. 6 ayda bir kontrollerine gidiyoruz. Hasta doktor ilişkisinide çok başarılı ve uzmanlık alanında iyi oldugu için tavsiye ederim.Gerekenden fazla ilgileniyor hastasıyla.

 • çok memnunum

  2000 ve 2004 yılı arasında bakırkoyde tedavımle tanımaya basladım tedavıme kesın teshıs koydu ve devam ettık beraber 2004 edn sonra tedavım bıttı ben nalan hanımdam cccooooook memnunum ona cok tesekkur ederım ve epılepsı hastalıgım gectı

 • çok memnunum

  canım nalan hocam.cay aılesı olarak sızı burada bulduğumuz ıcın sanslıyız. degerlendırme olarak hocamın bence kısılığı ve ınsan severlığı benım ıcın cok onemlı.ıkıncısı vakalara teshısı 1 numara onu tanıdığımız ıcın cok ama cok sanlıyız. hastalarına sıfa veren bır egıtımcıyı sızın gıbı narın hastahanrede gormek de guzel ama sızden bırsey rıca edecegım. BENIM NALAN HOCAMIN KIYMETINI ONCE HASTAHANNENIZ BILSIN. CUNKI BIZ BILIYOYORUZ. SAYGILAIMLA ALI SELCUK CAY

 • çok memnunum

  Benim Canım doktorum, 3 yıla yakın bir süredir hastasıyım, epilepsi ve beyin kanaması sonrası beni tedavi etmeye başladı ben ot gibiydim ama o bana çiçekmişim gibi davrandı. Güler yüzü,bilgisi, enerjisi ile beni hayata kazandırdı. Hastasını dinler, hastasının fikirlerine saygı gösterir. Nereye giderse gitsin o nerede ben oradayım. Sevgi ve saygılarımla

 • çok memnunum

  Epilepsi teşhisi ile gittiğim Nalan hanım sayesinde şu an yani 8 aydır sağlığım oldukça iyi. Önceki doktorumun uyguladığı yanlış tedavi yüzünden maruz kaldığım bir takım sağlık sorunlarını, Nalan hanım sayesinde atlattım, önümüzdeki 6 ay sonra dozlarımı bile azaltabileceğini söyledi. şimdi tüm ailem ve ben ona minnettarız. buradan da ona teşekkürlerimi iletiyorum. Teşekkürler Nalan Hocam ! :)

 • çok memnunum

  NALAN HOCAM DÜNYANIN EN İYİ KALPLİ İNSANLARINDAN....BENİM İÇİN DOĞUM GÜNÜ HAZIRLIĞI YAPMIŞTI BUNU HİÇ UNUTAMIYORUM ....TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM ..NİLÜFER...

 • çok memnunum

  Annem 80 yaşında ve 10 yıl önce sağ tarafına felç geldi. Son iki yıldan bu yana akşamları ayak parmaklarında istem dışı haraketler başladı.Bu ağrılar beline kadar çıkarak annemi ızdıraplar içinde bırakıyordu.Annemin nöroloğu bu rahatsızlığına psikolojiktir diyerek yatıştırıcı ilaçlar yazdı.Bu ilaçlar annemin ızdırabını gidermedi.Gittiğimiz başka hekimlerde aynı şekilde yatıştırıcı ilaçlar verdi. Bahçelievlerde Özel bir hastahanede Sevgili doktorumuz Sn NALAN KAYRAK hanım anneme HUZURSUZ BACAK SENDROMU teşhisini koydu.Verdiği ilaçlarla annemin ızdırapları son buldu.Bir sene sonra annemin parmaklarında yine istem dışı hareketler başladı. Fakat doktorumuzun görev yerinin değiştiğini öğrendik. Doktorumuza ulaşamadık.Bakırköyde iyi isim yapmış özel bir hastahanenin nöroloğuna müracat ettik. Hikayemizi anlattık ;maalesef bize yazdığı ilaçların hiç faydasını göremedik.Annemin hastalığı ile ilgili bir çok nöroloğa gittik. Fakat bir çok nörolog HUZURSUZ BACAK SENDROMUNU hastalığını tanımıyor. Yaptığım araştırmalar neticesinde çok şükür Sevgili Doktorumuzla irtibat kurabildik.Annem dokturumuzun verdiği ilaçlarla yine bütün ağrı ve ızdıraplarından kurtuldu.Burada Sevgili Doktorumuz Sn. NALAN KAYRAK hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı bildirmek istiyorum.

 • çok memnunum

  İlk kez dün muayene oldum. Bence bir doktorun iletişim becerileri ve pozitif enerjisi çok önemli. Kendisi bu konuda çok iyi. Hastasını çok iyi bilgilendiriyor, moral veriyor ve hastasına yeterli vakti ayırıyor.

 • çok memnunum

  nalan hanım tek kelimeyle mükemmel bir doktor herkeze tavsiye edebildiğim bir insan 27 sene boşuna koşturmuşum nalan hanım sayesinde 3 senedir çok iyiyim nalan hanım ALLAH(c.c) sizden razı olsun

 • çok memnunum

  harika eşsiz ilgi alaka doktordan ziyade aileden biri gibi önce moralle sonra ilaçla tedavi ediyor nalan hanımla tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum doktorumu çok seviyorum