Yrd. Doç. Dr.

Fethullah Kenar

Kulak burun boğaz

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri:

  • S

    Fetullah Hoca gerçekten bölümünde yetkin disiplinli ve hastalarini titizlikle takip eden çok iyi bir doktor.Oğlumun 2 yaşından beri süregelen bademcik ve geniz eti problemini yakından takip ederek alerji tedavileriyle zaman kazanarak ameliyatı belli bir yaşa gelinceye erteledi en son çare olarak ameliyat onerdi.Oglum Atipik Otizmli bir çocuk muayenesi bile bizim için bir işkence gibiyken ameliyatı bizim korkulu ruyamizdi.Ama Fetullah Hocamin bu konuda hassas bilinçli ve duyarlı tutumu sayesinde basarili bir şekilde rahat bir ameliyat geçirdik,bize bu konuda çok yardımcı oldu.Allah razi olsun ameliyat sonrası dönemde de bizimle iletişimi devam etti,Çok teşekkür ediyoruz,Denizlide ikamet eden herkese oneriyoruz kesinlikle başka biyere gitmeyin

  • fettullah beyle tanışmamız bizim için bir gecikmiş bir şanstı.kızımın hastalığında bize gerçekten çok faydası oldu.işinin tam anlamıyla ehli bilgisi süper.hasta doktor arasındaki bağı muhteşem oluşturuyor.

  • İşinin ehli ,mükemmel bir doktor.Doktoruma şiddetli başağrısı için gittim. Aşırı derecede sinizütüm,alarjim olduğunu söyledi. ilaç tedavisine başladık. iki sene kadar süren tedavimin ardından çok rahatladım. şu anda sonbahar ve bahar dönemi ilaç almam yeterli.Allah herkese tanışmak nasip etsin.

  • Doktoruma;öncelikle bize düzenli tedavi olmanın bilincini yerleştirdiği için teşekkür eder, uyguladığı ilaç tedavileriyle kızım ve oğlumun gelişşiminde katkı sağladığı için bir kez daha teşekkür ederim.Doktorumu başkalarına da tavsiye edrim çünkü; yanına yaklaşılması gereken en kolay insan, aynı zamanda tedavi süresince hastalarını hastanın kendisinden daha iyi takip eden ve bunu hastalarına öğreten doktoruma selam.