Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Selam bende memnun kalmadım.çok soru sorulmasından hoşlanmıyor.insanı heran tersleyecek gibi konuşuyor.benim kan değerlerim düşük olmasına rağmen normaldir hamilelikte deyip geçiştirdi.Bebeğimin ultrason fotoğrafını isteyince biz fotoğrafçı değiliz poz almak için bekleyemem dedi.Helede biraz hamilelik bilginiz varsa sizi daha fazla azarlıyor.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • Mükemmel bir doktor.Her sorduğunuz soruya tüm ayrıntılarıyla yanıt vermesi ,yönlendirmesi ,alternatifler sunması,güleryüzlülüğü ve pozitif enerjisi insanı ciddi rahatlatıyor.Adana"da birçok doktora gittim.Filiz hanım gibi bir doktora rastlamadım.

 • NEDEN CANA YAKIN GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ İLE DEĞERLENDİRME YAPILIYOR .TABİKİ GÜLER YÜZDE ÖNEMLİ AMA BU YORUMLARA BAKANLAR BİLGİ VE BECERİLERİNİ , BİZE NE KADAR FAYDALI OLUR BUNU MERAK EDİYOR. LÜTFEN DOKTORLARI İNSANİ YÖNDEN DEĞİLDE HEKİMLİK YÖNÜ İLE DEĞERLENDİRİN ÇÜNKÜ SADECE BUNA İHTİYACIMIZ VAR.

 • canım doktorum iki çocuğumu da sizin sayenizde dünyaya getirdim bana göre belki de birçok hanıma göre adana nın eniyi doktorusunuz.Filiz hanım güleryüzlü yoğunluğuna rağmen işini gelişigüzel yapmayan dikkatli ve özverili bir doktordur.ancak doktorum ortadoğudan ayrılmış.. bence hastane için büyük kayip.benim için nerede olduğu önemli değil nasıl olsa her yerde onu bulurum.kendimi yalnızca onun ellerine onun bilgisine teslim edebilirim.

 • Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. sayesinde çok güzel bir normal doğum yaptım. Bu zamanda normal doğum yaptıran doktor bulmak çok zor Ben çok mennun kaldım kesinlikle herkese tavsiye ederim son derece ilgili ve bilgili bir doktor

 • merabalar. ben 2010 yılında hamileyken Filiz hanıma gittim. bir arkadaşım tavsiye etmişti. hastanedeki doğum şartlarını araştırdım ve gittim. 7 aylık hamileyken help sendromu geçirdim. aslında rahatsızlığım belirti vermiş ama doktor hanım bunu anlamamış. daha sık kontrole gel dedi. bir sonraki konrole kalmadan acillik oldum. yüksek tansiyon, mide bulantısı, ve sırt ağrısıyla acile geldiğimde doktorum burda, onu çağırın dediğim halde gelmedi. iğne yapıp gönderdiler. daha sonra üniversite hastanesinin aciline gittik. Allah'ın izni ve burdaki doktorların gayretiyle 1.5 ay yoğun bakımda yattıktan sonra hayata döndüm ama oğlumu kaybettim. otopsiye göre acile ilk geldiğimde sezeryanla alınsaydı bebeğim yaşayacaktı ve şuan 3 yaşına yaklaşacaktı. şuan tekrar anne olmak istiyorum. ama ilgisiz bir dokrora denk gelir aynı şeyleri yaşarım diye çok korkuyorum.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok iyi bir doktormuş teyzem bu doktora geliyordu ancak ortadoğudan ayrılmış acaba şuan nerede görevde ?

 • tek kelimeyle muhteşem bir doktor.öncelikle odaya girdiğiniz andaki o güleryüz0yle bir anda bütün gerginliğiniz bitiyor.siin oru ormanıza fırsat kalmadan öğrenmek isteğiniz herşeye taa en baştan cevap veriyor. kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Sayesinde ölümden döndüm. yumurtlaman kötü deyip seconder infertilite teşhisi koyup aylarca hormon tedavisi yaptı. tedavi sonunda sağ tüpüm patladı. geçer nasılsa dediği kist yumurtalığıma yapıştığı için yumurtalığımı da aldı. Ameliyat sonrası günlerce bedensel, aylarca ruhsal acı çektim. hamile kalma olasılığımı yarıya indirdi. bir yıl sonra onu da tanıdığını sonradan öğrediğim bir doktora gittim. dr. böyle bir teşhisi nasıl koyabildiğini, benim sağlıklı bir anne adayı olduğumu söyleyip gönderdi. bundan 1 ay sonra hamile kaldım.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • doktorumla tanıştığıma çok mutluyum.cana yakın şirin bir doktor.hastasıyla yakından ilgilenen insana güven veren zor bulunan bir doktor... herkeze tavsiye ediyorum.

Bu doktor musunuz?

162

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın