0850…

Adres

Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1, Selçuklu
Özel Medova Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Türk Nippon Sigorta, + 8 daha fazla
0850 333.....

Normal randevu

Özgeçmiş

Hakkımda

ÖZEL MEDOVA HASTANESİNDE KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Yumurtalık Kisti
 • Vajen Ca
 • Kadında İşeme Bozukluğu
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TIP DOKTORU)
 • SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (UZMANLIK)

Hizmetler

Normal randevu


Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1, Selçuklu

Özel Medova Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
67 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H
Konum: Özel Medova Hastanesi Gebe Takibi

Odasına girdiğiniz anda başlıyor ne kadar kaliteli bir insan olduğu. Sonuçta her şey hekim olmak değil önce insan olmakla başlıyor. Gebelik takibi için gittik konuşması ve bilgisine güveneceğinizi ilk andan itibaren hissediyorsunuz. Teşekkürler Hocam


F
Konum: Özel Medova Hastanesi

Çok iyi ve başarılı bir doktor. Dıs gebelik teshisiyle laparoskopi ameliyati oldum (Kendisini 17 mart pazar günü akşam aramama rağmen hemen hastaneye geldi) hastaneye gittiğimde sol tüpümü n kan dolu olduğunu , ić kanama geçirdiğimi söyleyerek acil ameliyata aldi ve tüpümü almadan cok basarili bir şekilde ameliyatımı yaptı. Deyim yerindeyse hayatımı ona borçluyum. Daha sonrasında yaşadıklarımı kime anlatsam dua et doktorun çok iyimiş yorumunu yaptı. Kendisine buradan da tekrar teşekkür ediyorum. Kendinizi hiç tereddüt etmeden Fuat beye emanet edebilirsiniz


A
Konum: Özel Medova Hastanesi Gebe Takibi

Fuat bey Konya’daki en iyi ve bir numaralı doktor diyebilirim. Hamile olduğumu öğrendikten sonra doktor araştırmaya başladım ve internetten Fuat beyi buldum yorumları okuduktan sonra ona gitmeye karar verdim ve yanılmamışım. Fuat bey bir doktor olarak işini gayet güzel yapan hekimdir ve güleryüzlü bir karaktere sahiptir. Doktor olarak sorularınızın hepsine sakin bir şekilde yanıt veriyor. Gebeliğim sürecinde hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür çok kolay geçti. Tabii ben Fuat beye sezaryen sonrası vajinal doğum yapmak istediğimi belirterek gitmiştim Fuat bey herşeyi yolunda giderse yaptıracağını da söyledi. Ama normal doğum bana nasip değilmiş sezaryen oldum. Sezaryen olduğuma hiç pişman değilim ayağa çabuk kalktım ve ağrılarım önceki sezaryen gibi değildi. Fuat beyin sayesinde gebeliğim gayet güzel geçti. Fuat beye ve onun ekibine teşekkürüm sonsuz. Allah yolunu açık etsin. Konya’daki en iyi doktordur kendisi. Size minnettarız Fuat bey.


Konum: Özel Medova Hastanesi Gebe Takibi

Kesinlikle profil resminde de olduğu gibi her konuda pozitif biri Fuat bey her anlamda doktor gibi değil güleryüzlülüğü ve mütevaziliğiyle bir psikolog Gibi yaklaştı hamileliğim boyunca her konuda yardımlarını esirgemeyen ve sezeryandan en az ağrıyla sıyrılmama yardımcı olan tek kelimeyle mükemmel bir doktor her şey için teşekkürler. Sadece kendisi değil sekreteri ve hemşiresi o kadar tatlı ve ilgililer ki hiç düşünmeden gidebileceğiniz konyada ki tek doktor.


H
Konum: Özel Medova Hastanesi Hamilelik Testi

Fuat beye ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kendisi hem çok iyi bir dr hemde çok iyi biri. Ben başka bir dr a hamilelik testi için gittim ve dış gebelik olduğunu iğne yapıp gebeliği sonlandırılması gerektiğini söyledi. Ben emin olamadım ve tavsiye ile Fuat beye gittim. Moralim çok bozuktu ama konuşması beni rahatlattı. Şuanda anlayamayız günaşırı tahlil yapmamız gerekiyor dedi. Ve ben bir hafta boyunca tahlil yaptırdım sonuç dış gebelik yokmuş. Fuat beye gitmeseydim şuanda bebeğim yoktu..


Konum: Özel Medova Hastanesi Gebe Takibi

Fuat beye gebeliğimin 30. Haftasında gittim ve beni kabul etti bir çok hekim bu haftadan sonra almıyor. Kendisi cok ilgili samimi bir doktor. Doğumun sırasında yaşanan aksiliğide tecrübesi sayesinde atlattık. Ona bu konuda müteşikkirim. Kızımı onun sayesinde kucağıma aldım. Herşey için çok ama çok tşk ederiyorum. Rabbim yolunu daima açık etsin.


Z
Konum: Özel Medova Hastanesi Gebe Takibi

Müjdeli haberi aldıktan sonra öncelikle farklı bir hekime gittik. Ancak ilgisizlik bizi tekrar arayışa yönlendirdi ve bir arkadaşımızın tavsiyesi ile Fuat Bey’e gittik. Kendisiyle tanıştığımız ilk günden doğum sonrasına kadar olan dönemdeki, yaklaşımı, ilgisi, bilgisi, güleryüzü ve samimiyeti gerçekten çok memnun edici. Biz çok memnunuz, herkese de tavsiye ediyoruz. Teşekkür ederiz Hocam.


Konum: Özel Medova Hastanesi Gebe Takibi

Fuat Beyle yakın arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine tanıştık.Benim için ilk izlenim çok önemlidir.Hamilelik haberimi aldığımda ilk muayenemi başka bir özel hastanede X doktorda yaptırmıştım ve neredeyse benle geçirdiği dk ları sayarcasına ,samimiyetsiz para odaklı bir muayne süreci yaşadım.Bunun üzerine doktor arayışına girdim ve Fuat Beyi şiddetle tavsiye eden arkadaşlarım vardı.İlk muayenemin aksine sorduğumuz her soruya ilgiyle cevap veriyor ,beni ve eşimi ayrı bilğilendiriyordu.Eşim ve bende sağlıkta çok hassasız .Ve Fuat Beyin yaklaşımına inanmamıştık.Güleryüzlü,anlayışlı,ilgiyle karşı tarafın sorularını cevaplayan ,aldığı paranın hakkını veren en önemlisi mesleğine saygılı harika bir doktor.Şuan gebeliğimin 26. haftasındayım ve aklımda en ufak bir soru işareti yok doğuma ilişkin.Tabiki her anne gibi normal doğum istiyorum ve biliyorum ki Fuat Bey normal doğum yapabilecekken asla beni sezaryene yönlendirmiycek .Çünkü o para odaklı çalışan bir doktor degil.Bir aksilik olmazsa onunla doğuma girecegim için kendimi şanlı hissediyorum ve doğum sonrası tecrübemi paylaşmak için sabırsızım.Teşekkürler Fuat Bey


Konum: Özel Medova Hastanesi Doğum

Fuat bey hastasını hastanın kendinden çok düşünen ve ilgilenen doktor normal doğuma cesaretım yoktu sağlıkçı olmamama rağman sezeryan istemiştim o da hep normal doğurmalısın dedi ve normal doğurttu ve epizyo bile açmadı kendisine minnettarım para için değil işini sevdiği için yapıyor.ayrıca çalıştığı hastane konyanın en iyi hastanesi medova ebelerin ilgiside çok rahatlatıcı.yine gebe kalsam yine fuat demir.


Konum: Özel Medova Hastanesi Gebelik takibi ve doğum

Ben Fuat beye tavsiye üzerine gittim.gercekten bilgisi, tecrübesi,hastaya olan yaklaşımı konusunda işinin çok ehli bir doktor.20 Haziran da sezeryanla doğumum gerçekleşti 2 sezeryanim olmasına rağmen şunu diyebilirim ki bu kadar mı rahat bir ameliyat olur sanki ameliyat olmamış gibiydim.minnettarim hocam herşey için size ve ilgisini alakasını üzerinizden eksik etmeyen çalışma ekibinize çok teşekkür ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

ÖZEL MEDOVA HASTANESİNDE KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Yumurtalık Kisti
 • Vajen Ca
 • Kadında İşeme Bozukluğu
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (TIP DOKTORU)
 • SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (UZMANLIK)

Deneyimler

 • BİNGÖL GENÇ DEVLET HASTANESİ ( MECBURİ HİZMET, 2007)
 • KONYA DR. FARUK SÜKAN DOĞUMEVİ (2008-2012)
 • öZEL KONYA MEDLİNE HASTANESİ (2012-2018)