Dyt.

Gizem Selen İnalöz

verifiedCreated with Sketch.

127 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 1 296 profil ziyareti var

Dyt. Gizem Selen İnalöz 2016 yılında Kastamonu Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur . Gizem Selen İnalöz Akhisar - Manisa Ve İzmir’de kendi özel muayenehanesinde… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
127 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Verdiği diyetlerde uygun benim kilo vermeme yardımcı oluyor.Arkadaş tavsiye ile gittim kendisine.Samimi olması daha güzel tarifler ve diyet listesi vermesi güzeldi.Ben bir ayda 4.5 kilo kadar verdim.İstediğimiz zaman irtibat halinde olabildik.İstediğim şeyleri sorup, olumlu cevaplar alıyorum.

 • Y

  Memnunum ilgisinden dolayı ,takibi güzel, sürekli iletişim halindeyiz.Her sıkıntımda arayıp bişeyler sorabiliyorum kendisine.Henüz yeni başladık bir hafta oldu.Samimi olması güzeldi.Sorularımı yanıtsız bırakmadı.Başka danışanlarada tavsiye ederim kendisini.

 • Y

  Gayet memnun kaldım kendisinden.Ben çok diyetisyen değiştirdim ama Gizem Hanımı'da denedim ve memnun kaldım.Güleryüzlü ve akıllı biri.Yeni şeylerden haberdar oldum.Gayet iyi sonuçlar aldım.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • S

  Gayet memnunum kendisinden. Güleryüzlü ve anlayışlı.Seviyorum ve zevkle gidiyorum. Daha önce de birçok diyetisyene gittim , Gizem hanımla karşılaştık. Denemek istedim memnun da kaldım.Gayet iyi sonuçlar aldım.Benim isteğime göre diyet lstesi veriyor. Beni sıkmıycak, yormayacak listeler alıyorum. Çok anlayışlı. Sürekli soruyor fikirlerimizide.Hem sonuç alabiliyorum hemde istediğim şeyleri yiyebiliyorum.Yönlendirmeleri ve takibinden de çok memnunum.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • S

  Çok memnunum kendisinden.Benim kızım gidiyordu Gizem Hanım'a.Memnun kaldı. Bende tercih ettim kızım tavsiye etti.Her şeyi çok iyi, güleryüzlü ,her yönden ilgili, her yönden çok memnunum kendisinden.İlk iki hafta verdiği listeyi uyguladım ve çok güzel sonuç aldım.Verdiği listeler çok güzel, bana yeterli geliyordu. Yönlendirmesi çok güzel, çok beğendim.Şu an hastam oldupu için pek fazla uygulayamıyorum ama Allah razı olsun. Memnunum kendisinden.Ben de birkaç kişiye tavsiye ettim.Onlar da başladılar Gizem Hanım'a.

 • Ö

  Ben daha önceden çok diyetisyene gittim ama hiç bu kadar ince görünmemiştim. Enerjim hiç düşmedi kilo verirken.En çok korktuğum baş ağrısı ve halsizlikti.Gizem Hanım'ın çok değişik kürleri var insanı zinde tutan.Çok güleryüzlü,enerjik ve esnek. Çok memnunum hala da devam ediyorum. 16 kilo verdim 3 ayda.Şu anda koruma programına geçtik. Çok çok memnunum kendisinden.

  Gizem Selen İnalöz2018-10-14

  Özlem hanımcım çok teşekkür ediyorum

 • S
  Konum: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (Manisa, Cumhuriyet)Hizmet: Randevu

  Gizem Hanım'la kilo vermeye başlayalı 1 hafta geçmesine rağmen yağdan kilo kaybetmeye başladım.Aç kalmadan kilo vermeyi başarıyoruz.Doktordan ziyade arkadaşça yaklaşımı çok hoş.Gizem Hanım'la yollarımız kesiştiği için çok memnunum.Bitmem bilmeyen sorularıma cevap verdiği içinde ayrıca teşekkür ederim :).

  Gizem Selen İnalöz2018-09-18

  Sibel hanımcım güzel görüşleriniz için çok teşekkür ediyorum

 • T
  Konum: Gizem Selen İnalözHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  İnsanları güler yüzüyle zayıflatan bir diyetisyen olur kendileri.
  Herkes gibi kendi çabalarımla uğraşıp kilo vermeyince kendisini buldum ve kişiye özel haftalık listeleriyle sağlıklı bir şekilde bana 10 kilo verdim. Hala da elimdeki listelerle kilo kontrolümü şaplıyorum. Kendisini çok seviyor ve çok teşekkür ediyorum ????

  Gizem Selen İnalöz2018-09-12

  Tuğçe örtmenim ben de sizi çok seviyorum çok teşekkürler

 • C
  Konum: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (Manisa, Cumhuriyet)Hizmet: Diyetisyen Randevusu

  Kesinlikle tawsiye edilmesi gereken biri. Henüz 2. haftaya yeni girdim we ilk haftadan 2.5 kilo werdim. Çok memnunum. Teşekkürler Gizem hanım ????

  Gizem Selen İnalöz2018-09-12

  Çok teşekkür ediyorum Cansel hanımcım

 • Konum: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (Manisa, Hürriyet)Hizmet: Diyet

  Çok kararsızdım uyabilirmiyim diye sonra Gizem hanımın bir hastası vasıtasıyla 5 dakikada gidip tanışmaya karar verdim.iyiki bu kararı vermişim diyorum.Enerjisi,samimiyeti ve alternatiflerİ ile hiç zorlanmadan 15 kilo kaybetmeme sebep oldu 4 ay içinde.Kilo veremiyorum diyen herkesin tanışmasını tavsiye ederim.Tüm emekleriniz için teşekkürler.Başarılarınız daim olsun canım diyetisyenim...

  Gizem Selen İnalöz2018-09-12

  Hep birlikte olsun canım danışanım

Hakkımda

Hakkımda

 • Dyt. Gizem Selen İnalöz 2016 yılında Kastamonu Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur . Gizem Selen İnalöz Akhisar - Manisa Ve İzmir’de kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Kastamonu Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik 2011 – 2016

Yayınlar

 • Dyt. Gizem Selen İnalöz

Ödüller

 • Dyt. Gizem Selen İnalöz

Makaleler

 • Sağlıklı Yaşam

  20 Şubat 2017

  Sağlıklı yaşam çoğu zaman diyet olarak algılanmakta ve insanlarda korkutucu bir etki bırakmaktadır. Sağlıklı beslenmenin diyet programından ibaret olmadığını...