Dyt.

Gizem Selen İnalöz

verifiedCreated with Sketch.

Diyetisyen

116 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 1 062 profil ziyareti var

Dyt. Gizem Selen İnalöz 2016 yılında Kastamonu Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur . Gizem Selen İnalöz kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
116 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (İzmir)

  Okadar tereddüt lüydimki başlamadan önce????şimdi iyiki diyorum iyiki tanımışım sizi.okadar güzel gectiki sizinle zaman hiç anlamadim.bana yasattiginiz duygular tarif edilemez ancak yaşamak gerekir iyiki bu sureci sizinle geçirmişim.78 le başladigim yola hedefim olan 65 ile bitirdik.beni 13 kilodan kurtardınız.sizi çok seviyorum canim diyetisyenim başarıların daim olsun????????????

 • E
  Yer: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (İzmir)

  Ece Urs.
  Haşimato ve düşük tempolu metabolizmama,bunun sonucunda her defasında farklı diyetisyen deneyimleriyle kırılan motisvasyonuma rağmen benden daha çok bana inanan Gizem hanıma sonsuz teşekkürler .Bünyemi tanıyarak ve bana da kendi bünyemi tanıştırarak devam eden bir süreç yaşadık.Başım nezaman sıkışsa yine gözüm kapalı gideceğim tek kişi.Yaklaşımı,kişiliği,enerjisi,mesleğine ve size hassasiyeti tarifsiz.İyi ki varsınız Gizem hanım ????????

 • A
  Yer: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (Manisa, Hürriyet)Hizmet: Sağlıklı Beslenme

  Kontrole gittiğim doktorumun, biraz kilo vermen gerekir ve bunun için kesinlikle Gizem Hanım’ı tavsiye ederim, demesi ile ilk randevumu alarak görüşmeye gittiğim; diyet sözcüğünden korktuğum için de “sağlıklı beslenme” adı ile başladığım bu güzel süreçte çoktan mükemmel sonuç elde ettik bile ???? Eşimin de “sağlıklı beslenmeye” olan katkısı ile birlikte devam ediyoruz ve yaklaşık 3 ayda evimizin tabanından bir hayli yükü attık. Doktorum iyi ki Gizem Hanım’ı tavsiye etmiş, biz de iyi ki kendisini tanımışız. Sihirli listelerimizi nasıl hazırlıyor bilemiyorum ancak şimdiye kadar hiç aç kalmadan 14,5 kg verdim bile ???? iyi ki varsınız Gizem Hanımcım ????????????????

 • S

  Harika bir insan diyerek başlamalıyım.Gülen yüzü, pozitif enerjisi,deneyimi ve motivasyonu ile kilo vermemek mümkün değil ???? Obezite sınırını aşmış biri olarak kendisine gittim ve hedeflediğim kiloya ulaşmak üzereyim.Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.İyi ki varsın güzel danışmanım..????

 • Baktım kilo almaya başladım ve tek başıma mücadele edemiyorum.
  Bu sayede Gizem Hanımla tanıştım.
  Kısa sürede bu sorunu Gizem Hanım sayesinde aştığımı düşünüyorum.
  Teşekkürler......????

 • Yer: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (İzmir)

  harika enerjisi olan güzel insan. İyi ki tanımışız diyoruz eşimle. Bir diyet ancak bu kadar keyifle yapılabilirdi.Gizem hanım sayesinde Doğum kilolarımdan(-19) kurtuldum ve ben 3.5 aylık emziren bir anneydim başladığımızda ,sütümde azalmadı bebeğimin gelişimi de gayet iyiydi yani düşünen anneler varsa benim gibi hiç tereddüt etmeden başlayın derim . eşimde aynı şekilde -19 kilo verdi ve işi nedeniyle sürekli seyahat halindeyken kilolarından kurtuldu.4 ay devam ettik ama zaman nasıl geçti hiç anlamadık bizim için çok keyifliydi her şey.En güzel İyi ki diyecekleriniz sizin olsun Gizem hanım her şey için çok teşekkür ederiz.

 • R
  Yer: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (Manisa, Hürriyet)Hizmet: Sağlıklı Beslenme

  Bu zorlu süreçte hem danışman hem de arkadaş oldu bana. Çok da destek oldu. 2 ayda 11,5 kilo verdik birlikte. Sorulan her soruya bıkmadan usanmadan cevap verdi. Diyet denince akla gelen o sıkıcı listeleri unutturdu bana. Çünkü hem lezzetli hem de aç kalmadan onlarca kilo verilebildiğini gösterdi bana.???????? koruma döneminde bile kilo verdik ???? iyi ki tanımışım❤️

 • E
  Yer: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (İzmir)Hizmet: Kilo Problemi

  Gizem hanımla fazla kilolarımı vermek için çalıştık, çok zor kilo veriyorum dememe rağmen çok güzel bir süreçle kilolarımı verebildim. Pozitif, anlayışlı, güleryüzlü olmasıyla her zaman çok güzel etki bıraktı bende. Çok teşekkür ediyorum kendisine

 • M
  Yer: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (Manisa, Hürriyet)

  Tek kelimeyle muhteşem bir insan. Pozitif yönü insanı rahatlatıyor Verdiği listeler gayet kolay bulanabilir abartı şeyler degil. Daha önce çok kez diyet artı diyetisyen serüvenimi basarızlıkla sonuçlandırmış biri olarak 1 bucuk hafta gibi bi zamanda bendeki değişim muhtesem. Daha yolun basındayım ama bu değişiklik insana okadar irade ve özgüven veriyorki. İyiki tanışmışım diyorum.

 • Yer: Gizem Selen İnalöz Muayenehanesi (İzmir)Hizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Gizem hanım la tavsiye uzerine tanıştım. 2 haftadir devam ediyorum ve sonuctan cok cok memnunum. Gizem hanım güleryüzlü pozitif bi insan . Bu hali kesinlikle sizi motive etmeye yetiyor. Yardımlarıyla hedefledigim kiloma gelecegimden eminim kendisine cok tesekkur ederim ve kesinlikle kilo vermek isteyen herkesin kendisiyle tanışmasını tavsiye ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Dyt. Gizem Selen İnalöz 2016 yılında Kastamonu Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur . Gizem Selen İnalöz kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Kastamonu Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik 2011 – 2016

Makaleler

 • Sağlıklı Yaşam

  20 Şubat 2017

  Sağlıklı yaşam çoğu zaman diyet olarak algılanmakta ve insanlarda korkutucu bir etki bırakmaktadır. Sağlıklı beslenmenin diyet programından ibaret olmadığını...